وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در ساری⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در ساری را به شما معرفی کنیم؛ شهر ساری یکی از شهرهای بسیار پرجمعیت شمال ایران است و افراد ساکن این شهر ممکن است در طول زندگی شان با مشکلات مختلفی برخورد کنند و راه حلی برای این مشکلات نیابند، در این صورت بهترین راهکار، کمک گرفتن از یک وکیل مجرب و خبره در شهر ساری است؛ وکلای خانمی که در ساری هستند، تعدادشان از وکلای مرد کمتر نیست و سعی خود را به کار می گیرند که به موکلین شان کمک شایانی کنند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن وکیل زن کاملا متعهد و با صبر و حوصله هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در ساری چه وظایفی برعهده دارد؟

بهترین وکیل زن در ساری به کسی گفته می شود که ویژگی های یک وکیل خوب را دارا باشد و به موکل خود کمک کند؛ همان طور که گفته شد، تعداد وکلای زن در شهر ساری بسیار زیاد است و این وکلا از هیچ تلاشی برای برطرف کردن مشکلات مردم این شهر، دریغ نمی کنند؛ بهترین وکیل طلاق در ساری نه تنها باید از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی برخوردار باشد، بلکه باید به وظایفی که برعهده دارد، عمل کند؛ برخی از این وظایف را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

 • وکیل زن در شهر بزرگ ساری باید اطلاعات کافی نسبت به قوانین این شهر داشته باشد تا بتواند بهتر موکل خود را راهنمایی کند.
 • وکیل می بایست مواد قانون مدنی را بداند و با دقت و مهارت بسیار زیاد، آن ها را برای حل مشکلات موکلش به کار گیرد.
 • بهترین وکیل زن در ساری وظیفه دارد رفتار و برخورد کاملا مودبانه با موکلین خود داشته باشد و احترام شان را حفظ کند.
 • وکیل زن باید تمام تلاش خود را برای پرونده موکلش به کار گیرد و از حقوق او در دادگاه دفاع کند و اجازه پایمال شدن حق او را ندهد.

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

در صورتی که دانشجویان بتوانند در رشته حقوق و مبانی تحصیل کنند و پس از آن در آزمون کانون وکلا شرکت کنند و موفق شوند، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شوند؛ لازم به ذکر است وکلا باید پس از قبولی در این آزمون، به مدت 18 ماه دوره کارآموزی را بگذارنند؛ وکیل پایه یک دادگستری نسبت به سایر وکلا و مشاوران حقوقی، از دانش و علم بسیار بیشتری برخوردار است و می تواند بهتر و با آگاهی بیشتر، موکلینش را راهنمایی کند.

وکیل پایه یک دادگستری از طرف اشخاص دیگر مامور می شود که وکالت پرونده شان را برعهده گیرد و امور حقوقی فرد را انجام دهد؛ درست است که افراد می توانند شکایت نامه های خود را در مراجع قضایی تنظیم و مطرح کنند، اما در صورتی که وکیل پایه یک دادگستری این امور را انجام دهد و از پرونده شان دفاع کند، درصد موفقیت در دادگاه افزایش می یابد.

در سایر شهرهای شمال ایران از جمله رشت، وکلای حاذق و مجربی وجود دارند که می توانند به مردم خدمات حقوقی ارائه دهند؛ اگر شما نیز ساکن رشت هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در رشت مراجعه کنید.

10 تا از بهترین وکیل زن در ساری را بشناسید!

الهام پیشگر

الهام پیشگر

الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران، دارای ۱۳ سال سابقه وکالت و مدرس دانشگاه است. وکیل الهام پیشگر در زمینه شکایات کیفری( مانند جرایم مالی، خیانت در امانت، سرقت، فروش مال غیر، روابط نامشروع و…)،دعاوی خانوادگی (مانند طلاق از جانب زوج و زوجه،طلاق توافقی ،مهریه .نفقه ،تمکین ، و به طور کلی دعاوی خانوادگی) ،دعاوی ملکی، ثبتی، و ….فعالیت می‌کنند.
-عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران
-مدرس دانشگاه
-۱۳ سال سابقه وکالت
-سابقه وکالت برای بانکهای ملت ،ملی ،تجارت و پست بانک
-کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

آدرس: ساری، میدان شهرداری، خیابان مازیار، مازیار2، مجتمع وکیل، طبقه 4، واحد17

شماره تلفن: 09112230668

کتایون عسکری

سرکار خانم کتایون عسکری

کتایون عسکری وکیل پایه یک دادگستری است و در شهر ساری مشاور حقوقی می باشد؛ ایشان جزو وکلا موفق و برتر در این شهر است که در زمینه دعاوی خانواده حضور بسیار فعالی داشته اند؛ وی یکی از بهترین وکیل زن در ساری می باشد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 11 سال سابقه وکالت
 • اخذ پروانه وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری
 • دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • متخصص در حوزه دعاوی خانواده نظیر نفقه، اجرت المثل، مطالبه مهریه، طلاق و …
 • متخصص در حوزه دعاوی ملکی، دعاوی کیفری، کلاهبرداری و سرقت، روابط نامشروع، خیانت در امانت، مواد مخدر، تقسیم ترکه، منابع طبیعی، اداره کار و …

آدرس: ساری، خیابان مازیار، مازیار 2، ساختمان دادمهر، طبقه اول، واحد 2

الهه عسگری

الهه عسگری

الهه عسگری وکیل پایه یک دادگستری در مازندران می باشد و با لقب بهترین وکیل زن در ساری مشغول به انجام دادن فعالیت است. ایشان بیان بسیار خوب و تسلط کلامی بسیار زیادی دارد و به خوبی می تواند در دادگاه  از موکلین خود دفاع کند؛ سرکار خانم الهه عسگری در همه جلسات موکلینش حضور پیدا می کند و در کارش بسیار متعهد می باشد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری در استان مازندران
 • مشاور حقوقی

آدرس: ساری، خیابان شهید طبرسی، ساختمان البرز، طبقه دوم

فاطمه احمدی خطیر

فاطمه احمدی خطیر

فاطمه احمدی خطیر وکیل پایه یک دادگستری در شهر ساری است و بر هر یک از دعاوی تسلط و تمرکز بسیار بالایی دارد و با لقب بهترین وکیل زن در ساری مشغول به کار است. ایشان تا به امروز موفق شده که مشاوره های حضوری و غیر حضوری را برای مراجعین خود برگزار کند و همه تلاش او بر این است تا بتواند موجب رضایت موکلینش واقع شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری در استان مازندارن
 • مشاور حقوقی

آدرس: ساری، خیابان قارن، کوی آزادگان، ساختمان وفا

نوشین لقمانی

نوشین لقمانی

نوشین لقمانی بهترین وکیل زن در ساری می باشد؛ ایشان دارای مدرک دکتری حقوق جزا و جرم شناسی است و رتبه اول کانون وکلای مازندران را کسب نموده است؛ وی بیش از دوازده سال سابقه وکالت دارد و مدرس دانشگاه وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران، است و چندین سال در زمینه های مختلف وکالتی مشغول به فعالیت است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سوابق کاری وکالت
 • کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلا دادگستری استان مازندران
 • مشاور حقوقی

آدرس: مازندران، شهر ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان سیمرغ

ثمینه بابایی

ثمینه بابایی وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران و در شهر بزرگ ساری است؛ وی با لقب وکیل نمونه و بهترین وکیل در ساری معرفی شده است و پرونده های بسیار زیادی را با موفقیت کامل به پایاین رسانیده است. در ضمن ایشان به علت داشتن تخصص و آشنایی زیاد با هر یک از قوانین حقوقی اعتماد و اطمینان مراجعین خود را جلب کرده است و پرونده های زیادی را برعهده گرفته است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان ۱۵ خرداد، ساختمان برج سفید، طبقه 4، واحد8

پریا متولیان

پریا متولیان

پریا متولیان یکی از بهترین وکیل زن در ساری و وکیل پایه یک دادگستری می باشد و در ضمن پرونده های حقوقی زیادی را با موفقیت به پایان رسانده است و همین مسئله موجب شده است تا به عنوان وکیل برتر در ساری توسط مردم معرفی شود.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلا دادگستری استان مازندران
 • کارشناسی ارشد حقوق
 • مشاور حقوقی

آدرس: ساری، خیابان مازیار، مازیار١۶، مجتمع مازیار، طبقه ۵، واحد١۶

کوثر قریشی لاریمی

کوثر قریشی

کوثر قریشی لاریمی وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران است و در شهر بزرگ و زیبا ساری مشغول به فعالیت های حقوقی از جمله کیفری، خانوادگی، ثبتی، ملکی و غیره می باشد. وی سوابق کاری بسیار درخشانی دارد و تجربه و تخصص بالایی در حوزه های مختلف حقوقی را بر عهده دارد. سرکار خانم کوثر قریشی لاریمی به عنوان بهترین وکیل زن در ساری شناخته شده است.

تخصص و مهارت:

 • 11سال سوابق کاری حقوقی
 • مدرس دانشگاه
 • مولف کتاب
 • مشاور حقوقی

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، مقابل شهریار 3، ساختمان فرهنگ، طبقه 2

مهرسا مهربان

مهرسا مهربان

مهرسا مهربان یکی از بهترین وکیل زن در ساری است؛ ایشان در استان بزرگ مازندران فعالیت می کند و تا به امروز توانسته بسیاری از پرونده ها را به خوبی و با موفقیت به پایان برساند؛ سرکار خانم مهرسا مهربان جزو وکلای برتر محسوب می شود که شماره پروانه وی 1636 از کانون وکلا است؛ ایشان برخورد و رفتار بسیار محترمانه و مودبانه با موکلین خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • سابقه درخشان در زمینه انواع دعاوی وکالت

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، فرهنگ4، مجتمع نارون، طبقه همکف

مریم اکبری خارکشی

مریم اکبری خارکشی

مریم اکبری خارکشی یکی از بهترین وکیل زن در ساری است؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری در مازندران می باشد که شهرت و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم عزیز این شهر دارد؛ وی توانسته تاکنون پرونده های بسیاری را با تلاش و پشتکار خود به پایان برساند؛ ایشان جزو وکلای برتر استان بزرگ مازندران به حساب می آیند.

تخصص و مهارت:

 • قبول پرونده ها با دعاوی مختلف

آدرس: ساری، بلوار خزر ساری، کنار کوچه شهید نوذری، پلاک55

حق الوکاله توسط بهترین وکیل زن در ساری چه مقدار است؟

بهترین وکیل در ساری ممکن است هزینه هایی را از موکل خود برای در دست گرفتن پرونده و رسیدگی به مسائل و مشکلات پرونده اخذ کند که این مبلغ را حق الوکاله می گویند؛ حق الوکاله توسط این وکیل کاملا متغیر است و به موارد مختلفی بستگی دارد، به عنوان مثال پرونده موکل مورد کاملا موثری است زیرا هر اندازه که پرونده سخت تر باشد و مشکلات بیشتری داشته باشد، هزینه ای که باید به وکیل پرداخته شود نیز بیشتر می شود.

مورد مهم و موثر دیگر، مربوط به شهریست که وکیل در آن فعالیت تخصصی انجام می دهد زیرا در کلانشهرها هزینه ای که باید بابت وکالت پرداخت شود، بیشتر از شهرهای کوچک و کم تجهیزات است؛ به طور کلی موارد و مسائل بسیاری هستند که می توانند در این زمینه دخیل باشند ؛ اگر می خواهید در این باره اطلاعات کسب کنید، می توانید از وکلا پرس و جو کنید.

حق الوکاله توسط بهترین وکیل زن در ساری چه مقدار است؟

وکالت چگونه باطل می شود؟

زمانی که وکالت یک نفر به صورت ساده انجام گرفته باشد، قرارداد وکالت می تواند به دو حالت فسخ گردد که شامل استعفای وکیل یا عزل وکیل از طریق موکل می باشد؛ به طور کلی وکالت را قراردادی جایز می دانند که موکل هر زمان بخواهد می تواند وکیل خود را از وکالتش عزل کند؛ همچنین وکیل خود نیز این اختیار را دارد که از شغل وکالت کناره گیری کند و استعفا دهد؛ در حقیقت موارد مختلف بسیار زیادی هستند که می توانند موجب فسخ وکالت شوند؛ این عوامل شامل مرگ موکل یا وکیل، از بین رفتن موضوع یا مورد وکالت، پایان انقضای مدت وکالت، اجرای کاری منافی با وکالت از طریق موکل است.

کلام آخر

جمعیت بسیار زیادی ساکن این شهر شمالی اند و از حل مشکلات خانوادگی، کیفری، ملکی، حقوقی، تجاری و … به تنهایی برنمی آیند، از این رو به دنبال یافتن وکیل مجرب و کارکشته و متعهد می باشند؛ به همین علت نیاز مردم شهر ساری به یاری وکلای زن روز به روز افزایش می یابد؛ بنابر این مسائل، در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با وکالت خانم ها در اختیارتان قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در ساری را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل موردنظرتان را بیابید.

وکالت بلاعزل چیست؟

وکالتی است که موکل حق فسخ وکالت و عزل وکیل را ندارد.

حدود وکالت چقدر است؟

وکیل نمی تواند از حدود خود خارج شود و اگر قیدی در قرارداد نیامده باشد، وکیل می تواند تمام امور را اداره کند.

وکالت از نظر شکل به چند دسته تقسیم می شود؟

وکالت رسمی، وکالت عادی، وکالت شفاهی

5/5 - (3 امتیاز)

الناز شاکر

الناز شاکر هستم، لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم اما به دلیل علاقه بسیار زیادی که به حقوق و وکالت دارم، در حال حاضر در سایت وکیلچی مشغول تولید محتوا می باشم؛ تا به امروز 3 سال تجربه نویسندگی در کارنامه شغلی ام ثبت کرده ام و هدفم ارائه محتوای بسیار مفید و موثر است؛ امیدوارم که در مقاله های این سایت به تمامی سوالات حقوقی خود پاسخ یافته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا