وکیل

10 تا از بهترین وکیل خوی❤️【سال1403】✅

شما در هر کجای دنیا که زندگی کنید ممکن است دچار مشکلات حقوقی بشوید. در برخی موارد ممکن است افراد ناخودآگاه درگیر جرم شوند، مثلا افرادی که تصادف می کنند یا به صورت غیر عمد در یک درگیری قرار می گیرند نمونه هایی از وقوع جرم به صورت غیر ارادی است. در برخی از پرونده های حقوقی، چنیدین نفر و چندین خانواده درگیر می شوند که نیازمند پیگیری هر چه سریع تر پرونده هستند. خیلی دور از ذهن نیست که یک فرد عادی با اطلاعات عمومی محدود نتواند از پس چنین پرونده هایی برآید. به همین دلیل توصیه می شود که به فرد متخصص در زمینه حقوقی مراجعه کرده و از او کمک بخواهید. این فرد کسی نیست به جز یک وکیل با تجربه، به همین دلیل در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل خوی را به شما معرفی می نماییم، با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل چه کسی است؟ 

وکیل فردی است که از جانب موکل خود برای طرح دعوا و یا ارائه دفاعیه در مقابل شکایت مطرح شده از جانب فردی دیگر انتخاب می شود. این وکیل به دلیل داشتن دانش حقوقی و مجوزهای لازم از نظر قانونی اجازه حضور در دادگاه و به عهده گرفتن وکالت موکلین برای پیگیری پرونده آن ها را دارد.  

بهترین وکیل خوی دارای اخلاق حسنه می باشد و به بهترین شکل هم با موکلین رفتار می نماید. پوشش و ظاهر یک وکیل حرفه ای متناسب با شان خود و قشر وکالت است. این وکیل در تلاش است تا بتواند با کسب جدیدترین اطلاعات و اطلاع از تغییرات قوانین در حمایت از حقوق فرد مظلوم برآید. 

بهترین وکیل در ارومیه سعی می نماید در برخورد با مشکلاتی که در مسیر پرونده پیش می آید منطقی و درست برخورد کند تا سبب بروز مشکلات جدید نشود. وی می داند که شغل و حرفه او ممکن است با خطرات و تهدیدات مختلفی همراه باشد، پس برای برخورد با این مشکلات همواره آماده است. یک وکیل خوب به کار وکالت تنها به عنوان یک شغل نگاه نمی کند، بلکه آن را فرصتی برای کمک به مردم خود می داند و از این فرصت استفاده می کند. 

بهترین وکیل در خوی چه کسی است؟

چرا باید به بهترین وکیل خوی مراجعه کنیم؟ 

کار وکالت یک شغل تخصصی است، به طوری که وکلا نمی توانند در تمام زمینه های این حوزه مسلط باشند و در چندین حوزه مشخص به شکل تخصصی فعالیت می کنند. به همین دلیل، افراد عادی نمی توانند به صورت اصولی پرونده های حقوقی خود را پیگیری کنند و به نتایج مطلوب برسانند. اما یک وکیل به دلیل علم و دانشی که دارد و تجربیاتی که در دوران کار آموزی خود و همچنین از طریق وکالت پرونده های مختلف به دست آورده است طریقه درست طرع دعوا و پیگیری آن را می داند. 

بهترین وکیل خوی نیازی به امتحان روش های مختلف برای پیدا کردن راه مناسب برای پرونده ندارد، پس او بر خلاف خود موکلین می تواند در زمان کوتاه تری پرونده را به سمت درست هدایت کرده تا زودتر به نتیجه برسد. برخی افراد به دلیل مشغله های کاری فرصت کافی برای حضور در دادگاه و مراجع قضایی را ندارند. این افراد با داشتن یک وکیل خوب در کنار خود نیازی به هدر دادن وقت خود در دادگاه ندارند و با خیال آسوده کار را به کاردان می سپارند تا همان گونه که صلاح می داند پرونده را تا رسیدن به نتیجه پیگیری نماید. برخی افراد به دلیل هزینه ای که مراجعه به وکیل به آن ها تحمیل می کند، از گرفتن وکیل منصرف می شوند. لازم است بدانید هزینه وکیل در مقابل مزیت های داشتن او منطقی و به صرفه است.

10 تا از بهترین وکیل خوی را بشناسید! 

آقای سعید شهبازی

آقای سعید شهبازی وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی و دارای سابقه بالا در وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده و یکی از وکلای موفق در منطقه سعادت آباد می باشند. ایشان یکی از وکلای ملکی متخصص در سعادت آباد هستند که پیگیری انواع پرونده در این زمینه را می پذیرند. تلاش مستمر و پیگیری مداوم از ویژگی های اخلاقی ایشان است که موجب می شود در وکالت پرونده پذیرفته به موفقیت برسند.

برخی از تخصص ایشان:

 • پرونده های ملکی، ثبتی، فسخ و انفساخ و ابطال قراردادها، شرکتهای تجاری
 • پرونده های کیفری مربوط به املاک
 • پرونده های مربوط به ارز دولتی، اختلافات بورسی
 • پرونده های خانوادگی حاد

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان آسمان، آسمان یازدهم شرقی، پلاک سی، طبقه چهارم، واحد ۲

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره آقای سعید شهبازی، از طریق شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

شماره تماس:

09122857587

علی بختیاری

علی بختیاری

آقای علی بختیاری وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در خوی می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی خود موفق به اخذ پروانه وکالت شدند و فعالیت های حقوقی خود را آغاز نمودند. آقای بختیاری بیشتر از ده سال است که به شغل وکالت مشغول هستند و در این مدت هم بیش از 200 پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند اما به قوانین حقوقی حوزه خانواده، مهریه، حضانت فرزندان، موجر و مستاجر و دعاوی مالی مسلط تر بوده و آن ها را به صورت تخصصی پیگیری می نمایند. مشاوره های حقوقی ایشان باعث جلب رضایت مراجعین شده و به عنوان بهترین وکیل خوی شناخته می شوند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم لوایح و قراردادها 
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری 
 • نوشتن دادخواست ها، دفاعیه ها و شکوائیه ها 

آدرس: خوی، بلوار بهشتی جنوبی، مجتمع متین، طبقه 2، واحد 3

مهری طالب زاده

مهری طالب زاده

سرکار خانم مهری طالب زاده به عنوان بهترین وکیل خوی لقب گرفته اند و سال ها است در این شهر مشغول به فعالیت می باشند. ایشان به صورت حرفه ای و تخصصی به وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری می پردازند. ایشان وکالت پرونده های حقوقی، کیفری و خانواده را می پذیرند. اگر چه در زمینه پرونده های اعسار، الزام به تنظیم سند، تخلیه، داوری، چک و سفته تجربه بیشتری دارند. درصد بالایی از پرونده های ایشان با برد و پیروزی همراه بوده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی مختلف 
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: آذربایجان غربی، خوی، میدان ولیعصر، مجتمع الماس شهر، طبقه 5

حمزه اعتمادی راد

حمزه اعتمادی راد

آقای اعتمادی راد یکی از وکلای خوب و توانای آذربایجان غربی هستند که در حال حاضر در خوی به وکالت مشغول هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده اند و همچنین عضو رسمی کانون وکلا نیز هستند. بسیاری از مردم مشکلات خود را با کمک مشاوره های حقوقی ایشان حل و فصل نموده اند. جناب آقای حمزه اعتمادی راد مهارت و اطلاعات لازم برای وکالت کلیه پرونده های حقوقی و کیفری را دارند اما در پرونده های مهریه، طلاق، ارث و میراث، شهرداری، منابع طبیعی، موجر و مستاجر و داوری تخصص بیشتری دارند.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم دادخواست، قرارداد و سایر اوراق قضایی 
 • پذیرش دعاوی مختلف اعم از حقوقی، کیفری، ملکی و خانواده 

آدرس: خوی، خیابان امام، کوچه مدرس، ساختمان ایلیار، طبقه1، واحد1

مریم برزگر

مریم برزگر

خانم برزگر از جمله وکلای خبره و مورد اعتماد درخوی هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات دانشگاهی موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 45463 شدند. سرکار خانم مریم برزگر همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان غربی نیز می باشند. از جمله دعاوی مورد قبول ایشان پرونده های کلاهبرداری، خیانت در امانت، جرایم رایانه ای، سرقت، طلاق توافقی، چک، سفته، اختلافات مالی و املاک است. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های بسیاری را در دادگاه های این شهر وکالت نموده و با کسب نتیجه دلخواه به پایان رسانده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری 
 • تنظیم لوایح و قراردادها 
 • وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: آذربایجان غربی، خوی، بلوار آصفی، بلوار مطهری، رو به روی دادگستری، دفتر وکالت بزرگر

پرویز اکبری

پرویز اکبری

جناب آقای اکبری دارای مدرک تحصیلی حقوقی هستند و پروانه وکالت پایه یک به شماره 8575 را دریافت کرده اند. آقای اکبری با تکیه بر علم و دانش خود و با استفاده از تجربیاتی که در طول 7 سال کار وکالت به دست آورده اند، پرونده های متفاوتی را به ثمر رسانده اند. اخلاق خوب، تعهد، مسئولیت پذیری و انصاف ایشان سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین شده است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • تنظیم لوایح و دادخواست ها 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 

آدرس: خوی، خیابان امام، کوچه باقر خان، مجتمع وکلای باقر خان، پلاک 18، طبقه 3

شرایط لازم برای وکیل شدن

یک وکیل برای انجام وکالت و تبدیل شدن به بهترین وکیل باید دارای شرایط خاصی باشد که در این جا به بررسی این شرایط می پردازیم. 

 • وکیل باید حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته های مرتبط با وکالت را داشته باشد تا بتواند به مراحل بعدی برای وکالت برسد. در این دوران فرد با قوانین حقوقی و مدنی کشور آشنا می شود و آن ها را فرا می گیرد. 
 • پس از اتمام تحصیلات، فرد علاقه مند به وکالت باید ئر آزمون وکالت شرکت نموده و نمره قبولی را در این آزمون کسب کند. این آزمون یکی از بزرگ ترین دغدغه های افراد تحصیل کرده در رشته وکالت است. این آزمون بسیار دشوار است و هر ساله توسط کانون وکلا و قوه قضاییه برگزار می شود. 
 • تنها تحصیل و قبولی در آزمون وکالت برای وکیل شدن کافی نیست. در این مرحله تحصیل کرده وکالت با قوانین آشنا است اما نمی داند چگونه باید از این اطلاعات در جهت احقاق حق موکل خود استفاده کند. در نتیجه وی باید به مدت 18 ماه دوران کارآموزی را نزد یک وکیل ماهر و با تجربه پشت سر گذاشته تا بتواند تجربیات کافی را برای وکالت کسب کند. 
 • اکنون این فرد می تواند برای دریافت پروانه وکالت خود اقدام نماید و پس از آن نیز می تواند دفتر وکالت خود را تاسیس کند و شروع به قبول وکالت پرونده های مختلف نماید.  
شرایط لازم برای بهترین وکیل در خوی

آیا وکیل می تواند بازنشسته می شود؟ 

وکلا از سمت ارگان  یا سازمان خاصی بیمه نمی شوند که پس از گذشت مدت زمان مشخصی بازنشسته شوند. اما خود آن ها می توانند به صورت اختیاری بیمه پرداخت نموده و پس از سال ها حقوق بازنشستگی دریافت کنند. اما این افراد محدودیتی برای انجام کار و وکالت ندارند و تا هر زمانی که تمایل و توانایی داشته باشند می توانند به وکالت مشغول باشند.  

البته افرادی که عضو صندوق حمایت از وکلا هستند مطابق قانون بازنشستگی، بازنشسته می شوند. اما چون شغل وکالت در دسته مشاغل آزاد قرار دارد، کسی نمی تواند سن آغاز و پایان کار و یا بازنشستگی را برای آن ها تعیین نماید. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل خوی را به شما عزیزان معرفی نمودیم تا در صورت نیاز به مراجعه به وکیل بتوانید از آن ها کمک بگیرید. در صورت بروز مشکل می توانید با شماره های وکلای معرفی شده تماس گرفته و مشکل خود را مطرح نمایید. یک وکیل خوب همواره در پی رساندن حق به حق دار است و در این مسیر تمام تلاش خود را به کار می گیرد. این وکیل باید مراحل لازم برای وکالت از تحصیلات تا دوران کار آموزی را پشت سر بگذارد. امیدواریم اطلاعات جمع آوری شده در این مقاله برای شما عزیزان مفید و آموزنده بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.    

4/5 - (4 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا