وکیل حقوقی

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز⭐【سال1403】⚖️

قرارداد سندی است که به واسطه آن طرفین شروط و تعهدات خود را دانسته و بر اساس آن عمل می کنند. در هر نوع از ارتباطی باید چارچوبی معین شود که افراد حد و مرزهای خود را بدانند. این قرارداد ممکن است میان زوجین، کارفرما و کارگر، شاکی و متشاکی و خریدار و فروشنده منعقد بشود. تنظیم قرارداد توسط وکلا خبره انجام شده و معتبر می باشند. تبریز جزو شهرهای کلان و صنعتی ایران به شمار می رود که در طول روز تعداد کثیری قرارداد با موضوعات تجاری، خدماتی و حقوقی در آن ثبت می شود. بنا به قانون قرارداد باید به تایید طرفین رسیده و تصدیق و امضا گردد. امروز با مقاله ای با موضوع معرفی بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز با شما هستیم. لطفا تا انتهای مطالب در کنار ما باشید.

قرارداد حقوقی چیست و انواع آن؟

قرارداد به اوراق حقوقی گفته می شود که در آن وکیل با رعایت اصول نگارشی پیمان یا تعهداتی را به طرفین نسبت می دهد. در واقع در قراردادها تکالیف و حقوق افراد مشخص شده و مجازاتی در صورت سرپیچی از موارد ذکر شده تعیین می گردد. چنان چه اشخاص تمامی بندها و ماده های قانون وضع شده در قرارداد را پذیرفته و امضا نمایند موظف هستند بدون هیچ کم و کاستی مفاد آن را به اجرا در آورند.

قراردادها بر اساس قانون مدنی به انواع مختلفی دسته بندی می شوند. اولین دسته قراردادهایی هستند که مربوط به خدمات یا نیروهای انسانی اند که در آن کلیه ضوابط کاری و شروط ضمن کار معین می شود. دسته دوم قراردادهای حقوقی هستند که بنا به مفاد آن، افراد به حق و حساب خود دست می یابند. قراردادها یا در محضرها و یا در دفاتر وکالتی معتبر تنظیم می شوند.

محل تنظیم قرارداد در تعیین دادگاهی که به پرونده حقوقی در ارتباط با موضوع آن رسیدگی می کند، تاثیر گذار است. قرارداد ها در قانون مدنی به چهار نوع لازم، جایز، خیاری، منجز و معلق عقد می شوند. عقود لازم از قراردادهایی هستند که امکان فسخ و اتمام آن وجود ندارد. عقود جایز آن دسته از قراردادهایی را در بر می گیرند که قابل فسخ هستند.

هنگامی که یکی از طرفین اذن پایان و فسخ قرارداد را داشته باشد عقد خیاری تشکیل شده است. در عقد منجز پس از تنظیم آن آثارش ایجاد می شود. قراردادهایی که بر اساس اراده افراد صورت گرفته و به شکل گیری موضوع دیگری وابسته باشد، عقد معلق می گویند.

قرارداد حقوقی چیست و انواع آن؟

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز کیست؟

تسلط به نگارش قراردادهای مختلف از مهارت های یک وکیل ماهر به حساب می آید. بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز کسی است که در رشته حقوق تحصیل نموده و دارای پروانه وکالت است. یک وکیل پایه یک دادگستری باید بر اصول تنظیم قراردادهای مختلف واقف بوده و توانایی انجام مشاوره در زمینه های تجارت و بازرگانی، امور شرکتی، سرمایه گذاری، ملکی و مالی و قراردادهای آن را داشته باشد.

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز باید با تمام قوا به دنبال بر طرف کردن مشکلات پرونده حقوقی موکلینش باشد. مهارت های الزامی یک وکیل در خصوص تنظیم قرارداد این است که با معنی و مفهوم آن آشنایی داشته باشد و هدف تدوین قرارداد را بشناسد. انواع عقود، نگارش متن قرارداد بدون نقص، بندها و مواد قانونی در رابطه با تنظیم قرارداد و آثار آن را شناخته و اجرا کند.

از آن جایی که تبصره و بندهای قوانین قرارداد با توجه به موضوع آن متغیر است. بهترین وکیل تبریز باید انعقاد قرارداد را بر پایه امور قانونی پرونده تدوین کند. در تنظیم قرارداد دقت به خرج داده و اضافه و حذف کردن مواردی قراردادی عادلانه تهیه کند. مفاد قرارداد باید به گونه ای باشد که هیچ شک و شبهه به آن وارد نشود و به طور کامل شفاف سازی شده باشد.

10 تا از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز را بشناسید!

ویدا مهدی پور

ویدا مهدی پور

ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلا تبریز هستند. خانم مهدی پور در زمینه های مختلف حقوقی آماده ارائه خدمات می باشد. بیشتر پرونده های خانم ویدا مهدی پور با موفقیت همراه بوده اند. ظریف بینی ایشان باعث شهرت شان با عنوان بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت حرفه ای دعاوی خانواده، ارث و میراث، اسناد رسمی و ثبت احوال
 • تنظیم قراردادهای تجاری، اداری، همکاری، بازرگانی، حقوقی و شرکتی

آدرس: تبریز، فلکه دانشگاه، برج بلور، طبقه 5، واحد C

بابک پناهی

بابک پناهی

جناب آقای بابک پناهی با مدرک دکتری حقوق خصوصی مشغول به وکالت هستند. ایشان عضو کانون وکلا استان آذربایجان شرقی بوده و بیش از 10 سال سابقه وکالت در پرونده های متفاوت دارند. این وکیل پایه یک دادگستری بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • نگارش تخصصی انواع قراردادهای حقیقی و حقوقی
 • وکالت دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، مالی و تجاری

آدرس: تبریز، چهار راه آبرسان، اول کوی مهرگان، ساختمان اسکان 2، طبقه 4، واحد 4D

علی جاوید

علی جاوید

وکیل پایه یک دادگستری جناب آقای جاوید با پروانه وکالت خود به شماره 944 در حال کار می باشد. ایشان فردی مستعد و با سواد بوده و بیش از 20 سال است که در حوزه های حقوقی سابقه کار دارد. آقای علی جاوید عضو هیات علمی دانشگاه بوده و سابقه وکالت شرکت های خصوصی و دولتی را برعهده داشته است. علی جاوید دانش آموخته رشته حقوق خصوصی در مقطع دکتری بوده و با رتبه های برتر موفق به قبولی در آزمون های وکالتی و دانشگاهی شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • مولف چندین مقاله علمی و پژوهشی
 • تنظیم قراردادهای مختلف حقوقی
 • وکالت پرونده های اختلاف مالی، جعل اسناد، خانواده و انحصار وراثت

آدرس: تبریز، ولیعصر، خیابان قانون، مجتمع جزیره، طبقه 5، واحد 2

زهرا محمدی

زهرا محمدی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد فقه و حقوق اقتصادی از دانشگاه معتبر تهران می باشند. خانم محمدی یکی از بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز هستند که علاوه بر فعالیت در این حوزه وکالت پرونده های مختلف را هم قبول می کنند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • مسلط به طراحی قراردادها با عناوین مختلف
 • وکالت دعاوی خانواده، حقوقی و کیفری مانند طلاق، تنظیم سند رسمی و خیانت در امانت

آدرس: تبریز، نصف راه، رو به روی ستاره بارانف ساختمان نامدار، طبقه 1، واحد 6

شماره تماس: 09143041822

میثم حق سرشت

میثم حق سرشت

آقای حق سرشت با دکتری حقوق بین الملل عضو کانون وکلا دادگستری استان آذربایجان شرقی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری بوده و دارای سابقه تدریس در دانشگاه های حقوق در رزومه خود می باشند. آقای میثم حق سرشت بهترین وکیل تنظیم قراردادها در تبریز هستند و داور رسمی مرکز داوری کانون وکلا نیز از دیگر فعالیت های ایشان است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تلفنی، اینترنتی و حضوری
 • نگارش لوایح، شکوائیه، قرارداد و دادخواست
 • وکالت حرفه ای پرونده های حقوقی با موضوعات مختلف

آدرس: تبریز، برج بلور

وکیل تنظیم قرارداد چه وظایفی دارد؟

بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز وظایف خود را شناخته و از انجام تکالیفی که برعهده اوست سر باز نمی زند. می داند که موکلش را باید از چه مسائلی آگاه سازد و مشاوره های راهبردی ارائه می دهد. هر بی دقتی در تنظیم قرارداد می تواند موضوع پرونده را تحت تاثیر قرار داده و به شکست آن ختم شود. بنابراین تنظیم قرارداد کار بسیاری دشوار و ظریفی است که باید توسط اهل آن انجام پذیرد.

مسئولیت تنظیم لوایح، دادخواست ها، قرارداد های کاری، تجاری و حقوقی برعهده وکیل است که با سنجش همه جوانب و استفاده درست از کلمات و عبارت های مفهومی صورت می گیرد. یک وکیل خوب باید نوع و حاکمیت قانون یا اراده قرارداد را مشخص کند. در طراحی قرارداد ها وکیل مکلف است که توقعات و اهداف پرونده را ذکر کرده و مجازات تخلف آن را هم مکتوب سازد.

وکیل تنظیم قرارداد چه وظایفی دارد؟

قواعد تنظیم قرارداد حقوقی

مورد قابل توجه در تنظیم قراردادهای مختلف احترام به حقوق یک دیگر است. یعنی هر شخص می تواند انتظارات خود از طرف مقابل را بیان کرده و جریمه ای را در صورت تخطی بر او قرار دهد و شخص دیگر هم بدین سان عمل کند. قواعدی که باید توسط بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز رعایت شود ذکر نام، نام خانوادگی، شناسه ملی، موضوع، هدف و شرایط قرارداد می باشد.

نقش افراد در پرونده معین شده و تعهدات، وظایف، پرداخت ها و تضمین هر یک به روشنی آشکار باشد.کلیه شرایط قرارداد بر اساس قانون مدنی ایران ذکر گردد. نوع ضمانتی که فرد در برابر انجام مسئولیت هایش ارائه می دهد نوشته و مدت زمان قرارداد مشخص شود. محل اجرا و امضا قرارداد، روش های حل اختلاف و شرایط فسخ و اتمام قرارداد به صورت کامل درج گردد.

کلام آخر

قراردادها با موضوعاتی چون خرید و فروش، همکاری اجاره، پیمان، تضمینی، انحصاری و نمایندگی تنظیم می شوند. بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز با اصول عقود یک قرارداد آشنا بوده و در این حیطه طرفین قرارداد را راهنمایی و مشورت می دهد. لازم به ذکر است که قرارداد با ثبت امضا، مشخصات و تاریخ اعتبار می یابد. وکیل چی از این که برای مطالعه این مقاله وقت گذاشتید کمال تشکر را دارد. اگر نظرات یا پیشنهاداتی دارید با ما درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا