وکیل

10 تا از بهترین وکیل آمل❤️【سال1403】⭐

هر فردی ممکن است به دلایل مختلف به دادگاه و یا مراجع قانونی مراجعه کند. حل و فصل کردن چنین مشکلاتی نیاز به حضور بهترین وکیل آمل دارد. اگر نکات لازم در مورد شناخت و انتخاب یک وکیل خوب رعایت شود؛ از مشکلات بعدی جلوگیری می شود. نقش وکیل در پرونده های حقوقی بسیار موثر و پر رنگ است، زیرا وکلا با تکیه بر دانش و مهارت خود می توانند سبب پیشرفت پرونده در مسیر درست شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل آمل کیست؟

در هنگام نیاز به مراجعه به بهترین وکیل آمل مهم ترین مسئله یافتن بهترین وکیل خواهد بود. در این شرایط باید به نکات بسیاری توجه کنیم تا بتوانیم بهترین وکیل را برای پرونده خود انتخاب نماییم. یک وکیل خوب قبل از پذیرش پرونده یک جلسه با موکل تشکیل می دهد و پرونده را با تمام جزئیات به طور دقیق بررسی می کند. سپس احتمال موفقیت پرونده و مدت زمان احتمالی لازم برای طی شدن روال پرونده را به موکل توضیح می دهد.

بهترین وکیل آمل، باید سواد علمی بالایی داشته باشد و بر کلیه قوانین حقوقی کشور تسلط داشته باشد. ممکن است با گذشت زمان تغییراتی در برخی قوانین ایجاد شود، یک وکیل خوب باید از این تغییرات مطلع بوده و اطلاعات به روز داشته باشد.

وکیل موفق، هیچ گاه امید بیهوده به موکل نمی دهد و واقعیت پرونده را بر اساس شواهد و مدارک به موکل توضیح می دهد. او هیچ گاه با اطمینان صد در صد به توانایی خود قول پیروزی پرونده را نمی دهد. به عنوان وکیل مدافع از اعمال موکل خود دفاع کرده و در صدد رفع اتهام از اوست.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل بابل

بهترین وکیل در آمل کیست؟

نقش بهترین وکیل آمل

اصلی ترین نقشی که بهترین وکیل آمل پس از قبول وکالت موکل خود به عهده دارد، حضور در جلسات دادگاه است. حتی در شرایطی که خود موکل هم در جلسات دادگاه حاضر می شود حضور وکیل الزامی است. اگر تحت شرایط خاص و با دلیل موجه، وکیل نتواند در جلسه دادگاه حضور یابد، در صورتی که از جانب موکل اجازه داشته باشد می تواند وکیلی دیگری را به نمایندگی از خود به دادگاه بفرستد. ضمن این که باید دلیل غیبت خود را به صورت کتبی و با مدرک ارائه نماید.

از دیگر وظایفی که بهترین وکیل آمل بر عهده دارد، تحقیق مستمر در مورد پرونده و تلاش برای به دست آوردن مدارک و مستندات لازم برای دفاع از موکل  خود است. وکیل می تواند با تحقیق در مورد پرونده های مشابه پرونده موکل خود، راه های قانونی را برای دفاع از موکل خود پیدا کند. وکیل باید در جلسات دادگاه هر گونه دفاعیه، دادخواست و یا هرگونه اوراق مورد نیاز دادگاه را تنظیم و به قاضی ارائه دهد. به صورت کلی هر اقدامی که برای دفاع از موکل لازم باشد باید توسط وکیل انجام پذیرد.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
❤️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل آمل را بشناسید!

خانم راضیه سعادتی

خانم راضیه سعادتی یکی از بهترین وکلای استان مازندران می‌باشند. نامبرده فارق التحصیل دانشکده حقوق و رتبه ۳۶ کانون وکلا دادگستری مازندران بوده است. عمده تمرکز کاری ایشان در شهر های ساحلی مازندران است که قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی ، خانواده و …. می‌نمایند.

آنچه برای وکیل وظیفه است پيگيري های مستمر پرونده های ارجاعی و کنکاش جهت رسیدن به نتیجه است که این توانمدی ها در سرکار خانم سعادتی می‌درخشد.

اقداماتی که توسط ایشان انجام می‌گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی
 • وکالت در پرونده‌های خانواده
 • وکالت در پرونده حقوقی
 • وکالت در پرونده‌های الزام به تنظیم سند رسمی
 • وکالت در پرونده‌های فسخ مبایعه نامه و ابطال سند
 • وکالت در شکواییه  های کیفری
 • وکالت در شکواییه انتقال مال غیر 
 • وکیل در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت
 •   وکالت در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • مشاوره حقوقی و کیفری

شماره تماس: 09115854003

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی وکیل پایه یک دادگستری، لیسانس حقوق از دانشگاه شهید بهشتی، ارشد حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی، متخصص دعاوی حقوقی، ملکی و مهاجرت، دارنده تنها تیم تخصصی در شمال کشور با تجربه چندین سال کار حقوقی (همراهی صفر تا صد شما در دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده توسط متخصصین مجرب). قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران، آمل و بابلسر وجود دارد. بگذارید تجربه ی ما راهنمای شما باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره‌مندی از مشاوره خانم اخلاقی می توانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید.

تلفن تماس: 09111253766
تلفن دفتر: 09114745803

آدرس دفتر: مازندران، آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه ۵، واحد ۹، دفتر وکالت روجا اخلاقی

اینستاگرام: Roja.akhlaqi

خانم سونیا زارع

خانم سونیا زارع

خانم سونیا زارع وکیل پایه یک دادگستری، مشاور حقوقی دفتر نمایندگی مجلس شورای اسلامی در شهرستان آمل
مشاور حقوقی شرکت های صنعتی در آمل و حومه استان و مدرس دانشگاه
وکالت تخصصی در پرونده های حقوقی، پرونده های ثبتی
وکالت در پرونده‌های ملکی، پرونده های شرکت ها و ورشکستگی
و همچنین وکالت تخصصی در کلیه دعاوی خانواده و طلاق
با بیش از ده سال سابقه کار و بیش از ۹۵٪موفقیت در پرونده ها
قبول پرونده در تهران و تمامی شهرهای مازندران، امکان مشاوره حضوری در تهران و‌ آمل وجود دارد.
همچنین امکان مشاوره به صورت تلفنی با هماهنگی دفتر نیز میسر می باشد.

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره خانم سونیا زارع با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن ثابت: 01144442873

تلفن همراه: 09113217689

آدرس دفتر: مازندران، آمل، خیابان قدیرنژاد، کوچه دادگستری، قدیر۹، ساختمان پارسین۷، طبقه۲، واحد۶، دفتر وکالت

آدرس وب سایت: [email protected]

فرشاد سلیمانی

فرشاد سلیمانی

آقای سلیمانی دارای تحصیلات کارشناسی فقه و حقوق اسلامی عضویی از کانون وکلا استان مازندران هستند. پروانه وکالت ایشان در سال 1385 به شماره 885  توسط کانون وکلای دادگستری صادر شد. آقای سلیمانی با سابقه 17 سال وکالت خود مشغول به کار بوده و آماده اخذ پرونده های مختلف حقوقی می باشد. ایشان بهترین وکیل آمل است که به اصول اخلاقی، رعایت انصاف و عدالت، راستگویی و امانت داری پایبند هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت ماهرانه دعاوی خانواده و کیفری
 • متخصص وکالت و تنظیم قرارداد های حقوقی- تجاری

آدرس: آمل خیابان امام رضا، پاساژ محمدی، طبقه 1

محمد نیک نژاد

محمد نیک نژاد

ایشان دارای تحصیلات کارشناسی جزا و جرم شناسی بوده و از بهترین وکیل آمل شناخته شده اند. آقای نیک نژاد دارای پروانه وکالت به شماره 47602 است. مهارت محمد نیک نژاد در تمام سال های سابقه کار او موفقیت های فراوانی را به ارمغان آورده است.

 • مشاوره حقوقی حضوری و آنلاین
 • تخصص در حوزه دعاوی مالی مانند چک، مناقصات و اختلافات
 • ماهر در رسیدگی پرونده های جرائم علیه شخصیت و هویت و جرائم علیه اموال و اسناد

آدرس: آمل، لاریجان، گزنک

احمد عباسی

احمد عباسی

وکیل پایه یک دادگستری فعال در انجام امور حقوقی در شهر آمل، استان مازندران، جناب آقای احمد عباسی می باشند و جزو بهترین وکیل آمل هستند. با ثبت پروانه وکالت ایشان به شماره پیگیری 1549 در سال 1387 به طور رسمی به حرفه وکالت پرداختند. مشاوره صحیح، بردباری در رسیدگی به پرونده، دقت و عدالت طلبی از ویژگی های بارز ایشان می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تخصص در حوزه دعاوی مالی
 • وکالت داوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی
 • تنظیم لوایح، انواع تعهد نامه، اظهار نامه و وکالت نامه

آدرس: آمل خیابان امام خمینی، آفتاب4/2، برج آفتاب، طبقه 6، واحد 20

حسن ملکی

حسن ملکی

آقای ملکی بهترین وکیل آمل است که از سال 1387 آغاز به کار کردند. مرکز وکلا قوه قضایی مجوز وکالت ایشان را به شماره 5275 صادر نمودند.  وکیل متخصص حسن ملکی با بیش از 14 سال سابقه وکالت بسیاری از پرونده های قضایی را با تدبیر و راهنمایی درست بسته اند. از سابقه کاری ایشان می توان به وکیل و مشاور حقوقی بانک های دولتی اشاره داشت.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • متخصص رسیدگی به پرونده های حقوقی ارث و وصیت، ثبت احوال، جرائم علیه اخلاق و عفت عمومی، اعسار و تعزیرات

آدرس: آمل، خیابان 17 شهریور، پشت ساختمان پزشکان، مجتمع علی سینا، طبقه 3

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی

خانم اخلاقی بهترین وکیل آمل به شماره پیگیری 51705 می باشند. روجا اخلاقی مدرک لیسانس خود را از دانشگاه معتبر شهید بهشتی و ارشد خود را از دانشگاه علامه طباطبایی اخذ کردند. سوابق کاری ایشان مرتبط به تیم تخصصی وکالت شان در شهر آمل می باشد. خانم اخلاقی اکثر پرونده های حقوقی شان را با پیروزی به اتمام رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • متخصص دعاوی خانوادگی مانند طلاق و  نفقه  
 • تبحر در امور ثبتی، قرارداد های تجاری- بازرگانی
 • متخصص دعاوی کیفری مانند جعل و کلاهبرداری

آدرس: آمل، خیابان طالقانی، نبش بانک خون، ساختمان مهرآفرین، طبقه 5، واحد9

محمد باقر ایزدی

محمد باقر ایزدی

جناب آقای ایزدی بهترین وکیل آمل و دارای پروانه وکالت به شماره 20989 از قوه قضائیه هستند. دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی بوده و با 9 سال سابقه وکالت به فعالیت حقوقی مشغول می باشند. برخی ویژگی های ایشان مانند حسن خلق، فن بیان، جسارت و مدیریت دلیل موفقیت شان در دعاوی متعدد به شمار می رود.

تخصص ومهارت:

 • مشاوره به صورت حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم و بررسی قرارداد ها به طور کاملا حرفه ای
 • متخصص در دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ثبتی و مالی

آدرس: آمل، لاریجان، گزنک، جنب نانوائی لواشی، پلاک 12، دفتر وکالت محمد باقر ایزدی

آزاده ابراهیمی اسکی

آزاده ابراهیمی اسکی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و از بهترین وکیل آمل هستند. خانم ابراهیمی اسکی 9 سال سابقه فعالیت حقوقی را در رزومه خود ثبت کرده اند. آزاده ابراهیمی اسکی بسیار توانا، مستعد، شجاع و امین بوده و بررسی پرونده هایش توآم با نکته سنجی است. اغلب موکلین ایشان از عملکرد حقوقی و نتایج پرونده خود اعلام رضایت کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه خدمات مشاوره حقوقی
 • وکالت دعاوی گوناگون حقوق خصوصی و عمومی
 • متخصص در رسیدگی به پرونده های ، طلاق، انحصار وراثت
 • تسلط بر نگارش قرارداد ها، توافق نامه ها، اظهار نامه ها و سایر اوراق قضایی

آدرس: آمل، خیابان امام رضا، رضوان 13، ساختمان ترنج، طبقه 3

تخلفات وکیل در آمل

بهترین وکیل آمل پس از انعقاد قرارداد وکالت، متعهد به انجام وظایف خود می باشد. کانون وکلا هم مقررات انتظامی را برای وکلا مشخص کرده است که آن ها مکلف به رعایت این قوانین و مقررات هستند. اگر بنا به هر دلیل و شرایطی وکیلی وظایف خود را انجام ندهد و یا مرتکب هر گونه تخلفی شود باید به تخلف او رسیدگی شود. تخلفات وکلا را تخلفات انتظامی می گویند که مانند تمام اصناف دیگر دارای یک مرجع برای رسیدگی به شکایات وکلا است. 

از جمله تخلفات وکلا می توان به انجام وکالت بدون دریافت پروانه، معرفی خود با درجات بالاتر، افشا اسرار موکل، تخلف از قسم و انتقال قرارداد حق الوکاله و بسیاری از موارد دیگر که به ترتیب اهمیت دارای 6 درجه مختلف هستند.

برای مجازات انجام تخلفات وکلا، در مرحله اول اخطار کتبی به بهترین وکیل آمل داده می شود. در صورت تکرار، توبیخ به همراه درج در پرونده و در مرحله بعدی توبیخ و درج در روزنامه رسمی و مجله کانون انجام می شود. در آخرین مرحله هم به تنزیل درجه محکوم می شوند.

تخلفات وکیل در آمل

بهترین زمان مراجعه به وکیل

می توان گفت همه افراد در طول زندگی خود برای یک بار هم که شده دچار مشکلات قانونی شده اند. در چنین شرایطی اولین فکری که به ذهن فرد می رسد، مراجعه به یک وکیل متخصص و کمک گرفتن از وی می باشد. در هر زمان و شرایطی می توان از وکیل کمک گرفت اما برای حصول نتیجه مطلوب و مورد نظر باید در زمان درست این اتفاق بیفتد.

بهترین زمان مراجعه به وکیل قبل از هر گونه اقدام می باشد. چه در مورد پرونده هایی که فرد دادخواست را مطرح نموده و چه در خصوص دعاوی که فرد باید از خود دفاع کند، بهتر است ابتدا به یک وکیل مراجعه کرده و از او مشاوره گرفت. در صورتی که اقداماتی انجام داده و پس از مراحل مختلف به سراغ وکیل برویم، ممکن است برای برخی اقدامات دیر شده باشد و یا اقدامات قبلی مانع از انجام آن ها شود.

شرایط دریافت پروانه وکالت

وکیل شدن هم مانند هر حرفه دیگری شرایط خاصی را طلب می کند. برای دریافت پروانه باید در ابتدا در رشته حقوق حداقل مدرک کارشناسی را دریافت نمود. سپس باید در آزمون کانون وکلا شرکت نمود و دوره کار آموزی را تحت نظر بهترین وکیل آمل طی نمود. اعضای هیات علمی دانشکده حقوق که سابقه 15 سال تدریس دارند و کسانی که 5 سال سابقه قضایی دارند می توانند بدون شرکت در آزمون و با طی دوران کارآموزی پروانه وکالت دریافت کنند.

علاوه بر این موارد فردی که قصد اخذ پروانه وکالت دارد باید تابعیت جمهوری اسلامی ایران را داشته باشد. همچنین داشتن حداقل 24 سال سن و انجام خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم آن برای آقایان الزامی است.

فرد متقاضی پروانه وکالت نباید در ادارات و سازمان های دولتی مشغول به کار باشد. نداشتن سوء پیشینه موثر کیفری و عدم اعتیاد به مواد مخدر و مواد سکر آور هم جزو شرایط لازم برای گرفتن پروانه وکالت است.

شرایط دریافت پروانه وکالت

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل آمل را به شما معرفی نمودیم. آنچه در مورد وکالت اهمیت دارد انتخاب بهترین وکیل است که باید دارای تخصص و تجربه در زمینه دعاوی مورد نظر شما باشد. یک وکیل خوب باید دارای شرایط دریافت پروانه وکالت باشد و با شرکت در آزمون وکالت این پروانه را کسب نماید. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم.

در صورتی که هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی در خصوص مطالب ارائه شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

چه افرادی از کارآموزی وکالت معاف هستند؟

متقاضیانی دارای دانشنامه لیسانس در رشته های مرتبط که دارای 5 سال سابقه قضایی هستند و دارای شرایط ماده 5 آیین نامه اجرایی ماده 187 هستند از کار آموزی معاف هستند.

پس از طی دوران کار آموزی پروانه وکالت چه پایه ای صادر می شود؟

با قبولی در آزمون و گذراندن دوران کار آموزی پروانه وکالت پایه یک صادر می گردد.

آزمون اختبار چیست؟

آزمونی است که پس از دوره کار آموزی برای دریافت پروانه وکالت برگزار می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا