وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در پاکدشت⚡【سال1403】✅

دعای خانواده در زمره تخصصی ترین دعاوی در مراجع قضایی قرار دارند و به دلیل حساس بودن این پرونده ها لازم است که پیگیری آن ها با دقت بالایی انجام گیرد. دعاوی خانوادگی از قوانین و مقررات پیچیده ای برخوردار می باشد، بنابراین وکیل دعاوی خانواده بهتر از سایر وکلا می تواند بر این قوانین اشراف داشته و به موکلین خود کمک کند. لذا؛ بهتر است که حتما در این حوزه حقوقی از بهترین وکیل خانواده در پاکدشت کمک بگیرید.

بهترین وکیل خانواده در پاکدشت کیست؟

وکیل خانواده فردی است که بر روند رسیدگی به دعاوی خانواده به واسطه تجربه ای که در این حوزه کسب نموده فعالیت دارد و با تسلط بر امور حقوقی مربوط به این پرونده ها نتیجه مطلوب را برای موکل خود کسب می کند. بهترین وکیل خانواده در پاکدشت با تدابیر ویژه و با استناد به قوانین خانواده، راه حل های مناسب را به موکل خود پیشنهاد می دهد و از بروز هر گونه مشکل احتمالی در مسیر پرونده جلوگیری به عمل می آورد.

بهترین وکیل در پاکدشت تاثیر بسزایی در تسریع روند پرونده در مراجع قضایی داشته و با رعایت اصول و موازین قانونی رسیدگی به این دعاوی را به بهترین نحو ممکن انجام و با دریافت رای دلخواه موکل، آن را به پایان می رساند.

بهترین وکیل خانواده در پاکدشت کیست؟

دریافت حضانت فرزند توسط وکیل خانواده

طبق ماده 1168 قانون مدنی، مراقبت از فرزندان حق و تکلیف والدین بوده و در صورتی که یکی از والدین فوت کند والد دیگر باید مراقبت از فرزندان را به عهده بگیرد و یا به عبارتی دیگر حضانت فرزند با والد دیگر خواهد بود. همچنین حضانت فرزندانی که پدر آن ها فوت شده است بر عهده مادر بوده مگر آن که دادگاه صلاحیت مادر را برای این امر قبول نداشته باشد.

وکیل خانواده در زمینه قوانین مربوط به حضانت فرزندان در پرونده های طلاق چنین بیان می کند که حضانت کودک (دختر و پسر) تا 7 سالگی با مادر بوده و بعد از 7 سالگی تا زمان سن بلوغ، پدر موظف به نگهداری فرزندان خواهد بود. بعد از سن بلوغ، فرزندان خود می توانند تصمیم بگیرند که با کدام از والدین می خواهند زندگی کنند.

بهترین وکیل خانواده در پاکدشت با تسلط و آشنایی که با قوانین خانواده و حضانت دارد، می تواند با ارائه ادله و مدارک قابل اثبات، حضانت را از هرکدام از والدین سلب نماید و یا حضانت فرزندان را به والد دیگر بسپارد. ذکر این نکته حائز اهمیت است که حضانت فرزند با هر کدام از والدین که باشد نمی تواند مانع دیدار و ملاقات کودک با والد دیگر گردد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در پاکدشت را بشناسید!

مهدی روشنک منش

مهدی روشنک منش

مهدی روشنک منش یکی از بهترین وکیل خانواده در پاکدشت و دارای پروانه وکالت پایه یک از مرکز وکلای قوه قضایی می باشند. تخصص ایشان در حوزه دعاوی طلاق، مهریه، نفقه و غیره می باشد و در این زمینه دارای سابقه درخشانی می باشند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، بلوار خرمشهر، خیابان شهید چوبینی، نیلوفر 4 شرقی، پلاک 2

مازیار نیکدل

مازیار نیکدل

مازیار نیکدل یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی مختلف حقوقی و کیفری سابقه فعالیت دارند و در پیگیری پرونده های خانواده به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و متخصص شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، بلوار لاله، کوچه لاله 2، پلاک 2

روح اله بشیری ورزقانی

روح اله بشیری ورزقانی

روح اله بشیری ورزقانی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده سابقه وکالت موفقیت آمیز دارند . آقای بشیری ورزقانی در جلسات مشاوره ای که با موکلین خود برگزار می کنند، مناسب ترین راه حل قانونی برای دستیابی به نتیجه دلخواه در مدت زمانی کوتاه را به آنان پیشنهاد می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، خاتون آباد، خیابان فتح المبین 2، خیابان جنوبی، پلاک 52

آریا قیاسی

آریا قیاسی

آریا قیاسی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری هستند. ایشان نیز به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در پاکدشت معرفی می شوند. با تجربه و تسلطی که بر قوانین مربوطه به دعاوی خانواده دارند به بهترین نحو ممکن در جلسات دادرسی از حقوق موکل خود دفاع می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، خیابان مطهری، نبش یاس 7، پلاک 5

هادی حاجی عرب

هادی حاجی عرب

هادی حاجی عرب یکی از وکلای پایه یک در پاکدشت می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در رسیدگی به پرونده های خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی، بیمه ای و مالیاتی به موکلین خود خدمات حقوقی ارائه می دهند و در حوزه دعاوی خانواده به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و متخصص در پاکدشت معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، بلوارشهدای گمنام

نرجس قاسم زاده

نرجس قاسم زاده

نرجس قاسم زاده یکی از وکلای پایه یک و مشاور حقوقی بوده و دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری می باشد. ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده در پاکدشت به صورت تخصصی در پیگیری این دعاوی فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، جنب دادگستری، روبه روی حوزه علمیه خواهران

مریم ملک زاده

مریم ملک زاده

مریم ملک زاده وکیل پایه یک و متخصص در دعاوی خانوادگی، ارث و وصیت، ملکی، تجاری و دیه می باشند. ایشان 18 سال سابقه وکالت دارند و رسیدگی به پرونده های زیادی را در حوزه خانواده با کسب نتیجه موفق در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، جنب دادگستری، کوچه 2 متری، دفتر حقوقی اسلام

داود پوریا منش

داود پوریا منش

داود پوریا منش وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در پاکدشت می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده به صورت تخصصی فعالیت دارند و با ارائه مشاوره های تخصصی به موکلین خود مناسب ترین راه حل های قانونی را به آنان پیشنهاد می دهند. آقای پوریا منش با تجربه ای که در حوزه دعاوی خانواده کسب نموده اند و با استناد به قوانین، در جلسات دادگاه از حقوق موکلین خود به بهترین نحو ممکن دفاع می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، ضلع غربی دادگستری، پلاک ١٩

سمیرا ایران نژاد

سمیرا ایران نژاد

سمیرا ایران نژاد یکی از وکلای پایه یک و عضو مرکز وکلای قوه قضایی در پاکدشت می باشند. ایشان 7 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خانواده، معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: پاکدشت، میدان معلم، ابتدای بلوار دادگستری، دفتر وکالت ایران نژاد

چرا به بهترین وکیل خانواده در پاکدشت نیاز داریم؟

موضوعات و پرونده هایی که در دادگاه خانواده مطرح و پیگیری می شوند گستردگی فراوانی دارند که هر کدام از آن ها دارای قوانین و مقررات مختص به خود می باشند. بنابراین افراد عادی اطلاعات و آگاهی لازم در این مورد را ندارند و لازم است که حتما یک وکیل متخصص دعاوی خانواده را برای رسیدگی به پرونده خود انتخاب کنند.

حفظ آرامش خانواده به عنوان اولین نهاد اجتماعی که بشر به آن پای می گذارد بسیار حائز اهمیت است و مسائلی که موجب تهدید این آرامش می شوند با حضور بهترین وکیل خانواده حل و فصل می گردد. البته با توجه به مشکلات و اختلافات خانوادگی که در تمامی جوامع وجود دارد نیاز به مشاوره با وکلای خانواده امری ضروری می باشد.

در صورت طرح دعوای خانواده در مراجع قضایی لازم است برای پیشبرد پرونده در مسیر صحیح قانونی و جلوگیری از تضییع حقوق خود از وکیل خانواده کمک بگیرید.

چرا به بهترین وکیل خانواده در پاکدشت نیاز داریم؟

هزینه استخدام وکیل خانواده

وکیل خانواده که به موجب قرداد وکالتی که با موکل خود به توافق رسیده و تنظیم کرده اند به عنوان نماینده قانونی او، موظف به انجام تمام امور وکالت در مراجع قضایی و اداری خواهد بود. لذا بهترین وکیل خانواده می تواند بدون نیاز به حضور موکل در جلسات دادرسی دادگاه خانواده به جای موکل حاضر شده و از حقوق او دفاع کند.

پس به طور قطع این وکلا مستحق دریافت حق الوکاله خواهند بود که در زمان تنظیم قرارداد، وکیل و موکل در این زمینه با هم به توافق رسیده و هزینه حق الوکاله و نحوه پرداخت آن را در قرارداد وکالت قید می کنند. اما اگر در قرارداد وکالت، میزان حق الزحمه وکیل خانواده تعیین نشده باشد، موکل بایستی هزینه مربوطه را مطابق با تعرفه های تعیین شده که هر سال از سوی قضاییه تصویب می شود، پرداخت کند.

 کلام آخر

وکیل خانواده فردی است که بر روند رسیدگی به دعاوی خانواده فعالیت دارد و با تسلط بر امور حقوقی مربوط به این پرونده ها، نتیجه مطلوب را برای موکل خود کسب می کند. بهترین وکیل خانواده در پاکدشت نیز با استناد به قوانین خانواده، راه حل های مناسب را به موکل خود پیشنهاد می دهد، از این رو ما لیستی از آن ها را معرفی کردیم.از این که همراه ما در سایت وکیل چی هستید، بسیار خرسندیم. در کامنت، منتظر سوالات حقوقی شما هستیم و سعی می کنیم با پاسخ دادن به این سوالات به افزایش اطلاعات حقوقی شما عزیزان کمک کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا