وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. خیانت در امانت به این معنا است که فردی در مال و یا سرمایه ای که نزد او به امانت گذاشته شده بدون اجازه دخل و تصرف کند و موجب شود که آن مال از بین رفته و یا این که از بهره آن استفاده نماید. در اسلام و شرع نیز به امانت داری توصیه شده و با توجه به این که یکی از اثرات وقوع این جرم سلب اعتماد افراد جامعه نسبت به یکدیگر است از این رو قانونگذار به آن توجه ویژه ای داشته و فردی که مرتکب این جرم شود توسط قانون مجازات می گردد. در صورتی که به هر طریقی درگیر دعاوی خیانت در امانت شده اید توصیه می کنیم حتما از بهترین وکیل خیانت در امانت کمک بگیرید.

بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج چه کسی است؟

وکیل خیانت در امانت کسی است که بر تمامی قوانین مجازات اسلامی مربوط به جرم خیانت در امانت تسلط واشراف کاملی دارد و می تواند از آن به منظور دفاع از موکل خود در مراجع قضایی استفاده کند و یا این که در جلسات مشاوره آن را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد. بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج در جریان دادرسی این دعاوی عملکرد مناسبی داشته و در دفاع از موکل خود در جایگاه متهم و یا خوانده به بهترین نحو ممکن عمل خواهد کرد.

بهترین وکیل در کرج در جریان دعاوی خیانت در امانت در صورتی که وکالت متهم را بر عهده گرفته باشد به او کمک می کند تا کمترین حد مجازات برای او صادر شود توجه داشته باشید در صورت عدم بهره مندی از بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج در جریان این پرونده ها ممکن است متهم نتواند در جریان دادرسی پرونده از خود دفاع کرده و یا قادر به ارائه ادله و مدارک مناسب برای کاهش مجازات نباشد لذا به اشد مجازات محکوم خواهد شد.

بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج چه کسی است؟

بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج چه توانایی هایی دارد؟

 • بهترین وکیل پایه یک دادگستری می تواند با تکیه بر مهارت هایی که در طی سالیان طولانی پیگیری پرونده های خیانت در امانت کسب نموده جریان دادرسی این دعاوی را به نفع موکل خود پیش ببرد.
 • بهترین وکیل خیانت در امانت یکی از حرفه ای ترین وکلایی است که از تمامی قوانین مربوط به خیانت در امانت آگاه بوده و می تواند مطالب حقوقی لازم در مورد این جرم را به موکل خود ارائه دهد.
 • بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج براساس تجربه خود در این حوزه و اطلاعات کاملی که در این زمینه دارد در جهت احقاق حقوق موکل خود قدم بر می دارد.
 • از دیگر مهارت های بهترین وکیل در ایران در جریان دادرسی پرونده های مربوط به خیانت در امانت می توان به فن بیان قوی او اشاره کرد به گونه ای که علاوه بر ارائه مدارک و مستندات لازم به صورت شفاهی نیز در جلسات دادرسی از موکل خود دفاع می کند.

10 تا از بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج را بشناسید!

امیر صادقی زاده

امیر صادقی زاده

امیرصادقی زاده یکی از بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند و در پیگیری پرونده های خیانت در امانت جزو یکی از وکلای حرفه ای محسوب می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • مشاور حقوقی شرکت امداد خودرو ایران
 • عضو کمیسیون فرهنگی وکلای البرز

آدرس: کرج، طالقانی شمالی، نرسیده به پل آزادگان، برج یادمان، بلوک B ، طبقه 4

شماره تماس: 09128889189

منوچهر سهرابی

منوچهر سهرابی

منوچهر سهرابی وکیل پایه یک دادگستری در کرج هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک در زمینه دعاوی مختلف حقوقی و پیگیری و رسیدگی به پرونده های خیانت در امانت شروع به فعالیت کردند. آقای سهرابی با تسلطی که بر قوانین و مقررات جرم خیانت در امانت دارند تاکنون پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: کرج، حد فاصل میدان شهدا و میدان توحید، خیابان مهدیه(مظاهری)، روبروی پاساژ احمدی، پلاک ۷۴، طبقه۴، واحد ۷

علیرضا اکبری

علیرضا اکبری

علیرضا اکبری وکیل پایه یک دادگستری در کرج هستند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و غیره را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج شناخته می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • تاسیس موسسه حقوقی

آدرس: کرج، خیابان طالقانی، پایین تر از پل آزادگان، موسسه حقوقی علیرضا اکبری

شماره تماس: 09125234736

اردشیر امجدی

اردشیر امجدی

اردشیر امجدی یکی از وکلای پایه یک و فعال در پیگیری و رسیدگی به پرونده های خیانت در امانت هستند. ایشان در دیگر حوزه های حقوقی نظیر پرونده های خانواده، ملکی، کیفری و غیره نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • قاضی اسبق دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: کرج، میدان نبوت، مجتمع هیراد، طبقه سوم، واحد 302

هادی علیزاده

هادی علیزاده

هادی علیزاده  وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در کرج هستند. ایشان در زمینه پیگیری و رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، کیفری و غیره فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در حوزه دعاوی خیانت در امانت نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • دارای مدرک رسمی داوری از دانشگاه البرز

آدرس: کرج، گوهر دشت، بلوار مطهری، 100 متر بعد از پل شهدای روحانی به سمت آزادگان، طبقه فوقانی دفتر اسناد 80

رضا زرین صدف

رضا زرین صدف

رضا زرین صدف یکی از وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در رسیدگی به دعاوی خیانت در امانت می باشند. ایشان با توجه به تسلطی که بر قوانین مربوط به پرونده های خیانت در امانت دارند در مدت زمانی کوتاه رای دادگاه را به نفع موکل خود دریافت کرده و در جهت احقاق حقوق موکل خود با استناد به قانون قدم بر می دارند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی هواپیمائی سهند ایر
 • مشاور حقوقی شرکت دانش بنیان TDA
 • استاد دانشگاه و تدریس حقوق در دانشگاه پیام نور
 • اجرای طرح آموزشی وکیل خلاق در سه فاز جامع
 • برگزاری دوره های علمی وکلا و حقوقدانان در استان البرز

آدرس: کرج، 7 تیر، ابتدای طالقانی، ساختمان تارا، طبقه 7، واحد 14

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری وکیل پایه یک دادگستری با 8 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های مختلف حقوقی در کرج می باشند. ایشان بر قوانین مربوط به دعاوی خیانت در امانت تسلط و اشراف کاملی دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای در این زمینه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: کرج، خیابان امام، خیابان خوئینی، نبش خیابان شهید سیاوش کیان، پلاک 2

سیامک کرم زاده

سیامک کرم زاده

سیامک کرم زاده وکیل پایه یک دادگستری با 18 سال سابقه وکالت یکی از بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج می باشند. ایشان در زمینه های مختلف حقوقی سابقه فعالیت دارند و علاوه بر وکالت به موکلین و مراجعه کنندگان خود مشاوره حقوقی ارائه می دهند.

 تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • دکتری حقوق بین الملل از دانشگاه دهلی
 • مشاوره حقوقی پرونده های وزارت دفاع در دیوان داوری
 • مسلط به زبان انگلیسی و عربی

آدرس: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، جنب پامچال جنوبی، شماره 98، واحد 5

افشین مرادی

افشین مرادی

افشین مرادی وکیل پایه یک دادگستری در کرج هستند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در زمینه پیگیری و رسیدگی به دعاوی مختلف حقوقی را دارند و وکالت پرونده های خیانت در امانت را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

غلامرضا تیموری

غلامرضا تیموری

غلامرضا تیموری وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی در کرج هستند. ایشان 12 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و جزو یکی از بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج نیز می باشند.

 تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، بلوار مطهری، زیرپل روحانی، ساختمان دفتر خدمات قضایی، طبقه دوم، واحد 3

چرا به بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج نیاز داریم؟

 • اثبات وقوع این جرم و همچنین انتساب آن به متهم پرونده نیازمند ادله و مدارک قابل اثبات می باشد که در صورت بهره مندی از وکیل خیانت در امانت این امر به بهترین نحو ممکن انجام خواهد گرفت.
 • فرد شاکی ممکن است حتی با در اختیار داشتن مدرک و سند کافی به دلیل عدم آگاهی از قوانین و همچنین پیچیده بودن آن ها نتواند وقوع این جرم را به اثبات برساند که در این مورد متحمل خسارت مالی و زمانی خواهد شد.
 • در صورت در اختیار داشتن بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج دیگر نیاز به حضور موکل در جلسات دادرسی نخواهد بود و وکیل به نیابت از موکل خود در این جلسات حاضر می شود.

نحوه تنظیم شکایت خیانت در امانت

برای شکایت جهت جرم خیانت در امانت بهتر است قبل از هرگونه اقدامی با بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج مشورت کنید سپس بعد از بررسی نحوه اثبات این جرم وکیل براساس تجربه ای که در این حوزه دارد شکوائیه ای را برای طرح دعوی خیانت در امانت جهت ارائه به دادسرا تنظیم می کند.

بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج بعد از مشاوره ای که در مورد این موضوع با موکل خود داشته و پرسیدن سوالات مربوطه جهت کسب اطلاعات مورد نیاز، در متن شکوائیه اطلاعات هویتی مالک اصلی مال و امین مال را به همراه آدرس دقیق آن ها ذکر می کند سپس جهت ثبت و ارسال شکوائیه از طریق مراجعه به دفاتر خدمات قضایی اقدام می کند.

نحوه تنظیم شکایت خیانت در امانت

مجازات خیانت در امانت

در مجازات خیانت در امانت، قاضی قبل از صدور رای محکومیت با بررسی پرونده و همچنین دفاعیه و ارائه ادله و مدارکی که توسط بهترین وکیل خیانت در امانت از طرف خواهان و خوانده به دادگاه ارائه شده مجازات این جرم را برای مجرم تعیین می کند. در حالت کلی مجازاتی که برای این جرم در نظر گرفته شده شامل جبران خسارت و حبس از 6 ماه الی 3 سال است.

البته ذکر این نکته نیز لازم است برای جرم خیانت در امانت، در مورد سو استفاده هایی که از سند سفید مهر و یا سفید امضا صورت می گیرد قانونگذار حبس از 1 سال الی 3 سال را در نظر گرفته است.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل خیانت در امانت در کرج در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید.

برای این که قصد امانت دادن مالی را داشته باشیم باید حتما امانت نامه تنظیم شود؟

خیر امانت دادن یک مال به فردی به هر لفظ و قیدی امکان پذیر است و نیازی به امانت نامه نمی باشد.

اگر مرد اقدام به جابجایی و تصرف در جهیزیه زن کند خیانت در امانت می باشد؟

خیر جهیزیه زن به دلیل این که متعلق به خود می باشد و به امانت به مرد داده نشده است خیانت در امانت نخواهد بود.

آیا مجازات خیانت در امانت سوء پیشینه خواهد داشت؟

در صورتیکه مجازات حبس بین دو تا پنج سال باشد دو سال سوء پیشینه موثر خواهد داشت.

4/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + سه =

دکمه بازگشت به بالا