وکیل

10 تا از بهترین وکیل در پاکدشت ❤️【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در پاکدشت را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. شرایط فرهنگی و اقتصادی در جوامع مختلف موجب شده تا افراد با مشکلات حقوقی که نیاز به پیگیری در مراجع قضایی دارد، مواجه شوند. بدیهی است که همه افراد بر قوانین و مقررات مربوط به انواع مشکلات و جرم هایی که در جامعه رخ می دهد تسلط و اطلاعی ندارند از این رو لازم است که برای دفاع از حقوق خود به بهترین وکیل مراجعه کرده و از او کمک بگیرند.

بهترین وکیل در پاکدشت کیست؟

وکیل به فردی اطلاق می شود که در رشته حقوق تحصیل کرده و با موفقیت در آزمون وکالت، پروانه پایه یک خود را اخذ کرده باشد. بهترین وکیل در پاکدشت بر تمامی قوانین و مقررات حقوقی و کیفری تسلط کاملی دارد و می تواند در مراجع قضایی از موکلین خود دفاع کرده و یا این که در پیگیری پرونده حقوقی به آنان مشاوره های تخصصی ارائه دهد.

اکثریت مردم به دلیل عدم آشنایی با قوانین پیچیده حقوقی در پیگیری پرونده های خود در دادگاه بدون حضور بهترین وکیل تهران به طور قطع با مشکل مواجه شده و یا این که موجب طولانی تر شدن روند پرونده مربوطه خواهند شد. وکلای پایه یک با توجه به تجربه ای که در حوزه وکالت دارند با کلیه تبصره ها و آیین نامه های قانونی آشنا بوده و با استناد به این قوانین از حقوق موکلین خود دفاع می کنند.

بهترین وکیل در پاکدشت کیست؟

وکیل پایه یک صلاحیت رسیدگی به چه دعاوی را دارند؟

مسائلی که بهترین وکیل در پاکدشت بدون محدودیت می تواند در آن ها دخالت کرده و رسیدگی کنند به قرار ذیل است:

 • موضوعات حقوقی: دعاوی که در حوزه حقوقی مطرح می شود به اختلاف طرفین دعوا بر سر حقوق و تکالیفی که بر عهده آن است، می پردازد به عنوان مثال اختلاف و مشکلات ناشی از معاملات میان افراد، مسائل مربوط به ارث و وصیت، دعاوی طلاق و مطالبه مهریه نمونه هایی از موضوعات حقوقی هستند که در مراجع قضایی مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرند. بهترین وکیل در پاکدشت می تواند در تمامی این دعاوی به موکلین خود مشاوره ارائه دهد و یا این که با قبول وکالت پرونده از آن ها در دادگاه دفاع کند.

برای رسیدگی به دعاوی حقوقی ابتدا وکیل دادخواست مربوطه را تنظیم و با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات قضایی برای ثبت آن اقدام می کند. توجه داشته باشید که رسیدگی و پیگیری این دعاوی در دادگاه حقوقی انجام می گردد و لیکن در مواردی این پرونده ها ابتدا به شورای حل اختلاف ارجاع داده می شود و اگر صلح و سازش میان طرفین ایجاد نگردد پرونده به دادسرا ارسال می شود.

 • دعاوی کیفری: این دعاوی با اعلام جرم فردی بر علیه فرد دیگر تشکیل و در دادگاه های کیفری مورد بررسی قرار می گیرد. به عبارتی دیگر در دعاوی کیفری در صورت اثبات جرم برای مجرم مجازات تعیین می شود.

در حقیقت دعاوی کیفری زمانی مطرح می شود که جرمی رخ داده و قانونگذار برای این جرائم حتی در صورت رضایت شاکی مجازات تعیین کرده باشد. از زمان شروع رسیدگی به دعاوی کیفری بهترین وکیل در پاکدشت برای تنظیم شکوائیه و دیگر روند قضایی حضور دارد.

 • دعاوی اداری: اگر فردی از یک ارگان و یا سازمان دولتی شکایت داشته باشد باید برای پیگیری دعوا از طریق دیوان عدالت اداری اقدام کند که برای این منظور بهترین وکیل در پاکدشت صلاحیت بررسی و رسیدگی پرونده مربوطه را دارند.

10 تا از بهترین وکیل در پاکدشت را بشناسید!

علیرضا میرزایی

علیرضا میرزائی

علیرضا میرزایی یکی از بهترین وکیل در پاکدشت می باشند. ایشان عضو مرکز وکلای قوه قضایی با 10 سال سابقه وکالت هستند. آقای میرزایی در زمینه رسیدگی به انواع پرونده های حقوقی و کیفری سابقه فعالیت دارند و درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه مثبت و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، اداره تبلیغات اسلامی، طبقه 1، موسسه حقوقی میرزایی

شماره تماس: 09121373045

روح اله بشیری ورزقانی

روح اله بشیری ورزقانی

روح اله بشیری ورزقانی یکی از وکلای پایه یک در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی، امور حسبی، بیمه ای و مالیاتی سابقه وکالت دارند و با تکیه بر تجربه و تسلط بر قوانین موفقیت در پرونده های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

 تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، خاتون آباد، خیابان فتح المبین ٢، خیابان جنوبی، پلاک ۵٢

شماره تماس: 09123260105

راحله زمانی

راحله زمانی

راحله زمانی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در پاکدشت هستند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در حوزه پرونده های ملکی، کیفری، خانواده، تملک آپارتمان ها، شهرداری، مالیاتی، حدود و اعسار را دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه و حرفه ای معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، نبش بنفشه سوم، پلاک ۱

شماره تماس: 09125084031

مهدی روشنک منش

مهدی روشنک منش

مهدی روشنک منش وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده (طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان)، ملکی (خلع ید، فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند، فک رهن)، کیفری (خیانت در امانت، کلاهبرداری، آدم ربایی و غیره) سابقه وکالت دارند و به توجه به موفقیت هایی که در پیگیری این پرونده در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند به عنوان یکی از بهترین وکیل در پاکدشت معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، بلوار خرمشهر، خیابان شهید چوبینی، نیلوفر 4 شرقی، پلاک 2

شماره تماس: 09124912622

داود پوریا منش

داود پوریا منش

داود پوریا منش وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در پاکدشت می باشند. ایشان سوابق درخشانی در رسیدگی به پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه و حرفه ای شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، ضلع غربی دادگستری، پلاک ١٩

شماره تماس: 09122912669

آریا قیاسی

آریا قیاسی

آریا قیاسی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های حقوقی، خانواده، امور ثبتی، ملکی، کیفری، امور حسبی، شهرداری و بیمه ای سابقه وکالت دارند و جزو یکی از بهترین وکیل در پاکدشت معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، خیابان مطهری، نبش یاس 7، پلاک 5

شماره تماس: 09121097303

علی تقی زاده یاستی کند

علی تقی زاده یاستی کند

علی تقی زاده یاستی کند یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، امور ثبتی، کیفری و مالیاتی سابقه فعالیت دارند.  

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، بلوار شهید رحیمی، روبروی دادگستری

شماره تماس: 09126911585

شهریار پورحکیمی

شهریار پورحکیمی

شهریار پورحکیمی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در پاکدشت می باشند. ایشان 23 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های مختلف حقوقی و کیفری دارند و تاکنون درصد بالایی از دعاوی که وکالت کرده اند را به نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 23 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت میدان شعبه، خیابان ولیعصر شمالی، نبش علامه، پلاک 254 طبقه دوم

شماره تماس: 09121353907

نرجس قاسم زاده

نرجس قاسم زاده

نرجس قاسم زاده وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در پاکدشت می باشند. ایشان در رسیدگی به پرونده های خانواده، امور ثبتی، امور حسبی، ملکی و کیفری فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، جنب دادگستری، روبه روی حوزه علمیه خواهران

شماره تماس: 09129367304

یونس علیزاده مسگر

یونس علیزاده مسگر

یونس علیزاده مسگر یکی از وکلای پایه یک و فعال در پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان آزادگان، پاساژ تندیس، طبقه ٤، واحد ٤٥

شماره تماس: 09125901651

لزوم مراجعه به بهترین وکیل در پاکدشت

برای این که بتوانید نتیجه و رای نهایی دادگاه را به نفع خود دریافت کنید باید در انتخاب بهترین وکیل در پاکدشت نهایت دقت خود را به کار برید. وکلای پایه یک بعد از اخذ پروانه وکالت ممکن است در طی سالیان فعالیت خود در حوزه حقوقی پرونده های زیادی را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهند و در این زمینه تجربه های فراوانی را کسب نموده باشند اما این وکلا به مرور متوجه می شوند که در یکی از حوزه های حقوقی ار مهارت و توانایی بیشتری برخوردارند و به عنوان یک وکیل متخصص در همان حوزه شروع به فعالیت می کنند.

 لذا در زمان انتخاب بهترین وکیل در پاکدشت حتما موضوع پرونده خود را مدنظر قرار دهید و به وکلای متخصص و مجرب مراجعه نمایید. به عنوان مثال وکیل خانواده که سال های طولانی پرونده های طلاق، مهریه، نفقه و هر نوع دعاوی که در زمینه خانواده مطرح می شود را قبول کرده اند از تجربه و مهارت کافی برخوردار بوده و با سپردن پرونده خود به او می توانید در دستیابی به نتیجه نهایی و دلخواه اطمینان کسب کنید.

از این رو لازم است قبل از انتخاب وکیل مدتی را صرف تحقیق و ارزیابی وکلای مختلف کنید تا بتوانید وکیل متخصص در موضوع پرونده خود را انتخاب کنید، البته توصیه می کنیم برای این منظور حتما با وکلای انتخابی یک جلسه مشاوره داشته و پرونده خود را در اختیار او قرار دهید تا مطالعه و بررسی کرده و نظر نهایی خود را اعلام کند از این طریق می توانید بهترین وکیل در پاکدشت را انتخاب و از تخصص او بهره لازم را ببرید.

لزوم مراجعه به بهترین وکیل در پاکدشت

مزایای استفاده از وکیل در جلسات دادگاه

همان طور که در ابتدای مقاله نیز گفتیم اکثریت افراد جامعه آشنایی و تسلط بر قوانین حقوقی را ندارند و نمی توانند در دادگاه از حقوق خود دفاع کنند. بنابراین بهره مندی از حضور بهترین وکیل در پاکدشت بسیار مهم می باشد. وکیل بعد از توافق با موکل و امضای قرارداد وکالت خدمات حقوقی خود را برای پیشبرد پرونده در مسیر صحیح قانونی شروع می کند. وکیل لایحه ها، مدارک و اسناد مورد نیاز را قبل از شروع جلسات دادگاه جمع آوری کرده و سعی می کند تا بهترین نحو ممکن از موکل خود دفاع کند.

توجه داشته باشید که وکیل همواره در تمام مراحل پیگیری پرونده مصلحت موکل خود را در اولویت قرار می دهد و سعی می کند از هر گونه اتلاف زمان و پرداخت هزینه های دادرسی جلوگیری به عمل آورد علاوه بر این بهترین وکیل در پاکدشت با تکیه بر تجریبات خود از هر گونه اقدام نادرست که موجب شود تا روند پرونده از مسیر صحیح خود خارج شود جلوگیری به عمل آورده و از بروز خسارت های مادی و معنوی ممانعت می کند در واقع حضور موکل موجب جلوگیری از بیراهه رفتن مسیر پرونده و کاهش هر گونه استرس و اضطراب موکل می شود.

از دیگر مزایای وکیل در رسیدگی به پرونده های حقوقی، عدم نیاز به حضور موکل در جلسات دادگاه است و وکیل به عنوان نماینده قانونی او کلیه روند قضایی پرونده را بر عهده می گیرد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در پاکدشت را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا