وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در ساری ⭐【آپدیت 1401】⚖️

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در ساری را به شما معرفی کنیم؛ شهر ساری یکی از شهرهای بسیار پرجمعیت شمال ایران است و افراد ساکن این شهر ممکن است در طول زندگی شان با مشکلات مختلفی برخورد کنند و راه حلی برای این مشکلات نیابند، در این صورت بهترین راهکار، کمک گرفتن از یک وکیل مجرب و خبره در شهر ساری است؛ وکلای خانمی که در ساری هستند، تعدادشان از وکلای مرد کمتر نیست و سعی خود را به کار می گیرند که به موکلین شان کمک شایانی کنند؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن وکیل زن کاملا متعهد و با صبر و حوصله هستید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل زن در ساری چه وظایفی برعهده دارد؟

بهترین وکیل زن در ساری به کسی گفته می شود که ویژگی های یک وکیل خوب را دارا باشد و به موکل خود کمک کند؛ همان طور که گفته شد، تعداد وکلای زن در شهر ساری بسیار زیاد است و این وکلا از هیچ تلاشی برای برطرف کردن مشکلات مردم این شهر، دریغ نمی کنند؛ بهترین وکیل زن در ساری نه تنها باید از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی برخوردار باشد، بلکه باید به وظایفی که برعهده دارد، عمل کند؛ برخی از این وظایف را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد:

 • وکیل زن در شهر بزرگ ساری باید اطلاعات کافی نسبت به قوانین این شهر داشته باشد تا بتواند بهتر موکل خود را راهنمایی کند.
 • وکیل می بایست مواد قانون مدنی را بداند و با دقت و مهارت بسیار زیاد، آن ها را برای حل مشکلات موکلش به کار گیرد.
 • بهترین وکیل زن در ساری وظیفه دارد رفتار و برخورد کاملا مودبانه با موکلین خود داشته باشد و احترام شان را حفظ کند.
 • وکیل زن باید تمام تلاش خود را برای پرونده موکلش به کار گیرد و از حقوق او در دادگاه دفاع کند و اجازه پایمال شدن حق او را ندهد.
بهترین وکیل زن در ساری چه وظایفی برعهده دارد؟

وکیل پایه یک دادگستری کیست؟

در صورتی که دانشجویان بتوانند در رشته حقوق و مبانی تحصیل کنند و پس از آن در آزمون کانون وکلا شرکت کنند و موفق شوند، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری شناخته می شوند؛ لازم به ذکر است وکلا باید پس از قبولی در این آزمون، به مدت 18 ماه دوره کارآموزی را بگذارنند؛ وکیل پایه یک دادگستری نسبت به سایر وکلا و مشاوران حقوقی، از دانش و علم بسیار بیشتری برخوردار است و می تواند بهتر و با آگاهی بیشتر، موکلینش را راهنمایی کند.

وکیل پایه یک دادگستری از طرف اشخاص دیگر مامور می شود که وکالت پرونده شان را برعهده گیرد و امور حقوقی فرد را انجام دهد؛ درست است که افراد می توانند شکایت نامه های خود را در مراجع قضایی تنظیم و مطرح کنند، اما در صورتی که وکیل پایه یک دادگستری این امور را انجام دهد و از پرونده شان دفاع کند، درصد موفقیت در دادگاه افزایش می یابد.

در سایر شهرهای شمال ایران از جمله رشت، وکلای حاذق و مجربی وجود دارند که می توانند به مردم خدمات حقوقی ارائه دهند؛ اگر شما نیز ساکن رشت هستید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در رشت مراجعه کنید.

10 تا از بهترین وکیل زن در ساری را بشناسید!

فاطمه احمدی خطیر

فاطمه احمدی خطیر

فاطمه احمدی خطیر جزو وکلای برتر شهر ساری اند و ایشان به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ساری شناخته می شوند؛ ایشان یک وکیل حاذق و ماهر در امر وکالت هستند و می توانند بهترین خدمات را به مردم شهر ساری از جمله خانم ها ارائه دهند؛ در واقع سرکار خانم احمدی خطیر از ویژگی های منحصر به فرد از جمله فن بیان قوی، تجربه و مهارت زیاد، رفتار و برخورد محترمانه و … برخوردار می باشند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرفتن دعاوی خانواده، طلاق، ملکی، ثبتی و …
 • چندین سال تجربه و سابقه

آدرس: ساری، خیابان قارن، کوی آزادگان، ساختمان وفا

تلفن تماس: 09389941601

الهام پیشگر

الهام پیشگر

الهام پیشگر وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران، دارای 11 سال سابقه وکالت و مدرس دانشگاه است. وکیل الهام پیشگر در زمینه شکایات کیفری،دعاوی خانوادگی و به طور کلی دعاوی خانوادگی) ،دعاوی ملکی، ثبتی، و ….فعالیت می‌کنند.

تخصص و مهارت:

 • وکیل کیفری ( مانند جرایم مالی، خیانت در امانت، سرقت، فروش مال غیر، روابط نامشروع و…)،پ
 • دعاوی خانوادگی (مانند طلاق از جانب زوج و زوجه،طلاق توافقی ،مهریه .نفقه ،تمکین ، و به طور کلی دعاوی خانوادگی)
 • دعاوی ملکی، ثبتی، و …

آدرس: ساری ، خیابان مازیار۲ ،مجتمع وکیل طبقه۴ واحد۱۷

شماره تماس: ۰۹۱۱۲۲۳۰۶۶۸

نوشین لقمانی

نوشین لقمانی

نوشین لقمانی یکی از بهترین وکیل زن در ساری هستند؛ ایشان جزو وکلای برتر شهر ساری شناخته می شوند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند که بهترین نتایج را برای موکلین خود حاصل کنند؛ وی یک وکیل کاملا باسابقه و ماهر اند که فن بیان قوی دارند و می توانند از موکل خود در برابر قوانین و دادگاه دفاع کنند؛ سرکار خانم لقمانی کاملا رازدار و صبور اند و می توانند تمام اسرار موکلینش را گوش کنند و برای کسی بازگو نکنند؛ مشاوره هایی که ایشان ارائه می دهند، کاملا تخصصی است.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال تجربه و مهارت
 • وکیل پایه یک دادگستری
 • اخذ مدرک دکتری حقوق جزا

آدرس: ساری، بلوار طالقانی، ساختمان نگین، طبقه سوم، واحد27

تلفن تماس: 09113543728

الهه عسگری

الهه عسگری

الهه عسگری را به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در ساری می شناسند؛ ایشان جزو وکلای برتر در این شهر هستند و بسیاری از افراد ایشان را می شناسند و پرونده های بسیار سنگین و سخت شان را به وی می سپارند؛ الهه عسگری وکیل پایه یک دادگستری هستند و در تمام جلسات موکلین خود حاضر می شوند.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • چندین سال سابقه و تجربه
 • عضو کانون وکلا دادگستری
 • وکالت دعاوی خانواده، حقوقی، ملکی، کیفری

آدرس: ساری، خیابان شهید طبرسی، ساختمان البرز، طبقه دوم

تلفن تماس: 09111544675

پریا متولیان

پریا متولیان

پریا متولیان یکی از بهترین وکیل زن در ساری می باشند؛ ایشان وکیل پایه یک دادگستری نیز هستند و می توانند جلسات دادگاه قضایی را اداره کنند؛ در ضمن وی پرونده را به درستی بررسی می کنند و رازدار مسائل و مشکلات موکل خود اند؛ رفتار و برخورد سرکار خانم متولیان کاملا محترمانه و برازنده موکلین می باشد و همین مسئله موجب جلب نظر بسیاری از افراد ساکن شهر ساری شده است و در ضمن تعداد موکلین شان افزایش یافته است.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی
 • عضو کانون وکلا مازندران
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: ساری، خیابان مازیار، مازیار16، مجتمع مازیار، طبقه5، واحد16

تلفن تماس: 09118025673

حق الوکاله توسط بهترین وکیل زن در ساری چه مقدار است؟

بهترین وکیل زن در ساری ممکن است هزینه هایی را از موکل خود برای در دست گرفتن پرونده و رسیدگی به مسائل و مشکلات پرونده اخذ کند که این مبلغ را حق الوکاله می گویند؛ حق الوکاله توسط این وکیل کاملا متغیر است و به موارد مختلفی بستگی دارد، به عنوان مثال پرونده موکل مورد کاملا موثری است زیرا هر اندازه که پرونده سخت تر باشد و مشکلات بیشتری داشته باشد، هزینه ای که باید به وکیل پرداخته شود نیز بیشتر می شود.

مورد مهم و موثر دیگر، مربوط به شهریست که وکیل در آن فعالیت تخصصی انجام می دهد زیرا در کلانشهرها هزینه ای که باید بابت وکالت پرداخت شود، بیشتر از شهرهای کوچک و کم تجهیزات است؛ به طور کلی موارد و مسائل بسیاری هستند که می توانند در این زمینه دخیل باشند ؛ اگر می خواهید در این باره اطلاعات کسب کنید، می توانید از وکلا پرس و جو کنید.

حق الوکاله توسط بهترین وکیل زن در ساری چه مقدار است؟

وکالت چگونه باطل می شود؟

زمانی که وکالت یک نفر به صورت ساده انجام گرفته باشد، قرارداد وکالت می تواند به دو حالت فسخ گردد که شامل استعفای وکیل یا عزل وکیل از طریق موکل می باشد؛ به طور کلی وکالت را قراردادی جایز می دانند که موکل هر زمان بخواهد می تواند وکیل خود را از وکالتش عزل کند؛ همچنین وکیل خود نیز این اختیار را دارد که از شغل وکالت کناره گیری کند و استعفا دهد؛ در حقیقت موارد مختلف بسیار زیادی هستند که می توانند موجب فسخ وکالت شوند؛ این عوامل شامل مرگ موکل یا وکیل، از بین رفتن موضوع یا مورد وکالت، پایان انقضای مدت وکالت، اجرای کاری منافی با وکالت از طریق موکل است.

اگر در پایتخت ایران، شهر تهران ساکن هستید و قصد کمک گرفتن از وکلای زن این شهر را دارید، می توانید به مقاله بهترین وکیل زن در تهران مراجعه کنید.

کلام آخر

جمعیت بسیار زیادی ساکن این شهر شمالی اند و از حل مشکلات خانوادگی، کیفری، ملکی، حقوقی، تجاری و … به تنهایی برنمی آیند، از این رو به دنبال یافتن وکیل مجرب و کارکشته و متعهد می باشند؛ به همین علت نیاز مردم شهر ساری به یاری وکلای زن روز به روز افزایش می یابد؛ بنابر این مسائل، در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با وکالت خانم ها در اختیارتان قرار دهیم و در ضمن سایت وکیل چی 10 تا از بهترین وکیل زن در ساری را به شما معرفی کرد تا به راحتی وکیل موردنظرتان را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید، از شما بسیار متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با وکالت دارید، می توانید با وکلای معرفی شده در ساری در میان بگذارید.

وکالت بلاعزل چیست؟

وکالتی است که موکل حق فسخ وکالت و عزل وکیل را ندارد.

حدود وکالت چقدر است؟

وکیل نمی تواند از حدود خود خارج شود و اگر قیدی در قرارداد نیامده باشد، وکیل می تواند تمام امور را اداره کند.

وکالت از نظر شکل به چند دسته تقسیم می شود؟

وکالت رسمی، وکالت عادی، وکالت شفاهی

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا