وکیل

10 تا از بهترین وکیل در اندیشه شهریار ⚡【سال1403】⚖️

هدف از این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل در اندیشه شهریار است. مراجعه به دادگاه و طرح شکایت اقدامی است که هر یک از ما در هنگام مواجهه با مشکلات مختلف حقوقی انجام می دهیم. اما باید بدانیم که پیگیری دادخواست یا شکوائیه از این طرق به سادگی نخواهد بود و نیازمند آشنایی با قوانین و روال کار این مجموعه ها خواهد بود. اقدامات نادرست سبب هدر رفتن زمان و شروع پیگیری پرونده از ابتدا خواهد شد. در نتیجه باید در خصوص انجام امورات دقت کافی را به کار برد.

البته بهتر است با توجه به موضوع پرونده، به یک وکیل خوب و حرفه ای مراجعه نمود و پیگیری امور را به او سپرد. این فرد با برخورداری از دانش و مهارت کافی در مسیر وکالت دعاوی مختلف، می توانند در زمانی کوتاه، موکل را به اهداف خود برساند. در صورتی که شما هم به دنبال شناسایی یک وکیل مدافع خبره هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در اندیشه شهریار کیست؟

وکیل فردی است که می تواند در برابر قانون از شما دفاع نماید. این فرد باید قوانین، بندها و تبصره های حقوقی را از بر باشد و بتواند از هر کدام از آن ها در جای مناسب خود استفاده نماید. دست یابی به چنین توانایی، نیازمند تجربه بالا می باشد که از طریق وکالت پرونده های مختلف کسب می شود. یک وکیل باسابقه، بارها و بارها در شرایط دشوار قرار گرفته و راه رهایی از شرایط را یافته است. این وکیل می تواند موقعیت های مختلف را به نفع خود مدیریت نماید.

بهترین وکیل در اندیشه شهریار، جسارت و اعتماد به نفس بالایی دارد. وی از مشکلاتی که ممکن است در حمایت از حقوق موکل با آن ها رو به رو شوند نمی هراسد. زمانی که یک وکیل با اعتماد به نفس بالا از موکل خود دفاع می نماید، تاثیر بیشتری بر دادگاه و قاضی خواهد داشت. بهترین وکیل در نظرآباد می داند که برای موفق شدن در حرفه خود، باید رضایت موکلین را جلب نماید و در این مسیر تمام تلاش خود را به کار می گیرد.

بهترین وکیل در اندیشه شهریار کیست؟

اصول کار بهترین وکیل

برای انجام هر کاری به شکل درست به طوری که نتایج مثبتی را به همراه داشته باشد، باید اصول کار رعایت شود. شغل وکالت هم اصول خاص خود را دارد که می توان با رعایت آن ها به موفقیت و محبوبیت دست پیدا کرد. یکی از مهم ترین اصول در وکالت، ندادن تضمین بابت نتیجه پرونده است. یک وکیل حرفه ای می تواند این اطمینان را به موکل خود بدهد که تمام تلاش خود را برای حمایت از او به کار می گیرد. اما هیچ گاه قول نمی دهد که رای دادگاه همان رای دلخواه موکل باشد.

بهترین وکیل در اندیشه شهریار تعهد، وفاداری و پایبندی به سوگند را سرلوحه کار خود قرار می دهد. رعایت اصول اخلاقی از جمله مواردی است که سبب افزایش احتمال موفقیت شما خواهد شد و رضایت موکلین را هم به همراه دارد. توافق نسبت به کلیه موارد مهم از جمله میزان حق الوکاله هم از دیگر اصولی است که باید در وکالت رعایت شود. لازم است این توافقات قبل از انعقاد قرارداد وکالت انجام شود و در آن قید گردد.

10 تا از بهترین وکیل در اندیشه شهریار را بشناسید!

شهلا بایرامی

شهلا بایرامی

سرکار خانم شهلا بایرامی از وکلای خوب و توانمند استان تهران هستند که در حال حاضر در شهریار به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا هستند. خانم بایرامی موفق به دریافت پروانه وکالت از کانون وکلا شده اند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری این استان نیز هستند. وکیل شهلا بایرامی در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری مختلف مانند اختلافات ملکی، دعاوی مربوط به قراردادها، دیه و تصادفات رانندگی فعالیت می کنند. بسیاری از موکلین و مراجعین ایشان از خدمات این وکیل کارکشته رضایت دارند.

تخصص و مهارت:

 • تخصص در پرونده های جرایم علیه اموال و اسناد مانند کلاهبرداری، تقلب و تزویر
 • دعاوی مالی و تجاری از جمله قراردادها، چک، سفته، مناقصات و اختلافات مالی
 • پذیرش پرونده های حوزه مواد مخدر و قاچاق، مصرف مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز

آدرس: شهریار، رو به روی دادگستری، مجتمع شهریار، جنب بانک سینا، طبقه 3، واحد 301

بهمن باباخانی

بهمن باباخانی

جناب آقای باباخانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهریار هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک صادره از کانون وکلا  و همچنین عضو رسمی این کانون هستند. آقای باباخانی سابقه همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف به عنوان مشاور حقوقی را دارند. ایشان چندین سال است که در عرصه وکالت حقوقی و کیفری فعال هستند و در این دوران با به کار گیری دانش و تجربه خود پرونده های بسیاری را به نتیجه مورد نظر موکل خود رسانده اند. این وکیل با تجربه توانسته است عنوان بهترین وکیل در اندیشه شهریار را کسب نماید.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده و هویت قانونی مانند دعاوی ثبت احوال و ارث و میراث
 • تخصص در پرونده های جرایم علیه اموال و اسناد مانند کلاهبرداری، تقلب، تزویر و سرقت
 • پذیرش پرونده های حوزه مواد مخدر و قاچاق از جمله قاچاق و مصرف مواد مخدر و توزیع آن

آدرس: شهریار، فاز 1 شهر اندیشه جدید

حسام کوثری

حسام کوثری

از دیگر وکلای استان تهران می توان از آقای حسام کوثری نام برد. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود و کسب پروانه وکالت درجه یک فعالیت حقوقی خود را در شهریار آغاز نمودند. ایشان حدود یک دهه است که به شغل وکالت می پردازند و در این دوران تعداد زیادی از پرونده های حقوی و کیفری مختلف را با نتیجه مطلوب به پایان رسانده اند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط آقای کوثری منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از موکلین شده است.  

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده  هویت قانونی مانند طلاق و مهریه
 • قبول پرونده های مالی و تجاری، چک و سفته، اختلافات مالی و مناقصات 
 • تخصص در پرونده های آسیب به جان و مال مانند تصادفات، جرایم پزشکی و تخریب

آدرس: شهریار، اندیشه

الهام فیروزآبادی

الهام فیروزآبادی

سرکار خانم الهام فیروزآبادی از جمله وکلای معروف و شناخته شده در استان تهران هستند که در حال حاضر در شهریار به فعالیت مشغول هستند. ایشان دارنده  پروانه وکالت شماره 23931 از کانون وکلا و همچنین عضو کانون وکلای مرکز نیز می باشند. خانم فیروزآبادی  به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر در پرونده های تحت وکالت خود توانسته اند عنوان بهترین وکیل در اندیشه شهریار را به خود اختصاص دهند. ایشان در کنار وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم عملکرد قابل قبولی را به ثبت رسانده اند و توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی اموال منقول از جمله خودرو، ماشین آلات و اشیاء گرانبها
 • تخصص در پرونده های خانواده و هویت قانونی از جمله سرپرستی و قیومیت
 • پذیرش دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، زمین شهری و اوقلف و سرقفلی

آدرس: شهریار، محله اندیشه جدید، کوی نام آوران، خیابان شهید محسن ترابی، پلاک 48، ساختمان مهیار، طبقه 2

پرویز رنجبران

پرویز رنجبران

آقای پرویز رنجبران وکیل پایه یک دادگستری فعال در استان تهران و اندیشه شهریار هستند. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق خصوصی تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. جناب آقای پرویز رنجبران همکاری با موسسات و شرکت های مختلف و مشاور حقوقی ارگان های مختلفی را در کارنامه کاری خود دارند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت نشانه دانش حقوقی و علم بالای این وکیل با تجربه است. اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های برجسته ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های کلاهبرداری، ربا، سرقت و جعل
 • تخصص در زمینه دعاوی مالی و تجاری مانند سفته و برات
 • دعاوی املاک از جمله اختلاف در مالکیت، شهرداری و موجر و مستاجر

آدرس: شهر جدید اندیشه، فاز 3، بلوار آزادی، مجتمع نگارستان، بلوک آ، طبقه 3، واحد 16

آیا زمان خاصی برای مراجعه به بهترین وکیل اندیشه شهریار وجود دارد؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای افراد درگیر در پرونده های مختلف ایجاد شود، این است که چه زمانی باید به وکیل مراجعه کنند. باید گفت بهترین زمان ممکن برای مراجعه به وکیل قبل از طرح دعوا و هر گونه اقدام حقوقی است. گاهی ممکن است افراد درگیر پرونده هایی شوند که هیچ ثمره ای برای آن ها نداشته باشد. با مراجعه به وکیل از شرایط درخواست خود، احتمال موفقیت با توجه به مدارک موجود و شرایط اخذ وکیل آشنا خواهید شد. پس از آن با توجه به مجموعه این شرایط می توانید تصمیم بگیرید که طرح دعوا نماید تا از آن صرف نظر کنید.

زمانی که بهترین وکیل در اندیشه شهریار، از ابتدا در جریان پرونده ، جزئیات آن و همچنین نوع طرح درخواست باشد، می تواند بهترین عملکرد را داشته باشد. اما محدودیتی در خصوص زمان مراجعه به وکیل وجود ندارد و در هر مرحله ای می توان از وکیل کمک گرفت. اما میزان هزینه و نتیجه اخذ شده در هر یک از حالات مختلف، متفاوت می باشد.

آیا زمان خاصی برای مراجعه به بهترین وکیل اندیشه شهریار وجود دارد؟

حق الوکاله چیست؟

دست مزدی که یک وکیل بابت وکالت پرونده مرد نظر دریافت می کند را حق الوکاله می گویند. این مبلغ تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار دارد و میزان ثابتی نخواهد بود. وکیل می تواند با میل خود در برخی پرونده ها حق الوکاله دریافت نکند و وکالت را به صورت رایگان انجام دهد. تعرفه خاصی برای وکالت دعاوی مختلف توسط قوه قضاییه تعیین می شود که بر حسب توافق وکیل و موکل، حق الوکاله می تواند از این تعرفه کمتر و یا بیشتر باشد. پرداخت این هزینه هم بستگی به توافق طرفین دارد، ممکن است تمام مبلغ حق الوکاله، یک جا پرداخت شود و یا این که در چند قسط مشخص تسویه گردد.

کلام آخر

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل در اندیشه شهریار را به شما معرفی نمودیم. این وکیل باید توانایی وکالت دعاوی مختلف را  داشته باشد و بتواند حقوق موکل را احیا نماید. یک وکیل برای موفق شدن باید اصول وکالت را رعایت نماید و همواره سعی بر جلب اعتماد موکلین داشته باشد. برای کسب نتیجه مطلوب بهتر است در ابتدای امر به وکیل مراجعه شود تا از اتلاف وقت و هزینه جلوگیری شود. اما اجباری در این موضوع وجود ندارد و فرد می تواند هر زمان که بخواهد به وکیل مراجعه کند. امیدواریم اطلاعات این مقاله برای شما عزیزان مفید و آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. شما همراهان همیشگی می توانید نظرات و پیشنهادات خود را از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا