وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. اگر از شخصی چک دریافت کرده اید و در مراجعه به بانک برای وصول آن با عدم موجودی صاحب چک مواجه شده اید می توانید درخواست صدور گواهی عدم پرداخت را از بانک دریافت کرده و برای برگشت چک اقدام کنید که البته قابل ذکر است که ظرف مدت دو ماه مهلت دارید برای شکایت کیفری چک اقدامات لازم را انجام دهید توصیه می کنیم برای تسریع در روند پیگیری پرونده خود در این زمینه حتما از بهترین وکیل چک برگشتی کمک بگیرید.

بهترین وکیل چک برگشتی در تهران کیست؟

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران که در حوزه حقوق تحصیل کرده و در کلیه زمینه ها نظیر مسائل حقوقی و کیفری تجربه دارد و بر قوانین دعاوی مربوط به چک از قبیل قانون تجارت و قانون صدور چک تسلط و اشراف کاملی دارد را می توان به عنوان بهترین وکیل چک برگشتی در تهران معرفی کرد. در حقیقت وکیل چک راهنمایی و راهکار لازم را در خصوص شکایت از چک بلامحل و چگونگی به اجرا گذاشتن و مطالبه وجه به موکل خود ارائه می دهد و تمام اقدامات لازم برای پیروزی در این دعاوی را انجام خواهد داد.

خصوصیات بهترین وکیل چک برگشتی

با توجه به این که امورات مربوط به چک برگشتی برای افرادی که درگیر آن می شوند از اهمیت بالایی برخوردار است لذا بایستی در انتخاب بهترین وکیل که در این حوزه فعالیت می کنند دقت لازم را داشته باشید که در ادامه به برخی از خصوصیات این وکلا می پردازیم:

 • بهترین وکیل چک برگشتی اشراف کاملی بر تمامی قوانین مربوط به چک و شرایط آن دارد.
 • بهترین وکیل از تجربه بالایی در زمینه پیگیری و رسیدگی به دعاوی چک برگشتی برخوردار است و این امر یکی از مهم ترین خصوصیات وکلایی است که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارند.
 • از دیگر خصوصیات بهترین وکیل چک برگشتی در تهران رازداری است و این ویژگی موجب می شود تا موکلین او را به عنوان فردی قابل اعتماد معرفی کنند.
 • شناخت و آشنایی با راه حل هایی که در حل و فصل پرونده های چک برگشتی می تواند کارساز باشد از دیگر خصوصیات وکیل چک برگشتی است.

10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران را بشناسید!

دکتر محمد تقی زاده

محمد تقی زاده

دکتر محمد تقی زاده ، وكيل پايه يك دادگستري و مشاور حقوقی در شهر تهران ، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز و از بهترین ، موفق ترین و با تجربه ترین وکلای تهران و فارغ التحصیل از دانشگاه دولتی علامه طباطبایی تهران می باشند.

تخصص ایشان در دعاوی و پرونده های چک است و پرونده های متعددی در این زمینه در دست اقدام دارند.

صبر ، حسن سابقه ، صداقت ، پاسخگویی ، دقت نظر در اظهارات مراجعین و ارائه راه حل مطلوب و پیگیری مجدانه در پرونده‌های وکالتی سبب گردیده تا ایشان در زمره وکلای خوشنام کشور قرار گیرند. در کارنامه شغلی دکتر محمد تقی زاده ، سابقه وکالت در پرونده های کلان و جنجالی مشاهده می گردد. ایشان مقالات علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و کشوری را در رزومه خویش دارند.

جالب آنکه اعضای خانواده دکتر محمد تقی زاده نیز حقوقدان بوده و برادر و پدر ایشان نیز از وکلای خوشنام پایه یک دادگستری می باشند. پدر دکتر محمد تقی زاده فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشگاه ملی ایران ( شهید بهشتی ) پیش از انقلاب می باشد و بیش از 50 سال سابقه کار حقوقی دارد.

در صورت نیاز هموطنان در اقصی نقاط ایران به تنظیم هر گونه دادخواست ، شکواییه ، لایحه و قرارداد و … آقای دکتر محمد تقی زاده پس از مشاوره تلفنی و شنیدن اظهارات شما و بررسی مدارک از طریق ایمیل یا پیام رسان های مجازی ، بر اساس خواست شما نسبت به تنظیم و ارسال متون مورد نیاز شما اقدام می نماید.

جهت پذیرش وکالت یا انجام مشاوره تلفنی یا حضوری با دکتر محمد تقی زاده می‌توانید با شماره‌ های زیر تماس برقرار نمایید :

تلفن همراه دکتر محمد تقی زاده بهترین وکیل ایران جهت اخذ مشاوره تلفنی : 09121722464

شماره تلفن دفتر جهت اخذ وقت مشاوره حضوری : 02186127228 – 02186129690

آدرس دفتر وکالت : تهران ، بلوار اصلی سعادت آباد ، نبش خیابان 32 ، پلاک 116 ، ساختمان خانه سبز ، طبقه دوم ، واحد 4

دکتر محمد مهاجری

دکتر محمد مهاجری

دکتر محمد مهاجری وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران می باشند ایشان 5 سال سابقه وکالت در دعاوی حقوقی را دارند و با مدرک دکتری حقوق عمومی به عنوان مدرس دانشگاه در تهران نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • مدرس دانشگاه
 • مولف 30 اثر حقوقی و مجموعه قوانین و مقرارت حقوقی
 • کارشناس حقوقی صدا و سیما
 • دکتری حقوق عمومی

آدرس: تهران، نازی آباد، ضلع شمالی میدان بهمنیار، پلاک 15، ساختمان پریا، واحد 6

علیرضا نصیرزاده

علیرضا نصیرزاده

علیرضا نصیرزاده وکیل پایه یک و عضوکانون وکلای دادگستری در تهران می باشند ایشان یکی از وکلای با تجربه در حوزه دعاوی حقوقی و کیفری معرفی می شوند و تاکنون درصدبالایی از پرونده های چک برگشتی را به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اسلامشهر، شهرک واوان، بلوار مدرس، خیابان گلریز، مجتمع بوستان فرهنگ، بلوک سعدی، واحد 1

سید رسول قاضی

سید رسول قاضی

سید رسول قاضی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند ایشان 4 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند و در زمینه پرونده های چک برگشتی به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، علامه شمالی، پلاک 8، طبقه 9

جواد رستمی

جواد رستمی

جواد رستمی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران می باشند ایشان 14 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی را دارند و علاوه بر این در زمینه ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، مهرآباد جنوبی، خیابان رجبی، کوچه اردیبهشت، پلاک 2، زنگ 3

مهشید خلیلی

مهشید خلیلی

مهشید خلیلی وکیل پایه یک و عضوکانون وکلای دادگستری در تهران می باشند ایشان دارای 3 سال سابقه وکالت بوده و به عنوان یکی از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اسلامشهر، خیابان مطهری، کوچه چهارم، پلاک 27

سارا باوندپور

سارا باوندپور

سارا باوندپور وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران با 13 سال سابقه وکالت می باشند که در کلیه زمینه های حقوقی فعالیت داشته اند و در حوزه پرونده های چک برگشتی به عنوان یکی وکلای باتجربه و با تبحر بالا معرفی می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به خیابان معلم، روبروی شهرکتاب، پلاک 584، طبقه 2

حسن امیدوار

حسن امیدوار

حسن امیدوار وکیل پایه یک دادگستری با 12 سال سابقه وکالت و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی را می توان به عنوان یکی از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران معرفی کرد.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، خیابان استاد مطهری، بعد از خیابان ترکمنستان، نرسیده به خیابان شریعتی، پلاک 8، طبقه سوم

رحمت اله فیاضی

رحمت اله فیاضی

رحمت اله فیاضی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند ایشان 3 سال سابقه وکالت در زمینه دعاوی حقوقی کیفری، خانواده و ملکی را دارند و در حوزه پرونده های چک برگشتی نیز به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

  تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • رئیس امورمالی قوه قضاییه
 • مشاور حقوقی استارت اپ ها

آدرس: تهران، خیابان دماوند، بین سبلان و وحیدیه، بالای فروشگاه رفاه، مجتمع پزشکان شهریار، طبقه 3، واحد 28

وظایف بهترین وکیل چک برگشتی در تهران

بهترین وکیل چک برگشتی در تهران به واسطه تجربه ای که در این حوزه دارد می تواند در مشاوره این پرونده ها نیز به خوبی عمل کرده و بهترین راهنمایی و راهکار را به مراجعه کنندگان خود ارائه دهد. لازم است که بدانید چک برگشتی می تواند به صورت کیفری و یا حقوقی در دادگاه پیگیری شود که در صورتی که چک کیفری باشد دارنده آن باید اطلاعات لازم در مورد چگونگی پیگیری و تنظیم شکوائیه برای مطالبه طلب خود را داشته باشد که جلسات دادرسی برای افراد عادی به دلیل عدم آگاهی در این خصوص ممکن است طولانی و زمان بر باشد لذا بهره مندی از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران می تواند تا حد زیادی موجب کاهش زمان در روند دادرسی گردد.

در مواردی نیز ممکن است اطلاعات غلطی با هدف فریب دارنده چک در متن چک و ظهرنویس آن وارد شده باشد که در چنین موردی بهترین وکیل چک برگشتی با توجه به مهارتی که در این حوزه دارد نه تنها وجه چک را مطالبه می کند بلکه می تواند کلاهبرداری و یا جعل در سند را نیز به نفع موکل خود در دادگاه ثابت نماید.

وظایف بهترین وکیل چک برگشتی در تهران

حق الوکاله وکیل چک برگشتی

حق الوکاله بهترین وکیل چک برگشتی در تهران به میزان مبلغ چک و پیچیدگی پرونده آن بستگی دارد و در زمان عقد قرارداد، وکیل و موکل در این زمینه با هم به توافق می رسند و مقدار حق الوکاله را تعیین می کنند با توجه به این که در مورد حق الزحمه وکیل در مورد چک های برگشتی هیچگونه تعرفه قانونی وجود ندارد لذا تعیین دستمزد فی مابین وکیل و موکل صورت می گیرد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با وکیل چک برگشتی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل چک برگشتی در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل چک برگشتی در کرج کلیک کنید.

در چک صیاد می‌توان از دادگاه حقوقی اجرای مستقیم چک را درخواست نمود؟

بله فرد می‌تواند درخواست خود را از دادگاه صالح حقوقی بخواهد و در صورت وجود و احراز شرایط مندرج در ماده ۲۳ قانون جدید صدور چک دادگاه موظف به صدور اجرائیه می‌باشد.

طرح شکایت کیفری در خصوص چک مشمول مرور زمان می‌باشد؟

بله اگر ظرف مدت شش ماه از تاریخی که چک برگشت می‌خورد اقدامی در خصوص طرح شکایت نشود دیگر نمی‌توان در خصوص شکایت کیفری اقدامی نمود.

فردی که متهم در برگشت چک می‌باشد می‌تواند قبل از صدور حکم قطعی کلیه مبلغ چک و خسارت تأخیر تأدیه را پرداخت نماید؟

بله اگر فردی که متهم می‌باشد مبلغ مورد نظر را پرداخت نماید پرونده او مختومه می‌شود و جزای کیفری دیگر برای او قرار داده نمی‌شود.

3.5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا