کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. امانت داری یکی از اصول اخلاقی مهم در جامعه محسوب می شود و در اسلام نیز به آن تاکید بسیار شده و خیانت در امانت را به عنوان یکی از گناهان بزرگ معرفی نموده است. درقانون نیز به منظور برقرای حفظ نظم و جلوگیری از پایمال شدن حق و مال افراد به موضوع امانت توجه ویژه ای شده و خیانت در امانت را جرم تلقی کرده و برای آن مجازات در نظر گرفته است لذا در صورتی که به عنوان متهم و یا شاکی درگیر پرونده هایی در این زمینه شدید توصیه می کنیم حتما از بهترین وکیل خیانت در امانت کمک بگیرید.

بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران کیست؟

وکیل خیانت در امانت به کسی گفته می شود که به صورت تخصصی در جریان دادرسی پرونده هایی در این زمینه فعالیت می کند و به افرادی که دچار آسیب و خسارت شده اند کمک خواهد کرد تا بتوانند از طریق قانون در سریع ترین زمان ممکن حق و حقوق خود را دریافت کنند. بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران با تجربه بالایی که در حوزه پرونده های امانت داری برخوردار است ابعاد مختلف پرونده را مورد بررسی قرار داده و مناسب ترین راهکار را در جلسات مشاوره به موکل خود ارائه می دهد.

برخی افراد از اموال و یا مواردی که به عنوان امانت به آن ها سپرده می شود، سوء استفاده می نمایند. حتی در برخی موارد مشاهده می شود اموال امانت را به فروش می رسانند. در چنین مواردی وکیل خیانت در امانت می تواند با استفاده از قوانین این حوزه، به دفاع از حق مالک اصلی بپردازد. این وکیل دارای تحصیلات رشته حقوق و سایر رشته های مرتبط بوده که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده است و تمرکز خود را به پرونده های حوزه خیانت در امانت معطوف نموده است.

وکیل خیانت در امانت کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران

از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل در تهران که در دعاوی خیانت در امانت به صورت تخصصی فعالیت دارد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • بهترین وکیل خیانت در امانت بایستی از گفتن کلمات غلوآمیز و دادن وعده های دروغین به موکل خود پرهیز کند زیرا بیان واقعیت خود به نوعی می تواند از ویژگی های امانت داری وکیل در قبال موکل باشد.
 • وکیل خیانت در امانت بعد از بررسی دقیق پرونده در جلسه مشاوره مسائل و مشکلاتی که ممکن است در مسیر جریان دادرسی وجود داشته باشد را صادقانه با موکل خود در میان می گذارد و راهنمایی های لازم در این زمینه را به او ارائه خواهد داد.
 • بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج و تهران با توجه به تجربه ای که در پیگیری این پرونده ها دارد از پیچیده شدن جریان دادرسی جلوگیری کرده و در صورت لزوم قاضی را نیز راهنمایی خواهد کرد.
 • این وکیل دارای سرعت عمل مناسب می باشد و می تواند به استفاده از دانش خود امورات لازم را در زمان مناسب خود به انجام رسانده و پرونده را در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه برساند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران بشناسید!

خانم زهره رستگار

خانم زهره رستگار

خانم زهره رستگار مفتخر است با ٢٣ سال سابقه وکالت در پرونده های کیفری و مواد مخدر راهنمای شما در این مسیر باشد شما در صورت نیاز می توانید  از دانش، تجربه و اطلاعات ایشان در اینخصوص استفاده نمایید.لذا توصیه می شود انجام کلیه اقدامات قانونی خود را به وکیل متخصص و باتجربه در زمینه مواد مخدر بسپارید.  و از بهترین دفاعیات وکیل با سابقه استفاده کنید.

طبق قانون مواد مخدر ؛ اعمالی مانند کشت وارد کردن،ارسال،صادر، نگهداری و حمل و تولید و ساخت برخی مواد مخدر که نمونه هایی از آن ذکر شد جرم می باشد و مرتکبین با توجه به نوع ‌‌میزان مواد به مجازاتهای مقرر در قانون محکوم می شوند.

آدرس: تهران- ستاری جنوب -فردوس غرب -بین ورزی و پروانه ساختمان نگار پلاک ۴۳۵ طبقه سوم واحد ۱۱

شماره تماس:

09121722840

02144141581

دکتر احمد قنبرپور

دکتر احمد قنبرپور

دکتر احمد قنبرپور وکیل پایه یک دادگستری با 19 سال سابقه وکالت و عضوکانون وکلای دادگستری تهران می باشند که در طی دوران سابقه خود پرونده های زیادی رادر زمینه خیانت در امانت وکالت کرده اند و توانسته اند با تجربه و دانشی که در این حوزه دارند پرونده را به نتیجه مثبت برسانند ایشان همچنین در دعاوی دیگر نظیر کیفری، خانواده، ملکی، ثبتی و غیره نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 19 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • عضویت در انجمن ایرانی حقوق بین الملل کیفری
 • عضو کمیته حقوق شهروندی
 • دکتری حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، خیابان دکتر فاطمی، ابتدای خیابان رهی معیری، پلاک ۱۰ ، واحد‌های ۹ و ۱۰

شماره تماس: 02188983454

محسن قنبری

محسن قنبری

محسن قنبری وکیل پایه عضوکانون وکلای دادگستری تهران با 8 سال سابقه وکالت می باشند که در حوزه دعاوی حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، امور ثبتی، تملک آپارتمان ها، شهرداری فعالیت دارند ایشان همچنین پرونده های زیادی را نیز در زمینه خیانت در امانت به نتیجه دلخواه موکل خود رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران نیز معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، ابتدای خیابان دکتر بهشتی، پلاک 19، برج زرین، واحد 2/5

شماره تماس: 09121719100

حسن امیدوار

حسن امیدوار

حسن امیدوار وکیل پایه یک دادگستری به عنوان یکی از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران شناخته می شوند و در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت دارند ایشان همچنین در زمینه های حقوقی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اسناد رسمی و تجاری، اعسار، حقوق مالکیت فکری، شرکت های تجاری نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، خیابان استاد مطهری، بعد از خیابان ترکمنستان، نرسیده به خیابان شریعتی، پلاک 8، طبقه سوم

شماره تماس: 09124397269

وحید وارسته نیا

وحید وارسته نیا

وحید وارسته نیا وکیل پایه یک دادگستری متخصص در دعاوی شرکت های تجاری، جرائم پزشکی، جرائم ریانه ای، دعاوی ملکی، خانواده و چک می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند. آقای وارسته نیا همچنین پرونده های زیادی را در حوزه خیانت در امانت پیگیری و رسیدگی نموده اند که تعداد زیادی از آن ها به نفع موکل ایشان به پایان رسیده است.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشئول وصول مطالبات شهرداری منطقه 12 تهران
 • وکیل شرکت ساختمانی و آکام پارمیس
 • وکیل شرکت تولیدی لباس باغ سیب

آدرس: تهران، شریعتی، بالاتر از سیدخندان، کوچه خیرمندی، پلاک9، واحد 4

شماره تماس: 09121454493

رضی خانی فرسنگی

رضی خانی فرسنگی

رضی خانی فرسنگی وکیل پایه یک دادگستری به عنوان یکی از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران معرفی می شوند و در زمینه های حقوقی اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده، تملک آپارتمان ها، جرایم علیه اخلاق و عفت عمومی و حدود نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان فلسطین، ابتدای خیابان ایتالیا، پلاک 6، طبقه یک، واحد 3

شماره تماس: 09121457913

مهرزاد امینی

مهرزاد امینی

مهرزاد امینی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 6 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران معرفی می شوند که پرونده های زیادی را در این زمینه به نفع موکل خود به نتیجه رسانده اند. آمار بالای موفقیت آقای امینی در دعاوی حقوقی و کیفری مختلف نشانه سواد حقوقی، قدرت بیان، تجربه و دقت این وکیل کار کشته است.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: تهران، صادقیه، بلوار فردوس شرق، جنب فرهنگ سرا، پلاک 192، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 09121541043

فاطمه طهماسبی سروستانی

فاطمه طهماسبی سروستانی

فاطمه طهماسبی سروستانی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند و در حوزه پرونده های خیانت در امانت به صورت تخصصی فعالیت می کنند. وکالت دعاوی طلاق توافقی، مهریه، چک و سفته، خرید و فروش اموال غیر منقول و اختلافات مالی در تخصص ایشان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، رسالت، خیابان مجیدیه شمالی، کوچه جعفری، پلاک 16، واحد 3

شماره تماس: 09126803801

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی

فاطمه عزیزی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در پیگیری دعاوی مختلف حقوقی، کیفری و خانواده را دارند و جزو بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران معرفی می شوند. صداقت، حسن اخلاق، رازداری و تلاش صادقانه برای احقاق حق موکل از ویژگی های بارز خانم عزیزی است که منجر به جلب اعتماد و رضایت مردم گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضوکانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق و تجارت بین الملل

آدرس: تهران، کنارک، خیابان امام، جنب دفتر هواپیمایی

شماره تماس: 09124213772

حسن بیگدلی

حسن بیگدلی

حسن بیگدلی یکی از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران می باشند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در پیگیری دعاوی مختلف حقوقی را دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه و تبحر بالا شناخته می شوند. آقای بیگدلی با همین تجربه موفق به کسب پیروزی در تعداد زیادی از دعاوی شده اند و مشاوره های حقوقی ایشان هم در جهت حل مشکلات موکلین ایشان راه گشا بوده است.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • وکیل شرکت های خصوصی
 • کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا

آدرس: تهران،خیابان بهارستان، نسیم شهر، بلوار الغدیر، ضلع شرقی دادگاه بهارستان، پلاک 46، طبقه دوم، واحد 6

شماره تماس: 09122281627

هزینه طرح دعوی و پیگیری جرم خیانت در امانت

پیگیری و رسیدگی به جرم خیانت در امانت از طریق دعاوی کیفری شامل دو دسته ذیل می شود:

 • دعاوی مربوط به چک بلامحل
 • دیگر انواع دعاوی کیفری به جز چک بلامحل

هزینه هایی که برای رسیدگی دعاوی مربوط به چک بلامحل دریافت می شود به مبلغ چک بستگی دارد و برای دیگر دعاوی کیفری مربوط به خیانت در امانت شاکی بایستی با کمک بهترین وکیل کیفری در تهران و بهترین وکیل ملکی در ایران که در زمینه پرونده های خیانت در امانت فعالیت دارد دادخواست حقوقی تنظیم و به دادگاه ارائه دهد. اگر مبلغ چک و یا مال چند میلیون تومان باشد طرح دعوا در شورای حل اختلاف پیگیری می شود که البته پیگیری و رسیدگی به این دعاوی در شورای حل اختلاف نیز رایگان نخواهد بود و هزینه آن معادل 5 درصد هزینه دادرسی در محاکم قضایی می باشد.

هزینه طرح دعوی و پیگیری جرم خیانت در امانت

مصادیق جرم خیانت در امانت

خیانت در امانت زمانی مطرح می شود که فرد امینی که به عنوان امانت دار بوده است از مال مورد نظر استفاده نماید به گونه ای که منفعتی برای صاحب مال به دنبال نداشته باشد. خیانت در امانت در دسته دعاوی کیفری قرار دارد و فرد مرتکب شونده باید مجازات شود. عناصر جرم خیانت در امانت به شرح زیر می باشد که در صورت به وقوع پیوستن این موارد می توان در خصوص خیانت در امانت طرح دعوا نمود.

 • تقلب
 • ضرر رساندن به مالک
 • تصاحب کردن و به طور کلی صرف مال بر خلاف نظر مالک
 • مال ودیعه به طور امانی به خائن در امانت تسلیم شده باشد

توجه داشته باشید که در قانون کشور ما جرم خیانت در امانت تنها در مورد اموال منقول تعریف می شود.

مصادیق جرم خیانت در امانت

مجازات جرم خیانت در امانت در قانون چیست؟

طبق آخرین تغییراتی که در قانون مجازات اسلامی برای جرم خیانت در امانت تعیین وتصویب گردید این جرم جنبه عمومی دارد و حتی اگر شاکی رضایت دهد همچنان متهم مجازات خواهد شد و براساس آنچه که در قانون جدید برای جرم خیانت در امانت اعلام گردید مجازات آن برابر 3 ماه الی یک سال می باشد. همچنین مالک مال از تاریخ وقوع جرم به مدت یک سال اگر شکایت خود را به دادگاه ارائه ندهد دیگر شکایت او بعد از گذشت این مدت زمان قابل پیگیری نخواهد بود.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی را در رابطه با وکیل خیانت در امانت در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل خیانت در امانت در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

کدام دادگاه صلاحیت رسیدگی به جرم خیانت در امانت را دارد؟

رسیدگی به جرم خیانت در امانت به دلیل اینکه جرم تعزیری درجه 6 محسوب می گردد ابتدائاً در دادسرای محل وقوع جرم تشکیل و تعقیب می گردد و با قرار جلب به دادرسی و صدور کیفرخواست در دادگاه کیفری 2 محل وقوع جرم توسط یک قاضی در شعبه جزائی انجام می پذیرد.

آیا خیانت در امانت مشمول مرور زمان می شود؟

جرم خیانت در امانت از جرائم احصا شده در مواد 109 قانون مجازات اسلامی و جرایم موضوع تبصره ماده 36 قانون مجازات اسلامی نمی باشد و تعزیر منصوص شرعی نیز نبوده در نتیجه مشمول مرور زمان می شود.

مدت مرور زمان جرم خیانت در امانت چند سال است؟

با توجه به قابل گذشت بودن جرم مذکور و ماده ۱۰۶ قانون مجازات اسلامی مدت مرور زمان جرم خیانت در امانت ۱ سال می باشد.

3/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا