وکیل کیفری

10 تا از بهترین وکیل خیانت در امانت در تبریز❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل خیانت در امانت در تبریز را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. خیانت در امانت یکی از جرایم کیفری است که در آن شخص مجرم که از مالی که نزد او به امانت گذاشته شده سوء استفاده می کند. قانونگذار برای مقابله با این جرم مجازت هایی را برای مجرمین آن تعیین نموده است. اما فرد قربانی برای این که به حق و حقوق خود دست پیدا کند باید بتواند جرم خیانت در امانت را در دادگاه به اثبات برساند که تین امر برای فردی که به قوانین مربوطه آشنایی ندارد کار بسیار سخت و پیچیده ای خواهد بود از این رو توصیه می کنیم که برای پیگیری این دعاوی حتما از بهترین وکیل خیانت در امانت کمک بگیرید.

بهترین وکیل خیانت در امانت در تبریز کیست؟

بررسی و رسیدگی به دعاوی خیانت در امانت دارای مراحل طولانی بوده و باید از دانش حقوقی کافی برای اثبات وقوع آن در دادسرا و دادگاه برخوردار باشید در غیر این صورت نه تنها نمی توانید حقوق خود را بگیرید بلکه متحمل خسارات زیادی نیز خواهید شد. لذا در این زمینه لازم است از بهترین وکیل خیانت در امانت در تبریز که در این حوزه از تجربه و مهارت بالایی برخوردا است و با روند پیگیری پرونده آشنایی دارد، کمک بگیرید.

بهترین وکیل خیانت در امانت در تبریز با اتکا به تخصص و دانش حقوقی کافی می تواند جریان دادرسی پرونده های مختلف در این زمینه را بر عهده بگیرید و به افراد قربانی کمک کند تا درکوتاه ترین زمان ممکن حق و حقوق خود را دریافت کنند.

بهترین وکیل خیانت در امانت در تبریز کیست؟

چگونه می توان خیانت در امانت را ثابت کرد؟

یکی از مشکلات اساسی افرادی که درگیر دعاوی خیانت در امانت می شوند چگونگی اثبات نوع جرم است و به دلیل عدم آشنایی با قوانین مربوطه در طی روند رسیدگی، در تشخیص نوع جرم با مشکل مواجه می گردند. لذا استخدام و بهره مندی از حضور بهترین وکیل خیانت در امانت در رسیدگی به این دعاوی نه تنها از بروز هرگونه مشکل در این مسیر جلوگیری به عمل می آورد بلکه موجب تسریع روند پرونده نیز می گردد و می تواند ارتکاب جرم صورت گرفته را نیز در دادسرا و دادگاه به اثبات برساند.

بهترین وکیل کیفری در تبریز در طی روند اثبات جرم خیانت در امانت عناصر ذیل را مورد توجه قرار می دهد:

 • عناصر مادی: دریافت اموال بدون مجوز یکی از عناصر مهم در ارتکاب جرم خیانت در امانت محسوب می شود.
 • بررسی و تحقیق به جرم: با ارائه ادله و مستنداتی مانند رسید و شهود می توان امانی بودن مال که به فردی دیگر واگذار شده را به اثبات رساند.
 • عناصر معنوی: هر نوع عملی که شخص شاکی از آن متضرر گردد مانند تصاحب و یا تصرف اموال و مفقود کردن، موجب اثبات جرم خیانت در امانت و مجازات کیفری می شود.

10 تا از بهترین وکیل خیانت در امانت در تبریز را بشناسید!

الهام میدانی

الهام میدانی

الهام میدانی یکی از بهترین وکیل خیانت در امانت در تبریز می باشند. ایشان 20 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و در زمینه پرونده های خیانت در امانت از تخصص و تبحر بالایی برخوردارند و تاکنون درصد بالایی از این دعاوی را با کسب نتیجه موفق با اتمام رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 20 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران

آدرس: تبریز، چهار راه آبرسان، ساختمان اسکان یک، روبروی داروخانه هلال احمر، طبقه 4

مینا علوی

مینا علوی

مینا علوی یکی از وکلای پایه یک با مدرک کارشناسی ارشد حقوق در تبریز می باشند. ایشان 11 سال سابقه وکالت در رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی را دارند و در حوزه پرونده های خیانت در امانت جزو یکی از وکلای باتجربه و حرفه ای شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری تبریز
 • مدرک کارشناسی ارشد حقوق

آدرس: تبریز، خیابان امام خمینی، چهار راه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه سوم، واحد 1

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تبریز می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به دعاوی کیفری از جمله پرونده های خیانت در امانت، کلاهبرداری، سرقت، آدم ربایی و غیره سابقه وکالت دارند و با تسلطی که بر قوانین و مقررات مربوط به دعاوی خیانت در امانت در طی سالیان وکالت خود کسب کرده اند، مناسب ترین راه حل را برای بررسی و رسیدگی این دعاوی انتخاب کرده و نتیجه موفق را در مدت زمانی کوتاه دریافت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری تبریز
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: تبریز،خیابان امام خمینی، چهار راه منصور، روبروی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه۳، واحد۱

دکتر علی جاوید

دکتر علی جاوید

دکتر علی جاوید یکی از وکلای پایه یک با سابقه وکالت درخشان در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری در تبریز می باشند. ایشان با تسلط بر قوانین و اتکا بر تجربه و مهارتی که در حوزه دعاوی خیانت در امانت دارند توانسته اند پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه موفق برسانند و به عنوان یکی از بهترین وکیل خیانت در امانت در تبریز شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • بیش از 17 سال سابقه وکالت
 • عضو هیات علمی دانشگاه تبریز
 • مشاور حقوقی شرکت های دولتی و خصوصی

آدرس : تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه5، واحد2

محمد عابدین زاده امان الهی

محمد عابدین زاده امان الهی

محمد عابدین زاده امان الهی وکیل پایه یک با 15 سال سابقه وکالت در تبریز می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های خانواده، کیفری، ملکی و امور ثبتی 15 سال سابقه وکالت دارند و دعاوی مربوط به خیانت امانت را نیز می پذیرند و تاکنون درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه موفق رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تبریز، خیابان آبرسان، رو به روی مدرسه خیابانی

مزایای حضور بهترین وکیل خیانت در امانت در تبریز

وکلایی که به صورت تخصصی در زمینه رسیدگی به دعای خیانت در امانت فعالیت می کنند باید در انجام و ارائه این خدمات حقوقی از مهارت بالایی برخوردار باشند. همچنین برخی از مهم ترین مزیت های حضور وکیل کیفری در این پرونده ها به قرار ذیل است:

 • بهترین وکیل خیانت در امانت با تمامی قوانین و مقررات مربوط به این دعاوی آشنایی کاملی داشته و در تنظیم لایحه های دفاعیه، شکوائیه و اظهارنامه از تجریه کافی برخوردار است.
 • وکیل خیانت در امانت با اتکا بر مهارت خود در این حوزه تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن هزینه های دادرسی به کار برده و اقدامات مربوط به طرح اولیه شکایت را با سرعت بالایی انجام می دهد تا بتواند بیشترین زمان را به رسیدگی و جمع آوری اسناد برای اثبات جرم اختصاص دهد.
 • همان طور که می دانید مدت زمان رسیدگی به پرونده های حقوقی مختلف با هم متفاوت بوده و این امر به نوع جرم بستگی دارد. لذا پیگیری جرم خیانت در امانت ابتدا در دادسرا مورد بررسی قرارگرفته سپس برای رای نهایی به دادگاه ارسال می شود و عملا روند طولانی دارد ولیکن حضور بهترین وکیل خیانت در امانت می تواند تا حد زیادی بر روی سرعت پیگیری این پرونده موثر باشد.
مزایای حضور بهترین وکیل خیانت در امانت در تبریز

مرجع رسیدگی به جرم خیانت در امانت

جرم خیانت در امانت در زمره پرونده های کیفری قرار دارد و براساس قوانین و مقررات مربوط به دعاوی کیفری، ابتدا تحقیقیات اولیه در مورد اثبات وقوع جرم در دادسرا انجام می گیرد و در صورت تشخیص بازرس برای مجازات مجرم، قرار جلب دادرسی صادر می شود. اگر دادستان و یا نماینده او، به عنوان دادیار اظهار نظر بعد از بررسی و مطالعه پرونده نظر بازپرس را قبول کند کیفر خواست صادر شده و پرونده به دادگاه کیفری 2 برای صدور حکم ارسال می شود. لازم است که بدانید پرونده های خیانت در امانت تا یک مرحله قابل تجدیدنظر خواهی بوده و فرد می تواند با کمک بهترین وکیل خیانت در امانت برای این درخواست اقدام کند.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل خیانت در امانت در تبریز را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا