وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهریار ⭐【سال1403】⚖️

مسائل و مشکلات حقوقی تنها به موضوعات مطرح شده در جامعه محدود نمی گردد بلکه این مسائل در خانواده ها نیز ایجاد شده و در مواردی لازم است که برای حل و رفع آن به دادگاه مراجعه شود. قوانین مربوط به خانواده که به موجب قانون مدنی تنظیم گردیده تمامی مسائل حوزه خانواده را در بر می گیرد و بهتر است برای درک و آشنایی بهتر با این قوانین از وکیل متخصص کمک بگیرید. وکیل چی در این مقاله ضمن معرفی بهترین وکیل خانواده در شهریار، اطلاعات لازم در مورد مزیت استفاده از وکیل خانواده متخصص و هزینه استخدام این وکلا را در اختیار شما دوستان عزیز قرار می دهد.

بهترین وکیل خانواده در شهریار کجاست؟

وکیل خانواده، همانطور که از نام او پیدا است به رقم برخورداری از پروانه وکالت پایه یک و نداشتن محدودیت در پیگیری انواع پرونده های حقوقی و کیفری به صورت تخصصی در زمینه امور خانوادگی فعالیت داشته و از تجربه و مهارت کافی در این حوزه برخوردار است.

بهترین وکیل خانواده در شهریار اطلاعات کاملی در خصوص دعاوی خانوادگی نظیر طلاق، حضانت فرزند، دریافت نفقه و مطالبه مهریه و غیره دارد و در صوت قبول وکالت افراد درگیر این پرونده ها از حقوق آنان در دادگاه خانواده دفاع می کند. وکیل متخصص دعاوی خانواده پیگیری پرونده را به نحو مطلوب انجام می دهد و با ارائه به روز ترین اطلاعات حقوقی مربوط به روند کار پرونده به موکل در اتخاذ تصمیم درست کمک می کند.

بهترین وکیل خانواده در شهریار علاوه بر وکالت به عنوان یک مشاور حقوقی نیز عمل می کند و با در نظر گرفتن شرایط موکل در وهله اول سعی در ایجاد سازش میان طرفین را دارد و با توضیح و شفاف سازی قوانین مربوط به تعهد طرفین مانع از بروز اتفاقات ناخوشایند در آینده می شود.

 بهترین وکیل خانواده در شهریار کجاست؟

مزیت استفاده از وکیل خانواده متخصص

از مهم ترین مزایای حضور وکلای خانواده می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • دانش تخصصی: دعاوی خانواده موضوعات متعددی مانند طلاق، مهریه، نفقه و غیره را در بر می گیرد که هرکدام از این موارد قوانین و احکام خاص خود را دارند و افرادی که در این حوزه اطلاعاتی ندارند در صورت مواجه با این پرونده ها با مشکلاتی مواجه می شوند؛ لذا به منظور جلوگیری از بروز هرگونه اتلاف زمان و هزینه در این زمینه بهتر است از بهترین وکیل خانواده در شهریار کمک بگیرید.
 • تجربه: وکلای متخصص خانواده به دلیل پیگیری پرونده های زیادی در طول دوران وکالت و فعالیت خود در این حوزه تجربه لازم را کسب نموده و با رویه قضایی مربوطه آشنایی کاملی دارند؛ بدین ترتیب تا حدودی می توانند مسیر پیشبرد پرونده را پیش بینی کنند و بر این اساس اقدامات لازم را انجام دهند.
 • استفاده از فرصت سازش: بهترین وکیل خانواده در شهریار در طول جریان رسیدگی به دعوا در صورتی که تشخیص دهد شرایط لازم برای سازش برقرار است به گونه ای که موضع و شان موکل خود را پایین نیاورد تمام تلاش خود را برای ایجاد صلح میان طرفین به کار می برد، ولیکن اگر در جریان این دعاوی، وکیل خانواده حضور نداشته باشد طرفین فرصت سازش را از دست داده و روند دعوا نیز مدت زمان زیادی به طول می انجامد.
 • تنظیم توافقات و نظارت بر نگارش متن اسناد: در صورتی که طرفین دعوا خانوادگی با یکدیگر به سازش برسند بایستی برای مکتوب نمودن توافقات در دفترخانه اقدام کنند. متاسفانه افراد زیادی از آثار حقوقی الفاضی که در متن توافقنامه استفاده شده مطلع نبوده و متضرر شده اند. حضور وکیل خانواده در زمان تنظیم توافقنامه و نظارت بر متون آن می تواند از بروز هرگونه مشکلات و ضرر و زیان در آینده جلوگیری به عمل آورد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در شهریار را بشناسید!

آقای سید روح اله قاضی

آقای سید روح اله قاضی مشاور و وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه می باشند ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی و ملکی و خانواده در تهران و شهرستان ها فعالیت و دارای پرونده های موفق متعددی در این زمینه هستند
از سوابق ایشان می توان به مشاور حقوقی چندین شرکت بازرگانی مختلف اشاره نمود

خدمات :

 • وكالت در پرونده هاي خانواده ( طلاق به درخواست زوج يا زوجه – طلاق توافقي – رجوع ازهبه – نفقه – مهريه – اجرت المثل – استرداد جهيزيه – حضانت فرزند – انحصاروراثت – ارث – وصيت و ….
 • وكالت در پرونده هاي ملكي ( الزام به تنظيم سند رسمي – موجر و مستاجر – تملك آپارتمان – پيش فروش آپارتمان – تغيير كاربري – مشاركت در ساخت و …..
 • وكالت در پرونده هاي كيفري – جرايم عليه اشخاص و اموال ( قتل عمد و غير عمد – تجاوز به عنف – آدم ربايي – كلاهبرداري – فروش مال غير – جعل اسناد – خيانت در امانت – روابط نامشروع – تهديد – توهين و افترا و ….

آدرس:

۱-سعادت آباد ،بلوار سرو غربی ، جنب بانک تجارت

۲- شهریار روبروی دادگستری ساختمان اداری شهریار

شماره تماس:

021-22111866

09126516062

مرجان تاجیک

مرجان تاجیک

مرجان تاجیک وکیل پایه یک و متخصص در رسیدگی به دعاوی خانواده، مالی، تجاری، ملکی، امور ثبتی و غیره می باشند. ایشان موفقیت در پرونده های زیادی در حوزه خانواده را در کارنامه کاری خود دارند و ضمن وکالت و پیگیری پرونده در دادگاه به موکلین و متقاضیان خود مشاوره های تخصصی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده
 • دعاوی مالی و تجاری
 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی

آدرس: شهریار، بلوار شهید کلهر، جنب بازار روز مهرگان، نبش کوچه شکیب، پلاک 152، مجتمع مهتاب، طبقه سوم، واحد 9

پوریا محمدی

پوریا محمدی

پوریا محمدی وکیل پایه یک با 10سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف قضایی در شهریار هستند. ایشان دارای مدرک کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و با تسلط بر قوانین و اتکا بر تجربه خود اکثریت پرونده های اخذ شده در حوزه خانواده را با کسب نتیجه دلخواه موکلین به اتمام رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش پرونده های خانواده (طلاق، مطالبه مهریه، استرداد جیهزیه و غیره)
 • قبول دعاوی ملکی، شهرداری ها، بیمه و اداره مالیات
 • تنظیم قراردادهای تجاری و مالی

آدرس: شهریار، میدان فرمانداری، اول بولوار هفده شهریور، مجتمع تجاری آسمان، طبقه 4، واحد 28

امیرحسین احمدوند

امیرحسین احمدوند

امیر حسین احمدوند پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری مرکز اخذ نموده و بیش از 15 سال سابقه وکالت درخشان را در کارنامه کاری خود دارند. ایشان کسب نتیجه موفق در درصد بالایی از پرونده های خانواده را با اتکا بر تجربه و تسلط خود بر قوانین به دست آورده اند و جزو یکی از بهترین وکیل خانواده در شهریار معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در پرونده های خانواده
 • متخصص در امور ملکی
 • متخصص در دعاوی کیفری

آدرس: شهریار، ابتدای فاز 1 شهرک اندیشه، به سمت بانک ملی، جنب لاستیک فروشی و جوراب بافی، مجتمع خلیج فارس طبقه 2، واحد 8

اعظم بهرامی

اعظم بهرامی

اعظم بهرامی وکیل پایه یک و متخصص در دعاوی حقوقی و خانواده در شهریار فعالیت دارند. ایشان با بیش از 8 سال سابقه وکالت و همچنین جلب رضایت اکثریت موکلین خود جزو وکلای متخصص و باتجربه در حوزه خانواده شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده: مهریه، نفقه و طلاق
 • دعاوی حقوقی: تقسیم ترکه، انحصار وراثت، مطالبه چک، تنظیم وصیت نامه
 • تنظیم دادخواست، لایحه و اوراق قضایی

آدرس: شهریار، خیابان ولیعصر، روبروی پارک کودک، مجتمع مدائن، طبقه 3، واحد 3

ضرورت مشاوره با وکیل خانواده

همان طور که پیشتر نیز گفتیم وکلای خانواده به صورت تخصصی در این حوزه حقوقی فعالیت دارند و با توجه به تسلط کامل بر کلیه قوانین و مقررات مربوطه بهتر است که برای حل مسائل و مشکلات خانوادگی از این وکلا استفاده کنیم. برای این منظور شما می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری با بهترین وکیل خانواده در شهریار مراجعه و یا تماس برقرار نمایید تا بتوانید در طول روند پیگیری و دادرسی پرونده خانوادگی از مشاوره این وکیل بهره مند شوید و یا به عبارتی دیگر وکیل خانواده به عنوان تکیه گاهی مطمئن در جهت ارائه آگاهی های حقوقی برای افراد درگیر دعاوی خانواده خواهد بود.

وکیل خانواده در رسیدگی به پرونده های طلاق قبل از هرگونه اقدامی یک جلسه مشاوره با حضور طرفین برقرار می کند و ضمن بیان حقوق قانونی هرکدام از آن ها و شرایطی که بعد از طلاق پیش می آید سعی در برقراری صلح و سازش نموده و در صورتی که سازش برقرار نشود به منظور صرفه جویی در زمان و حتی هزینه هرکدام از طرفین، طلاق توافقی را به آنان پیشنهاد می دهد.

بهترین وکیل خانواده در شهریار در طول روند پرونده های مختلف خانواده، از طریق ارائه مشاوره موکل خود را در جریان امور قرار داده و با تشریح و توضیح قوانین مربوط به پرونده در دست اقدام به موکل کمک می کند تا با آینده نگری تصمیم درستی را بگیرد.

ضرورت مشاوره با وکیل خانواده

هزینه استخدام بهترین وکیل خانواده در شهریار

یکی از جنبه های حیاتی که در استخدام وکیل خانواده باید مدنظر داشته باشید دستمزد وکیل است. وکیل بایستی با توجه به موضوع پرونده شما مهارت لازم در ارائه ایده ای از خدمات مورد نیاز برای روند دعوا را داشته باشد و از همان ابتدا برآوردی از هزینه ای که باید به او بپردازید را به شما ارائه دهد.

هزینه استخدام بهترین وکیل خانواده در شهریار با توجه به موضوع پرونده و کاری که باید برای پیگیری آن انجام دهد بستگی دارد به عنوان مثال اگر در یکی از دعاوی خانواده موکل تنها برای انجام یکی از امور به وکیل وکالت داده باشد هزینه حق الوکاله با وکالت برای انجام تمام امور حقوقی مربوط به پرونده فرق دارد. در واقع هزینه استخدام وکیل به سبک و سنگین بودن پرونده ارتباط دارد که مطابق قانون برای هرکدام از امور مورد وکالت تعرفه ای تعیین شده است. ولیکن توصیه می کنیم که در پیگیری پرونده های خانواده انجام تمام امور را به وکیل متخصص بسپارید.

کلام آخر

بهترین وکیل خانواده در شهریار از دانش حقوقی و اطلاعات لازم در زمینه چگونگی طرح دعوا، تنظیم دادخواست و لایحه برخوردار بوده و علاوه بر وکالت و پیگیری پرونده در دادگاه خانواده از طریق ارائه مشاوره حقوقی نیز به موکلین خود برای اتخاذ تصمیم درست کمک می کند.

از این که برای کسب اطلاعات در مورد وکیل خانواده متخصص وکیل چی را انتخاب کرده اید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه سوال در مورد مسائل حقوقی خانوادگی در قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید، در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ داده می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا