وکیل

10 تا از بهترین وکیل مالیات در سعادت آباد⭐【آپدیت1402】⚖️

اگر جهت انجام کارهای خود در اداره مالیات دچار مشکل شده اید نگران نباشید. چاره کار شما انتخاب بهترین وکیل مالیات در سعادت آباد می باشد. با انتخاب وکیل مالیات می توانید کارهای خود در اداره مالیات را به سرعت بهبود ببخشید و از ایجاد هزینه های اضافی جلوگیری کنید. در ادامه همراه ما باشید تا 10 تا از بهترین وکیل مالیات در سعادت آباد را به شما معرفی کنیم و از این طریق به راحتی وکیل مالیات خود را انتخاب کنید.

بهترین وکیل مالیاتی در سعادت آباد کیست؟

مالیات یکی از الزامات مهم در تمام جوامع است و از این رو برای مالیات اداره خاصی در نظر گرفته شده است. در این اداره سالیانه به امور مالیاتی افراد زیادی رسیدگی می شود. اما نکته قابل توجه این است که اداره مالیات نیز ممکن است مشکلات زیادی را برای افراد ایجاد کند و در نهایت تشکیل پرونده های مالیاتی برای آن ها شود. در این جا انتخاب بهترین وکیل مالیات می تواند مشکلات شما را تا حدود زیادی برطرف کند.

بهترین وکیل مالیات در سعادت آباد فردی است که دارای مهارت و تخصص کافی در رسیدگی به امور مالیاتی و حسابداری باشد. وکیل مالیات می تواند رسیدگی به پرونده های مالیاتی و امور مالی شرکت ها و سازمان ها را بر عهده بگیرد. با رسیدگی وکیل مالیاتی به امور مالیاتی، شرکت ها ملزم به پرداخت مالیات کمتری می شوند.

به طور معمول روزانه در سعادت آباد بر تعداد پرونده های مالیاتی افزوده می شود. از این رو نیاز است با بهترین وکیل مالیات در سعادت آباد مشورت و رسیدگی پرونده مالیات خود را به او واگذار کنید‌. بهترین وکیل مالیات باید به تمامی قوانین و مقررات مالیاتی آگاه باشد. همچنین لازم است در حوزه پیگیری و حل دعاوی مالیاتی بسیار توانمند و مسلط باشد.

بهترین وکیل مالیات در سعادت آباد باید در نوشتن لایحه مالیاتی بسیار توانا و متبحر باشد. همچنین وکیل مالیات باید دارای پروانه رسمی وکالت از سوی کانون وکلای دادگستری باشد. در زمان ایجاد مشکل در اداره مالیات، بهترین کار مراجعه به یک فرد متخصص و انتخاب بهترین وکیل مالیات است. پس در ادامه با همراه باشید تا لیستی از بهترین وکیل مالیات در سعادت آباد را به شما معرفی کنیم.

10 تا از بهترین وکیل مالیات در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل ۲-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) ۳- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز ۴- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) ۵- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران ۶- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالشها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

تلفن تماس:
02144969001
02144969002

وب سایت: iranvakeel.com

گلبرگ گلسرخی

گلبرگ گلسرخی

گلبرگ گلسرخی، وکیل پایه یک دادگستری و از مشاوران حقوقی هستند که در لیست وکلای مالیاتی توانمند سعادت آباد قرار دارند، از خدمات وکالتی خانم گلبرگ گلسرخی می‌توان به مشاوره حضوری و غیر حضوری اشاره کرد. خانم گلبرگ گلسرخی در رسیدگی به پرونده های مالیاتی و سایر امور بسیار زبده و با تجربه می باشند‌.

ایشان همچنین در رسیدگی به پرونده‌ های مربوط به دعاوی خانواده مانند طلاق، و امور مربوط به دعاوی ملکی مانند ابطال قرارداد، درخواست مطالبه سر قفلی و همچنین امور حقوقی، کیفری و ثبتی بسیار با تجربه و توانمند هستند. ایشان به دلیل مهارت و پشتکار بالایی که دارند از جمله بهترین وکیل مالیات در سعادت آباد محسوب می شوند.

تخصص و مهارت:

  • حل و فصل انواع دعاوی مالیاتی، کیفری، خانوادگی

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار مدیریت، پلاک 31، طبقه اول شمالی

شماره تماس: 09121897331

مینا احمدی

مینا احمدی

خانم مینا احمدی وکیل پایه یک دادگستری و از مشاوران حقوقی مطرح در سعادت آباد به شمار می رود. از خصوصیات این وکیل قوی و به نام؛آشنایی کامل با قوانین و مسائل حقوقی و مالیاتی می باشد‌. همین موضوع نیز سبب شده تا نام ایشان در لیست بهترین وکیل مالیات در سعادت آباد قرار بگیرد. ایشان در حفظ اطلاعات خصوصی موکل و پرونده بسیار کوشا می باشد. همچنین خانم مینا احمدی در تمامی امور حقوقی و کیفری، دعاوی خانواده، دعاوی ملکی و دیگر موارد بسیار با تجربه و توانمند می باشد.

تخصص و مهارت:

  • حل دعاوی ملکی، حقوقی، کیفری، خانوادگی
  • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان سرو، خیابان پیام، شهرک پاسارگاد

شماره تماس: 09122141753

حسن وحدانی

حسن وحدانی

حسن وحدانی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی و جز بهترین وکیل مالیات در سعادت آباد هستند. ایشان با تسلط و درایت خود قادر است به تمامی امور وکالتی شما به بهترین نحو رسیدگی کند. ایشان همواره تلاش می کنند تا موکلان خود را در زمینه حل دعاوی مربوطه یاری دهد و اطلاعات حقوقی آن ها را افزایش دهد. جناب آقای حسن دعاوی با بیش از 10 سال سابقه در رسیدگی به پرونده های مالیاتی، حقوقی، کیفری، ملکی و غیره در لیست خبره ترین وکلای مالیات در سعادت آباد قرار دارند.

تخصص و مهارت:

  • حل دعاوی مالیاتی، ملکی، کیفری، خانوادگی

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو غربی، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو، مجتمع سروناز، پلاک 72، طبقه 5، واحد 21 شمال

شماره تماس: 09127976041

علی طلایی

علی طلایی

علی طلایی از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی برجسته و نام آشنا در سعادت آباد است. ایشان در حل و رسیدگی به کلیه امور مالیاتی و حقوقی بسیار حرفه ای و تخصصی عمل می کند. ایشان همواره تلاش می کند تا موکلین خود را در حل و فصل دعاوی راهنمایی کند‌. از سوابق درخشان آقای علی طلایی می توان به حل صدها پرونده مالیاتی، کیفری، خانواده و غیره اشاره کرد.

همچنین آقای علی طلایی با مشاوره دقیق و حرفه ای موکلین خود را نسبت به درصد موفقیت و شرایط کلی پرونده آگاه می کند. همچنین تمام تلاش خود را می کند تا آن ها را در حل پرونده شان یاری دهد. جناب آقای علی طلایی در طی سابقه کاری خود توانسته بیش از صدها پرونده مالیاتی، کیفری، تجاری، خانوادگی و بسیاری دیگر را با موفقیت حل و فصل نماید.

تخصص و مهارت:

  • وکیل پایه یک دادگستری
  • مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار 24 متری، نبش سوم شرقی، پلاک 35، واحد 302

شماره تماس: 02126767637

وظایف وکیل مالیاتی چیست؟

بهترین وکیل مالیات در سعادت آباد فردی است که ا آگاهی کامل و تسلط بر قوانین، آیین نامه های مالیاتی و بخشنامه ها به پرداخت مالیات کمتر به سازمان ها کمک می کند.

  • دادرسی مالیاتی

از وظایف وکیل مالیات حل پرونده های مالیاتی شرکت ها و سازمان ها می باشد. در زمان های مشخصی از سال شرکت ها و سازمان ها اقدام به پر کردن فرم اظهارنامه مالیاتی می کنند. پس از آن فرم اظهارنامه مالیاتی به اداره مالیات ارسال می شود. در مواقعی ممکن است مامور ممیز مالیاتی بر اساس ارزیابی های خود مبلغ بیشتری را برای شرکت یا سازمان در نظر بگیرد.

  • پشتیبانی مالیاتی

از وظایف دیگر وکیل مالیات بررسی راه های استفاده از معافیت های مالیاتی و نظارت بر قراردادهای انعقاد شده و نحوه پرداختی و دریافتی شرکت ها است. وکیل مالیاتی به مدیران مالی شرکت ها و سازمان ها مشاوره های بسیار خوبی ارائه می دهد. این مشاوره ها در جهت آشنایی مدیران مالی با قوانین مالیاتی و شرایط آن ها می باشد. همچنین یک وکیل مالیاتی خوب به تنظیم صورت حساب های مالی شرکت ها می پردازد تا شرکت مالیات کمتری را پرداخت کند.

وظایف وکیل مالیاتی چیست؟

کلام آخر

بهتر است جهت پیدا کردن یکی از بهترین وکلای مالیاتی در سعادت آباد با دقت بیشتری این انتخاب را انجام دهید. این انتخاب به شما کمک خواهد کرد تا مشکلات و امور مالیاتی شما به بهترین نحو حل و فصل شود‌. در این مطلب از وکیل چی سعی کردیم لیستی از بهترین وکیل مالیات در سعادت آباد را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده بهترین وکیل مالیاتی در سعادت آباد را انتخاب نمایید‌. سپاس که تا پایان این مقاله همراه ما بودید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا