وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل ابطال قرارداد در تبریز⚡【سال1403】⚖️

تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی است که جمعیت بالایی دارد. مشکلات حقوقی ممکن است که بر سر راه هر کسی قرار بگیرد، این که چگونه این مسائل را حل کنیم نکته قابل اهمیتی است که باید توجه ویژه ای به آن داشت. قرارداد توسط وکیل تنظیم شده و در آن مسئولیت ها، انتظارات، چشم اندازها و مشخصات طرفین ثبت می شود. در واقع وجود قرارداد به ارتباط شکل جدی تری می دهد. این که طرفین باید چه مسائلی را رعایت کنند و در غیر این صورت چه عواقبی در انتظار دارند؛ باعث متعهد شدن هر دو جانب به مفاد می باشد. بهترین وکیل ابطال قرارداد در تبریز موضوع امروز سایت وکیل چی است لطفا تا پایان همراه ما باشید.

 تعریف ابطال قرارداد

ارتباطات بر اساس یک حد و مرزهایی شکل می گیرد که این قوانین توسط طرفین رابطه وضع می شود. در واقع قرارداد توافق یک یا چند نفر بر سر موضوعی می باشد. ارتباطات و قراردادها می توانند از نوع همکاری، نمایندگی، خدمات خرید وفروش، پیمان با موضوعات مختلف و ضمانتی باشند. گاهی اوقات در شرایط و موقعیت های خاصی قرارداد با رضایت دوسویه یا یک طرفه فسخ یا ابطال می گردد. بهترین وکیل تنظیم قرارداد در تبریز باید شرایط ابطال یا فسخ قرارداد را هم در نظر بگیرد و با توجه به آن پیمان را طراحی کند.

ابطال قرارداد با توجه به موضوع و شرایط آن انجام می پذیرد. زمانی که یک قرارداد باطل می شود به این معنا است که آثار آن باقی نمانده و به طور کلی اتمام یابد. در هر قراردادی اعم از نکاح، معاملات و سایر پیمان هایی که میان طرفین عقد می شود، با قصد ابطال مفاد قرارداد به طور کامل بی اعتبار تلقی شده و بی اهمیت می باشد.

در برخی از پرونده ها، اختلاف بر سر قرارداد عادی است. قرارداد عادی به سندی گفته می شود که در مراجع معتبری تنظیم نشده باشد و افراد ذینفع قصد ابطال آن را داشته باشند. به طور کلی با استناد بر دلایل ابطال قرارداد، ذینفع با تنظیم دادخواست و تصدیق بطلان قرارداد از سمت دادگاه مصلح، در خواست حکم ابطال قرارداد را دارد.

 تعریف ابطال قرارداد

بهترین وکیل ابطال قرارداد در تبریز چه کسی است؟

 شغل وکالت به اشخاص متمرکز، مستعد، کوشا و ریزبین نیاز دارد. یک وکیل خوب باید توانایی انجام کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، مالی، ملکی، تجاری و اداری را داشته باشد و در آن دسته از پرونده هایی که سابقه موفقیت زیادی دارد از تخصص برخوردار باشد. وکیل خوب با دانش حقوقی خود برای هر مسئله ای راه حلی دارد. عاملی که در برد یک وکیل در پرونده ها تاثیر گذار است روحیه عدالت خواهی و صداقت در امور می باشد.

بهترین وکیل ابطال قرارداد در تبریز کسی است که از سواد حقوقی بهره مند بوده و با انواع عقود قرارداد آشنایی داشته باشد. در قانون مدنی قراردادها با موضوعات و انواع متفاوتی دسته بندی می شوند، یک وکیل خبره باید تمام مقرارت و شرایط تنظیم هر یک را به خوبی بلد بوده و بر مبنای آن برای ابطالش وارد عمل شود. بطلان قرارداد پروسه خود را داشته که با تخصص وکیل در زمینه به کوتاه ترین حالت ممکن صورت می گیرد.

10 تا از بهترین وکیل ابطال قرارداد در تبریز به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
رضا حقیقی فردتبریز، خیابان اکبر زمانی، حافظ اول
راضیه طهماسب نژادتبریز، چهار راه منصور، ساختمان باراما
مصطفی آبادیانتبریز، خیابان گلستان، کوچه دوازدهم، پلاک 15
فهیمه گوگردچیتبریز، سه راه ولیعصر، اول سعدی
جواد صادقیتبریز، سه راه امین، جنب بانک تجارت

10 تا از بهترین وکیل ابطال قرارداد در تبریز را بشناسید!

رضا حقیقی فرد

رضا حقیقی فرد

جناب آقای حقیقی فرد وکیل پایه یک دادگستری با بیش از 10 سال سابقه وکالت در دعاوی مختلف هستند. ایشان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی داشته و در دفتر خصوصی خود مشغول به وکالت می باشند. پروانه وکالت این وکیل خبره به شناسه 6853 ثبت شده است. تخصص اصلی آقای رضا حقیقی فرد تنظیم و ابطال قراردادهای حقوقی در تبریز است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی آنلاین و حضوری
 • طرح درخواست ابطال قراردادها با موضوعات متفاوت
 • وکالت دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی و تجاری

آدرس: تبریز، خیابان اکبر زمانی، حافظ اول، پلاک 24

راضیه طهماسب نژاد

راضیه طهماسب نژاد

این خانم وکیل پایه یک دادگستری با مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی می باشد. خانم راضیه طهماسب نژاد با شکیبایی به دنبال پیگیری دعاوی واگذار شده بوده و بیشترین آمار رضایت موکلین را دارند. ایشان با 10 سال سابقه کار از بهترین وکیل ابطال قرارداد در تبریز می باشند. خانم طهماسب نژاد در حوزه مالیاتی و اداره کار هم فعال بوده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیر حضوری
 • نگارش و باطل کردن قراردادهای شرکتی، نمایندگی و خرید و فروش
 • وکالت تخصصی پرونده های جرائم علیه اشخاص و اموال، طلاق غیابی، مشارکت در ساخت و جعل اسناد

آدرس: تبریز، خیابان امام خمینی، چهار راه منصور، رو به روی برج ابریشم، ساختمان باراما، طبقه 3، واحد1

مصطفی آبادیان

مصطفی آبادیان

ایشان عضو کانون وکلا بوده و جزو بهترین وکیل ابطال قرارداد در تبریز به شمار می روند. آقای مصطفی آبادیان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. پروانه وکالت این وکیل با شماره 986 از کانون وکلا دادگستری تبریز صادر شده است. از سوابق کاری ایشان می توان تدریس در دانشگاه های حقوق را نام برد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، اینترنتی، تلفنی
 • تنظیم انواع شکوائیه، دادخواست، لوایح ، قرارداد و انواع آن
 • متخصص امور حقوقی، کیفری، ثبتی، مالی، خانواده و شرکتی

آدرس: تبریز، خیابان گلستان، کوچه دوازدهم، پلاک 15

فهیمه گوگردچی

فهیمه گوگردچی

سرکار خانم گوگردچی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در تبریز به عنوان بهترین وکیل ابطال قرارداد مشغول به کار هستند. ایشان تجربه 18 سال فعالیت در زمینه های حقوقی را در رزومه خود ثبت کرده اند. پروانه وکالت فهیمه گوگردچی از مرکز وکلا قوه قضایی با شماره 21583 صدور یافته است. مقطع تحصیل این وکیل ماهر کارشناسی ارشد حقوق قضایی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • فعال در زمینه قراردادها و اوراق حقوقی
 • پیگیری دعاوی کیفری، خانواده و ملکی

آدرس: تبریز، سه راه ولیعصر، اول سعدی، طبقه فوقانی بانک مهر اقتصاد، واحد 8

جواد صادقی

جواد صادقی

آقای جواد صادقی وکیل و مشاور حقوقی دارای 8 سال تجربه کاری می باشند. ایشان دانش آموخته کارشناسی ارشد فقه و حقوق جزا و حقوق بین الملل هستند. آقای صادقی پروانه وکالت خود را از کانون وکلا دادگستری دریافت کرده و از بهترین وکیل ابطال قرارداد در تبریز محسوب می شوند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم و بطلان قرارداد
 • وکالت حرفه ای دعاوی طلاق، داوری، شهرداری، تملک و عقود و معاملات

آدرس: تبریز، سه راه امین، جنب بانک تجارت، طبقه سوم، باشگاه ایرانیان، واحد 1

شرایط عمومی ابطال قرارداد در قانون مدنی

در حقیقت شرایط بطلان قرارداد به دو نوع عمومی و خصوصی یافت می شود. شرایط عمومی در همه پیگیری دعاوی ابطال قرارداد کاربرد دارد. شرط اصلی ابطال قرارداد بر اساس ماده 190 قانون مدنی، وجود شروط زیر و اثر حقوقی آن می باشد که به منظور عدم عقد قرارداد است.

قصد و رضای طرفین: به جهت شکل گیری هر قرارداد دو جانب، باید قصد نگارش آن را داشته و به هر صورتی آن را انجام دهند. بر خلاف این حالت، هنگامی که طرفین بر سر باطل کردن قرارداد با یک دیگر تفاهم داشته باشند می توانند برای آن اقدام کنند.

اهلیت طرفین قرارداد: وقتی می گوییم اهلیت منظور صلاحیت و سزاواری اشخاص برای بطلان و اعمال حقوقی قرارداد می باشد. طبق ماده 211 قانون مدنی شرایط اهلیت شامل برخورداری از عقل، بلوغ و اختیارات لازم به جهت تنظیم یا باطل کردن قرارداد می باشد.

موضوع معین: قرارداد باید در بردارنده موضوعی باشد. اگر قرارداد به جهت انتقال مال یا پیمان بستن برای انجام کاری منعقد شده باشد؛ باید قابل انتقال، معلوم و موجود، قابل تسلیم، مقدور و مفید باشد.

مشروعیت جهت معامله: بنا بر ماده 217قانون مدنی انگیزه و هدف قرارداد باید به طور واضح مشروع باشد در غیر این صورت معامله باطل است.

مغایرت مفاد قرارداد با نظم عمومی: در ماده 975 قانون مدنی آمده است؛ عقودی که در جهت اختلال در نظم عمومی و اخلاق حسنه باشد و با تحریک کردن احساسات افراد جامع همراه باشد باطل تلقی می گردد و هیچ اعتباری در نزد قانون ندارد.

مطلب پیشنهادی: بهترین موسسه حقوقی در تبریز

شرایط عمومی ابطال قرارداد در قانون مدنی

یافتن بهترین وکیل ابطال قرارداد در تبریز

زمانی که وکیل دارای تخصص و مهارت در انجام امور حقوقی باشد، به همین واسطه صاحب اسم و رسم می شود. برای این که بهترین وکیل ابطال قرارداد در تبریز را بیابید می توانید به سایت های معتبر حقوقی مراجعه کرده و درباره وکلا اطلاعات لازم را کسب کنید. همچنین امکان برقراری ارتباط به غیر حضوری به شما در انتخاب وکیل تان کمک می کند.

یکی از روش های انتخاب وکیل خبره در استان آذربایجان شرقی استعلام گرفتن از کانون وکلا دادگستری تبریز می باشد؛ زیرا معتبر ترین پروانه وکالت توسط این مرجع حقوقی صادر می گردد. همچنین می توانید از موسسات حقوقی در این زمینه مشاوره دریافت کرده و نسبت به اخذ وکیل اقدام کنید.

کلام آخر

همه ی وکلا در حوزه تنظیم و ابطال قراردادهای حقوقی تا حدودی دارای سابقه کاری هستند اما بهترین وکیل ابطال قرارداد در تبریز با حل مشکلات این چنینی و در زمینه قراردادها با پیچ و خم های این مسیر آشنایی داشته و می داند چگونه باید درخواست بطلان قرارداد را تسلیم دادگاه کند. روش های پیگیری و سریع امور حقوقی با این موضوع را می شناسد و روند رسیدگی آن را سرعت می بخشد. وکیل چی از توجه شما به مطالب سایت صمیمانه قدردانی می کند. در صورت تمایل نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا