کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل قراردادهای خارجی در ایران ❤️【آپدیت1402】⭐️

در هر کشوری بسیاری از تجار و شرکت های مختلف معاملات مختلفی را با کشورهای دیگر انجام می دهند. این معاملات به تدوین قراردادهای تجاری منطبق با مقررات بین المللی نیاز دارند. کشوری که فعالیت های اقتصادی و تجاری با آن انجام می شود هم ممکن است دارای قوانین متفاوتی باشد. در نتیجه لازم است که این افراد و شرکت ها وکیلی متخصص و با تجربه را در کنار خود داشته باشند تا بتوانند در انعقاد قراردادها از آن ها کمک بگیرند تا دچار مشکلات دیگر نشوند. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل قراردادهای خارجی در ایران را به شما معرفی نماییم، پس تا انتها با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل قراردادهای خارجی در ایران کیست؟ 

یک وکیل قراردادهای خارجی در ایران فردی تحصیل کرده در رشته حقوق و یا سایر رشته های مرتبط با حقوق است که پس از شرکت در آزمون وکالت پروانه وکالت پایه یک دادگستری دریافت نموده است. این وکیل به کلیه قوانین مربوط به تجارت های بین المللی و انعقاد قراردادهای مربوط به آن احاطه کامل دارد. وی می تواند با به کار گیری این قوانین یک قرارداد قانونی را برای موکل خود تنظیم نموده که منفعت او را تضمین نماید. بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد دارای این توانایی بوده و می تواند به شما کمک کند.

برای انعقاد این قراردادها لازم است که وکیل با وکلا و شرکت های مختلف در سایر کشورها ارتباط برقرار کرده و با آن ها مذاکره نماید. این موضوع مستلزم تسلط وکیل به زبان خارجی و از همه مهم تر زبان انگلیسی است. در نتیجه لازم است که وکیل قراردادهای خارجی به این زبان مسلط بوده و بتواند مذاکرات و تنظیم قراردادها را به عهده بگیرد. 

بهترین وکیل قراردادهای خارجی کیست؟

توانایی های لازم برای بهترین وکیل قراردادهای خارجی در ایران 

وکیلی که در زمینه قراردادهای خارجی فعالیت می کند در وهله اول باید دارای تجربه و سابقه کاری در این زمینه باشد. آشنایی داشتن با قوانین بین المللی و همچنین قوانین اختصاصی هر کشور هم جزو توانایی های لازم برای بهترین وکیل قراردادهای خارجی در ایران است. برخی مواقع ممکن است برای انجام مذاکره و انعقاد قرارداد نیاز به انجام سفرهای خارجی باشد که وکیل باید شرایط لازم برای این سفرها را داشته باشد. 

فنون مذاکره یکی از مهارت هایی است که برای یک وکیل قرارداد مهم و ضروری است. وفاداری یک وکیل را باید به عنوان یکی از ویژگی های مهم برای هر وکیل دانست، زیرا در کار وکالت ممکن است پیشنهادهایی از طرف مقابل ارائه شود که وسوسه کننده باشند. سرعت عمل هم در کار وکالت اهمیت زیادی دارد، به خصوص زمانی که در مقیاس بین المللی مشغول به فعالیت باشید، کوچکترین هدر رفتن زمان ممکن است منجر به از دست رفتن سودها و معاملات چشم گیری شود. 

10 تا از بهترین وکیل قراردادهای خارجی در ایران را بشناسید! 

محمد جواد زینلی 

محمد جواد زینلی

آقای محمد جواد زینلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند که در حال حاضر در مشهد به فعالیت مشغول می باشند. ایشان دارای سابقه دریافت پروانه وکالت به شماره 2847 از کانون وکلا هستند. آقای زینلی با توجه به سابقه درخشانی که در وکالت دارند مورد توجه موکلین قرار می گیرند. وکالت دعاوی مختلف جرایم علیه اموال و اسناد، کلاهبرداری، خیانت در امانت، اختلافات مالی، ورود به حریم خصوصی و قراردادهای داخلی و خارجی توسط ایشان پذیرفته می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادهای بین المللی 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 
 • اخذ وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: خراسان رضوی، مشهد، بین سجاد 19 و 21، پلاک 259 

شماره تماس: 05136677888 

وحید رادمنش 

وحید رادمنش

آقای رادمنش وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در تهران می باشند که به عنوان بهترین وکیل قراردادهای خارجی در ایران شناخته شده اند. پروانه وکالت22206 صادره از کانون وکلا متعلق به وحید رادمنش می باشد. ایشان حدود 10 سال است که در حرفه وکالت مشغول به فعالیت هستند و در طول این دوران پرونده های بسیاری را با نتیجه مطلوب به پایان رسانده اند. ایشان با شرکت های تجاری مختلف مانند ایرتویا و شرکت نگین خودرو که از شرکت های وارد کننده خودرو هستند همکاری نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • عضویت در کمیسیون های مختلف کانون وکلا 
 • ارائه مشاوره های حقوقی حضوری، آنلاین وتلفنی 
 • پذیرش وکالت در دعاوی مختلف از جمله قراردادهای بین المللی 

آدرس: تهران، خیابان مطهری، پلاک 8، طبقه 3 

شماره تماس: 09122554863 

حیدر غلامی 

حیدر غلامی

یکی از وکلای مورد اعتماد مردم در استان تهران آقای غلامی می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 31563 از کانون وکلا هستند. آقای غلامی عضو رسمی کانون وکلا و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. وکالت در هلدینگ وزارت صنعت و اداره کل حقوقی بانک های اقتصاد، سامان و ملت در سابقه کاری ایشان دیده می شود. حسن خلق، عدالت خواهی، پشتکار و تلاش ایشان برای حمایت از حقوق موکلین سبب اعتماد مردم به ایشان شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری  
 • تخصص در دعاوی مالی و تجاری مانند قراردادهای بین المللی 
 • وکالت پرونده های املاک، خرید و فروش، موجر و مستاجر، تخلیه و سرقفلی 

آدرس: تهران، ملارد 

شماره تماس: 09122967538 

اسماعیل شامیری 

اسماعیل شامیری

آقای اسماعیل شامیری جزو بهترین وکیل قراردادهای خارجی و بین المللی هستند. ایشان پروانه وکالت خود به شماره 21475 را از قوه قضاییه دریافت کرده اند. آقای شامیری در اهواز مشغول به فعالیت بوده و با به کار گیری تخصص و دانش حقوقی خود به مردم اهواز کمک می نمایند. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری به دفتر وکالت ایشان مراجعه نموده و یا به صورت غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار نموده و مشاوره دریافت کنند. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی خانواده مانند ارث و میراث و ثبت احوال 
 • تخصص در دعاوی مالی و تجاری، اختلافات مالی و قراردادهای داخلی و خارجی 
 • تخصص در پیگیری پرونده های املاک اعم از شهرداری، ثبت اسناد و املاک، زمین شهری و اوقاف 

آدرس: اهواز، سی متری، خیابان وکیلی، ساختمام سلمانزاده، طبقه 4، واحد 17 

شماره تماس: 09169001713 

دانیال گشتاسبی 

دانیال گشتاسبی

ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند. دانیال گشتاسبی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی فعال در اصفهان می باشند که پرونده های موفق بسیاری را در قراردادهای خارجی به ثبت رسانده اند. سابقه درخشان و موفق ایشان منجر به جلب اعتماد مردم شده است. وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه، طلاق، حضانت فرزندان و دعاوی املاک، مالی و تجاری و همچنین مناقصات توسط ایشان انجام می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری 
 • تنظیم اوراق قضایی مانند قراردادها 

آدرس: اصفهان، میدان جمهوری، نبش خرم، جنب بانک تجارت، ساختمان ستاره، طبقه 4، واحد 401 

شماره تماس: 09133280905 

محمد مهدی ترحمی 

محمد مهدی ترحمی

آقای ترحمی تحصیلات دانشگاهی خود را تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته روابط بین الملل ادامه داده اند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند و هم اکنون در شهر رشت به فعالیت می پردازند. ایشان به دلیل کسب نتایج خوب و مورد نظر موکل در دسته بهترین وکیل قراردادهای خارجی در رشت شناخته شده اند. تلاش ایشان در دوران وکالت خود احقاق حق موکل بوده است. آقای محمد مهدی ترحمی در زمینه ارائه مشاوره هم متبحر بوده و راه کارهای مناسبی را به مراجعه کنندگان ارائه می دهند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع شکوائیه و دفاعیه 
 • تخصص در دعاوی کیفری جعل، خیانت در امانت، آدم ربایی و اختلاس 
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده از جمله طلاق توافقی، استرداد جهیزیه و ثبت احوال 

آدرس: رشت 

شماره تماس: 0911302927 

سمیه احمدی 

سمیه احمدی

سمیه احمدی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در شهر قزوین می باشند. ایشان کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و مدرس دانشگاه می باشند. خانم احمدی همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند که پرونده های بسیاری را در زمینه قراردادهای خارجی به نتیجه رسانده اند. خانم احمدی در وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی تخصص داشته و با تکیه بر اطلاعات حقوقی خود توانسته اند سابقه درخشانی بسازند و مرد اعتماد مردم قرار بگیرند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها، قراردادها و اظهارنامه ها 

آدرس: قزوین، خیابان نادری شمالی، نبش کوچه 33، ساختمان آرمان، پلاک 212، طبقه 3 

شماره تماس: 09190455110 

امین جلیلوند 

امین جلیلوند

آقای امین جلیلوند فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک  از قوه قضاییه و عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. این وکیل دارای مدرک تافل بوده و در تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی و نوشتن آن ها به زبان انگلیسی مسلط هستند. ایشان با تسلط بر قوانین حقوقی توانسته اند بسیاری از دعاوی حقوقی و کیفری را با موفقیت به سرانجام برسانند. سابقه درخشان آقای جلیلوند باعث جلب اعتماد و رضایت موکلین ایشان شده است. 

تخصص  مهارت: 

 • مشاوره در خصوص قراردادهای بین المللی 
 • وکالت در دعاوی مطالبات، چک، سفته و اختلافات مالی 
 • مشاوره به کلیینیک های مختلف در خصوص مسئولیت های حقوقی 

آدرس: کرج، نرسیده به هفت تیر، ساختمان تارا، طبقه 7، واحد 14 

شماره تماس: 09035988259 

ژیلا قهرمانی 

ژیلا قهرمانی

خانم قهرمانی با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی موفق به کسب پروانه وکالت از کانون وکلا به شماره 582 شده اند. ایشان از بهترین وکیل قراردادهای خارجی در سنندج هستند که با موفقیت های کسب شده مورد اعتماد مردم قرار دارند. ژیلا قهرمانی سابقه همکاری با قضات بازنشسته را در پرونده کاری خود دارد. تخصص ایشان در دعاوی مالی و تجاری، قراردادها، چک، مشاعات، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و بسیاری از دعاوی دیگر است.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادهای بین المللی 
 • مشاوره حقوقی تخصصی آنلاین 

آدرس: کردستان، سنندج، خیابان حسن آباد 

علی غزاله 

علی غزاله

علی غزاله با مدرک کارشناسی حقوق، پروانه وکالت خود را از کانون وکلا به شماره 785 دریافت کرده اند. ایشان حدود 15 سال است که به وکالت دعاوی مختلف در شهر کرمانشاه مشغول هستند و در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری مختلف خدمات حقوقی را به مردم ارائه می دهند. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار راه گشا بوده است و رضایت مراجعه کنندگان را به همراه داشته است.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم قراردادهای بین المللی و همکاری با شرکت های تجاری 
 • تخصص در دعاوی خانواده، مناقصات، قراردادها، اختلاف در مالکیت و تخلیه 

آدرس: کرمانشاه، خیابان برق، نبش کوچه دوم، مجتمع برق، طبقه 4، واحد 12 

شماره تماس: 09126276620 

نکات اساسی در تنظیم قراردادهای خارجی 

قراردادهایی که با عنوان قراردادهای خارجی و یا بین المللی منعقد می شوند دارای جنبه های بازرگانی، فنی و حقوقی هستند. در هنگام عقد چنین قراردادهایی باید به نکات بسیاری توجه نمود، زیرا یک اشتباه کوچک ممکن است منجر به ایجاد خسارت های مالی فراوانی شود. 

 • مشخصات طرفین قرارداد: در هر قراردادی حداقل دو طرف شرکت دارند که لازم است در قرارداد مشخصات هر دو طرف و یا طرفین آن به طور دقیق ذکر شود. اطلاعات هویتی و همچنین آدرس هر یک از طرفین باید در قرارداد ذکر گردد. طرف خارجی قرارداد باید مدارک مربوط به سمت خود و فردی که دارای حق امضا می باشد را ارائه نماید. 
 • نوع قرارداد: قراردادهای خارجی ممکن است تجاری، مالی و یا خدماتی باشند. نوع، مقدار، مشخصات، اطلاعات کمی و کیفی و هر آن چه که مربوط به قرارداد است باید به صورت واضح و دقیق در قرارداد قید گردد. 
 • مدت و مبلغ قرارداد: تاریخ شروع و پایان کار باید در قرارداد ذکر شود. حتی در خصوص برخی قراردادها لازم است که زمان بندی های لازم برای انجام امور مشخص گردد. مبلغ قرارداد باید مورد توافق قرار گرفته و در متن آن قید شود. 
نکات اساسی در تنظیم قراردادهای خارجی

حق الوکاله بهترین وکیل قراردادهای خارجی در ایران 

وکیل قراردادهای خارجی با شخص و یا شرکتی که وکالت آن را پذیرفته نسبت به مبلغی که به عنوان دستمزد و یا حق الوکاله دریافت می نماید توافق می کند. مبلغ توافق شده به نوع قراردادی که منعقد می گردد و مبلغ آن بستگی دارد. طبیعتا هر چه مبلغ قرارداد منعقد شده بیشتر باشد هزینه وکیل هم بیشتر خواهد شد.  

اگر نیاز به انجام سفرهای خارجی باشد، موکل موظف به تامین و پرداخت هزینه های سفر و امکانات رفاهی وکیل می باشد. انجام امور جانبی که در راستای مذاکرات و قراردادها باشد هم سبب بالا رفتن هزینه وکیل خواهد شد. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل قراردادهای خارجی در ایران را به شما معرفی نمودیم. توضیح دادیم که لازم است وکیل در زمینه معاملات و قراردادهای بین المللی دارای تخصص و دانش باشد. این وکیل باید به زبان خارجی تسلط داشته باشد و امکان انجام سفرهای خارجی را هم داشته باشد. قراردادهای خارجی با اهداف مختلفی منعقد می گردند که با توجه به آن ها باید نکات مختلفی را در تنظیم آن ها در نظر گرفت. تلاش نمودیم اطلاعاتی را جمع آوری نماییم که برای شما عزیزان مفید باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید و برای دریافت مشاوره با شماره های وکلای معرفی شده تماس حاصل فرمایید.    

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا