وکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ونک ⭐【سال1403】⚖️

سعی ما بر این است که در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ونک آشنا کنیم، پس در ادامه با ما همراه باشید. ممکن است در طول زندگی مشترک، زن و شوهر تمایل به ادامه زندگی نداشته باشند و بخواهند به دلیل مشکلات پیش آمده از یکدیگر جدا شوند. برای این که درگیری بین آن ها کم تر شود و بتوانند مراحل طلاق را به راحتی پشت سر بگذارند، تصمیم به انتخاب طلاق توافقی می گیرند. به این منظور با وکلای مربوط به این حوزه مشورت کرده و دادخواست خود را به مراجع قضایی ارائه می دهند. وکیل مورد نظر نیز برای کوتاه نمودن این مسیر به آن ها کمک می کند.

طلاق توافقی چگونه انجام می شود؟

رایج ترین و متداول ترین نوع طلاق، طلاق توافقی می باشد که زوجین آن را به منظور دردسر کم تر و راحتی طی کردن مراحل طلاق توافقی انتخاب می کنند تا بتوانند در مدت زمانی کوتاهی از یکدیگر جدا شوند. اگر زوجین بتوانند بر سر مشترکات شان توافق کنند، مراحل طلاق آن ها به سرعت سپری می شود.

آنچه که بین آن ها مشترک است و نیاز به صحبت و تفاهم دارد، مواردی همچون مهریه، حضانت فرزندان، جهیزیه، نفقه و اموال مشترک بین آن هاست. توافق نامه می‌ تواند به صورت شخصی بین دو نفر نوشته شود و یا به کمک بهترین وکیل طلاق توافقی در ونک به صورت تخصصی تر و دقیق تر تنظیم گردد.

مطلب پیشنهادی: بهترین وکیل تبریز

طلاق توافقی چگونه انجام می شود؟

خصوصیات بهترین وکیل طلاق توافقی در ونک

برای استخدام بهترین وکیل طلاق در ونک، باید پارامترهایی را مورد بررسی قرار داد تا بتوان از بین گزینه های پیش رو و رقبای فعال در منطقه مورد نظر، بهترین آن ها را انتخاب نمود. برای شناخت این ویژگی ها و بررسی آن ها، می توان تحقیقات مجازی و اینترنتی انجام داد و یا به صورت حضوری به دفتر وکیل مورد نظر مراجعه نمود و از مراجعین و موکلین ایشان اطلاعاتی را کسب کرد. خصوصیاتی که باید بر اساس آن ها وکیل مورد نظر انتخاب شود عبارتند از:

 • داشتن تجربه وکالت در زمینه دعاوی طلاق به طوری که توانسته باشد در آن ها به موفقیت برسد.
 • میزان حق الوکاله درخواستی و رعایت انصاف توسط وکیل مورد نظر
 • توانایی سخنوری و قدرت بیان که بتواند از حقوق موکل خود در دادگاه به خوبی دفاع کند.
 • تسلط به قوانین و قدرت آنالیز آن ها و یافتن بهترین راه حل ها
 • میزان زمانی که به هر یک از موکلین و مراجعین خود اختصاص می دهد.
 • نحوه حضور در دادگاه و چگونگی ارائه گزارش از روند پرونده

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ونک را بشناسید!

اکبر فتح اللهی نوشهر

اکبر فتح اللهی نوشهر

آقای فتح اللهی نوشهر، از جمله وکلای برجسته و کارکشته در تهران است که به عنوان وکیل پایه یک و مشاور حقوقی حدود 20 سال است که به صورت تخصصی به ارائه خدمات وکالتی می‌پردازد و از وکلای برتر در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، نفقه و طلاق توافقی می باشد. با توجه به محدوده ای که دفتر وکالت ایشان در آن دایر است، می توان گفت آقای فتح اللهی یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در ونک است. ایشان علاوه بر ارائه خدمات وکالتی، فعالیت های جانبی دیگری همچون نگارش و چاپ مقالات حقوقی در روزنامه های کثیرالانتشار نیز می نماید‌.

تخصص و مهارت:

 • تحصیل در رشته حقوق عمومی و 20 سال سابقه وکالت
 • محقق پراگماتیسم و فلسفه حقوق
 • عضویت در اداره معاضدت کانون وکلای مرکز

آدرس: ونک، روبه روی پارک ملت، نبش کوچه پروین

پروانه شالی

پروانه شالی

پروانه شالی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی است که به ارائه خدمات وکالتی در تهران می پردازد. طبق نظر مراجعین و موکلین ایشان و تعداد موفقیت های کسب شده توسط خانم شالی در پرونده هایی با موضوعات خانواده ، ایشان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در ونک محسوب می شود. خانم شالی در حرفه خود بسیار مصمم و با اراده بوده و همواره در تلاش برای به روز نمودن اطلاعات بخود و افزایش مهارت خود با استفاده از راهنمایی ها و تجربیات وکلای دیگر است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه دهنده مشاوره های حضوری و غیرحضوری
 • تنظیم انواع دادخواست ها شکواییه ها و لایحه ها
 • متخصص در دعاوی گوناگون خانواده

آدرس: ونک، ملاصدرا، مابین خیابان شیرازی و شیخ بهایی، پلاک 109، طبقه 4، واحد 401

مهدی کوثری

مهدی کوثری

مهدی کوثری که در زمره بهترین وکیل طلاق توافقی در ونک قرار می گیرد، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی می باشد و دارای سال ها سابقه فعالیت در زمینه دعاوی گوناگون حقوقی و کیفری است. وی به دلیل قدرت بیان قوی و توانایی متقاعد نمودن افراد، در بسیاری از پرونده های خود توانسته است نتیجه مطلوبی را برای موکلین خود رقم بزند. آقای کوثری در جلسات مشاوره به مراجعین خود بهترین راهکارها را ارائه می دهد تا بتوانند حتی بدون بهره مندی از وکیل به نتایج مقبولی دست یابند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • متخصص در دعاوی ملکی، الزام به تنظیم اسناد رسمی، ابطال سند، تخلیه ملک و رفع تصرف عدوانی
 • دعاوی خانواده، قیومیت و سرپرستی کودکان، مهریه و طلاق

آدرس: ونک، کوی ارم، پلاک 2، طبقه همکف شمالی

شهاب عدالت

شهاب عدالت

شهاب عدالت، از جمله وکلایی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در ونک معرف حضور شما می گردد. وی در دعاوی گوناگونی با موضوعات کیفری، ضرب و جرح، سرقت، جعل، کلاهبرداری، دعاوی ملکی و دعاوی خانواده مانند تغییر جنسیت، تقسیم اموال مشترک بین وارثان، مهریه، انواع طلاق توافقی و یک طرفه دارای تجربه و تخصص می باشد و موکلین می توانند از ایشان راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

تخصص و مهارت:

 • انواع دعاوی ثبتی، حقوقی و کیفری
 • ارائه مشاوره

آدرس: ونک، خیابان توانیر جنوبی، جنب خیابان رستگاران، پلاک 26، واحد 2

محمد حسین کامران

محمد حسین کامران

محمدحسین کامران دیگر وکیلی است که در لیست بهترین وکیل طلاق توافقی در ونک قرار می گیرد. وی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی سال‌هاست در شهر تهران در جایگاه وکلای زبده به اخذ پرونده هایی با موضوعات مختلف حقوقی و کیفری می پردازد.

ایشان نسبت به کار خود بسیار متعهد بوده و به وظایف خود اشراف کامل دارد و هیچ کوتاهی در حق موکلین خود نمی کند. از جمله ویژگی‌های ایشان حضور در تمامی جلسات دادگاه، ارائه گزارش گام به گام از مراحل پرونده، پیشگیری از افشای مدارک، اسناد و اسرار موکلین می باشد.

تخصص و مهارت:

 • اخذ پرونده های مربوط به دعاوی کیفری و حقوقی
 • تدوین و تنظیم دادخواست و قراردادها

آدرس: ونک، خیابان خدامی، پلاک 14، طبقه 2

مدارک لازم برای درخواست طلاق توافقی

برای این که زوجین بتوانند درخواست خود مبنی بر طلاق توافقی را به مراجع قضایی و دفاتر خدمات الکترونیک ارائه دهند، لازم است مدارکی را به صورت شخصی و یا توسط بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران که وکالت امور خود را به او واگذار کرده اند در سامانه بارگذاری نمایند . مدارکی که وجود آن ها برای زوجین الزامی است عبارتند از:

 • سند ازدواج و عقد نامه و یا رونوشتی از آن در صورت در دسترس نبودن اصل سند
 • مدارک شناسایی شامل شناسنامه و کارت ملی زوجین به همراه کپی آن ها
 • توافق نامه ای که بین زن و شوهر بر سر مسائلی مانند حضانت فرزندان، مهریه، نفقه، جهیزیه و غیره تنظیم شده است.
 • ارائه گواهی باردار نبودن زن و یا باکره بودن او در صورت ادعای نداشتن رابطه زناشویی
 • وکالتنامه تنظیم شده بین زوجین و وکیل آن ها
 • گواهی عدم انصراف از طلاق که توسط مشاور به آن ها ارائه شده است و جزو بخشنامه جدید طلاق توافقی می باشد.
مدارک لازم برای درخواست طلاق توافقی

تکلیف اجرت المثل در طلاق توافقی

اجرت المثل یکی از حقوق زن در طول زندگی مشترک است و مبلغی است که برای جبران زحمات زن در طول زندگی مشترک برای انجام کارهایی است که در حیطه وظایف او نبوده و باید توسط مرد پرداخت شود. زن در صورتی می تواند آن را دریافت کند که در تمامی امور مربوط به خانه کوتاهی نکرده باشد. اگر زوجه در انجام وظایف خود تخلفی کرده باشد، اجرت المثل به او تعلق نخواهد گرفت‌.

همان طور که گفته شد در طلاق توافقی زوجین باید بر سر تمام مسائل به توافق برسند. اجرت المثل نیز یکی از این موارد است، چرا که زن می تواند با اثبات انجام وظایف خود در زندگی مشترک آن را از مرد به کمک بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد دریافت کند. در صورتی که این مورد در دادگاه به اثبات برسد مرد موظف به پرداخت آن برای تمامی سال های زندگی مشترک خواهد شد.

کلام آخر

در این مقاله در مورد طلاق توافقی صحبت کردیم و 10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ونک را به شما معرفی نمودیم. امیدواریم که مطالب عنوان شده برای شما مفید باشد. از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم و منتظر دریافت نظرات و انتقادات شما در سایت وکیل چی هستیم.

فرق طلاق توافقی با طلاق خلع و مبارات چیست؟

 چنانچه زوجین هر دو در مورد طلاق توافق داشته و در مورد نحوه جدایی و پرداخت حقوق زن و فرزندان به تفاهم برسند طلاق توافقی می ‌باشد. طلاق خلع و مبارات نیز دو صورت طلاق توافقی است.

اگر زوج یا زوجه هر کدام به تنهایی با رای طلاق به دفاتر طلاق مراجعه نمایند، می توان طلاق ثبت نمود؟

خیر، بایستی هر دو در دفتر طلاق حاضر شوند و به صرف حضور یکی از طرفین، دفاتر، طلاق را ثبت نمی نمایند.

قسط بندی مهریه به چه صورت می‌باشد؟

طلاق چه به صورت توافقی و چه به صورت یک طرفه که باشد باید تکلیف مهریه به صورت کامل مشخص شود. برای مثال باید مشخص شودکه مهریه به صورت کامل از سمت خانم بخشیده یا دریافت می‌شود یا بخشی بخشیده و بخشی دریافت می‌شود.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا