کسب و کار

بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد❤️【سال1403】⚖️

تعدادی از بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد طبق نظر وکیل چی:

 • دکتر مجتبی محمدی (سعادت آباد)
 •  دکتر محمد تقی‌زاده (سعادت آباد)

اگر به دنبال بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد هستید، این مقاله فرصت مناسبی است تا با بهترین وکلای قرارداد در سعادت آباد آشنا شوید. تنظیم قرارداد‌های مختلف امروزه از اهمیت زیادی برخوردار بوده و هرگونه مشکلات غیر تخصصی در تنظیم انواع قراردادها می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را شامل شود، بنابراین اگر می‌خواهید قراردادهای خود را طبق قوانین و مقررات کشور تنظیم کنید و از خسارت‌های احتمالی جلوگیری کنید بهتر است در تنظیم آن ها از وکلای تنظیم قرارداد مشاوره و کمک بگیرید.

قرارداد چیست؟

قرارداد یک سند مکتوب است که به صورت غیر رسمی یا رسمی تنظیم می شود. زمانی که عقود بین اشخاص به شکل مکتوب شده نوشته شده و این عقود شکل رسمی به خود بگیرد به آن قرارداد گفته می شود. انواع قراردادهای مختلف با یک عنوان خاص قوانین و مقررات خاصی داشته که حتما باید در تنظیم قرارداد به آن توجه شود، بنابراین بهتر است که در تنظیم و ثبت قراردادهای خود از بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد بهره گیرید.

قرارداد چیست؟

بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد کیست؟

به کارگیری از یک وکیل متخصص در تنظیم قرارداد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، بنابراین لازم است که قبل از تنظیم هر نوع قراردادی ابتدا بهترین وکلا در این زمینه را شناسایی کرده و از آن ها در تنظیم قرارداد خود استفاده کنید. بهترین وکیل قراردادها کسی است که در قدم اول مهارت و تخصص لازم را در پرونده‌های کیفری، حقوقی، ملکی، خانوادگی و ثبتی داشته باشد و با داشتن پروانه پایه یک دادگستری سابقه کاری درخشانی را در پرونده‌های تنظیم قرارداد را به خود اختصاص دهد.

10 تا از بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل ۲-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) ۳- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز ۴- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) ۵- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران ۶- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالشها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

شماره تماس: 09121212133

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

وب سایت: iranvakeel.com

دکتر محمد تقی‌زاده

محمد تقی زاده

دکتر تقی‌زاده وکیل پایه یک دادگستری از بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد به شمار می‌رود. دکتر محمد تقی زاده از با تجربه‌ترین و موفق ترین وکلا در انواع پرونده‌های ملکی، کیفری و حقوقی است.

خدمات:

 • وکالت و مشاوره حقوقی در دعاوی کیفری، ملکی و خانوادگی
 • مشاوره و وکالت در انواع قراردادها

آدرس: سعادت آباد، نبش خیابان 31، پلاک 116، ساختمان خانه سبز، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09121722464

حدود اختیارات بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد

اختیارات وکلای قراردادها مبتنی بر ماده 35 قانون دادرسی مدنی در امور مربوط به وکالت راجع به تجدید نظر، اعتراض به رای دادگاه، دادرسی، فرجام‌خواهی، وکالت در سازش و مصالحه، وکالت در تعیین جاعل، وکالت در توکیل، وکالت در ارجاع به داور، وکالت در جعل یا تردید نسبت به استرداد سند، وکالت در دعاوی خسارت، وکالت در تعیین کارشناس و وکالت در استرداد دعوا و در دادخواست مربوط به قرارداد می باشد. لازم به ذکر بوده که موکل قادر است هر کدام از این اختیارات را از وکیل سلب کند.

مهم ترین نکات در تنظیم قرارداد

در رابطه با تنظیم قرارداد توسط بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد نکات مهمی وجود دارد که به عنوان موکل باید از آن آگاهی داشته باشید. توجه داشته باشید که در قدم اول شما باید موضوع قرارداد خود را شناسایی کرده و به طور دقیق و واضح مشخصات قرارداد را به وکیل ارجاع دهید. از سوی دیگر لازم است که اختیارات وکیل خود را نسبت به تنظیم، ثبت یا ابطال قرارداد مشخص کرده و فقط در اموری که مربوط به دعاوی حقوقی می شود به وکیل صلاحیت دهید. ناگفته نماند که تعیین حق الوکاله وکیل را نیز قبل از هرگونه اقدام در قراردادها را فراموش نکنید.

حدود اختیارات بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد

تقسیم بندی و دسته‌بندی انواع قراردادها

قراردادهای مختلف می‌توانند به دسته‌های مختلفی تقسیم بندی شوند، برای مثال موضوع قرارداد می‌تواند انجام یک تعهد یا مبادله یک کالا باشد، از سوی دیگر افراد دخیل در قرارداد می‌توانند دو یا سه یا حتی بیشتر از سه نفر باشند، بنابراین قراردادها را می توان به انواع مختلفی مانند قرارداد لازم الاجرا، قرارداد جایز، قرارداد دو وجهی، قرارداد معلق، قرارداد منجز، قرارداد معوق، قرارداد عهدی، قرارداد مجانی، قرارداد تملیکی، قرارداد عینی، تشریفاتی، رضایی، مطلق، مشروط، فردی، جمعی، تحمیلی و الحاقی دسته بندی کرد.

نکات مهم در تنظیم قراردادها

زمانی که بخواهید قراردادی را تنظیم کنید لازم است که نکات مهم تنظیم قرارداد را بدانید. در این زمینه شما می‌توانید از بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد نیز کمک و مشاوره دریافت کنید، در رابطه با نکات مهم در تنظیم قرارداد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم وجود هرگونه قلم خوردگی در متن قرارداد
 • چاپ نسخه قرارداد به تعداد همه افراد ذینفع
 • حضور حداقل دو شاهد در قرارداد
 • حضور طرفین قرارداد هنگام امضا قرار داد
 • در صورتی که قرارداد، قرارداد ورثه باشد گواهی حصر ورثه در قرارداد لازم است.
 • قراردادهای تنظیم و ثبت شده در بنگاه معاملاتی سند عادی به شمار می‌رود.
 • در عقد قرارداد ملکی مساحت ملک می‌بایست در قرارداد ذکر شود.
 • لواحق و توابع در معامله در ثبت قرارداد قید شود.

ضرورت حضور بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد

هر کدام از قراردادها با یک نام و عنوان خاص در قانون کشور شناخته می شود و وکلای قراردادها به خوبی با تمامی بندهای قانون کشور در ثبت، تنظیم و ابطال قرارداد آشنایی دارند، بنابراین وکلای قراردادها قادر اند تا با استفاده از دانش حقوقی خود بهترین نتایج را برای شما از انواع دعاوی مربوط به قراردادها بدست آورند. ناگفته نماند که اکثر قراردادها لازم الاجرا بوده و بنابر شروط خاصی امکان فسخ آن ها وجود دارد، اما در صورت حضور یک وکیل خبره و کاربلد با نیابت از طرفین قرارداد امکان فسخ این قراردادها وجود دارد.

حق الوکاله وکیل قراردادها چگونه محاسبه می شود؟

حق الوکاله بهترین وکیل در سعادت آباد با توجه به نوع پرونده متفاوت است و حق الوکاله با توجه به مهارت و تخصص وکیل و پیچیدگی پرونده حقوقی در تنظیم، ثبت و ابطال قرارداد متفاوت مشخص می شود. شما می‌توانید جهت اطلاع دقیق از حق الوکاله بهترین وکلای قراردادها به صورت حضوری یا آنلاین با این وکلا ارتباط برقرار کرده و با ارائه جزئیات پرونده خود در خصوص قرارداد از حق الوکاله وکیل قرارداد اطلاع حاصل کنید.

حق الوکاله وکیل قراردادها چگونه محاسبه می شود؟

کلام آخر

تنظیم، ثبت یا فسخ قرارداد از حساسیت‌های خاصی برخوردار بوده که حتما باید مورد توجه قرار گیرد، بنابراین بهتر است برای انواع قراردادهای خود از بهترین وکلای قرارداد بهره گیرید. در این مقاله به معرفی بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد پرداختیم، شما می‌توانید در انواع قراردادهای خود از این وکلا بهره گرفته و بهترین نتایج را در پرونده‌های حقوقی انواع قرارداد بدست آورید. لازم به ذکر است؛ در صورت داشتن انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

قراردادهای دو وجهی به چه قراردادهایی گفته می شود؟

قراردادهای دو وجهی قراردادهایی هستند که برای یک طرف از افراد قرارداد قرارداد لازم الاجرا و برای طرف دیگر قرارداد جایز در نظر گرفته می شود.

به چه قراردادهایی قرارداد لازم الاجرا گفته می شود؟

قرارداد لازم الاجرا به قراردادی گفته می شود که هیچ کدام از طرفین در قرارداد توانایی انحلال یا حق فسخ آن را ندارند. این قرارداده ها تنها زمانی فسخ می شوند که در متن قرارداد به زمان یا مفاد فسخ آن اشاره شده باشد.

چرا در قراردادهای خود وکیل استخدام کنیم؟

حضور بهترین وکیل قراردادها در سعادت آباد باعث می شود تا روند ثبت، تنظیم و فسخ قرارداد طبق روند قانونی انجام  شود و مشکلی در رابطه با انواع  قراردادهای شما بوجود نیاید.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا