وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. دولت برای جبران امکاناتی که در اختیار شهروندان قرار می دهید هزینه ای را تحت عنوان مالیات به صورت مستقیم و غیر مستقیم از آنان دریافت می کند و به این امر توجه ویژه ای دارد و قوانین خاصی را برای آن تصویب کرده است. لذا برخی افراد حقیقی یا حقوقی ممکن است به هر دلیلی با مشکلات مالیاتی روبرو شده و به دلیل عدم آگاهی با قوانین آن دچار بدهی و جرایم سنگینی شوند. در چنین شرایطی لازم است با مراجعه به بهترین وکیل مالیاتی و دریافت مشاوره های لازم از بروز خسارت های جبران ناپذیر و مشکلات امور مالیاتی جلوگیری کنید.

بهترین وکیل مالیاتی در تهران چه کسی است؟

بهترین وکیل مالیاتی در تهران کسی است که در انجام امور حسابداری و مالیاتی از دانش و تخصص لازم برخوردار بوده و آشنایی کاملی با روند پیگیری پرونده های مالیاتی را داشته باشد. در حقیقت بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران در این حوزه توانایی و مهارت لازم را در دفاع از حقوق موکل خود در جلسات رسیدگی به پرونده های مالیاتی را دارد. وکیل مالیاتی در هر دو حوره حقوقی و کیفری فعالیت دارد و با مفاهیم اقتصادی و قوانین مربوط به آن سرو کار دارد.

بهترین وکیل مالیاتی در تهران چه کسی است؟

اهمیت بهترین وکیل مالیاتی

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ایران در رسیدگی  و جریان پرونده های مالیاتی نقش اساسی دارد و از بروز هرگونه خسارت و آسیب مالی جلوگیری می کند. بهترین وکیل مالیاتی در تهران با ایجاد شرایط مناسب در پرونده های مالیاتی موجب تسریع روند دادرسی آن ها می شود و با مهارت بالایی که دارد این دعاوی را حل و فصل و به نتیجه می رساند. و به عنوان فردی که در این زمینه از تخصص کافی برخوردار است در جریان قضایی مالیاتی به موکل خود کمک می کند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

حیطه های تخصصی بهترین وکیل مالیاتی در تهران کدام است؟

همانطور که پیشتر نیز گفتیم وکلای مالیاتی با پیچیده ترین قوانین و مقررات مربوط به امور مالیاتی آشنایی کاملی دارند و طیف گسترده ای از مسائل مربوط به مالیات ها، تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی، مشاوره به مشتریان حقیقی و حقوقی در زمینه ساختار مالی شغل خود و غیره را مورد رسیدگی و پیگیری قرار می دهند. انواع مختلفی از تخصص در زمینه امور مالیاتی وجود دارد که وکلایی که در این زمینه فعال هستند بایستی بر کلیه این تخصص ها مسلط می باشند ولیکن در حالت کلی می توان دو حیطه تخصصی را برای بهترین وکیل مالیاتی در تهران معرفی کرد که به قرار ذیل است:

 • وکیل مالیات بر ارث: وکلایی که در این زمینه فعالیت می کنند بر قوانین مربوط به مالیات بر ارث تسلط دارند و  به افراد در برنامه ریزی املاک مشاوره های تخصصی ارائه می دهد و به آنان این اطمینان را می دهد که دارایی و اموال آن ها بعد از مرگ براساس آنچه که خود تمایل دارند تقسیم و توزیع می گردد.

قوانین مربوط به مالیات بر ارث پیچیدگی های زیادی دارد و وکیل مالیاتی با ارائه راهنمایی های لازم به موکلین خود کمک می کند تا میزان بدهی مالیات را به حداقل ممکن برساند و حداکثر سود دارایی های به جا مانده را به ورثه و ذی نفعان انتقال دهد.

 • وکیل مالیات بر ارزش افزوده: صاحبین مشاغل مختلف در جامعه با استخدام بهترین وکیل مالیاتی در تهران می توانند امور مربوط به مالیات بر ارزش افزوده را در مسیر قانونی با دریافت نتیجه مطلوب و دلخواه طی کنند. البته به این نکته توجه داشته باشید که وکیل مربوطه باید  ضمن این که از تجربه و اعتبار لازم برخوردار است دارای مجوز وکالت در مراجع قضایی نیز باشد.

10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران را بشناسید!

محمدرضا میانجی

محمدرضا میانجی

وکالت و مشاوره در امور مالیاتی با ۲۸ سال سابقه کار در سازمان امور مالیاتی و بطور تخصصی در واحد مالیات بر ارث.

شماره تماس: 09123893711

امیر والایی باشیز

امیر والایی باشیز

امیروالایی باشیز وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 6 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان، اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده، شرکت های تجاری و دعاوی مالیاتی دارند. آقای والایی باشیز پرونده های مالیاتی را با توجه به تسلطی که برقوانین آن دارند در مدت زمانی کوتاه رسیدگی و به نتیجه می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 6 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان دولت، سه راه نشاط، پلاک 50، واحد 10

سیده نازنین ابراهیم نیا

سیده نازنین ابراهیم نیا

سیده نازنین ابراهیم نیا از وکلای پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان 5 سال سابقه وکالت در حوزه های حقوقی کیفری، خانواده، ملکی، امور قراردادها و مالیاتی را دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل مالیاتی در تهران معرفی می شوند. سابقه درخشان و درصد بالای موفقیت ایشان به دلیل داشتن حسن خلق و پشتکار برای پیگیری پرونده ها است.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان میرشریفی، پلاک 9، واحد 54

امیرمحمد مظفریان

امیرمحمد مظفریان

امیر محمد مظفریان وکیل پایه یک و عضوکانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 10 سال سابقه فعالیت در زمینه های حقوقی عقود و معاملات، مطالبه خسارت، ملکی، دیوان عدالت اداری، بازرگانی صادرات و واردات و دعاوی مالیاتی دارند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، تجریش، میدان قدس، ابتدای خیابان دکتر شریعتی، بن بست مهنا 1، پلاک 9، طبقه 3

بهاره نادری ولاشجردی

بهاره نادری ولاشجردی

بهاره نادری ولاشجردی وکیل پایه یک دادگستری و جزو بهترین وکیل مالیاتی در تهران می باشند. ایشان 8 سال سابقه وکالت در زمینه های حقوقی اسناد رسمی و تجاری، اعسار، تعزیرات و مجازات های بازدارنده و دعاوی مالیاتی دارند. خانم نادری ولاشجردی بر قوانین حقوقی پرونده های مالیاتی تسلط و اشراف کاملی دارند و در زمانی کوتاه این پرونده ها را به نتیجه می رسانند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از میدان پونک، خیابان یازدهم، پلاک 30، واحد 1

دکتر مهدی اسماعیلی

دکتر مهدی اسماعیلی

دکتر مهدی اسماعیلی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای داگستری در تهران می باشند. ایشان در حوزه پرونده های مالیاتی به صورت تخصصی فعالیت می کنند و در این زمینه تجربه و تبحر بالایی دارند و به عنوان یکی از بهترین وکیل مالیاتی در تهران معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی

آدرس: تهران، استاد مطهری، خیابان کوه نور، خیابان سوم، پلاک 5، واحد 303

مینو عبدالهی

مینو عبدالهی

مینو عبدالهی وکیل پایه یک دادگستری و عضو مرکز وکلا قوه قضایی در تهران می باشند. ایشان 9 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند و در زمینه پرونده های مالیاتی نیز به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاور حقوقی شرکت کاشی و سرامیک گیلانا
 • مشاور حقوقی شرکت پرتو کوره القایی تپکا
 • مشاور حقوقی شرکت جهاد تحقیقات آب و انرژی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، شهرری، خیابان 24 متری، خیابان مسلم ابن عقیل، پلاک 81، طبقه سوم

امید فتحی

امید فتحی

امید فتحی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان 4 سال سابقه وکالت در حوزه مختلف حقوقی و رسیدگی و پیگیری پرونده های مالیاتی را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی بیمه کوثر
 • مدرس دانشگاه علمی و کاربردی
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان اسد آبادی، نبش خیابان 14، پلاک 2، واحد 4

فرزان مالی

فرزان مالی

فرزان مالی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در حوزه دعاوی کلاهبرداری، موادمخدر، سرقت، حدود و خانواده فعالیت می کنند و پرونده های مالیاتی را نیز می پذیرند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • تدریس آمادگی آزمون وکالت
 • مشاوره حضوری  و غیرحضوری

آدرس: تهران، میدان فاطمی، خیابان جوانمهر، پلاک 14، واحد 3

علی نظری منتظر

علی نظری منتظر

علی نظری منتظر یکی از وکلای پایه یک در تهران هستند. ایشان پروانه وکالت خود را در سال 1398 از کانون وکلای دادگستری اخذ کردند و پس از آن به صورت حرفه ای فعالیت خود را در حوزه پیگیری و رسیدگی به دعاوی مختلف حقوقی از جمله پرونده های مالیاتی آغاز کردند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل مالیاتی در تهران معرفی می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • 3 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • دکتری حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، ضلع شمال شرقی میدان انقلاب، مجتمع نبوت، پلاک 43، طبقه پنجم، واحد 5

ویژگی های بهترین وکیل مالیاتی در تهران

بهترین وکیل در ایران که به صورت تخصصی در حوزه دعاوی مالیاتی فعالیت دارد باید دارای ویژگی هایی به قرار ذیل باشد:

 • اشراف کامل بر قوانین مالیاتی: بهترین وکیل مالیاتی در تهران بایستی بر قوانین مربوط به امور مالیاتی تسلط کامل داشته و برای هر مسئله و مشکل ایجاد شده در این دعاوی راه حل منطقی براساس چارچوب قوانین ارائه دهد و بدین ترتیب از بروز هر گونه مشکل جدی تر در این زمینه جلوگیری به عمل آورد.
 • تجربه کاری: در هر رشته ای تجربه می تواند نقش بسزایی داشته باشد. یک وکیل مالیاتی با توجه به تجربه ای که در گذشته در پیگیری پرونده های مختلف داشته دچار مشکل نمی شود و به راحتی و با تبحر بالایی روند دارسی را پیش می برد.
 • به روز بودن اطلاعات: با توجه به این که قوانین مالیاتی ممکن است که هرچند سال یک مرتبه براساس شرایط موجود در جامعه تغییر کند لذا بهترین وکیل مالیاتی در تهران که در حوزه دعاوی مالیاتی به صورت تخصصی فعالیت دارد بایستی با مطالعه همه جانبه، اطلاعات خود را در مورد قوانین مالیاتی به روز کند و بر تمامی بخشنامه ها و آیین نامه های صادره آگاه گردد.
حیطه های تخصصی بهترین وکیل مالیاتی در تهران کدام است؟

عوامل موثر بر هزینه وکیل مالیاتی

در تعیین میزان دستمزد وکیل توافق میان طرفین اهمیت زیادی دارد. اما این توافق هم با توجه به برخی مسائل و موارد مختلف انجام می شود. از عوامل موثر در هزینه وکیل می توان به شهر و محل مورد نظر اشاره نمود. طبیعتا در شهرهای بزرگ مانند تهران و اصفهان هزینه های زندگی بسیار بالا است و به دنبال آن هزینه وکالت هم افزایش می یابد.

از دیگر نکات مهمی که در هنگام تعیین حق الوکاله بهترین وکیل مالیاتی در تهران باید به آن توجه کرد نوع پرونده است. دعاوی ساده، به سهولت حل شده و نیازی به پیگیری مداوم ندارند به همین دلیل کم هزینه تر خواهند بود. از طرف دیگر، رسیدگی به چنین پرونده هایی نیازی به زمان طولانی ندارد و در کمترین زمان ممکن حل و فصل خواهد شد. اما در خصوص پرونده های پیچیده چنین نیست، پیگیری این دعاوی نیاز به تبحر خاصی دارد. این دعاوی به دلیل نیاز به بررسی های بیشتر، روند دادرسی طولانی تری هم دارند، پس هزینه بیشتری را نیز می طلبند.

مرحله واگذاری پرونده به وکیل هم از دیگر عوامل موثر بر دستمزد وکیل است. هر چه پرونده در مرحله پایین تری به وکیل سپرده شود، هزینه بیشتری دارد. ناگفته نماند نتیجه پرونده ارتباطی به دستمزد وکیل نداشته و در هر صورت باید این مبلغ توسط موکل پرداخت شود، حتی اگر نتیجه دلخواه وی حاصل نشود.

وظایف وکیل مالیاتی

از مهم ترین وظایف بهترین وکیل مالیاتی در تهران می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • وکیل مالیاتی باید در حوزه وکالت پرونده های مالیات بر ارزش افزوده فعالیت داشته باشد.
 • وکیل دعاوی مالیاتی در زمینه تمامی انواع پرونده های مالیات از قبیل مالیات بر ارث، مالیات بر درآمد، مالیات بر اجاره و … مشاوره حقوقی ارائه می دهد.
 • بهترین وکیل مالیاتی در تهران موظف به تهیه و تنظیم اظهارنامه های مالیاتی می باشد.
 • از دیگر وظایف وکیل مالیات تنظیم و تدوین لوایح اعتراض بر مالیات و دفاع از موکل حقیقی و حقوقی خود در جلسات حل اختلاف مالیاتی می باشد.
 • وکیل مالیاتی با بررسی صورت های مالی میزان مالیات را به حداقل میزان ممکن می رساند.
وظایف وکیل مالیاتی

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل مالیاتی در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل مالیاتی در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید.

وکیل مالیاتی باید در چه جلساتی شرکت کند؟

لازم است بدانید وکیل مالیاتی حق شرکت در جلسات اداره دارایی، سازمان تامین اجتماعی، اداره ثبت شرکت ها، اداره ارزش افزوده، دادگاه مالیات، جامعه حسابداران رسمی توسط سرمایه گذاری و غیره را دارد.

حق الزحمه وکیل مالیاتی چقدر است؟

برای محاسبه و پرداخت حق الزحمه وکیل مالیاتی عوامل زیادی دخیل هستند عواملی مانند رزومه و سابقه وکیل، حجم کار مبلغ توافق شده تعداد اسناد حسابداری و مرحله ای که پرونده به دست وکیل سپرده می شود در تعیین مبلغ نقش دارند.

جرائم مالیاتی شامل چه مواردی می شود؟

زمانی که فردی درآمد واقعی خود را پنهان می کند و یا حتی شغل خود را پنهان می کنند، تاخیر در ارائه دادن اظهارنامه مالیاتی، اعلام نکردن درآمد خود یا معاملاتی که می تواند شامل مالیات بشود، عدم پرداخت مالیات و از این دست تخلفات

4/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + هشت =

دکمه بازگشت به بالا