وکیل

10 تا از بهترین وکیل در سرپل ذهاب ⚡【سال1403】⚖️

همه مردم بی شک در طول زندگی خود حداقل یک بار با مشکلات و مسائل حقوقی برخورد می کنند. چنین افرادی که برای بار اول است درگیر چنین مسائلی می شوند، نمی دانند که چگونه و از چه مسیری باید برای حل و فصل آن ها اقدام کنند. این اشخاص معمولا اطلاعات حقوقی بالایی هم ندارند و به همین دلیل ممکن است سر در گم شوند. در این موقعیت، بهتر است که به یک وکیل مجرب مراجعه نماییم تا او با استفاده از دانش و مهارت خود بتواند موضوع مورد نظر را حل و فصل نماید. هدف از نگارش این مقاله، معرفی بهترین وکیل در سرپل ذهاب است، اگر شما هم به کمک یک وکیل با تجربه نیاز دارید تا انتهای تاین مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل در سرپل ذهاب کیست؟

وکیل به کسی گفته می شود که با داشتن وکالت نامه از موکل، برای دفاع از او در محاکم قضایی حضور می یابد و به نیابت از او به انجام امور می پردازد. لازم است که این فرد با تحصیل در رشته حقوق، تسلط بالایی نسبت به قوانین حقوقی، مدنی، آیین دادرسی و قانون مجازات اسلامی داشته باشد. البته تنها داشتن اطلاعات برای یک وکیل کافی نیست، بلکه وی باید بتواند به بهترین شکل از این قوانین در جهت حمایت از حقوق موکل استفاده کند.

بهترین وکیل در سرپل ذهاب تفاوتی میان منافع خود و موکلش قائل نمی شود و تمام تلاش خود را در مسیر پرونده به کار می گیرد به گونه ای که انگار پرونده متعلق به خود اوست. وکیل توانمند دارای اطلاعات به روز در خصوص تمام قوانین می باشد و در صورت ایجاد تغییرات در قوانین، از آن ها آگاه است. بهترین وکیل در کرمانشاه که از آخرین وضعیت قوانین آگاه نباشد، قطعا نمی تواند به شهرت و محبوبیت دست یابد.

بهترین وکیل در سرپل ذهاب کیست؟

ویژگی های بهترین وکیل

وکلا باید بتوانند به بهترین نحو از عهده وظایف و مسئولیت های خود برآیند. یک وکیل زمانی می تواند عنوان بهترین را کسب نماید که ویژگی های لازم برای انجام وظایف خود را داشته باشد. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • تخصص: از خصایص یک وکیل خوب می توان به تخصص او اشاره نمود. با توجه به گستردگی حوزه های حقوقی مختلف، یک وکیل نمی تواند در تمام زمینه ها متخصص باشد، پس بهتر است در برخی بخش های مورد نظر، به تسلط بیشتری برسد.
 • تجربه و سابقه: سابقه کاری وکیل از دیگر ویژگی های مهمی است که بهترین وکیل در سرپل ذهاب باید آن را دارا باشد. نتیجه این سابقه کاری، کسب تجربیات ارزشمند و مفید برای رسیدگی به دعاوی دیگر است.
 • اخلاق مداری: وکیل برای این که مورد اعتماد مردم قرار بگیرد باید به اصول اخلاقی پایبند باشد. صداقت، رازداری، تعهد، مسئولیت پذیری، پشتکار و بسیاری دیگر از ویژگی های اخلاقی، خصایص مورد نیاز تبدیل شدن به بهترین وکیل است.

10 تا از بهترین وکیل در سرپل ذهاب را بشناسید!

ایرج آرمند

ایرج آرمند

یکی از وکلای توانمند استان کرمانشاه جناب آقای ایرج آرمند هستند که در حال حاضر در سرپل ذهاب به فعالیت می پردازند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری با پروانه وکالت پایه یک و عضو کانون وکلا می باشند. آقای آرمند دانش آموخته رشته حقوق هستند که تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. ایشان حدود یک دهه فعالیت حقوقی دارند که در این مدت سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت، نشانه سواد بالا و مهارت های قابل توجه این وکیل با تجربه است. وکالت دعاوی خانواده، مهریه، کلاهبرداری، جعل، شهرداری و خرید و فروش اموال غیر منقول در تخصص آقای آرمند است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: سرپل ذهاب، خیابان میر احمد، کنار میر احمد

جهانشا حیاتی

جهانشا حیاتی

جناب آقای جهانشا حیاتی جزو وکلای پایه یک دادگستری استان کرمانشاه هستند که به مردم این شهر خدمات حقوقی ارائه می کنند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی هستند که پس از اتمام آن فعالیت حقوقی خود را آغاز نموده اند. آقای حیاتی موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک از قوه قضاییه شدند. ایشان با به کارگیری سواد حقوقی و تجربیات خود پرونده های زیادی را در دادگاه های سرپل ذهاب وکالت نموده اند. درصد بالای موفقیت در پرونده های تحت وکالت ایشان گویای توانمندی های بالای این وکیل خبره است. وکیل حیاتی موفق به کسب عنوان بهترین وکیل در سرپل ذهاب شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده از جمله طلاق، مهریه و نفقه
 • تخصص در پرونده های ملکی مانند تملک آپارتمان ها
 • ارائه مشاوره حضوری، غیر حضوری، آنلاین و تلفنی

آدرس: سر پل ذهاب، چهار راه احمد بن اسحاق، جنب مسجد صاحب الزمان

فتانه خسروی

فتانه خسروی

سرکار خانم فتانه خسروی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری استان کرمانشاه هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه یک بوده و عضو کانون وکلای دادگستری کرمانشاه می باشند. خانم خسروی پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند و وکالت را آغاز نمودند. ایشان تعداد زیادی پرونده را در سال های وکالت خود پذیرفته اند که درصد بالایی از آن ها به پیروزی ختم شده است. این وکیل خبره، باتجربه، با سواد، صادق و وفادار هستند و تمام تلاش خود را برای حمایت از موکل به کار می گیرند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم دادخواست ها و لوایح
 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • قبول وکالت پرونده های خانواده، کیفری و ملکی

آدرس: کرمانشاه، سرپل ذهاب، کوی احمد بن اسحاق، رو به روی کوی یارکرمی

ابوالحسن شاه محمدی

ابوالحسن شاه محمدی

جناب آقای شاه محمدی از وکلای توانمند و فعال در سرپل ذهاب هستند. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. آقای ابوالحسن شاه محمدی موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. ایشان در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری قبول پرونده می کنند و به دلیل کسب موفقیت های چشم گیر، عنوان بهترین وکیل در سرپل ذهاب را به دست آورده اند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان منجر به حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است، به همین دلیل این وکیل با تجربه مورد اعتماد مردم قرار دارند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت در پرونده های ملکی مانند خرید و فروش اموال غیر منقول
 • نگارش و تدوین کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها و شکوائیه ها
 • پذیرش پرونده های ملکی از جمله اختلاف در مالکیت و جهاد کشاورزی

آدرس: سرپل ذهاب، خیابان راه کربلا، کوی شهید ستوده

سمیه قنبری

سمیه قنبری

خانم سمیه قنبری از دیگر وکلای استان کرمانشاه و شهرستان سرپل ذهاب هستند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان نیز می باشند. خانم قنبری با تکیه بر دانش، سواد حقوقی و آشنایی با روال دادگاه موفقیت های قابل توجهی را به دست آورده اند. همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف در پرونده کاری این وکیل با تجربه دیده می شود که نشانه توانایی های ایشان است. خانم سمیه قنبری با اخلاق خوب و انصاف در دریافت حق الوکاله موفق شده اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تنظیم قراردادها، اظهارنامه ها و اجاره نامه ها

آدرس: سرپل ذهاب، چهار راه میر احمد

سودابه محمدی پیرانی

سودابه محمدی پیرانی

خانم محمدی جزو وکلای شناخته شده و توانمند در سرپل ذهاب هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود در رشته حقوق موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. سرکار خانم سودابه محمدی پیرانی با تکیه بر علم و آگاهی خود و همچنین آشنایی با روال دادرسی پرونده های مختلف تونسته اند موفقیت های قابل توجهی را کسب نموده و سابقه درخشانی را به ثبت برسانند. ایشان علاوه بر وکالت در عرصه مشاوره حقوقی هم موفقیت های چشم گیری را به دست آورده اند و به همین دلیل هم رضایت و اعتماد موکلین را جلب نموده اند. ایشان موفق به کسب عنوان بهترین وکیل در سرپل ذهاب شده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های حوزه مواد مخدر
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه، استرداد جهیزیه و ارث و میراث

آدرس: سرپل ذهاب، خیابان کربلا، طبقه فوقانی داروخانه شبانه روزی

شاپور دارابی

شاپور دارابی

جناب آقای شاپور دارابی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در کرمانشاه است. ایشان جزو وکلای باسابقه و فعال هستند که به مردم سرپل ذهاب خدمات حقوقی ارائه می کنند. آقای دارابی سواد حقوقی برای وکالت کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را دارند اما در برخی از حوزه ها مانند پرونده های خانواده و ملکی تسلط بیشتری بر قوانین دارند. ایشان به سبب کسب موفقیت های چشم گیر سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. مشاوره های قابل قبولی توسط ایشان به مراجعین ارائه شده که نتایج موفقیت آمیزی را به دنبال داشته است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های مواد مخدر و قاچاق
 • تنظیم اوراق قضایی مختلف مانند شکوائیه
 • تخصص در دعاوی کلاهبرداری، چک و سفته، الزام به تنظیم سند و شهرداری

آدرس: سرپل ذهاب، میدان بسیج، خیابان نیروی انتظامی

هزینه بهترین وکیل در سرپل ذهاب

حق الوکاله هزینه ای است که در مقابل انجام خدمات وکیل به او پرداخت می شود. این مبلغ، دارای تعرفه های مشخصی برای هر نوع پرونده می باشد که هر ساله توسط کانون وکلا اعلام می شود. اما معمولا هزینه ها مطابق این تعرفه تعیین و پرداخت نمی شود و آن چه اهمیت دارد توافق میان طرفین است.

این موضوع که پرونده در کدام حوزه قرار دارد، در میزان حق الوکاله وکیل تاثیرگذار است. پرونده های هر بخش دارای پیچیدگی های خاص خود هستند که تلاش های مورد نیاز خود را می طلبد. هزینه وکلا با توجه به همین دشواری های پرونده تعیین می شود. پرونده های کیفری با توجه به وقوع جرم و مجازات هایی که وجود دارد، دشوارتر هستند و بالطبع هزینه بیشتری را هم به موکلین تحمیل می کنند.

لازم به ذکر است در صورتی که برای حل و فصل پرونده، نیاز به رفتن به شهر دیگر و پیگیری های دیگر باشد، پرداخت این هزینه ها به عهده موکل است اما در نهایت این توافق وکیل و موکل است که حق الزحمه وکیل را مشخص می کند.

هزینه بهترین وکیل در سرپل ذهاب

مشاور حقوقی چه کسی است؟

مشاوران حقوقی افرادی هستند که دارای تحصیلات حقوقی می باشند و به همین دلیل هم به قوانین حقوقی و کیفری تسلط کامل دارند. اما تفاوت مشاور حقوقی با وکیل این است که این افراد در آزمون وکالت شرکت نکرده و پروانه وکالت ندارند. مشاور حقوقی نمی تواند در دادگاه حضور داشته باشد و از موکلین دفاع نماید.

فردی که به عنوان مشاور حقوقی فعالیت می کند تنها می تواند راه حل های قانونی را برای پرونده در اختیار مراجعین خود قرار دهد. امکان ایجاد سازش میان طرفین دعوا هم توسط مشاور وجود دارد. ناگفته نماند مشاور در آزمونی که مربوط به مشاوران می باشد شرکت می کند و مجوز ارائه مشاوره را دریافت می نماید.

کلام آخر

در این مقاله، بهترین وکیل در سرپل ذهاب را به شما خوانندگان گرامی معرفی نمودیم. هدف یک وکیل خوب، کمک به موکل و احیا حقوق او است و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند. وکیل موفق دارای ویژگی های مختلفی از جمله، تخصص، مهارت، دانش، صداقت، تلاش و پشتکار است. حق الزحمه ای که وکیل دریافت می کند با توجه به موضوع پرونده، میزان تعرفه، توافق طرفین و توانایی های وکیل متفاوت خاهد بود. مشاور حقوقی هم فردی است که دارای سواد حقوقی است اما به دلیل نداشتن پروانه وکالت نمی تواند در دادگاه حضور داشته باشد. امیدواریم اطلاعات این مقاله برای شما عزیزان سودمند بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.  

امتیاز دهید

سحر نیری

سحر نیری هستم. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا