وکیل

10 تا از بهترین وکیل در مهرشهر کرج⚡【سال1403】⚖️

لیست بهترین وکیل در مهرشهر کرج طبق تحقیقات وکیل چی به شرح زیر است:

 • عرفان فدائی (مهرشهر)
 • سهیلا شاه نظری (بلوار فرهنگ)
 • یحیی بخشی (بلوار ارم)
 • خلیل ربیعی (بلوار ارم)
 • سحر ایرانپور (مهرشهر)

آیا شما هم دچار مشکلات حقوقی شده اید و به دنبال یک وکیل خبره هستید؟ تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با مشخصه های بهترین وکیل در مهرشهر کرج آشنا شوید. وکیل با آگاهی از قوانین و تجربه وکالت دعاوی مختلف، می تواند پرونده شما را به سرانجام برساند. در این مسیر باید به هزینه بهترین وکیل در مهرشهر کرج توجه کنید تا این هزینه متناسب با بودجه شما باشد.

بهترین وکیل در مهرشهر کرج کیست؟

وکیل فردی است که به واسطه تحصیل در رشته حقوق و اخذ پروانه وکالت، اجازه حضور در محاکم قضایی و دفاع از موکلین را دارد. طیف گسترده ای از مسائل و موضوعات مختلف در جامعه مشاهده می شود که منجر به طرح دعوا و تشکیل پرونده قضایی خواهد شد. با توجه به تخصصی بودن این موضوعات، هر وکیل در یک یا چند بخش، به تخصص رسیده و به عنوان بهترین وکیل در آن حوزه شناخته می شود.

بهترین وکیل در مهرشهر کرج، فارغ از حوزه فعالیت خود، باید دانش کلی در خصوص قوانین گوناگون کشور را داشته باشد. لازمه شناخته شدن و کسب محبوبیت در شغل وکالت، داشتن سابقه موفق همراه با درصد بالای پیروزی می باشد. از طرف دیگر، بهترین وکیل در کرج باید خوش برخورد بوده و اخلاق حرفه ای داشته باشد، وی تمام تلاش خود را برای دفاع از موکل به کار می گیرد اما تضمینی برای کسب نتیجه دلخواه نخواهد داد.

بهترین وکیل در مهرشهر کرج کیست؟

مشخصه های بهترین وکیل در مهرشهر کرج

هر وکیل چه در حوزه دعاوی ملکی تخصص داشته باشد و چه در دعاوی خانواده، چه در بخش پرونده های مالی فعالیت کند و چه در حوزه کیفری، باید مشخصه های لازم برای وکالت را داشته باشد. برخی از ویژگی های بهترین وکیل در مهرشهر کرج عبارتند از:

 • دانش و تجربه: اولین ویژگی مهم یک وکیل، داشتن اطلاعات حقوقی و تجربه وکالت در حوزه تخصصی خود می باشد.
 • مسئولیت پذیری: یک وکیل باید مسئولیت پذیر باشد و نسبت به وظایف خود در قبال موکل متعهد باشد. چنین وکیلی همواره مورد اعتماد موکلین قرار دارد حتی اگر نتیجه مطلوب را کسب ننماید.
 • نفوذ کلام: برخورداری از قدرت نفوذ کلام از ویژگی هایی است که برای وکلا بسیار مهم است. این ویژگی سبب می شود سخنان وکیل تاثیر بیشتری در دادگاه داشته باشد.
 • وفاداری: ضروری است که وکلا وفادار باشند و به موکل خود خیانت نکنند. در بسیاری از دعاوی خصوصا پرونده های سنگین، امکان تبانی میان وکیل و طرف مقابل دعوا وجود دارد.

10 تا از بهترین وکیل در مهرشهر کرج را بشناسید!

عرفان فدائی

عرفان فدائی

جناب آقای عرفان فدائی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در استان البرز و مهرشهر هستند. ایشان تحصیلات خود را در رشته حقوق تا مقطع دکترا ادامه داده اند و در حال حاضر هم با دانشگاه های حقوق به عنوان استاد دانشگاه همکاری می کنند. دکتر فدائی دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری نیز می باشند. ایشان با تکیه بر سواد حقوقی، تجربه و مهارت خود پرونده های حقوقی و کیفری مختلفی را وکالت نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و هویت قانونی
 • تخصص در پرونده های جعل، تقلب و خیانت در امانت
 • پذیرش پرونده های ملکی مانند اختلاف در مالکیت و موجر و مستاجر

آدرس: البرز، مهرشهر

سهیلا شاه نظری

سهیلا شاه نظری

سرکار خانم شاه نظری از وکلای شناخته شده در استان البرز هستند که در حال حاضر در مهرشهر به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شدند. ایشان در طی 10 سال وکالت خود موفق به وکالت 300 پرونده حقوقی و کیفری شده اند که در درصد بالایی از آن ها به پیروزی رسیده اند. این وکیل با کسب موفقیت های چشم گیر عنوان بهترین وکیل در مهرشهر کرج را به خود اختصاص داده اند.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی و کیفری
 • وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه و طلاق
 • پذیرش پرونده های ملکی و مالی مانند چک، سفته و اختلاف در مالکیت

آدرس: کرج، حسین آباد، مهرشهر، بلوار فرهنگ، نبش کوچه شهید مهدی زاده، درب اول، سمت راست، طبقه اول

یحیی بخشی

یحیی بخشی

آقای بخشی وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در مهرشهر کرج هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک را دریافت کردند و شروع به وکالت نمودند. جناب آقای یحیی بخشی به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت بسیار مورد اعتماد مردم قرار دارند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و علم بالای این وکیل است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه

آدرس: مهرشهر، بلوار ارم، نرسیده به تقاطع دانش، مجتمع پاسارگاد، واحد 101

خلیل ربیعی

خلیل ربیعی

آقای خلیل ربیعی به عنوان بهترین وکیل در مهرشهر کرج شناخته شده اند. ایشان سابقه برجسته ای در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری را به ثبت رسانده اند. آقای ربیعی با پشتکار، صداقت، رازداری و انصاف خود رضایت موکلین را جلب کرده اند. ایشان با ادارات و نهادهای گوناگونی به عنوان وکیل حقوقی همکاری داشته اند. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان بسیار موثر بوده و سبب حل و فصل اختلافات بسیاری از موکلین شده است.

تخصص و مهارت:

 • وکالت دعاوی خانواده و هویت قانونی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند لوایح، شکوائیه و دادخواست
 • وکالت پرونده های ملکی از جمله خرید و فروش اموال غیر منقول

آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار ارم، جنب پل 3 خرداد، رو به روی بانک صادرات، ساختمان خورشید، طبقه 3، واحد 6

سحر ایرانپور

سحر ایرانپور

خانم سحر ایرانپور جزو وکلای خوب استان البرز و مهرشهر هستند که  دارای پروانه وکالت درجه یک از کانون وکلا هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود توانسته اند پروانه وکالت درجه یک اخذ کنند. خانم ایرانپور با تکیه بر دانش، سواد حقوقی و آشنایی با روال دادگاه چندین سال است که به وکالت مشغول هستند.  وکالت دعاوی خانواده، مهریه، طلاق، اختلاف در مالکیت، شهرداری و موجر و مستاجر توسط ایشان پذیرفته می شود.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تخصص در وکالت پرونده های خانواده و مهریه

آدرس: البرز، کرج، مهرشهر

هزینه بهترین وکیل در مهرشهر کرج چقدر است؟

هزینه ای که بابت حق الوکاله وکیل باید پرداخت شود، یکی از موضوعات مورد توجه موکلین است. موارد مختلفی بر هزینه دریافتی وکیل تاثیر می گذارند که مهم ترین آن ها رضایت طرفین می باشد. مبلغ حق الوکاله باید مورد توافق وکیل و موکل باشد. موضوع پرونده و پیچیدگی آن هم در این هزینه تاثیرگذار است، هر چه پیگیری دعوای مورد نظر دشوارتر باشد، هزینه وکیل هم بیشتر خواهد شد.

میزان تخصص و تجربه وکیل در هزینه ای که وی دریافت می کند، موثر است. حضور یک وکیل حرفه ای شانس شما را برای پیروزی بالا می برد و سبب می شود حق الوکاله بهترین وکیل در مهرشهر کرج بیشتر شود. زمان مراجعه به وکیل و مراحل طی شده نیز می تواند در تعیین حق الوکاله، نقش داشته باشد. به عنوان مثال، مراجعه به وکیل در مرحله تجدید نظر هزینه کمتری را نسبت به وکیلی که از ابتدای پرونده پیگیری آن را به عهده داشته است، به همراه دارد.

هزینه بهترین وکیل در مهرشهر کرج چقدر است؟

تعهدات وکیل نسبت به موکل

یک وکیل پس از پذیرفتن وکالت، مجموعه وظایفی را عهده دار خواهد شد که باید نسبت به انجام آن ها متعهد باشد. از جمله تعهدات وکیل نسبت به موکل این است که باید در جلسات دادگاه حضور داشته باشد و موکل را در جریان تمام جزئیات پرونده قرار دهد. وکیل باید حتما قرارداد وکالت را تنظیم نموده و یک نسخه از آن را در اختیار موکل قرار دهد.

وکلا باید تمام تلاش خود را برای دفاع از حقوق موکل خود انجام دهند و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نباشند. اخلاق خوب و برخورد مناسب با موکلین هم از دیگر تعهدات وکیل است. وی می بایست رازدار موکل بوده و از افشای اسرار وی خودداری نماید. در صورتی که اسرار موکل توسط وکیل برملا شود، موکل می تواند از وی شکایت نموده و موضوع را از طریق قانونی پیگیری نماید.

کلام آخر

بهترین وکیل در مهرشهر کرج دارای تحصیلات حقوقی و تجربه وکالت می باشد. این فرد باید مسئولیت پذیر باشد و همچنین نسبت به موکل خود وفادار باشد. وی می بایست به کلیه وظایف و تعهدات خود عمل نموده و تا به نتیجه رسیدن پرونده در کنار موکل خود باشد. حق الزحمه وکیل مبلغ ثابتی نمی باشد و به موارد مختلفی مانند تخصص وکیل، موضوع پرونده، پیچیدگی آن و بسیاری از موارد دیگر وابسته است. ما در مجموعه وکیل چی تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا اطلاعات حقوقی مفید و کاربردی را در اختیار شما قرار دهیم. از این که به جمع همراهان ما اضافه شدید از شما سپاس گزاریم. شما عزیزان می توانید نظرات و پیشنهادات خود را برای ما کامنت نمایید.   

4.5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا