وکیل

10 تا از بهترین وکیل در پاکدشت❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در پاکدشت را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. شرایط فرهنگی و اقتصادی در جوامع مختلف موجب شده تا افراد با مشکلات حقوقی که نیاز به پیگیری در مراجع قضایی دارد، مواجه شوند. بدیهی است که همه افراد بر قوانین و مقررات مربوط به انواع مشکلات و جرم هایی که در جامعه رخ می دهد تسلط و اطلاعی ندارند از این رو لازم است که برای دفاع از حقوق خود به بهترین وکیل مراجعه کرده و از او کمک بگیرند.

بهترین وکیل در پاکدشت کیست؟

وکیل به فردی اطلاق می شود که در رشته حقوق تحصیل کرده و با موفقیت در آزمون وکالت، پروانه پایه یک خود را اخذ کرده باشد. بهترین وکیل در پاکدشت بر تمامی قوانین و مقررات حقوقی و کیفری تسلط کاملی دارد و می تواند در مراجع قضایی از موکلین خود دفاع کرده و یا این که در پیگیری پرونده حقوقی به آنان مشاوره های تخصصی ارائه دهد.

اکثریت مردم به دلیل عدم آشنایی با قوانین پیچیده حقوقی در پیگیری پرونده های خود در دادگاه بدون حضور بهترین وکیل تهران به طور قطع با مشکل مواجه شده و یا این که موجب طولانی تر شدن روند پرونده مربوطه خواهند شد. وکلای پایه یک با توجه به تجربه ای که در حوزه وکالت دارند با کلیه تبصره ها و آیین نامه های قانونی آشنا بوده و با استناد به این قوانین از حقوق موکلین خود دفاع می کنند.

بهترین وکیل در پاکدشت کیست؟

وکیل پایه یک صلاحیت رسیدگی به چه دعاوی را دارند؟

مسائلی که بهترین وکیل در پاکدشت بدون محدودیت می تواند در آن ها دخالت کرده و رسیدگی کنند به قرار ذیل است:

 • موضوعات حقوقی: دعاوی که در حوزه حقوقی مطرح می شود به اختلاف طرفین دعوا بر سر حقوق و تکالیفی که بر عهده آن است، می پردازد به عنوان مثال اختلاف و مشکلات ناشی از معاملات میان افراد، مسائل مربوط به ارث و وصیت، دعاوی طلاق و مطالبه مهریه نمونه هایی از موضوعات حقوقی هستند که در مراجع قضایی مورد بررسی و رسیدگی قرار می گیرند. بهترین وکیل در پاکدشت می تواند در تمامی این دعاوی به موکلین خود مشاوره ارائه دهد و یا این که با قبول وکالت پرونده از آن ها در دادگاه دفاع کند.

برای رسیدگی به دعاوی حقوقی ابتدا وکیل دادخواست مربوطه را تنظیم و با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات قضایی برای ثبت آن اقدام می کند. توجه داشته باشید که رسیدگی و پیگیری این دعاوی در دادگاه حقوقی انجام می گردد و لیکن در مواردی این پرونده ها ابتدا به شورای حل اختلاف ارجاع داده می شود و اگر صلح و سازش میان طرفین ایجاد نگردد پرونده به دادسرا ارسال می شود.

 • دعاوی کیفری: این دعاوی با اعلام جرم فردی بر علیه فرد دیگر تشکیل و در دادگاه های کیفری مورد بررسی قرار می گیرد. به عبارتی دیگر در دعاوی کیفری در صورت اثبات جرم برای مجرم مجازات تعیین می شود.

در حقیقت دعاوی کیفری زمانی مطرح می شود که جرمی رخ داده و قانونگذار برای این جرائم حتی در صورت رضایت شاکی مجازات تعیین کرده باشد. از زمان شروع رسیدگی به دعاوی کیفری بهترین وکیل در پاکدشت برای تنظیم شکوائیه و دیگر روند قضایی حضور دارد.

 • دعاوی اداری: اگر فردی از یک ارگان و یا سازمان دولتی شکایت داشته باشد باید برای پیگیری دعوا از طریق دیوان عدالت اداری اقدام کند که برای این منظور بهترین وکیل در پاکدشت صلاحیت بررسی و رسیدگی پرونده مربوطه را دارند.

10 تا از بهترین وکیل در پاکدشت را بشناسید!

آقای مجتبی امین زاده

آقای مجتبی امین زاده

آقای مجتبی امین زاده وکیل پایه یک دادگستری و مدیر تیم حقوقی با سالها تجربه در زمینه امور حقوقی و قضایی است.

ایشان انجام وکالت در پرونده های ملکی،مهریه سکه،مهریه ملکی،و توقیفات خودرو وملک درراستای مهریه اعم از دادگاه و اجرای اسناد لازم الاجرا…(اداره پنجم) شرکتهای تجاری، روابط کارگر وکارفرما، دعاوی حساس کیفری شامل: سرقت، خیانت در امانت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، معامله معارض، نزاع جمعی و فردی، بغی و افساد فی الارض، قتل و تجاوز به عنف.

انجام وکالت دعاوی خانوادگی اعم از: نفقه، تمکین، حضانت، مهریه، طلاق، ازدواج مجدد و غیره.

انجام وکالت حقوقی اعم از: الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات مالکیت، چک وسفته، خلع ید، تصرف عدوانی، رفع مزاحمت ملکی تقسیم و افراز، دعاوی مربوط به ماترک، فروش ملک مشاع وغیره.

انجام داوری و صلح و سازش دعاوی دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری.

سابقه درخشان در پرونده های قضایی از نقطه نظرات موکلین و رضایت از پیشبرد کار توسط مراجعین.

متعارف ترین حق الوکاله با مشاوره و قبول دعاوی تحت نظر وکلای مجموعه قبول دعاوی در استان تهران و پاکدشت.

برای پرونده شما یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.

شماره تماس:

02166364214
09120910272
09199560070

حسن نجفی

حسن نجفی بهترین وکیل پاکدشت

آقای حسن نجفی وكيل پايه يك دادگستری در شهر پاکدشت با بيش از 20 سال سابقه كار در وكالت و حوزه اسناد و املاك و امور ثبتی، سرپرست گروه وكلای مثلث حق می باشند.

خدمات آقای حسن نجفی و تيم ايشان:

 • طرح كليه دعاوی كيفری (سرقت ،كلاهبرداری،جعل ،ضرب و جرح و …) طرح كليه دعاوی حقوقی (ملكی و ثبتی ،چك و خلع يد، تخليه و …) طرح كليه دعاوی خانواده (طلاق، طلاق توافقی، حضانت، مهريه و …) طرح كليه دعاوی بين كارگر و كارفرما و دعاوی مربوط به تصادفات، شهرداری و بيمه
 • متخصص در تنظيم انواع قراردادها
 • متخصص در طرح و پيگيری انواع دعاوي تجاري
 • تنظیم دادخواست و شکواییه و لوایح تخصصی
 • ارائه خدمات مشاوره تلفنی و حضوری

از خصوصيات ايشان، صبر و حسن سابقه و صداقت و پاسخگويي و دقت نظر در اظهارات مراجعين و ارائه راه حل مطلوب و پيگيری مجدانه درپرونده وكالتی سبب گرديده تا ايشان در زمره وكلاي خوش نام كشور قرار گيرد و موجب اخذ پرونده هاي موفقيت آميز بسياری در كارنامه ايشان گرديده است كه منجر به كسب رضايت مندی موكلين گرديده است.

آدرس دفتر: پاكدشت، ميدان مادر، خيابان امام رضا٦٣، پلاك١٧، طبقه اول، واحد يك، دفتر وكالت نجفی

جهت پذيرش وكالت يا انجام مشاوره تلفنی و حضوری با شماره های زير تماس حاصل فرماييد:

شماره تماس: 09227143652 – 09127929882

روح اله بشیری ورزقانی

روح اله بشیری ورزقانی

روح اله بشیری ورزقانی یکی از وکلای پایه یک در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی، امور حسبی، بیمه ای و مالیاتی سابقه وکالت دارند و با تکیه بر تجربه و تسلط بر قوانین موفقیت در پرونده های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

 تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، خاتون آباد، خیابان فتح المبین ٢، خیابان جنوبی، پلاک ۵٢

راحله زمانی

راحله زمانی

راحله زمانی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در پاکدشت هستند. ایشان 13 سال سابقه وکالت در حوزه پرونده های ملکی، کیفری، خانواده، تملک آپارتمان ها، شهرداری، مالیاتی، حدود و اعسار را دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه و حرفه ای معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 13 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، نبش بنفشه سوم، پلاک ۱

مهدی روشنک منش

مهدی روشنک منش

مهدی روشنک منش وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده (طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان)، ملکی (خلع ید، فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند، فک رهن)، کیفری (خیانت در امانت، کلاهبرداری، آدم ربایی و غیره) سابقه وکالت دارند و به توجه به موفقیت هایی که در پیگیری این پرونده در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند به عنوان یکی از بهترین وکیل در پاکدشت معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، بلوار خرمشهر، خیابان شهید چوبینی، نیلوفر 4 شرقی، پلاک 2

داود پوریا منش

داود پوریا منش

داود پوریا منش وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در پاکدشت می باشند. ایشان سوابق درخشانی در رسیدگی به پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه و حرفه ای شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، ضلع غربی دادگستری، پلاک ١٩

آریا قیاسی

آریا قیاسی

آریا قیاسی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های حقوقی، خانواده، امور ثبتی، ملکی، کیفری، امور حسبی، شهرداری و بیمه ای سابقه وکالت دارند و جزو یکی از بهترین وکیل در پاکدشت معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، خیابان مطهری، نبش یاس 7، پلاک 5

علی تقی زاده یاستی کند

علی تقی زاده یاستی کند

علی تقی زاده یاستی کند یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، امور ثبتی، کیفری و مالیاتی سابقه فعالیت دارند.  

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، بلوار شهید رحیمی، روبروی دادگستری

شهریار پورحکیمی

شهریار پورحکیمی

شهریار پورحکیمی وکیل پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در پاکدشت می باشند. ایشان 23 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های مختلف حقوقی و کیفری دارند و تاکنون درصد بالایی از دعاوی که وکالت کرده اند را به نتیجه مطلوب و دلخواه موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 23 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت میدان شعبه، خیابان ولیعصر شمالی، نبش علامه، پلاک 254 طبقه دوم

نرجس قاسم زاده

نرجس قاسم زاده

نرجس قاسم زاده وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در پاکدشت می باشند. ایشان در رسیدگی به پرونده های خانواده، امور ثبتی، امور حسبی، ملکی و کیفری فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، جنب دادگستری، روبه روی حوزه علمیه خواهران

یونس علیزاده مسگر

یونس علیزاده مسگر

یونس علیزاده مسگر یکی از وکلای پایه یک و فعال در پیگیری پرونده های حقوقی و کیفری می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی نیز فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان آزادگان، پاساژ تندیس، طبقه ٤، واحد ٤٥

لزوم مراجعه به بهترین وکیل در پاکدشت

برای این که بتوانید نتیجه و رای نهایی دادگاه را به نفع خود دریافت کنید باید در انتخاب بهترین وکیل در پاکدشت نهایت دقت خود را به کار برید. وکلای پایه یک بعد از اخذ پروانه وکالت ممکن است در طی سالیان فعالیت خود در حوزه حقوقی پرونده های زیادی را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهند و در این زمینه تجربه های فراوانی را کسب نموده باشند اما این وکلا به مرور متوجه می شوند که در یکی از حوزه های حقوقی ار مهارت و توانایی بیشتری برخوردارند و به عنوان یک وکیل متخصص در همان حوزه شروع به فعالیت می کنند.

 لذا در زمان انتخاب بهترین وکیل در پاکدشت حتما موضوع پرونده خود را مدنظر قرار دهید و به وکلای متخصص و مجرب مراجعه نمایید. به عنوان مثال وکیل خانواده که سال های طولانی پرونده های طلاق، مهریه، نفقه و هر نوع دعاوی که در زمینه خانواده مطرح می شود را قبول کرده اند از تجربه و مهارت کافی برخوردار بوده و با سپردن پرونده خود به او می توانید در دستیابی به نتیجه نهایی و دلخواه اطمینان کسب کنید.

از این رو لازم است قبل از انتخاب وکیل مدتی را صرف تحقیق و ارزیابی وکلای مختلف کنید تا بتوانید وکیل متخصص در موضوع پرونده خود را انتخاب کنید، البته توصیه می کنیم برای این منظور حتما با وکلای انتخابی یک جلسه مشاوره داشته و پرونده خود را در اختیار او قرار دهید تا مطالعه و بررسی کرده و نظر نهایی خود را اعلام کند از این طریق می توانید بهترین وکیل در پاکدشت را انتخاب و از تخصص او بهره لازم را ببرید.

لزوم مراجعه به بهترین وکیل در پاکدشت

مزایای استفاده از وکیل در جلسات دادگاه

همان طور که در ابتدای مقاله نیز گفتیم اکثریت افراد جامعه آشنایی و تسلط بر قوانین حقوقی را ندارند و نمی توانند در دادگاه از حقوق خود دفاع کنند. بنابراین بهره مندی از حضور بهترین وکیل در پاکدشت بسیار مهم می باشد. وکیل بعد از توافق با موکل و امضای قرارداد وکالت خدمات حقوقی خود را برای پیشبرد پرونده در مسیر صحیح قانونی شروع می کند. وکیل لایحه ها، مدارک و اسناد مورد نیاز را قبل از شروع جلسات دادگاه جمع آوری کرده و سعی می کند تا بهترین نحو ممکن از موکل خود دفاع کند.

توجه داشته باشید که وکیل همواره در تمام مراحل پیگیری پرونده مصلحت موکل خود را در اولویت قرار می دهد و سعی می کند از هر گونه اتلاف زمان و پرداخت هزینه های دادرسی جلوگیری به عمل آورد علاوه بر این بهترین وکیل در پاکدشت با تکیه بر تجریبات خود از هر گونه اقدام نادرست که موجب شود تا روند پرونده از مسیر صحیح خود خارج شود جلوگیری به عمل آورده و از بروز خسارت های مادی و معنوی ممانعت می کند در واقع حضور موکل موجب جلوگیری از بیراهه رفتن مسیر پرونده و کاهش هر گونه استرس و اضطراب موکل می شود.

از دیگر مزایای وکیل در رسیدگی به پرونده های حقوقی، عدم نیاز به حضور موکل در جلسات دادگاه است و وکیل به عنوان نماینده قانونی او کلیه روند قضایی پرونده را بر عهده می گیرد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در پاکدشت را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا