وکیل

5 تا از بهترین وکیل زن در سعادت آباد ⭐【آپدیت1402】⚖️

در این مقاله سعی داریم 5 تا از بهترین وکیل زن در سعادت آباد را به شما معرفی نماییم. سعادت آباد یکی از مناطق شمالی شهر تهران است که ساکنین بسیاری داشته و مراکز مهمی در آنجا دایر است و ازین نظر جزو مناطق استراتژیک تهران محسوب می شود. در برخی دعاوی حقوقی و کیفری ممکن است خانم ها ترجیح شان این باشد که از یک وکیل زن برای پرونده خود بهره ببرند. وکلای فعال در این ناحیه از تبحر و تخصص شایانی برخوردارند و با دقت و تمرکزی که دارند می توانند پرونده را به بهترین شکل ممکن حل کنند. اگر شما نیز تمایل به انتخاب یک وکیل زن دارید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

علت انتخاب بهترین وکیل زن در سعادت آباد

بهترین وکیل زن در ایران، فردی مسئولیت پذیر و حاذق در حرفه خود است که پرونده های حقوقی و کیفری را پیگیری می نماید. همان طور که می دانید وکلا می توانند با سطح علمی خود و تجربه ای که در دوران فعالیت خود به دست آورده اند، پرونده های پیچیده و دشوار را در کم ترین زمان و با بالاترین حد رضایت موکلین به پایان برسانند. برخی افراد این گونه تصور کنند که می توانند به جای وکیل، خودشان به پرونده رسیدگی کنند. اما باید بگوییم که امروزه پیچیدگی دعاوی حقوقی و روند بروکراسی پرونده ها بسیار بیش تر شده است که قطعا بهترین وکیل مهریه در سعادت آباد می تواند با شناختی که از تمام این مراحل دارد از پس آن به خوبی برآید.

علت این که بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای یک وکیل مرد، از وکیل زن درخواست کمک کنند، میزان دقت و تمرکز زنان در حل مسائل است. درضمن دلسوزی وکلای زن بیش تر بوده و از هیچ تلاشی برای موفقیت موکلین خود دریغ نمی کنند .روابط عمومی وکلای زن بسیار بالا است و موکلین با آن‌ها بیش تر احساس راحتی دارند.

علت انتخاب بهترین وکیل زن در سعادت آباد

موضوعات قابل بررسی توسط وکیل زن

وکلای زن قادرند انواع دعاوی را وکالت کرده و بدون هیچ مانعی به آن ها رسیدگی کنند. پرونده هایی که بهترین وکیل زن در سعادت آباد می تواند آن ها را قبول کند عبارتند از:

موضوعات کیفری: دعاوی کیفری از جمله دعاوی هستند که دادگاه، طرفین را ملزم به استخدام وکیل می نماید و حتی از وکلای تسخیری برای آن ها وکیلی در نظر می گیرد. در یک طرف این پرونده ها شاکی و در طرف دیگر متشکی عنه وجود دارد. البته ممکن است شاکی، شخص خاصی نباشد و جرم تنها جنبه عمومی داشته و شاکی یکی از مراجع قانونی باشد. در دعاوی کیفری به دلیل مجازاتی مثل حبس، شلاق و برخی موارد اعدام، حساسیت بالاست و مسئولیت وکلا بسیار سنگین تر است.

دعاوی حقوقی: در این موارد بر خلاف دعاوی کیفری مجازات هایی همچون حبس برای متهم که در اینجا خوانده نام دارد در نظر گرفته نمی شود و تنها باید ضرر و زیان های طرف مقابل را جبران کند. دعاوی حقوقی خود انواع مختلفی دارد.

دعاوی ملکی: موضوعات ملکی به نوعی زیر مجموعه ای از دعاوی حقوقی می باشند که موضوع بحث مواردی همچون تملک آپارتمان، خلع ید و تصرف عدوانی، ابطال اسناد رسمی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی مربوط به موجر و مستاجر و غیره می باشد.

دعاوی خانواده: این موضوعات نیز مثل دعاوی ملکی به بخش حقوقی مربوط است و پرونده هایی مربوط به این حوزه در دادگاه خانواده به صورت مجزا بررسی می شود و وکلایی مثل بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد وکالت پرونده های آن را بر عهده می گیرند که در این مورد بیش تر خانم ها ترجیح می دهند از یک وکیل زن کمک بخواهند.

5 تا از بهترین وکیل زن در سعادت آباد را بشناسید!

پوراندخت عزیزی

پوراندخت عزیزی

پوراندخت عزیزی اولین وکیلی است که در لیست بهترین وکیل زن در سعادت آباد جای می گیرد. خانم عزیزی وکیلی است که به دلیل سابقه چندین ساله در حرفه وکالت و موفقیت های چشمگیری که در پرونده های خود به دست آورده است شهرت یافته است. شماره پروانه وکالت وی، 16831 است که کانون وکلای دادگستری استان تهران به ایشان اعطا شده است. از ویژگی های خانم عزیزی دقت و تمرکز و رفتار مناسب با موکلین می باشد.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده طلاق مهریه ارث
 • اخذ پرونده های مربوط به ملکی خلع ید تملک آپارتمان اراضی مشاع و تغییرات کاربری
 • ارائه خدمات وکالتی و مشاوره ای به صورت حضوری و غیر حضوری

آدرس: سعادت اباد، خیابان علامه طباطبائی جنوبی، کوچه 34، پلاک 31، واحد 2

شماره تماس: 09126648001

سمیه حسینی دخت

سمیه حسینی دخت

سمیه حسینی دخت دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در سعادت آباد معرفی می شود. سابقه 10 ساله ایشان باعث شده است که در دعاوی گوناگون حقوقی، کیفری و خانواده به تجربه لازم دست یابد. تحصیلات ایشان نیز کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه های برتر کشور می باشد که باعث شده است ایشان تسلط لازم را در خصوص قوانین و مواد و تبصره های آن داشته باشد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت به صورت حرفه ای و مستمر
 • دارای تجربه انواع دعاوی کیفری و حقوقی
 • تنظیم و نوشتن انواع اوراق قضایی

آدرس: سعادت آباد، بلوارمديريت، ميدان فرهنگ، كوچه قوام شهيدي، جنب برج آبی، پلاك 29، طبقه 4، واحد 25

شماره تماس: 09123965729

سمیه حبیبی

سمیه حبیبی

سمیه حبیبی با شماره پروانه وکالت 28586 از کانون وکلای دادگستری و مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی، وکیلی که در زمره بهترین وکیل زن در سعادت آباد به شمار می رود. خانم حبیبی تجربه سال ها فعالیت در موسسات حقوقی و مهاجرتی را در کارنامه خود دارد و تاکنون در انواع دعاوی به خصوص دعاوی خانواده به موفقیت های متعدد و تحسین برانگیزی دست یافته است.

تخصص و مهارت:

 • مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق
 • ارائه مشاوره تلفنی آنلاین و حضوری

آدرس: سعادت آباد، خیابان قره تپه ای، پلاک 56

شماره تماس: 09120282210

مینا احمدی

مینا احمدی

مینا احمدی وکیل دیگری است که به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در سعادت آباد فعالیت می کند. خانم مینا احمدی دارای پروانه وکالت به شماره 11442 است. وی سال هاست که به صورت فعال و مستمر به مراجعین خود مشاوره های لازم را ارائه می دهد و در پرونده های مختلف حقوقی و کیفری تجربه خوبی کسب نموده است. خانم احمدی همواره به موازین اخلاقی در حرفه خود پایبند بوده و داشتن شرافت را اصل کار خود قرار داده داده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی دادخواست شکواییه لایحه در موضوعات مختلف
 • مشاوره آنلاین غیر حضوری و حضوری
 • متخصص در دعاوی حقوقی

آدرس: سعادت آباد، میدان سرو، خیابان پیام، شهرک پاسارگاد

شماره تماس: 09122141753

مونا ترابی

مونا ترابی

مونا ترابی با شماره پروانه وکالت 21235، از وکلای برجسته و حاذق است که به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در سعادت آباد محسوب می شود. وی در انواع دعاوی کیفری و حقوقی مانند کلاهبرداری‌، قاچاق، پولشویی و اختلاس دارای تجربه وکالت می باشد. دفتر وکالت مستقل خانم ترابی به نام موسسه حقوقی بین المللی عدالت آریایی آماده پذیرش مراجعین و موکلین و ارائه خدمات وکالتی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • 9 سال سابقه وکالت
 • کارشناسی ارشد رشته حقوق
 • داور در انواع قراردادهای داخلی

آدرس: سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به میدان کتاب، پلاک 129، طبقه 5، واحد 505

شماره تماس: 09121979750 – 02122097090

چگونگی ابطال وکالت

وکالتنامه می تواند در دو نوع ساده و وکالتنامه بلاعزل باشد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. در وکالتنامه بلاعزل، همان طور که از نامش پیداست، امکان عزل وکیل و فسخ قرارداد وجود ندارد و شرایط خاصی را نیاز دارد. در وکالت‌نامه ساده که معمولا افراد برای استخدام وکیل از چنین وکالتنامه ای استفاده می کنند، می توان تحت شرایطی آن را فسخ کرد. ابطال وکالت نامه ساده در دو حالت صورت می گیرد:

وکیل می تواند از ادامه کار انصراف دهد و استعفای خود را از پرونده مورد نظر به موکل خود اعلام کند. در حالت دیگر ممکن است که موکل تمایلی به همکاری با وکیل نداشته باشد و او را عزل کند‌. وکالتنامه ای که بین موکل و بهترین وکیل زن در سعادت آباد تنظیم شده است تا زمانی اعتبار دارد که طرفین تمایل به همکاری با یکدیگر داشته باشند. طبق اختیاراتی که در این قرار به طرفین داده می‌شود، هر کدام هر زمان که بخواهند می توانند از همکاری با یکدیگر کناره گیری کنند. شرایط دیگر فسخ وکالت نامه این است که یکی از طرفین به جنون رسیده باشد و یا فوت کند. در این صورت وکالت تنظیم شده به خودی خود منحل می گردد.

چگونگی ابطال وکالت

مشاور حقوقی کیست و چه تفاوتی با وکیل دارد؟

مشاوره حقوقی وکیل هر دو در یک حوزه فعالیت می کنند، اما تفاوت بزرگی که می توان برای آن دو قائل شد، حیطه اختیارات آن ها می باشد. تمامی کسانی که بعد از پایان تحصیلات در رشته های قضایی و حقوقی وارد بازار کار می شوند، می توانند به عنوان مشاور حقوقی فعالیت کنند. این افراد معمولا در شرکت ها و دفاتر حقوقی به ارائه خدمات حقوقی و مشاوره ای می پردازند. اما نکته حائز اهمیت این است که مشاورین حقوقی اجازه اخذ پرونده و وکالت آن ها را از نظر قانونی ندارند. برای این که آن ها نیز بتوانند به عنوان وکیل فعالیت کنند باید در آزمون وکالت شرکت کرده و با دریافت پروانه وکالت به صورت قانونی اقدام به اخذ پرونده های حقوقی و قضایی نمایند. بهترین وکیل زن در سعادت آباد به عنوان مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می نماید.

کلام آخر

امروزه بسیاری از وکلای فعال در مراجع قضایی، خانم هستند و به صورت حرفه ای به وکالت انواع دعاوی می پردازند. در این مقاله ما 5 تا از بهترین وکیل زن در سعادت آباد را برای کسانی که نیاز به همراهی و کمک یک وکیل زبده دارندژ معرفی نمودیم. از همراهی شما سپاس گزاریم. برای شناخت وکلای مطرح در هر کجای کشور با سایت وکیل چی در ارتباط باشید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل طلاق در سعادت آباد کلیک کنید.

انواع وکالت کدامند؟

معاضدتی، تسخیری، انتخابی، اتفاقی

رای غیابی به چه معناست؟

اگر شخصی محکوم در رای نه ابلاغ به دست وی رسیده باشد و نه در جلسه حاضر شود و نه دفاعیه بدهد، اصطلاحا می گویند رای غیابی است .

وکالت از نظر شکل به چند دسته تقسیم می شود؟

وکالت رسمی، وکالت عادی، وکالت شفاهی

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا