وکیل

10 تا از بهترین وکیل بهشهر✅【سال1403】⭐

بهشهر یکی از شهرهای استان مازندران است که حدود صد هزار نفر جمعیت دارد. طبیعتا برای این مردم هم مشکلات حقوقی پیش آمد می کند که برای حل آن ها لازم است به وکیل مراجعه کنند. وکلا به دلیل داشتن تحصیلات مرتبط و آشنایی با روند بررسی پرونده ها نتایج بهتری را کسب می کنند. با افزایش تعداد فارغ التحصیلان رشته حقوق و بالا رفتن تعداد وکلا، انتخاب یک وکیل خوب سخت تر و دشوارتر خواهد بود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم، در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل بهشهر را به شما معرفی نماییم تا در صورت لزوم بتوانید به این وکلا مراجعه کنید ، پس تا انتهای این متن، با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل بهشهر کیست؟ 

وکیل خوب وکیلی است که همواره به منافع و حقوق موکل خود فکر کند و تنها هدف او حمایت از حقوق وی باشد. او از طریق افزایش اطلاعات حقوقی، کسب تجربه هر چه بیشتر، مشورت کردن با سایر همکاران خود و از هر طریق دیگری به دنبال یافتن راه حل مناسب برای حل مشکل موکل خود می باشد.  

وی با دقت در جزئبات پرونده و کنکاش در آن، مدارک و مستنداتی که برای اثبات حق موکل وجود دارد را جمع آوری نموده و آن ها را به دادگاه تقدیم می نماید. لازم به توضیح است انجام این مراحل توسط وکیل، نیازمند احاطه به قوانین و مقررات کشور و بندها و تبصره های آن است.  

بهترین وکیل بهشهر باید صداقت و رازداری را در کار خود سرلوحه قرار دهد. وکیلی که محرم اسرار موکل خود نباشد، هیچ گاه نمی تواند به شهرت برسد و در کار خود موفق شود. لازمه یک وکیل خوب و موفق بودن داشتن ادبیات قوی برای نگارش انواع اوراق قضایی و همچنین سخنوری و قدرت بیان، برای ارائه دفاعیه های لازم می باشد. بهترین وکیل مازندران نیز به این موارد آگاه است و در کار خود از آن ها استفاده می نماید.

بهترین وکیل بهشهر کیست؟

آیا مراجعه به وکیل نتیجه ای خواهد داشت؟ 

داشتن یک وکیل قطعا نتایج مثبتی را به دنبال خواهد داشت. یکی از آثار داشتن وکیل بهره مندی از آرامش و امنیت است. هنگامی که فرد می داند که فردی متخصص و متبحر پیگیری پرونده او را به عهده دارد طبیعتا از استرس و نگرانی به دور است و آرامش دارد. 

از دیگر نتایج داشتن وکیل، این است که شما می توانید وقت خود را صرفه جویی نمایید و از هدر رفتن زمان خود در دادگاه ها جلوگیری نمایید. این زمان می تواند صرف انجام کارهای مهم تر شود. گذشته از این موضوع، با داشتن وکیل نیازی به حضور خود فرد نیست و همین مسئله، احتمال برخورد طرفین دعوا و ایجاد درگیری و مشکلات بعدی را به شدت کاهش می دهد. 

اما مهم ترین مزیت حضور وکیل در پرونده های حقوقی و کیفری مختلف این است که وکییل با به کار گیری علم و آگاهی خود می توان پرونده را در جهتی سوق دهد که به نفع موکل باشد. وی تمام امورات و مراحل لازم را می شناسد و در زمان مناسب خود اقدام به انجام آن ها می نماید. در نتیجه این شرایط، شما می توانید بهترین نتیجه ممکن را از پرونده در کوتاه ترین زمان ممکن به دست آورید. می توانید برای افزایش اطلاعات حقوقی خود سایر مقالات ما را در سایت وکیل چی مطالعه بفرمایید.

10 تا از بهترین وکیل بهشهر را بشناسید! 

سعید اسفندیاری

سعید اسفندیاری

جناب آقای سعید اسفندیاری را می توان از وکلای به نام استان مازندران معرفی کرد که در شهر بهشهر فعالیت می کنند. ایشان دارنده پروانه وکالت 188 هستند که پس از دریافت آن وکالت خود را آغاز نمودند. آقای اسفندیاری چندین سال است که به وکالت دعاوی مختلف می پردازند و با کسب موفقیت های چشم گیر، سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. ایشان همواره برای احقاق حق موکل خود تلاش می نمایند و از هیچ اقدامی فرو گذار نیستند. سعید اسفندیاری برخی از مشکلات موکلین خود را از طریق ارائه مشاوره حقوقی حل و فصل می نماید.

تخصص و مهارت:

 • نوشتن دادخواست و دفاعیه
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
 • مشاوره حقوقی تخصیی حضوری و غیر حضوری

آدرس: بهشهر، بلوار فرودگاه، کوچه حسن زاده، درب چهارم، سمت چپ، طبقه 3

قاسم افسران

قاسم افسران

آقای افسران وکیل پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای استان مازندران هستند. پروانه وکالت شماره 1419 متعلق به ایشان است که با دریافت آن در بهشهر شروع به وکالت کردند. ایشان به تلاش های خود به عنوان بهترین وکیل در بهشهر شناخته شده اند. انصاف ایشان در دریافت حق الوکاله، علم و آگاهی بالا، تمرکز و تعهد ایشان منجر به کسب موفقیت و نتایج دلخواه در پرونده های مختلف شده است. ایشان امکان بهره مندی از خدمات حقوقی را به صورت غیر حضوری برای مراجعین خود فراهم نموده اند و به همین ترتیب رضایت آن ها را به دست آورده اند.

تخصص و مهارت:

 • تهیه و تنظیم اوراق قضایی
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، حضانت فرزندان و ارث و میراث
 • وکالت پرونده های مالی، تجاری، اختلاف مالی، فاکتور عادی و چک و سفته

آدرس: بهشهر، خیابان باهنر، کوچه شهید خرازی، پلاک 9

محدثه رحیمی

محدثه رحیمی

سرکار خانم محدثه رحیمی فارغ التحصیل رشته حقوق و دارنده پروانه وکالت به شماره 1830 هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران می باشند و در بهشهر به وکالت می پردازند. وکالت پرونده های حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی مختلف توسط ایشان پذیرفته می شود. خانم رحیمی با استناد به قوانین و به کار گیری دانش و تجربه خود موفق شده اند درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت خود را با نتیجه مثبت و مطلوب به پایان برسانند. مشاوره های حقوقی ایشان هم در بیشتر موارد چاره گر بوده و منجر به حل برخی پرونده ها شده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم لوایح، قراردادها و دادخواست ها
 • قبول وکالت پرونده هدر بخش های مختلف
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری

آدرس: بهشهر، چهار راه فرمانداری، مجتمع خورشید

منصور ترابی

منصور ترابی

از دیگر وکلای توانا و شناخته شده در استان مازندران می توان از آقای منصور ترابی یاد کرد. ایشان پس از پایان تحصیلات خود با موفقیت در آزمون وکالت، پروانه وکالت درجه یک دریافت کردند. پس از آن سال ها است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم بهشهر می پردازند و با مشاوره ها و توان وکالتی خود به حل و فصل مشکلات مردم این شهر کمک می کنند. ایشان توانسته اند تعداد زیادی از دعاوی را با موفقیت به پایان برسانند و سابقه درخشانی را برای خود ثبت نمایند. جناب آقای منصور ترابی را می توان به عنوان بهترین وکیل در بهشهر معرفی نمود.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت پرونده های ملکی و ثبتی مختلف
 • تخصص در دعاوی سرپرستی و ارث و میراث
 • پذیرش پرونده های مالی و تجاری، داوری و فاکتور

آدرس: بهشهر، میدان قدس، خیابان سجاد

ملیحه حسینعلی

ملیحه حسینعلی

خانم حسینعلی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در بهشهر می باشند. ایشان پروانه وکالت شماره 699 را از کانون وکلا دریافت نموده و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان مازندران هستند. خانم ملیحه حسینعلی علم و آگاهی وکالت دعاوی مختلف در همه حوزه ها را دارند اما در برخی بخش ها بر قوانین مسلط تر هستند و موفق تر عمل می کنند. ایشان به دلیل حسن خلق، تعهد، پشتکار و تلاش برای حمایت از حقوق موکلین خود سابقه درخشانی دارند و رضایت مردم را نیز جلب کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تهیه و تنظیم قراردادها و دادخواست ها

آدرس: مازندران، بهشهر، چهار راه فرمانداری

سعید دانشمند

سعید دانشمند

آقای سعید دانشمند از وکلای شناخته شده و مورد اعتماد مردم در استان مازندران هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضور رسمی کانون وکلا می باشند. تعهد، دلسوزی و تلاش ایشان برای حمایت از حقوق موکلین سبب خوشنامی ایشان گردیده است. آقای دانشمند طی سال های وکالت خود با کسب موفقیت های بسیار و پیروزی در پرونده های حقوقی و کیفری سابقه کاری درخشانی را به ثبت رسانده اند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی هم دارای عملکرد خوبی هستند و بسیاری از دعاوی را از این طریق به صلح و سازش می رسانند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی اعم از شکوائیه و دفاعیه 
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، چک و سفته، برات و فاکتور عادی 
 • تخصص در وکالت پرونده های کیفری و دیوان عدالت اداری مختلف 

آدرس: بهشهر، بلوار شهید هاشمی نژاد، رو به روی بانک مسکن، ساخنمان پارس، طبقه دوم

چه افرادی می توانند به بهترین وکیل بهشهر مراجعه کنند؟ 

هر فردی که درگیر مشکلات قانونی باشد و به تنهایی نتواند از پس حل این مشکل برآید، می تواند به وکیل مراجعه کند و از او کمک بخواهد. هیچ محدودیتی در زمینه مراجعه به وکیل وجود ندارد و در خصوص هر پرونده ای از ساده تا پیچیده می توان اقدام به اعطای وکالت نمود. اما نکته مهم این است که به وکیلی که در زمینه دعوای شما وموضوع پرونده تخصص دارد انتخاب شود.  

از نظر قانونی نه اجباری برای وکیل داشتن وجود دارد و نه افراد محدود می شوند. البته در برخی دعاوی که مجازات آن ها قصاص و حبس ابد است، متهم باید حتما وکیل داشته باشد. در صورتی که وی به دلیل ناتوانی مالی و یا هر دلیل دیگری نتواند وکیل بگیرد، قانون برای او وکیل تسخیری تعیین می کند.  

فرقی ندارد که موضوع پرونده، مسایل خانوادگی، طلاق و یا جهیزیه و مهریه باشد و یا دعاوی املاک مانند اختلاف در مالکیت و مشکلات بین مالک و مستاجر باشد، در خصوص هر یک از این موارد می توان به وکیل مراجعه کرد. وکیل هم ممانعتی برای پذیرفتن هیچ گونه پرونده ای ندارد و می تواند به مراجع خود کمک کند. 

چه افرادی می توانند به بهترین وکیل بهشهر مراجعه کنند؟ 

آیا امکان تعویض وکیل در جریان پرونده وجود دارد؟ 

ممکن است در جریان دادرسی و پیگیری پرونده، بنا به هر دلیلی موکل از انتخاب وکیل پشیمان شود. در این حالت وی می تواند تصمیم بگیرد که وکیل خود را عوض کند. از نظر قانونی، موکل این اجازه را دارد که وکیل خود را عوض کند. اما لازم است که مراتب این تصمیم را به وکیل خود هم ابلاغ نماید تا او در جریان تصمیم موکل خود قرار بگیرد و دیگر پرونده را پیگیری نکند. 

همچنین لازم است که دادگاه هم در جریان عزل وکیل قرار بگیرد تا اجازه پیگیری بیشتر را به او ندهد. البته موکل باید قرارداد وکالت را به صورت قانونی فسخ کند و حق الوکاله ای که تا آن زمان به او تعلق می گیرد را پرداخت نماید. پس از آن، موکل می تواند با وکیلی دیگر قرارداد وکالت منعقد نماید و یا خود شخصا پیگیری پرونده را به عهده می گیرد. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل بهشهر را به شما معرفی نمودیم. هر فردی این حق را دارد که در جهت احقاق حق و یا دفاع از خود به وکیل مراجعه نماید و از او بخواهد به او کمک کند. این وکیل باید دارای دانش کافی برای بررسی و به نتیجه رساندن دعوای مد نظر شما باشد.

موکل با داشتن یک وکیل در کنار خود، از مزایای زیادی از جمله داشتن آرامش، کسب نتیجه مطلوب و صرفه جویی در وقت و زمان خود بهره مند می شود. اما موکل می توان هر زمان که بخواهد وکیل خود را عزل نموده و وکیلی دیگر را انتخاب نماید. در صورت لزوم می توانید با وکلای معرفی شده در مقاله تماس حاصل فرمایید و سوالات حقوقی خود را مطرح نمایید. از همراهی شما صمیمانه سپاس گزاریم و در سایت وکیل چی پذیرای نظرات ارزنده شما هستیم.       

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =

دکمه بازگشت به بالا