وکیل طلاق

5 تا از بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله می خواهیم شما را با 5 تا از بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد آشنا کنیم، پس در ادامه همراه ما باشید. بنیان خانواده از مهم ترین اجزای یک جامعه است و تلاش برای حفظ آن بسیار ضروری می باشد. طلاق یکی از راه های فروپاشی یک خانواده می باشد که باعث آسیب دیدن فرزندان نیز خواهد شد. گاهی نیز تنها راه چاره ای است که زوجین برای ادامه زندگی فردی خود خواهند داشت. از این رو توصیه می شود کسانی که تصمیم به جدایی دارند، حتما از وکیلی زبده در این مسیر راهنمایی لازم را دریافت کنند.

دسته بندی انواع طلاق

هنگامی که زوجین دیگر راهی برای ادامه زندگی مشترک شان نمی بینند، تصمیم به خاتمه آن و جدایی می گیرند. گاهی اوقات زن و شوهر به دلیل مشکلات پیش پا افتاده ای طلاق را تنها راه حل زندگی خود می دانند و گاهی نیز با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند و در نهایت هم به ناچار، مجبور به جدایی می شوند. دسته بندی طلاق با توجه به نوع درخواست به سه گروه طبقه بندی می شود: طلاق توافقی، طلاق از طرف مرد و طلاق از طرف زن

بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد در این راه می تواند به افراد درگیر با این موضوع کمک شایانی کند. در نوع اول که به طور مفصل در مقاله مراحل طلاق توافقی در مورد آن صحبت شد، زوجین به صورت مشترک نتیجه می‌گیرند که دیگر تمایلی به ادامه زندگی ندارند و پیش از این که درخواست طلاق خود را به مراجع قانونی ارائه دهند، در مورد مهریه، نفقه و حضانت فرزندان با یکدیگر به تفاهم می رسند. طی کردن مراحل طلاق توافقی زمان کم تری نیاز دارد.

در مورد بعدی که طلاق از طرف مرد است، مرد با وجود داشتن حق طلاق می تواند به راحتی با پرداخت حقوق زن و جلب رضایت او، از همسرش جدا شود. در نوع سوم که سخت ترین نوع جدایی می باشد شرایط کمی پیچیده است. با توجه به این که حق طلاق با مرد است، می تواند برای جدایی رضایت ندهد و کار را برای زن دشوار کند. به همین دلیل حتما در این میان زن باید از بهترین وکیل طلاق در سعادت‌آباد مشورت بگیرد. غالبا زنان برای طلاق یک طرفه از تمامی حق و حقوق صرف نظر می کنند تا بتوانند موافقت مرد را برای جدایی به دست آورند.

دسته بندی انواع طلاق

ویژگی های بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد

بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد باید از ویژگی هایی برخوردار باشد تا مراجعین و افراد مختلفی که نیاز به کمک یک وکیل در طلاق خود دارند، بتوانند به ایشان اعتماد کنند. خصوصیات بهترین وکیل مهریه در سعادت آباد عبارتند از:

 • برخورداری از تجربه لازم برای دفاع کردن از موکلین و گرفتن حقوق آن ها
 • داشتن وجدان کاری صداقت و حسن اخلاق در کار، به طوری که موکل بداند که وکیل او تمام تلاش خود را برای رسیدگی به پرونده او به کار گرفته است.
 • داشتن مدرک تحصیلی معتبر و اطلاعات کافی و دقیق در زمینه آسیب شناسی جامعه شناسی روانکاوی و هر آنچه که بتواند زوجین را برای ادامه زندگی تشویق کند و آسیب های روانی جدایی را از آن ها دور کند.

5 تا از بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد را بشناسید!

حسن وحدانی

حسن وحدانی

حسن وحدانی، از جمله وکلای برجسته و کاربلد در شهر تهران می باشد که همواره موکلین و مراجعین زیادی به دلیل اعتماد به کار ایشان برای دریافت مشاوره و سپردن پرونده های خود به دفتر ایشان مراجعه می‌کنند. از این رو به دلیل تخصصی که در انواع پرونده های خانواده دارند، به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در سعادت‌آباد مشغول به فعالیت می باشند. آقای وحدانی بیش از 10 سال است که به طور حرفه ای مشغول به ارائه خدمات وکالتی به افراد مختلف می باشد و در این راه از هیچ تلاشی برای جلب رضایت مراجعین و موکلین خود فروگذاری نمی کند. کسانی که برای دریافت راهنمایی تصمیم به داشتن جلسه مشاوره با ایشان دارند، می توانند روزهای شنبه تا چهارشنبه با رزرو وقت قبلی به دفتر ایشان مراجعه نمایند.

تخصص و مهارت:

 • دارای 10 سال سابقه وکالت
 • متخصص در دعاوی مختلف حقوقی
 • ارائه مشاوره

آدرس: سعادت آباد، جنوب غربی چهار راه سرو، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمالی

شماره تماس: 09127976041

علی طلایی

 علی طلایی

آقای علی طلایی دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد به فعالیت مشغول می باشد. شماره پروانه وکالت آقای طلایی 7389 صادر شده از کانون وکلای دادگستری است. آقای طلایی به صورت تخصصی و با داشتن وجدان کاری به پرونده های موکلین خود رسیدگی می‌کند و سعی می‌کند در کم ترین زمان ممکن و با بهترین روش های موجود از موکلین خود دفاع کند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی
 • مشاوره به صورت حضوری و تلفنی
 • متخصص در دعاوی خانواده، طلاق، طلاق توافقی، مهریه

آدرس: سعادت آباد، بلوار 24 متری، نبش کوچه 3 شرقی، پلاک 35، واحد 302

شماره تماس: 02126767637

سید قاسم شریفی

سید قاسم شریفی

سید قاسم شریفی با شماره پروانه وکالت 1219 صادره از کانون وکلای دادگستری، 23 سال است که به طور تخصصی به کار وکالت و ارائه مشاوره مشغول می باشد. وی فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد در مقطع دکترا و در رشته حقوق خصوصی است که مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و کارشناسی خود را نیز در همین رشته از دانشگاه های سراسری و برتر کشور همچون شهید بهشتی دریافت نموده است. با توجه به این که تخصص ایشان در انواع دعاوی خانواده است، آقای شریفی نیز یکی از بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد محسوب می شود.

تخصص و مهارت:

 • دارای 23 سال سابقه
 • متخصص در انواع دعاوی خانواده، اداره کار، ملکی و شهرداری، راهنمایی و رانندگی

آدرس: سعادت آباد، خیابان سعادت آباد، میدان طهرانی مقدم

شماره تماس: 02122356683 – 02122078415

زهرا علیزاده

زهرا علیزاده

وکیل دیگری که به عنوان یکی از بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد به شمار می رود، خانم زهرا علیزاده می باشد. وی در حال حاضر یکی از وکلای فعال و پیگیر در انواع دعاوی خانواده می باشد که پرونده های موفق بسیاری را در این زمینه به ثمر رسانده است. شماره پروانه وکالت خانم علیزاده 27878 است.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در انواع دعاوی خانواده، انحصار ورثه، طلاق، طلاق توافقی و مهریه
 • مطالبه چک و وجوه نقد، دعاوی مربوط به انواع قراردادها، سفته و ابطال معامله
 • ارائه مشاوره تلفنی و حضوری

آدرس: سعادت آباد، محله مدیریت (دريا)، بلوار فرهنگ

شماره تماس: 09122270951

سمیه یزدانی اسفیدواجانی

سمیه یزدانی اسفیدواجانی

سمیه یزدانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران و یکی از بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد با شماره پروانه وکالت 28319، سال هاست دفتر وکالت مخصوص خود را در منطقه شمالی شهر تهران دایر کرده است و در آنجا به ارائه خدمات مشغول می باشد. خانم یزدانی با صبوری، احساس مسئولیت بالا و به روز نمودن اطلاعات و مطالعات خود و دریافت حق الوکاله منصفانه، توانسته است رضایت مراجعین و موکلین خود را با درصد بالایی جلب نماید.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی گوناگون حقوقی و کیفری
 • ارائه دهنده مشاوره در زمینه طلاق
 • نگارش و تدوین شکایت نامه، انواع لایحه ها و تنظیم انواع قراردادها

آدرس: سعادت آباد، شهرک غرب، بلوار فراحزادی، نبش گلستان دوم، ساختمان گلستان، پلاک 96، طبقه 5، واحد 15

شماره تماس: 09127998679 – 02166704696

محمد مهاجری

محمد مهاجری

محمد مهاجری از جمله وکلای حرفه ای و زبده در استان تهران می باشد که به عنوان وکیل پایه یک و مشاور حقوقی به ارائه خدمات در محدوده سعادت آباد مشغول است. ایشان یکی از بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد محسوب می شود. آقای مهاجری در حال حاضر به عنوان پژوهشگر دوره دکترای رشته حقوق عمومی در دانشگاه شهید بهشتی مشغول به تحصیل می باشد و علاوه بر وکالت، به تالیف و تدوین کتب و مقالات علمی نیز می پردازد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در تنظیم قراردادهای تجاری و بازرگانی
 • روزنامه نگار و فعال رسانه ای در روزنامه های کثیرالانتشار
 • وکالت انواع شرکت های تجاری و فعالیت به عنوان مشاور حقوقی در استارتاپ های نوین
 • سابقه کارشناس حقوقی در قوه قضاییه و دفتر ریاست جمهوری
 • تالیف بیش از 30 کتاب در خصوص موضوعات حقوقی

آدرس: سعادت آباد، خیابان مطهری، تقاطع اتوبان مدرس، پلاک 268

شماره تماس: 09108595610

اقدام مردان در صورت عدم تمکین زن

از وظایف زن در برابر مرد تمکین جنسی و تبعیت از او برای زندگی در محل تعیین شده توسط مرد است. حالا اگر زن در روابط جنسی از همسرش تمکین نکند مرد می تواند چه اقدامی کند؟ در صورت عدم تمکین جنسی زن از مرد، قانون این اجازه را به او می‌دهد که با مراجعه به دادگاه خانواده از همسرش شکایت کند و به صورت قانونی زن را وادار به تمکین نماید. در صورتی که زن همچنان از تمکین از مرد در روابط جنسی امتناع ورزد و مرد بتواند این موضوع را به دادگاه خانواده اثبات کند، به او اجازه ازدواج مجدد داده می شود.

نفقه ای که به زن تعلق می گیرد، در برابر تمکین او از مرد است و در صورت عدم تمکین، دیگر مستحق دریافت نفقه نخواهد بود. اقدام دیگری که مرد در صورت رخداد این موضوع می‌تواند انجام دهد، ارائه دادخواست طلاق می باشد و می تواند با استناد به این دلیل از همسرش جدا شود که البته برای این موضوع همراهی بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد لازم است، چرا که مرد باید تمامی حقوق زن را پرداخت نماید و سپس از او جدا شود.

اقدام مردان در صورت عدم تمکین زن

طلاق رجعی چیست؟

یکی از مواردی که بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد در مورد آن اطلاعات کاملی دارد و به خوبی می تواند آن را حل کند، انواع طلاق از نوع رجعی و بائن می باشد. طلاق رجعی به طلاقی می گویند که بعد از جاری شدن خطبه طلاق، مرد برای مدت زمانی این امکان را دارد که بتواند به همسرش رجوع کند و طلاق جاری شده را باطل نماید. اما این رجوع باید با هدف ادامه زندگی مشترک باشد. مطابق با ماده 1148 قانون، مدت زمانی که برای رجوع مرد به زن در نظر گرفته می‌شود، به اندازه عده زن است و عده به مدت سه بار پاکی از عادت ماهیانه زنان می باشد. قانون برای زنان باکره و یائسه عده در نظر نمی گیرد و طلاق آن ها از نوع بائن می باشد.

کلام آخر

طلاق از جمله دعاوی رایج در دادگاه های خانواده می باشد که انواع مختلفی دارد و بسیاری از وکلا به طور تخصصی در مورد این موضوع فعالیت می‌کنند. در این مقاله ما در مورد طلاق و معرفی 5 تا از بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد صحبت کردیم. از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم و منتظر دریافت نظرات و انتقادات شما در سایت وکیل چی می باشیم. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد کلیک کنید.

آیا اگر درخواست طلاق از طرف زن باشد، به او مهریه تعلق می گیرد؟

مهریه تحت هر شرایطی به زن تعلق می گیرد.

در طلاق توافقی باید نسبت به چه چیزهایی توافق کرد؟

 در طلاق توافقی باید نسبت به مسائل مالی مانند مهریه, نفقه, اجرت المثل, نحله و حق تصنیف دارایی توافق نمود. همچنین نسبت به جهیزیه، حضانت فرزندان, نفقه فرزندان، نحوه ملاقات فرزندان و وضعیت بارداری و باکره بودن زوجه توافق نمود.

آیا عدم تمکین اجرت المثل را نیز از بین می برد؟

خیر. فقط باعث قطع نفقه می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا