وکیلوکیل طلاق

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. طلاق توافقی یکی از انواع طلاق است که زوجین برای جدایی و پایان دادن به زندگی مشترکشان با هم توافق دارند. در این نوع از طلاق زن و شوهر بایستی قبل از هرگونه اقدامی در زمینه مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و غیره با هم به توافق کامل رسیده باشند. برای طلاق توافقی همانند انواع دیگر طلاق، زوجین بایستی از طریق  دادگاه اقدام کرده و گواهی عدم سازش را دریافت کنند سپس به دفترخانه طلاق برای اجرای صیغه طلاق مراجعه نمایند. زوجین می توانند برای تسریع در پروسه پرونده طلاق و جلوگیری از هر گونه مشکلی به دلیل عدم آگاهی از مراحل قانونی آن روند پرونده را به بهترین وکیل طلاق توافقی بسپارند.

بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام چه کسی است؟

وکیل طلاق توافقی به وکیلی گفته می شود که به نمایندگی از موکل خود کلیه مراحل حقوقی مربوط به پیگیری طلاق در دادگاه را بر عهده گرفته و در صورت لزوم از موکلش نیز دفاع می کند. بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام دارای آگاهی و تخصص کافی در حوزه دعاوی مربوط به طلاق بوده و بر کلیه قوانین مدنی مربوط به خانواده تسلط و اشراف کاملی دارد.

بهترین وکیل طلاق در ایلام در خصوص مباحث مربوط به طلاق از قبیل مهریه، نفقه، حضانت فرزند، اجرت المثل و غیره اطلاعات کامل و جامعی دارد و از جدیدترین قوانین تعیین شده توسط قانونگذار در این زمینه، مطلع می باشد.

بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام چه کسی است؟

مزایای اخذ بهترین وکیل برای طلاق توافقی

بعد از ارائه دادخواست زوجین برای طلاق توافقی به دادگاه، لازم است مراحل قانونی را برای دریافت گواهی عدم سازش پشت سر بگذارند که در این میان هر کدام از زوجین می توانند روند پرونده خود را به بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام بسپارند. از مهم ترین مزیت های بهره مندی از بهترین وکیل در ایلام در پیگیری پرونده های طلاق توافقی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • مدت زمانی که دادگاه برای پیگیری پرونده های طلاق توافقی تعیین نموده 10 روز است که زوجین می توانند با تعیین بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام کلیه مراحل روند پرونده را به او بسپارند که در این صورت نیاز به حضور موکل در جلسات اجباری مشاوره و همچنین جلسات دادرسی دادگاه نخواهد بود و حتی اجرای صیغه طلاق در دفترخانه طلاق نیز با حضور وکیل صورت می گیرد.
 • در صورت اخذ وکیل طلاق توافقی دیگر نیاز به حضور زوجین در جلسات دادگاه نبوده در نتیجه روند پرونده با آرامش و به دور از هرگونه تنش احتمالی میان زوجین انجام می پذیرد.
 • بهترین وکیل مهریه در ایلام به دلیل آشنایی با روند پرونده های طلاق توافقی موجب تسریع در روند رسیدگی به پرونده مربوطه در دادگاه خواهد شد.
 • حضور بهترین وکیل طلاق توافقی در پیگیری این دعاوی از پرداخت هرگونه هزینه اضافی و بی جهت جلوگیری خواهد کرد.

10 تا از بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام را بشناسید!

حسین شکریان

حسین شکریان

حسین شکریان 10 سال سابقه وکالت در پیگیری پرونده های خانواده، طلاق و طلاق توافقی در ایلام را دارند. ایشان با تسلطی که بر قوانین خانواده دارند پرونده های طلاق توافقی را در مدت زمانی کوتاه به نتیجه می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ایلام، چهارراه سعدی، پاساژ شوهانی، طبقه دوم

شماره تماس: 09100995304

زینب سبز علی زاده

زینب سبز علی زاده

زینب سبزعلی زاده وکیل پایه یک دادگستری در ایلام می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده و طلاق توافقی تخصص دارند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و باتجربه در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: ایلام، میدان شهدا، خیابان عدالت، پایین تر از دادگستری

شماره تماس: 09187419693

محسن مشهدی

محسن مشهدی

محسن مشهدی یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام هستند. ایشان در زمینه وکالت و ارائه مشاوره جزو وکلای باتجربه و حرفه ای محسوب می شوند و مناسب ترین مسیر حقوقی و راهکار را به موکلین خود در جهت رسیدن به به نتیجه در مدت زمانی کوتاه ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: ایلام، خیابان فردوسی، جنب بانک سپه، مجتمع خلیج فارس، طبقه 3، واحد 12

شماره تماس: 09120278223

زیدان پنجستونی

زیدان پنجستونی

زیدان پنجستونی یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام می باشند. ایشان در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده و طلاق توافقی از تخصص و تبحر بالایی برخوردارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: ایلام، خیابان فردوسی، نبش بانک سپه، کوچه بن بست زاگرس، مجتمع خلیج فارس، طبقه 3

شماره تماس: 09188415646

محمود کرمی

محمود کرمی

محمود کرمی با بیش از 15 سال سابقه وکالت یکی از باتجربه ترین وکلای پایه یک در حوزه دعاوی خانواده و طلاق تواقفی در ایلام می باشند. ایشان در پیگیری پرونده طلاق توافقی با تسلط بر قوانین و مقررات مربوط به آن در کوتاه ترین زمان نتیجه موفقیت را به نفع موکل خود به اتمام می رساند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • نایب رییس کانون وکلای دادگستری استان ایلام
 • وکیل شرکت مخابرات استان ایلام
 • وکیل شهرداری شهرستان دهلران
 • وکیل و مشاور حقوقی بانک تجارت

آدرس: ایلام، چهار راه مادر، به سمت دادگاه تجدیدنظر، نبش کوچه شهید بیگ محمدی

شماره تماس: 09188424047

اسحق مرادی

اسحق مرادی

اسحق مرادی وکیل پایه یک دادگستری در ایلام می باشند. ایشان در زمینه های کفری، ملکی، ثبتی و طلاق توافقی فعالیت دارند و به عنوان یکی از وکلای با تجربه و تبحر بالا شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ایلام، چرداول هلیلان، شهر توحید، جنب بانک ملی، طبقه دوم، پاساژ آزادی

شماره تماس: 09187220789

رضا فاضلی پور

رضا فاضلی پور

رضا فاضلی پور وکیل پایه یک در ایلام هستند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نمودند و 16 سال سابقه وکالت و ارائه مشاوره در پرونده های طلاق توافقی را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد فقه و حقوق جزا
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: ایلام، خیابان سمندری، مجتمع تجاری سوگند، طبقه اول، واحد 8

شماره تماس: 09181411328

زهرا پیری

زهرا پیری

زهرا پیری وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در ایلام می باشند. ایشان در زمینه پیگیری و رسیدگی به پرونده های طلاق توافقی فعالیت دارند و علاوه بر وکالت به موکیلن خود مشاوره نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ایلام، چهارراه سعدی، خیابان طالقانی، کوچه پشت بانک مسکن، مجتمع ماهان، طبقه سوم، واحد 7

شماره تماس: 09189419725

بهاره رادمنش

بهاره رادمنش

بهاره رادمنش یکی از بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام می باشند. ایشان با تسلطی که بر قوانین طلاق توافقی دارند پرونده های زیادی را در این حوزه به نتیجه رسانده اند.

 تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: ایلام، ضلع غربی میدان شهدا

شماره تماس: 09183437418

سعید احمدی

سعید احمدی

سعید احمدی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در ایلام هستند. ایشان 11 سال سابقه وکالت در پیگیری و رسیدگی به دعاوی خانواده، ملکی وکیفری را دارند و پرونده های مربوط به طلاق توافقی را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • 11 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: ایلام، بلوار سیدالشهدا، کوچه کاج، جنب بیمارستان قائم، مجتمع پزشکی سینا، طبقه سوم

شماره تماس: 09183427497

شرایط مهریه بعد از طلاق توافقی به چه صورت است؟

اگر در طلاق توافقی زوجه بابت مهریه چک و یا سفته از زوجه دریافت کرده باشد می تواند در صورت عدم پرداخت مهریه از سوی زوج با استناد به مدارک مربوطه که در پرونده طلاق توافقی ثبت گردیده درخواست مطالبه مهریه خود را از دادگاه داشته باشد که در صورت قطعیت یافتن حکم، توقیف اموال زوج نیز امکانپذیر خواهد بود.

اگر زوجه هیچگونه سند تجاری برای مهریه خود دریافت نکرده باشد و زوج نیز در موعد تعیین شده مهریه را پرداخت نکند زن می تواند برای مطالبه مهریه از طریق ارائه دادخواست به دادگاه اقدام نماید. ذکر این نکته نیزحائز اهمیت است که زوجه حتی در صورت ازدواج مجدد بعد از طلاق توافقی، می تواند برای اخذ مهریه خود اقدام کند.

شرایط مهریه بعد از طلاق توافقی به چه صورت است؟

هزینه بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام

هزینه وکیل در طلاق توافقی بر عهده فرد درخواست کننده طلاق خواهد بود و اگر زوجین هر دو به صورت توافقی دادخواست را به دادگاه ارائه دهند هزینه وکیلی که پیگیری پرونده را بر عهده گرفته به صورت نصف نصف میان طرفین تقسیم می شود.

از دیگر مواردی که در هزینه بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام تاثیر گذار است مراحل دادخواست طلاق و ثبت آن در دفاتر الکترونیک قضایی است که البته در این مورد علاوه بر هزینه وکیل زوجین بایستی هزینه ثبت دادخواست و همچنین هزینه مشاوره خانواده که در پروسه طلاق اجباری است را پرداخت نمایند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل طلاق توافقی در ایلام را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل خانواده در ایلام کلیک کنید.

تکلیف مهریه در طلاق توافقی به چه صورت است؟

مهریه در طلاق توافقی بستگی به توافق آقا و خانم دارد. یعنی می‌توان مهریه را کامل بخشید، کامل پرداخت کرد و یا بخشی از مهریه را دریافت و مابقی را بخشید.

برای طلاق توافقی بر روی چه مسائلی باید توافق کرد؟

مهریه، نفقه، حضانت فرزند و استرداد هدایا و جهیزیه مواردی هستند که برای انجام طلاق توافقی باید نسبت به آن تعیین و تکلیف گردد.

داشتن وکیل برای طلاق توافقی اجباری است؟

خیر، در صورتی که زوجین مایل باشند می‌توانند خودشان پرونده طلاق را پیگیری کنند؛ با این حال وکیل طلاق توافقی با توجه به تخصصی که دارد، باعث می‌شود که پرونده در زمان کوتاه‌تری پیگیری و با روندی بهتر انجام شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا