وکیلوکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل زن در قم❤️【آپدیت1402】⚖️

اگر به دنبال بهترین وکیل زن در قم هستید حتما این مقاله را مطالعه کنید، زیرا قرار است با بهترین و مجرب‌ترین وکلای زن در قم آشنا شوید. بسیاری از موکلین خانم ترجیح می‌دهند که از یک وکیل مجرب زن در پرونده‌های قضایی و حقوقی خود کمک بگیرند. امروزه با توجه به بالا رفتن سطح علمی زنان در محاکم دادگستری بسیاری از پرونده‌های موفق در حوزه‌های حقوقی توسط وکلای زن حل می شود. این مقاله فرصت خوبی است تا شما نیز با بهترین و مجرب‌ترین وکلای زن در پرونده‌های حقوقی و قضایی آشنا شوید.

بهترین وکیل زن در قم کیست؟

قبل از این که بخواهید یک وکیل خانم در پرونده‌های قضایی و حقوقی خود استخدام کنید لازم است که با ویژگی‌های بهترین وکیل زن در قم آشنایی داشته باشید. لازم به ذکر بوده که هنگام انتخاب وکیل زن در قم ابتدا لازم است که از مدرک تحصیلی وی و داشتن پروانه پایه یک دادگستری اطمینان حاصل کنید. همچنین توجه داشته باشید که وکیل خانم در حوزه‌های کیفری، حقوقی، قضایی، ثبتی، ملکی و خانوادگی تخصص کامل را داشته باشد.

بهترین وکیل حقوقی در قم خدمات حقوقی مختلف از جمله مشاوره قضایی و حقوقی را در اختیار موکلین خود قرار داده و حق الوکاله خود را مطابق وسعت کار تعیین می کند. ناگفته نماند که تجربه وکیل خانم در پرونده‌های حقوقی موفق نیز از دیگر موارد مهم در انتخاب بهترین وکیل زن در قم به شمار می‌رود.

بهترین وکیل زن در قم کیست؟

مزیت استخدام بهترین وکیل زن در قم نسبت به وکیل مرد

توجه داشته باشید که وکیل زن و مرد هر دو مراحل تحصیلی و کارآموزی یکسان را گذرانده و هنگام کسب پروانه پایه یک دادگستری از هیچ تفاوتی نسبت به یکدیگر برخوردار نیستند، اما اغلب موکلین خانم بنا بر دلایلی متفاوت وکیل زن را نسبت به مرد ترجیح می‌دهند، برای مثال می توان به این اشاره کرد که وکلای خانم اجتماعی‌تر هستند، زنان را بیشتر درک می کنند و شنونده مناسب‌تری برای موکلین خانم به حساب می آیند، چنین دلایلی سبب می شود تا انتخاب بهترین وکیل زن در قم نسبت به وکیل مرد برای موکلین خانم در اولویت باشد.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

انواع وکیل پایه یک دادگستری زن

هنگام انتخاب بهترین وکیل زن در قم توجه داشته باشید که وکلای دادگستری به انواع مختلفی دسته بندی می شوند و شما می بایست وکیل خود را طبق پرونده حقوقی خود انتخاب کنید. در حالت کلی وکلای پایه یک دادگستری به صورت وکیل معاضدتی، وکیل اتفاقی، وکیل انتخابی و وکیل تخسیری دسته بندی می شوند.

ناگفته نماند که انواع وکلا با توجه به نوع پرونده نیز متفاوت است وکلای پایه یک دادگستری در زمینه‌های مختلف فعالیت کرده و هر کدام از آن ها دارای تجارب و مهارت منحصر به فرد در حوزه مربوطه است. وکلای پایه یک دادگستری بر اساس موضوع پرونده را می توان به وکیل حقوقی، وکیل خانوادگی، وکیل ملکی، وکیل امور قراردادها، وکیل دیه، وکیل شرکت‌ها، وکیل چک و سفته، وکیل انحصار وراثت و وکیل مهاجرت دسته‌بندی کرد.

ویژگی های بهترین وکیل زن در قم

در پرونده های حقوقی مانند،  طلاق یک طرفه و یا طلاق توافقی استفاده از بهترین وکیل طلاق در قم می تواند تاثیر بسزایی در تسریع روند پرونده داشته باشد. لذا بهره مندی از وکیل در هر حوزه ای مزایای زیادی را برای موکل در پی خواهد داشت ولیکن وکلا بایستی دارای ویژگی های منحصر به فرد شخصیتی باشند که برخی از مهم ترین این ویژگی ها برای بهترین وکیل زن در قم به قرار ذیل است:

 مهم ترین ویژگی وکیل زن خوب مورد اعتماد بودن می باشد. از آنجا که موکل برای پیشبرد پرونده در مرجع قضایی تمامی اسرار مرتبط با موضوع پرونده را با وکیل در میان می گذارد لذا بهترین وکیل زن در قم نیز بایستی واجد شرایط اخلاقی مانند صداقت، امانت داری و حفظ اسرار موکل خود حتی بعد از اتمام پرونده باشد.

  بهترین وکیل زن در قم بایستی از مهارت برقراری ارتباط موثر و خوب با موکل خود برخوردار باشد و همچنین با فن بیان و سخنوری بتواند بر قاضی تاثیر بگذارد.

•  یک وکیل زن خوب بعد از بررسی پرونده در صورتی که بداند پیگیری پرونده در مرجع قضایی به نفع موکلش نمی باشد بایستی واقعیت را با او در میان گذاشته و از دادن وعده های امیدوار کننده

10 تا از بهترین وکیل زن در قم را بشناسید!

مرضیه صفدری

مرضیه صفدری

مرضیه صفدری وکیل پایه یک دادگستری در شهر قم می باشد؛ ایشان در زمینه های وکالتی همچون حقوقی، کیفری، ثبتی، خانواده و غیره فعالیت دارد. وی در امر وکالتو با 8 سال سابقه کاری توانسته است موکلین خود را راضی نگه دارد و به عنوان بهترین وکیل زن در قم در بین مردم معرفی شده است.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه حقوقی
 • مدرس دانشگاه
 • دارای مدرک دکتری خصوصی از دانشگاه تهران
 • رتبه 12 آزمون کانون وکلا

تماس: 09127516901

آدرس: فم، خیابان جهاد، تیرسراج8، محله عمران آباد

معصومه قلندری

معصومه قلندری

سرکار خانم معصومه قلندری کارشناس ارشد حقوق، مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری بوده و سابقه کاری درخشانی در انواع دعاوی کیفری، حقوقی و خانوادگی دارد. ایشان جز بهترین وکیل زن در قم بوده و همواره دلسوزانه بهترین نتایج را در پرونده های موکلین خود بدست آورده است.

خدمات:

 • وکالت در امور مختلف قراردادها
 • وکالت در امور مختلف کیفری مانند سرقت، کلاهبرداری، مواد مخدر جعل و…

آدرس: قم، میدان سعیدی، بلوار نیروی هوایی، بین کوچه 1 و 3، ساختمان یلدا، طبقه 5، واحد 16

شماره تماس: 09128516696

سعیده قنبری

سعیده قنبری

دکتر سعید قنبری دارای بیش از 10 سال سابقه کار در امور مختلف کیفری و حقوقی بوده و از بهترین وکلای زن در قم به شمار می‌رود. خانم قنبری وکیل پایه یک دادگستری بوده و مدرس دانشگاه در رشته حقوق نیز می باشد. سرکار خانم قنبری صدها پرونده حقوقی موفق را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

خدمات:

 • مشاوره در امور مختلف خانوادگی و حقوقی
 • وکالت در امور کیفری و حقوقی

آدرس: قم، بلوار جمهوری، نبش کوچه 16، ساختمان پاسارگاد، طبقه 5، واحد 11

شماره تماس: 0912757807 

خدیجه لطفی

خدیجه لطفی

سرکار خانم خدیجه لطفی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حقوق بوده و با داشتن پروانه پایه یک دادگستری جز بهترین وکیل زن در قم شناخته می شود. ایشان بیش از 15 سال سابقه کار در پرونده‌های مختلف حقوقی داشته و عضو کمیسیون مرکز وکلا در قم می باشند .

خدمات:

 • وکالت در دعاوی خانواده مانند مطالبه مهریه، طلاق، مطالبه نفقه و…
 • مشاوره حرفه‌ای حقوقی در انواع قراردادها، مطالبه چک و…

آدرس: قم، انتهای بلوار 15 خرداد، ابتدای 75 متری عمار یاسر، نبش میدان رزمندگان اسلام، مجتمع اداری میلاد نور، طبقه دوم، واحد 10

شماره تماس: 09127597442 

مریم عابدی

مریم عابدی

سرکار خانم عابدی وکیل پایه یک دادگستری و عضو انجمن وکلای دادگستری استان قم می باشد. مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد بوده و در حوزه‌های مختلف حقوقی و قضایی ده ها پرونده موفق را در کارنامه خود به ثبت رسانده است. خانم عابدی نیز جز بهترین وکیل زن در قم به شمار می‌رود.

خدمات:

 • مشاوره حقوقی در امور مسکن
 • وکالت در امور کیفری و حقوقی مختلف

آدرس: قم، میدان جهاد، کوچه 40، ساختمان آفتاب، طبقه 2، واحد 5

شماره تماس: 09123535782

مریم ثقفی

مریم ثقفی

سرکار خانم ثقفی از بهترین وکیل زن در قم محسوب شده و با مدرک کارشناسی ارشد حقوق توانسته است سابقه کاری درخشانی را در انواع پرونده‌های قضایی حقوقی و خانوادگی در کارنامه خود به ثبت برساند. ایشان توانسته است در پرونده های قضایی مختلف رای دادگاه را به نفع موکل تغییر دهد.

خدمات:

 • وکالت در دعاوی کیفری و حقوقی
 • مشاوره در انواع پرونده‌های حقوقی

آدرس: قم، بلوار جمهوری، نبش کوچه 52، پلاک 30، طبقه اول

 شماره تماس: 09381046296

اعظم حاتمی ورزنه

اعظم حاتمی ورزنه

سرکار خانم حاتمی ورزنه از بهترین وکیل زن در قم بوده که  دارای مدرک کارشناسی ارشد از رشته حقوق بوده و سابقه حرفه‌ای در پرونده‌های حقوقی کیفری و قضایی را دارا می‌باشد. ایشان عضو وکلای مرکز قم بوده و از مشاورین فعال وکلای قم محسوب می شود. خانم حاتمی توانسته است صدها پرونده حقوقی و کیفری را به صورت موفقیت آمیز پشت سر بگذارند.

خدمات:

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری، قضایی، ثبتی و ملکی
 • مشاوره در امور حقوقی خانوادگی مانند طلاق، نفقه و حضانت

آدرس: قم، میدان مطهری، طبقه فوقانی انجمن صنفی کامیونداران

شماره تماس: 09127482547

زینب ضیایی

زینب ضیایی

سرکار خانم زینب ضیایی با داشتن مدرک کارشناسی از دانشگاه تهران یکی از با تجربه‌ترین وکلای پایه یک دادگستری و همچنین بهترین وکیل زن در قم است. ایشان با سال ها تجربه موفق در انواع پرونده های خانوادگی مانند طلاق، نفقه، حضانت، حذف نام همسر و پروندهای کیفری و حقوقی مانند خیانت در اموال، کلاهبرداری و فعالیت توانسته است رزومه کاری خود را به بهترین شکل ممکن ارتقا دهد.

خدمات:

 • وکالت در دعاوی طلاق، خانواده، مهریه، حضانت فرزند و…
 • مشاوره و وکالت در امور خیانت در امانت، سرقت، دعاوی مالی، کلاهبرداری و تنظیم قراردادها

آدرس: قم، 45 متری صندوق ساختمان،  کوچه 36 کاج ،طبقه اول

شماره تماس: 02532925573

زهرا دادگر

زهرا دادگر

سرکار خانم دادگر از مشاوره دهندگان با تجربه و وکیل پایه یک دادگستری در شهر قم می‌باشد. ایشان سابقه کاری درخشانی را در ده‌ها پرونده حقوقی در کارنامه خود به ثبت رسانده است و سابقه مشاوره و وکالت در انواع پرونده های قضایی و کیفری را نیز برعهده دارد و جز بهترین وکیل زن در قم محسوب می شود.

خدمات:

 • وکالت در انواع دعاوی کیفری مانند جعل اسناد، تقلب، کلاهبرداری، خیانت در اموال و…
 • مشاوره و وکالت در امور خانوادگی، ملکی و حقوقی

آدرس: قم، خیابان گلستان، پلاک 13

 شماره تماس: 09128516563

الهه پاسالاری کلکو

الهه پاسالاری کلکو

سرکار خانم پاسالاری یکی از بهترین وکیل زن در قم بوده و با داشتن مدرک کارشناسی ارشد رشته حقوق  دارای سابقه کاری فوق العاده‌ای در امور مختلف حقوقی خانوادگی مانند طلاق، حضانت فزند، مهریه و انواع دعاوی کیفری و قضایی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

خدمات:

 • وکالت در امور حقوقی و قضایی
 • مشاوره و وکالت در امور خانوادگی ملکی و …

آدرس: قم، ابتدای نیروگاه، روبروی دادگاه خانواده، توحید 10، پلاک 6

شماره تماس: 09122536764

آیا حق الوکاله بهترین وکیل زن در قم نسبت به مرد متفاوت است؟

در رابطه با تفاوت حق الوکاله وکیل خانم و وکیل مرد باید بدانید که هیچ‌گونه تفاوتی در حق الوکاله وکیل خانم و مرد وجود ندارد و حق الوکاله وکیل خانم به عواملی مثل پیچیدگی پرونده، مهارت و تخصص وکیل و سایر عوامل درگیر در پرونده حقوقی بستگی دارد. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از حق الوکاله بهترین وکیل زن در قم در پرونده خود با وکیل مورد نظر مشاوره داشته و از آن اطلاع حاصل کنید.

آیا حق الوکاله بهترین وکیل زن در قم نسبت به مرد متفاوت است؟

مهمترین وظایف بهترین وکیل زن در قم

یک وکیل پایه یک دادگستری زمانی که پرونده حقوقی موکل خود را دریافت می کند وظایف مهمی نسبت به  امور حقوقی وی دارد. وکیل می‌بایست در تمامی جلسات دادگاه حضور داشته باشد و از حقوق موکل خود دفاع کند. همچنین بهترین وکیل زن در قم در امور مربوط به پرونده حقوقی موکل موظف است که تمامی ابلاغیه‌ها را به وی اطلاع دهد.

چرا باید در دعاوی حقوقی از وکیل استفاده کنیم؟

اینکه چرا باید وکیل استخدام کنیم و در دعاوی مختلف حقوقی حتماً باید یک وکیل دخالت کند دلایل زیادی دارد. از آنجایی که آیین دادرسی در مسائل مختلف حقوقی دشوار است افراد غیر حقوقدان به آسانی نمی توانند مسائل و مشکلات پرونده‌های حقوقی خود را حل کنند.

از سوی دیگر بنابر قانون کشور ادامه دعوای حقوقی و دفاع از حقوق موکل نیاز به دخالت وکیل دادگستری می باشد. توجه داشته باشید که طبق ماده ۵۵ قانون، مداخله اشخاص غیر حقوقدان در امور دادگستری ممنوع می باشد. با توجه به این موارد لازم است که در دعواهای حقوقی خود از بهترین وکیل زن در قم استفاده کنید تا بهترین نتیجه را در حل پرونده‌های حقوقی خود دریافت کنید.

آیا وکیل خانم قادر به وکالت دعاوی مختلف است؟

از آنجایی که یک وکیل خانم پایه یک دادگستری مدرک لازم جهت دفاع از حقوق موکل را دارد می تواند در تمامی دعاوی حقوقی و کیفری فعالیت کند. توجه داشته باشید که حوزه فعالیت بهترین وکیل زن  در قم با حوزه فعالیت وکلای مرد هیچگونه تفاوتی در کشور ندارد و شما می توانید در تمام دعاوی حقوقی خود از بهترین وکیل زن در قم کمک بگیرید، تنها نکته ای که در انتخاب وکیل باید آن را در نظر بگیرید حوزه فعالیت وکیل است.

آیا وکیل خانم قادر به وکالت دعاوی مختلف است؟

کلام آخر

امروزه وکلای خانم بسیاری در امور حقوقی مختلف فعالیت می کنند، در این مقاله به معرفی بهترین وکیل زن در قم پرداختیم. شما می توانید در دعاوی مختلف حقوقی و قضایی در استان قم از این وکلا بهره گرفته و به نتایج فوق العاده‌ای از حل پرونده‌های حقوقی برسید. لازم به ذکر است که هنگام انتخاب وکیل مربوطه در پرونده حقوقی خود از مهارت و تخصص وکیل در پرونده اطمینان حاصل کنید. شما باید دقت زیادی را در انتخاب وکیل پرونده خود داشته باشید و وکیلی را انتخاب کنید که اطلاعات به روزی داشته باشد و بتواند با شجاعت بلا دعوای حقوقی را به نفع شما تمام کند.

لازم به ذکر است؛ در صورت داشتن سوال، انتقاد و یا پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

حق الوکاله بهترین وکیل زن در قم چقدر است؟

حق الوکاله وکلای زن در قم به عوامل مختلفی مثل پیچیدگی پرونده و کاری که وکیل انجام می‌دهد بستگی دارد.

مهمترین ویژگی‌های بهترین وکیل زن چیست؟

یک وکیل زن کاربلد در قدم اول باید اطلاعات به روز داشته باشد و بتواند با صداقت کامل از حق شما در امور حقوقی دفاع کند.

آیا وکیل زن می تواند دعاوی مختلف را برعهده بگیرد؟

بله وکیل خانم پایه یک دادگستری قادر است در امور مختلف حقوقی فعالیت کند.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا