وکیل

10 تا از بهترین وکیل زن در سعادت آباد❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در سعادت آباد را به شما معرفی نماییم. سعادت آباد یکی از مناطق شمالی شهر تهران است که ساکنین بسیاری داشته و مراکز مهمی در آنجا دایر است و ازین نظر جزو مناطق استراتژیک تهران محسوب می شود. در برخی دعاوی حقوقی و کیفری ممکن است خانم ها ترجیح شان این باشد که از یک وکیل زن برای پرونده خود بهره ببرند. وکلای فعال در این ناحیه از تبحر و تخصص شایانی برخوردارند و با دقت و تمرکزی که دارند می توانند پرونده را به بهترین شکل ممکن حل کنند. اگر شما نیز تمایل به انتخاب یک وکیل زن دارید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

علت انتخاب بهترین وکیل زن در سعادت آباد

بهترین وکیل زن، فردی مسئولیت پذیر و حاذق در حرفه خود است که پرونده های حقوقی و کیفری را پیگیری می نماید. همان طور که می دانید وکلا می توانند با سطح علمی خود و تجربه ای که در دوران فعالیت خود به دست آورده اند، پرونده های پیچیده و دشوار را در کم ترین زمان و با بالاترین حد رضایت موکلین به پایان برسانند. برخی افراد این گونه تصور کنند که می توانند به جای وکیل، خودشان به پرونده رسیدگی کنند. اما باید بگوییم که امروزه پیچیدگی دعاوی حقوقی و روند بروکراسی پرونده ها بسیار بیش تر شده است که قطعا بهترین وکیل مهریه در سعادت آباد می تواند با شناختی که از تمام این مراحل دارد از پس آن به خوبی برآید.

علت این که بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای یک وکیل مرد، از وکیل زن درخواست کمک کنند، میزان دقت و تمرکز زنان در حل مسائل است. درضمن دلسوزی وکلای زن بیش تر بوده و از هیچ تلاشی برای موفقیت موکلین خود دریغ نمی کنند .روابط عمومی وکلای زن بسیار بالا است و موکلین با آن‌ها بیش تر احساس راحتی دارند.

علت انتخاب بهترین وکیل زن در سعادت آباد

موضوعات قابل بررسی توسط وکیل زن

وکلای زن قادرند انواع دعاوی را وکالت کرده و بدون هیچ مانعی به آن ها رسیدگی کنند. پرونده هایی که بهترین وکیل زن در سعادت آباد می تواند آن ها را قبول کند عبارتند از:

موضوعات کیفری: دعاوی کیفری از جمله دعاوی هستند که دادگاه، طرفین را ملزم به استخدام وکیل می نماید و حتی از وکلای تسخیری برای آن ها وکیلی در نظر می گیرد. در یک طرف این پرونده ها شاکی و در طرف دیگر متشکی عنه وجود دارد. البته ممکن است شاکی، شخص خاصی نباشد و جرم تنها جنبه عمومی داشته و شاکی یکی از مراجع قانونی باشد. در دعاوی کیفری به دلیل مجازاتی مثل حبس، شلاق و برخی موارد اعدام، حساسیت بالاست و مسئولیت وکلا بسیار سنگین تر است.

دعاوی حقوقی: در این موارد بر خلاف دعاوی کیفری مجازات هایی همچون حبس برای متهم که در اینجا خوانده نام دارد در نظر گرفته نمی شود و تنها باید ضرر و زیان های طرف مقابل را جبران کند. دعاوی حقوقی خود انواع مختلفی دارد.

دعاوی ملکی: موضوعات ملکی به نوعی زیر مجموعه ای از دعاوی حقوقی می باشند که موضوع بحث مواردی همچون تملک آپارتمان، خلع ید و تصرف عدوانی، ابطال اسناد رسمی، الزام به تنظیم سند رسمی، دعاوی مربوط به موجر و مستاجر و غیره می باشد.

دعاوی خانواده: این موضوعات نیز مثل دعاوی ملکی به بخش حقوقی مربوط است و پرونده هایی مربوط به این حوزه در دادگاه خانواده به صورت مجزا بررسی می شود و وکلایی مثل بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد وکالت پرونده های آن را بر عهده می گیرند که در این مورد بیش تر خانم ها ترجیح می دهند از یک وکیل زن کمک بخواهند.

10 تا از بهترین وکیل زن در سعادت آباد به همراه آدرس دفتر وکالت عبارتند از:

نام وکیلآدرس دفتر وکالت
دکتر ساره ملی‌ بختیاریسعادت آباد، سرو غربی، خیابان شکوفه، ساختمان صنوبر
سیمین یزدانیسعادت آباد، بلوار دریا، ابتدای صرافهای جنوبی
سمیه حسینی دختسعادت آباد، بلوارمديريت، ميدان فرهنگ
مینا احمدیسعادت آباد، میدان سرو، خیابان پیام، شهرک پاسارگاد

10 تا از بهترین وکیل زن در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر ساره ملی‌ بختیاری

دکتر ساره ملی‌ بختیاری

دفتر وکالت دکتر ساره ملی‌ بختیاری با تیمی مجرب و بیش از ۱۰ سال سابقه‌ی وکالت تخصصی در کلیه‌ی پرونده‌های ملکی، حقوقی، کیفری و پرونده‌های جنجالی و کلان اقتصادی اقدام به ارائه خدمات حقوقی به اشخاص، شرکت‌های معتبر و کسب و کارها نموده‌اند.
ایشان فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های شهید بهشتی و تهران می‌باشند.
و در کلیه‌ی پرونده‌ها با تیمی حاذق، منظم و پیگیر بهترین راه‌حل‌ها را در پرونده‌ها ارائه داده‌اند.
صبر، صداقت و پاسخگویی و بهره‌گیری از حداکثر توان علمی و فردی سبب موفقیت ایشان در پرونده‌ها و رضایت موکلین گردیده
شما با هر توان مالی می‌توانید با کسب مشاوره یا مراجعه به دفتر وکالت ایشان، مشکل حقوقی خود را حل نمایید.

بخشی از رزومه‌ی ایشان:
کسب رتبه ۸۰ در آزمون سراسری فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی
کسب رتبه ۸ در آزمون سراسری مقطع کارشناسی ارشد و فارغ‌التحصیل از دانشگاه تهران
دکترای تخصصی حقوق عمومی
کسب رتبه ۳ در آزمون اختبار کانون وکلا
۱۰ سال سابقه وکالت تخصصی و ارائه خدمات حقوقی به اشخاص داخل و خارج از کشور، شرکت‌های معتبر و  و کسب و کارها

آدرس: سعادت آباد، سرو غربی، نرسیده به بلوار پاکنژاد، خیابان شکوفه، نبش جوی‌پا، ساختمان صنوبر، واحد ۱۱

شماره تماس:

02126618849

09124265634

سیمین یزدانی

سیمین یزدانی

سیمین یزدانی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
کارشناس ارشد حقوق خصوصی
دارای ده سال سابقه وکالت
قبول وکالت در دعاوی ملکی کیفری خانواده وصول مطالبات

آدرس: سعادت آباد بلوار دریا ابتدای صرافهای جنوبی پلاک ۱۰ واحد۵

تلفن: ۰۹۱۲۳۲۶۳۶۷۲

سمیه حسینی دخت

سمیه حسینی دخت

سمیه حسینی دخت دیگر وکیلی است که به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در سعادت آباد معرفی می شود. سابقه 10 ساله ایشان باعث شده است که در دعاوی گوناگون حقوقی، کیفری و خانواده به تجربه لازم دست یابد. تحصیلات ایشان نیز کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه های برتر کشور می باشد که باعث شده است ایشان تسلط لازم را در خصوص قوانین و مواد و تبصره های آن داشته باشد.

تخصص و مهارت:

  • 10 سال سابقه وکالت به صورت حرفه ای و مستمر
  • دارای تجربه انواع دعاوی کیفری و حقوقی
  • تنظیم و نوشتن انواع اوراق قضایی

آدرس: سعادت آباد، بلوارمديريت، ميدان فرهنگ، كوچه قوام شهيدي، جنب برج آبی، پلاك 29، طبقه 4، واحد 25

مینا احمدی

مینا احمدی

مینا احمدی وکیل دیگری است که به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در سعادت آباد فعالیت می کند. خانم مینا احمدی دارای پروانه وکالت به شماره 11442 است. وی سال هاست که به صورت فعال و مستمر به مراجعین خود مشاوره های لازم را ارائه می دهد و در پرونده های مختلف حقوقی و کیفری تجربه خوبی کسب نموده است. خانم احمدی همواره به موازین اخلاقی در حرفه خود پایبند بوده و داشتن شرافت را اصل کار خود قرار داده داده است.

تخصص و مهارت:

  • تنظیم اوراق قضایی دادخواست شکواییه لایحه در موضوعات مختلف
  • مشاوره آنلاین غیر حضوری و حضوری
  • متخصص در دعاوی حقوقی

آدرس: سعادت آباد، میدان سرو، خیابان پیام، شهرک پاسارگاد

چگونگی ابطال وکالت

وکالتنامه می تواند در دو نوع ساده و وکالتنامه بلاعزل باشد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. در وکالتنامه بلاعزل، همان طور که از نامش پیداست، امکان عزل وکیل و فسخ قرارداد وجود ندارد و شرایط خاصی را نیاز دارد. در وکالت‌نامه ساده که معمولا افراد برای استخدام وکیل از چنین وکالتنامه ای استفاده می کنند، می توان تحت شرایطی آن را فسخ کرد. ابطال وکالت نامه ساده در دو حالت صورت می گیرد:

وکیل می تواند از ادامه کار انصراف دهد و استعفای خود را از پرونده مورد نظر به موکل خود اعلام کند. در حالت دیگر ممکن است که موکل تمایلی به همکاری با وکیل نداشته باشد و او را عزل کند‌. وکالتنامه ای که بین موکل و بهترین وکیل زن در سعادت آباد تنظیم شده است تا زمانی اعتبار دارد که طرفین تمایل به همکاری با یکدیگر داشته باشند. طبق اختیاراتی که در این قرار به طرفین داده می‌شود، هر کدام هر زمان که بخواهند می توانند از همکاری با یکدیگر کناره گیری کنند. شرایط دیگر فسخ وکالت نامه این است که یکی از طرفین به جنون رسیده باشد و یا فوت کند. در این صورت وکالت تنظیم شده به خودی خود منحل می گردد.

چگونگی ابطال وکالت

مشاور حقوقی کیست و چه تفاوتی با وکیل دارد؟

مشاوره حقوقی وکیل هر دو در یک حوزه فعالیت می کنند، اما تفاوت بزرگی که می توان برای آن دو قائل شد، حیطه اختیارات آن ها می باشد. تمامی کسانی که بعد از پایان تحصیلات در رشته های قضایی و حقوقی وارد بازار کار می شوند، می توانند به عنوان مشاور حقوقی فعالیت کنند. این افراد معمولا در شرکت ها و دفاتر حقوقی به ارائه خدمات حقوقی و مشاوره ای می پردازند.

اما نکته حائز اهمیت این است که مشاورین حقوقی اجازه اخذ پرونده و وکالت آن ها را از نظر قانونی ندارند. برای این که آن ها نیز بتوانند به عنوان وکیل فعالیت کنند باید در آزمون وکالت شرکت کرده و با دریافت پروانه وکالت به صورت قانونی اقدام به اخذ پرونده های حقوقی و قضایی نمایند. بهترین وکیل زن در سعادت آباد به عنوان مشاور حقوقی و وکیل پایه یک دادگستری فعالیت می نماید.

کلام آخر

امروزه بسیاری از وکلای فعال در مراجع قضایی، خانم هستند و به صورت حرفه ای به وکالت انواع دعاوی می پردازند. در این مقاله ما 5 تا از بهترین وکیل زن در سعادت آباد را برای کسانی که نیاز به همراهی و کمک یک وکیل زبده دارندژ معرفی نمودیم. از همراهی شما سپاس گزاریم. برای شناخت وکلای مطرح در هر کجای کشور با سایت وکیل چی در ارتباط باشید.

انواع وکالت کدامند؟

معاضدتی، تسخیری، انتخابی، اتفاقی

رای غیابی به چه معناست؟

اگر شخصی محکوم در رای نه ابلاغ به دست وی رسیده باشد و نه در جلسه حاضر شود و نه دفاعیه بدهد، اصطلاحا می گویند رای غیابی است .

وکالت از نظر شکل به چند دسته تقسیم می شود؟

وکالت رسمی، وکالت عادی، وکالت شفاهی

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا