وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهریار⭐【سال1403】⚖️

به هر گونه مشکل و اختلاف مرتبط با املاک و مستغلات که در مرجع قضایی رسیدگی می‌شود دعاوی ملکی می‌گویند که شامل دو دسته حقوقی و کیفری می‌شود. قانون‌گذار برای کلیه موضوعات مربوط به این حوزه قضایی قوانین و مقرراتی را تعیین و تصویب نموده که تفهیم و اجرای صحیح این قوانین نیازمند تجربه و تخصص است که وکلای ملکی از آن برخوردارند. در این مطب تعدادی از بهترین وکیل ملکی در شهریار را به شما معرفی می‌کنیم و اطلاعات مفیدی در ارتباط با انواع دعاوی ملکی در قانون و تاثیر حضور وکیل ملکی در معاملات ملکی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. تیم حرفه‌ای وکیل چی پاسخگوی تمام سؤالات حقوقی شما خواهد بود.

بهترین وکیل ملکی در شهریار کجاست؟

 وکیل ملکی فردی است که به‌عنوان یک حقوق‌دان متخصص در حوزه مسائل و مشکلات مربوط به املاک نظیر خرید و فروش، ارث و سایر قوانین مرتبط در این حوزه فعالیت دارد. بهترین وکیل ملکی در شهریار با تمامی جنبه‌های حقوقی مربوط به این حوزه قضایی آشنایی و تسلط کاملی دارد و اطلاعات لازم را در خصوص چگونگی تدوین و تنظیم قراردادها، حل و رفع اختلافات ملکی در اختیار موکلین خود قرار می‌دهد.

 دعاوی ملکی به دلیل قوانین متنوعی که برای آن تصویب گردیده بسیار پیچیده بوده و هرگونه عدم آگاهی در این زمینه می‌تواند منجر به بروز خسارت‌های مالی جبران‌ناپذیر گردد؛ لذا بهترین وکیل ملکی در شهریار با اطلاعات از قوانین و مقررات مرتبط با موضوع هر کدام از پرونده‌های ملکی و همچنین آشنایی کامل با رویه قضایی مربوطه، پرونده را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار داده و با تکیه‌ بر دانش و مهارت خود اقدامات قانونی لازم را انجام می‌دهد.

 وکیل ملکی متخصص علاوه بر قوانین مربوط به حوزه املاک، تسلط و اشراف کاملی بر قوانین مدنی، ثبت و آئین‌نامه‌های شهرداری نیز دارد و در صورت لزوم برای برخی دعاوی اسناد موردنیاز را از شهرداری‌ها تهیه می‌کند.

بهترین وکیل ملکی در شهریار کجاست؟

انواع دعاوی ملکی در قانون کدامند؟

در حالت کلی دعاوی ملکی که توسط بهترین وکیل ملکی در شهریار رسیدگی می‌شود به‌قرار ذیل است:

 • دعاوی ملکی حقوقی: در این دعاوی یکی از طرفین قرارداد را نقض کرده و یا این که در انجام تکالیف خود سهل‌انگاری نموده است. در حقیقت در این دعاوی هیچ‌گونه عمل مجرمانه‌ای صورت نگرفته و بعد از بررسی و رسیدگی پرونده فردی که خسارت وارد نموده در صورت اثبات در دادگاه باید زیان وارده به‌طرف متقابل را جبران نماید. دعاوی مربوط به سرقفلی، اخذ صورت‌مجلس تفکیکی. فسخ اجاره‌نامه نمونه‌هایی از رایج‌ترین دعاوی ملکی حقوقی محسوب می‌شوند.
 • دعاوی ملکی کیفری: این دعوا زمانی رخ می‌دهد که یکی از طرفین معامله ملکی از طرف مقابل سو استفاده کرده و مرتکب یک عمل مجرمانه شود؛ مانند فروش مال غیر، خیانت‌درامانت و غیره که در این مورد فرد زیان‌دیده می‌تواند با کمک بهترین وکیل ملکی در شهریار برای احقاق حقوق خود از طریق قانون اقدام نماید.
 • دعاوی ملکی ثبتی: در صورت عدم رعایت مواد قانونی در ثبت املاک و اراضی، دعاوی ملکی ثبتی حادث می‌شود. دعاوی ابطال سند رسمی، ابطال عملیات اجرایی نمونه‌هایی از دعوای ملکی ثبتی به شمار می‌آیند که فرایند پیگیری آن با حضور بهترین وکیل ملکی در شهریار با سرعت بیشتری انجام خواهد گرفت.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شهریار را بشناسید!

آقای سید روح اله قاضی

آقای سید روح اله قاضی مشاور و وکیل پایه یک دادگستری و مدرس دانشگاه می باشند ایشان به صورت تخصصی در حوزه دعاوی حقوقی و ملکی و خانواده در تهران و شهرستان ها فعالیت و دارای پرونده های موفق متعددی در این زمینه هستند
از سوابق ایشان می توان به مشاور حقوقی چندین شرکت بازرگانی مختلف اشاره نمود

خدمات :

 • وكالت در پرونده هاي خانواده ( طلاق به درخواست زوج يا زوجه – طلاق توافقي – رجوع ازهبه – نفقه – مهريه – اجرت المثل – استرداد جهيزيه – حضانت فرزند – انحصاروراثت – ارث – وصيت و ….
 • وكالت در پرونده هاي ملكي ( الزام به تنظيم سند رسمي – موجر و مستاجر – تملك آپارتمان – پيش فروش آپارتمان – تغيير كاربري – مشاركت در ساخت و …..
 • وكالت در پرونده هاي كيفري – جرايم عليه اشخاص و اموال ( قتل عمد و غير عمد – تجاوز به عنف – آدم ربايي – كلاهبرداري – فروش مال غير – جعل اسناد – خيانت در امانت – روابط نامشروع – تهديد – توهين و افترا و ….

آدرس:

۱-سعادت آباد ،بلوار سرو غربی ، جنب بانک تجارت

۲- شهریار روبروی دادگستری ساختمان اداری شهریار

شماره تماس:

021-22111866

09126516062

حسن جمور

حسن جمور

حسن جمور وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در شهریار می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری 12 سال سابقه وکالت دارند و در زمینه رسیدگی به دعاوی ملکی جزو یکی از وکلای متخصص و باتجربه معرفی می شوند. آقای جمور علاوه بر وکالت به متقاضیان و موکلین خود مشاوره های حقوقی نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی
 • دعای خانواده
 • پرونده های تجاری و مالی
 • تهیه و تنظیم دادخواست و لایحه

آدرس: شهریار، فاز یک اندیشه، ابتدای فاز، مجتمع تجاری ارم، بلوک A، طبقه اول، واحد 1

اصغر نوروزی

اصغر نوروزی

اصغر نوروزی یکی از وکلای پایه یک و فعال در رسیدگی در امور کیفری، حقوقی، امور ثبتی و حسبی در شهریار هستند. ایشان با تسلط و اشراف بر قوانین ملکی در این حوزه حقوقی سوابق درخشانی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و با توجه به جلب رضایت اکثریت موکلین خود در این زمینه به عنوان یکی از بهترین وکیل ملکی در شهریار معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی
 • دعاوی خانواده
 • پرونده های ثبتی
 • تهیه و تنظیم قراردادهای تجاری و مالی

آدرس: شهریار، میدان فرمانداری، ابتدای بلوار۱۷شهریور، مجتمع آسمان، طبقه 2، واحد 9

آتوسا پوراسماعیل

آتوسا پوراسماعیل

آتوسا پوراسماعیل وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در شهریار می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در زمینه دعاوی ملکی، کیفری امور ثبتی و غیره سابقه فعالیت دارند و با پیگیری مستمر و تسلط بر قوانین املاک توانسته اند پرونده های زیادی را در این حوزه با کسب نتیجه مطلوب به پایان برسانند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی خانواده (طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه، استرداد جهیزیه و غیره)
 • دعاوی ملکی (مستاجر و موجر، ابطال قرارداد ملکی، تخلیه ملک، فروش مال غیر و غیره)
 • پرونده های امور حسبی
 • تنظیم قراردادهای ملکی و تجاری

آدرس: شهریار، میدان فرمانداری، مجتمع تجاری اسمان، طبقه 4، واحد 27

پرناز هدایتی

پرناز هدایتی

پرناز هدایتی وکیل پایه یک و متخصص در دعاوی ملکی در شهریار می باشند. ایشان با تسلط بر قوانین حقوقی املاک و اتکا بر تجربه و مهارتی که در طی سالیان وکالت خود کسب نموده اند جزو یکی از وکلای متخصص در این حوزه معرفی می شوند. خانم هدایتی در دیگر زمینه های کیفری، حقوقی، خانواده و امور ثبتی نیز سابق فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • دعاوی ملکی (خلع ید، فروش غیر قانونی ملک، تنظیم قراردادهای خرید و فروش ملک، مستاجر و موجر و غیره)
 • دعاوی خانواده (طلاق توافقی، دریافت مهریه، ارث و وصیت، تقسیم ماترک و غیره)
 • تنظیم لایحه و اوراق قضایی

آدرس: شهریار، خیابان ولی عصر، بلوار امام، مجتمع سالار، طبقه 5، واحد 9

موارد مراجعه به بهترین وکیل ملکی در شهریار

 در حالت کلی برای حل و فصل و پیگیری تمامی دعاوی مربوط به املاک می‌توان از وکیل متخصص ملکی کمک گرفت. وکیل با بررسی پرونده ملکی به شما در اتخاذ تصمیم درست برای روند دعوا کمک می‌کند. از جمله رایج‌ترین موضوعاتی که به وکیل ملکی مراجعه می‌شود می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 •  خرید و فروش ملک: یکی از مهم‌ترین مواردی که به وکیل ملکی مراجعه می‌شود برای خرید و فروش املاک است، بهترین وکیل ملکی در شهریار از اطلاعات کاملی در زمینه قانونی‌بودن انجام معامله برخوردار بوده و علاوه بر این اسناد و مدارک مربوط به معامله را مورد بررسی دقیق قرار داده و از قانونی‌بودن آن اطمینان کسب می‌کند.
 •  اجاره ملک: تنظیم و تدوین قراردادهای مربوط به اجاره املاک در حیطه فعالیت وکلای ملکی قرار دارد.
 •  اختلافات ملکی: در صورت بروز هرگونه مشکل و یا اختلاف ملکی از قبیل فروش ملک مشاع، تقسیم بنا، مرزنگاری و غیره می‌توان برای حل و رفع از وکیل ملکی کمک بگیرید.
 •  دریافت مشاوره برای کسب اطلاعات قوانین ملکی: اگر برای رسیدگی به دعوای ملکی نیاز به کسب اطلاعات حقوقی در مورد دعوای موردنظر دارید می‌توانید جهت دریافت مشاوره به وکیل ملکی مراجعه کنید.
موارد مراجعه به بهترین وکیل ملکی در شهریار

تاثیر حضور وکیل ملکی متخصص در انجام معاملات املاک

 از مهم‌ترین مزایای استفاده از بهترین وکیل ملکی در شهریار می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 •  افزایش امنیت در معاملات: وکیل ملکی با آشنایی کامل با قوانین و مقررات مربوط به معاملات ملکی می‌تواند امنیت در انجام هرگونه معامله ملکی اعم از خرید و فروش، رهن و اجاره و غیره را افزایش دهد.
 •  اطمینان از صحت انجام معامله: بهترین وکیل ملکی در شهریار قبل از اقدام برای امضای نهایی قرارداد مدارک ملک مورد معامله را مورد بررسی دقیق قرار داده و در صورت لزوم تحقیقات لازم برای صحت معاملات را انجام می‌دهد.
 •  حفظ حقوق طرفین معامله: وکیل ملکی در تنظیم قراردادهای املاک، از واردآمدن هر گونه زیان به طرفین جلوگیری می‌کند و یا به عبارتی دیگر حقوق طرفین معامله با حضور وکیل املاک حفظ می‌شود.
 •  تسریع در روند معاملات: وکلای ملکی باتکیه‌بر دانش و تجربه خود در این حوزه روند انجام معامله را با سرعت بیشتر و صرف هزینه کمتری انجام می‌دهند.

کلام آخر

همان‌طور که در این مقاله اشاره کردیم بهترین وکیل ملکی در شهریار حوزه فعالیت گسترده‌ای برای حل و فصل دعاوی حقوقی دارد که حضور او در این دعاوی موجب تسریع روند پرونده و دریافت نتیجه مطلوب در زمانی کوتاه است. از این که برای کسب اطلاعات حقوقی در حوزه املاک سایت وکیل چی را انتخاب کرده‌اید از شما کمال تشکر را داریم. برای پاسخ سؤالات حقوقی خود می‌توانید از طریق کامنت با ما در ارتباط باشید.

4/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا