وکیل

10 تا از بهترین وکیل البرز ❤️【سال1403】✅

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل البرز را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. پیگیری و رسیدگی به پرونده های قضایی و حقوقی نیازمند بهره مندی از دانش حقوقی و تجربه لازم خواهد بود که این امر از عهده افراد عادی که با این مسائل سرو کار نداشته و یا در این زمینه هیچگونه مطالعه و تحقیقی نداشته اند خارج است. از این رو افرادی که به هر دلیلی با مسائل حقوقی که نیازمند بررسی در دادگاه است مواجه می شوند بهتر است حتما قبل از هر گونه اقدامی با بهترین وکیل مشاوره داشته و یا در صورت لزوم پیگیری امور مربوطه را به او بسپارند.

بهترین وکیل البرز چه کسی است؟

وکیل فردی است که تمامی مراحل برای اخذ پروانه وکالت پایه یک را با موفقیت طی نموده و توانسته به عنوان بهترین وکیل البرز در حوزه های مختلف حقوقی فعالیت کند. وکیل باید بر موضوع پرونده ای که به او سپرده می شود اشراف و تسلط کاملی داشته باشد و بهترین و مناسب ترین راهکار را برای دستیابی به نتیجه دلخواه در کوتاه ترین زمان ممکن به موکل خود پیشنهاد دهد.

بهترین وکیل در کرج بعد از اخذ پروانه وکالت پایه یک در یکی از حوزه های حقوقی و یا کیفری به صورت تخصصی شروع به فعالیت کرده و با پیگیری پرونده های مختلف و دریافت نتیجه مورد نظر موکل خود تجربه بالایی را در این زمینه کسب می کند.

بهترین وکیل در البرز چه کسی است؟

اختیاراتی که وکیل می تواند داشته باشد

در وکالت نامه هایی که میان بهترین وکیل البرز و موکل منعقد می شود بخشی از آن به عنوان حوزه اختیارات وکیل در نظر گرفته شده که موکل می تواند بخشی از آن و یا همه این اختیارات را به او واگذار کند. ولیکن توصیه می شود که موکل برای واگذاری اختیارات کامل به وکیل به او اعتماد و اطمینان کاملی داشته باشد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج براساس تسلطی که بر قوانین  مقررات در پیگیری پرونده های مشابه دارد به درستی می داند که در پرونده مورد نظر تا چه اندازه اختیارات برای او کافی خواهد بود تا نتیجه مطلوب و دلخواه موکل خود را دریافت کند. توجه داشته باشید که هرچه محدوده اختیارات وکیل کمتر باشد قدرت تصمیم گیری او نیز به همان اندازه کمتر شده و این امر در دریافت نتیجه نهایی نیز تاثیر گذار خواهد بود.

10 تا از بهترین وکیل البرز را بشناسید!

توحید اکبری

توحید اکبری

توحید اکبری یکی از بهترین وکیل البرز می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه های مختلف حقوقی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی سابقه وکالت دارند و تاکنون درصد بالایی از پرونده هایی که وکالت کرده اند را به نتیجه موفقیت و مورد نظر موکل خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • کارشناس ارشد حقوق جزا و جرم شناسی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی در زمینه های مختلف

آدرس: البرز، نظر آباد، خیابان مدرس، مجتمع اداری وتجاری، طبقه پنجم

حسین صیاد

حسین صیاد

حسین صیاد وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در البرز می باشند. ایشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه فعالیت دارند و به عنوان یکی ازوکلای حرفه ای و باتجربه شناخته می شوند. از دیگر سوابق آقای صیاد می توان عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران، عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران، دارای گواهینامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران در سال 1389 را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق پزشکی ایران
 • عضو پیوسته انجمن علمی حقوق کودک ایران
 • دارای گواهینامه همایش ملی حقوق و اخلاق در زیست فناوری از دانشگاه شهید بهشتی تهران ۱۳۸۹
 • نویسنده قرارداد های حقوقی

آدرس: البرز، جهانشهر

مهشید مهدوی پناه

مهشید مهدوی پناه

دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و عضویت در کانون وکلای دادگستری البرز، جزوی از رزومه ایشان است. همچنین کسب رتبه تک رقمی در آزمون اختبار توسط ایشان باعث شده است که به عنوان بهترین وکیل البرز معرفی شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: البرز، طالقانی شمالی، ساختمان سپید، واحد 9

سیامک کرم زاده

سیامک کرم زاده

سیامک کرم زاده وکیل پایه یک دادگستری با 18 سال تجربه وکالت می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امور ثبتی و قراردادها سابقه فعالیت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل البرز شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 18 سال سابقه وکالت
 • دکتری حقوق بین الملل از دانشگاه دهلی
 • مشاوره حقوقی پرونده های وزارت دفاع در دیوان داوری
 • مسلط به زبان انگلیسی و عربی

آدرس: البرز، عظیمیه، بلوار شریعتی، جنب پامچال جنوبی، شماره 98، واحد 5

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری

امیر عباس سوری وکیل پایه یک و عضوکانون وکلای دادگستری در البرز می باشند. ایشان درزمینه های مختلف حقوقی و کیفری سابقه فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و باتبحر شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مدیر عامل و رئیس هیات مدیره موسسه حقوقی ویرا وکیل ایرانیان
 • استاد درخشان دوره کارشناسی ارشد حقوق بین الملل دانشگاه آزاد تهران

آدرس: البرز، برح تخصصی تجاری البرز

رضا زرین صدف

رضا زرین صدف

رضا زرین صدف وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در البرزمی باشند. ایشان در زمینه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی و قراردادها سابقه وکالت دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل البرز شناخته می شوند. از دیگر سوابق آقای زرین صدف می توان به مشاور حقوقی هواپیمایی سهند ایر، تدریس در دانشگاه، برگزاری دوره های علمی وکلا و حقوقدانان در استان البرز اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاور حقوقی هواپیمائی سهند ایر
 • مشاور حقوقی شرکت دانش بنیان TDA
 • استاد دانشگاه و تدریس حقوق در دانشگاه پیام نور
 • اجرای طرح آموزشی وکیل خلاق در سه فاز جامع
 • برگزاری دوره های علمی وکلا و حقوقدانان در استان البرز

آدرس: البرز، 7 تیر، ابتدای طالقانی، ساختمان تارا، طبقه 7، واحد 14

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری

سهراب کلانتری یکی از وکلای پایه یک در البرز می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه دعاوی خانواده، امور ثبتی، ملکی و غیره شروع به فعالیت کردند و موفقیت های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: البرز، خیابان امام، خیابان خوئینی، نبش خیابان شهید سیاوش کیان، پلاک 2

افشین مرادی

افشین مرادی

افشین مرادی وکیل پایه یک و مشاوره حقوقی در البرز می باشند. داشتن 15 سال سابقه وکالت باعث شده است که به عنوان یکی از وکلای باتجربه در البرز شناخته شوند. ایشان پرونده های زیادی را تاکنون به نتیجه قابل قبول رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: البرز، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

راهنمای انتخاب بهترین وکیل البرز

قبل از این که برای انتخاب وکیل تصمیم بگیرید باید چندین نکته را مدنظر قرار دهید، ابتدا موضوع پرونده خود را مدنظر قرار دهید و براساس آن به دنبال وکیل متخصص در این حوزه باشید و بعد از یافتن وکیل مورد نظر اطلاعات لازم در مورد سابقه و تجربه او در پرونده های مشابه، میزان حق االوکاله  و دانش علمی و توان علمی او را کسب کنید.

در واقع با بررسی این ویژگی ها شما در انتخاب بهترین وکیل البرز تصمیمی درست را خواهید گرفت ولیکن به این نکته نیز توجه داشته باشید که جنسیت و شرایط سنی وکیل هرگز ملاک درستی برای انتخاب نخواهد بود په بسا وکلای جوانی که به دلیل تسلطی که بر قوانین دارند بهتر از همکاران قدیمی خود در حوزه وکالت عمل کرده و دارای سابقه درخشان تری باشند.

در انتخاب بهترین وکیل البرز بررسی سوابق حقوقی او نیز می تواند در تصمیم گیری شما تاثیر بسزایی داشته باشد که برای این کار بهتر است به کانون وکلای دادگستری مراجعه کرده و در مورد مدارک حقوقی او تحقیق کنید.

راهنمای انتخاب بهترین وکیل در البرز

نقش وکیل در پرونده های قضایی

پرونده هایی که در مراجع قضایی مطرح و پیگیری می شود دارای موضوعات مختلفی می باشد که انتخاب وکیل نیز بایستی براساس موضوع پرونده مربوطه انجام گیرد. نقش وکیل را در پرونده های قضایی می توان به سه دسته تقسیم بندی کرد:

 • در پرونده های حقوقی: در این پرونده ها یکی از طرفین به عنوان شاکی ادعای ضایع و یا پایمال شدن حقوق خود توسط طرف دیگر دعوا را دارد. در این مورد دادگاه بعد از انجام بررسی های لازم طرف دوم را به عنوان خوانده به دادگاه احضار می کند. طرفین پرونده های حقوقی هر دو وکیل انتخاب می کنند و انجام امور مربوطه را به او می سپارند. بهترین وکیل البرز تمامی جزئیات پرونده را مورد بررسی قرار می دهد و در دادگاه به بهترین نحو ممکن از حقوق موکل خود دفاع می کند.
 • در پرونده های کیفری: در این نوع از پرونده ها جرمی صورت گرفته و شروع پیگیری پرونده با اظهار شکایت خواهد بود. دعاوی کیفری در دادسرا مورد بررسی قرار می گیرند و در اولین مرحله بازپرس با صدور دستور از سوی دادستان تحقیقات اولیه و بازپرسی از متهم پرونده را شروع می کند. در این مرحله وکیل با در نظر گرفتن تمامی جوانب اتهام و شرایطی که موکلش به عنوان متهم درگیر پرونده شده اظهارنامه ای را تشکیل می دهد. توجه داشته باشید که اظهارات متهم می تواند موجب رفع یا اثبات اتهام گردد.
 • در پرونده های خانوادگی: این پرونده ها مربوط به بررسی و پیگیری مسائلی از قبیل نفقه، طلاق، حضانت، مهریه و غیره می باشد. افرادی که درگیر این دعاوی می شوند ممکن است روند رسیدگی به پرونده را به یک وکیل بسپارند. وکلایی که در این حوزه فعالیت می کنند بر کلیه قوانین، مقررات و مراحل این دعاوی تسلط و اشراف کاملی دارند و موجب تسریع در روند پرونده می شوند.

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل البرز را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیلچی با ما در ارتباط باشید.

تفاوت مشاور حقوقی و وکیل پایه یک در چیست؟

به بیان ساده مشاور حقوقی به فارغ التحصیلان رشته حقوق که با مسائل و قوانین حقوقی آشنایی دارند اطلاق می شود و وکیل به کسانی گفته می شود که دارای پروانه وکالت بوده و کارآموزی های لازم را انجام داده اند و با پذیرش وکالت می‌توانند دادگاه از موکل دفاع نمایند.

هزینه مشاوره بهترین وکیل پایه یک دادگستری چقدر است؟

هزینه مشاوره حقوقی بستگی به مدت زمان مشاوره، وجود اسناد و مدارک، حوزه مشاوره اعم از خانواده، ملکی، مالی، کیفری و غیره دارد.

از کجا بفهمیم به وکیل خوبی مراجعه کرده‌ایم؟

برای این کار باید بفهمید که وکیل در زمینه حقوقی مورد نظر چقدر تجربه دارد. می‌توانید از وکیل درخواست کنید که چند نمونه از پرونده‌های موفق قبلی خود را به شما نشان دهد.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا