وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله می خواهیم شما را با 10 تا از بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد آشنا کنیم. هدف از نگارش این متن، ارائه اطلاعاتی مفید در خصوص انواع دعاوی خانواده و چگونگی مواجهه با آن ها در زمان بروز مشکلات و اختلافات مربوط به این حوزه است. لازم به ذکر است که وکیل خانواده با وکیل خانوادگی متفاوت است. ما در این مقاله به طور مفصل در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد. شما نیز اگر نیاز به همراهی چنین فردی در پرونده ه در حال بررسی خود در دادگاه خانواده دارید و به تنهایی نمی توانید به آن خود رسیدگی کنید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد کیست؟

وکیل خانواده به اصطلاح به وکیلی گفته می شود که حوزه تخصصی فعالیت او، موضوعات مربوط به دعاوی خانواده باشد. شاید به اشتباه برخی افراد این گونه تلقی کنند که وکیل خانواده همان وکیل خانوادگی است؛ در صورتی که این برداشت اشتباه است. باید بگوییم وکیل خانوادگی تقریبا به استخدام یک فرد و یا یک خانواده در می آید و می تواند به تمامی امور آن ها رسیدگی کند. این امور اعم از دعاوی پیش آمده، معاملات و تنظیم قرارداد های آن ها و حتی دخل و تصرف در هزینه‌های شخصی می باشد. اما وکیل خانواده به وکیلی گفته می شود که به طور اختصاصی در موضوعات مربوط به دعاوی خانواده هم چون طلاق، مهریه، ارث و وصیت و غیره ورود می‌ یابد.

بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد با داشتن تحصیلات مربوط به این حوزه و داشتن پروانه وکالت، به عنوان وکیل پایه یک دادگستری وکالت افراد درگیر با چنین موضوعاتی را برعهده می گیرد. بهترین وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد می تواند با تلاش و پیگیری و وجدان کاری از موکل خود به نحو مطلوب دفاع کند. اما آنچه که وکلای خانواده را از دیگر وکیلان متمایز می کند، تلاش آن ها برای پیشگیری از نابودی بنیان خانواده است.

بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد کیست؟

دادگاه های مخصوص برای دعاوی خانواده

حساسیت و اختلافات پیش آمده در بنیان خانواده ها و افزایش چشمگیر و روز افزون درخواست طلاق و اختلاف بر سر مهریه و حضانت فرزندان، باعث شده است که قوه قضاییه برخی از دادگاه های خود را به طور اختصاصی و ویژه به موضوعات خانواده اختصاص دهد. این مرجع قانونی در سال 1376 از دیگر مراجع قانونی تفکیک گردید و به طور ویژه به این امر اختصاص یافت. در دادگاه خانواده به موضوعاتی مانند طلاق، ارث و وصیت، نفقه، قیومیت و حضانت فرزندان، ولایت های قهری، اجرت المثل، تغییر جنسیت و موضوعات این چنینی رسیدگی می‌شود که گستردگی آن بسیار بالا بوده و آن را به مراجع قانونی پر مشغله تبدیل کرده است.

بهترین وکیل در سعادت آباد با چنین مراجعی آشنایی کامل دارد و می تواند با تخصصی که در این موضوعات به دست آورده است، موکلین خود را در مسیر درست هدایت کند. در گذشته دعاوی خانواده در دادگاه های عمومی مورد بررسی قرار می گرفت، اما امروزه به دلیل حساسیت موضوع و گسترده بودن شاخه های آن، به تصمیم قوه قضاییه برخی از شعب دادگاه ها به طور اختصاصی به این موضوع تخصیص یافت که طبق اصل 21 قانون اساسی این موضوع مورد تایید قرار گرفت.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد را بشناسید!

وکلای اسپرلوس

وکلای اسپرلوس

وکلای اسپرلوس یکی از بهترین گروه وکلای تهران می‌باشد این گروه چند سال فعالیت تخصصی در حوزه مختلف وکالت مشاوره حقوقی
انجام می‌دهد این مرکز چندین سال تجربه تخصصی دارد و همین مسئله موجب شده که بین مردم شهرت بسیار زیادی داشته باشد افراد زیادی این گروه را به خوبی میشناسند و پرونده‌های سخت خود را به این مرکز میسپارند دعاوی مختلف کیفری ملکی خانواده و … در همه شهرها تهران و خارج تهران توسط این گروه پذیرفته می‌شود.

آدرس: کنار میدان هروی

شماره تماس: 09128350793 آقای کاظمی

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی

مهدیه کتابی وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ده سال سابقه درخشان در حوزه وکالت مشغول به فعالیت میباشند و تلاش ما این است که وفاداری موکلین مان را با ارائه خدماتی فراتر از تعهدمان افزایش دهیم و با صداقت و کوشش ، خدمات منحصر به فردی برای شما به ارمغان آوریم .

تخصص و مهارت:

  • مشاوره تخصصی امور ملکی دعاوی خانواده
  • الزام به تنظیم سند
  • دادخواست،تنظیم لوایح
  • شکوائیه طلاق توافقی

آدرس: خیابان آیت اله کاشانی ،مجتمع تجاری اترک،طبقه ششم اداری A واحد ۶۰۹

شماره تماس:

۰۲۱۴۴۱۳۹۱۴۱

۰۹۱۲۳۰۵۷۹۷۵

۰۹۱۲۴۹۶۳۵۹۶

وب سایت: vakilketabi.ir

سجاد روزبهانی

سجاد روزبهانی

سجاد روزبهانی وکیل پایه یک دادگستری میباشند. دفتر وکالت روزبهانی با سابقه ۱۰ سال کار صادقانه در امور حقوقی ملکی کیفری و خانواده در تهران در خدمت شماست. قبول پرونده در سایر شهرهای کشور نیز پذیرش میگردد .مشاوره حقوقی تلفنی با آقای سجاد روزبهانی رایگان می باشد .

آدرس: سعادت آباد بلوار دریا ضلع جنوب غربی چهارراه پاکنژاد پلاک ۱۹۲ طبقه چهارم

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی

مجتبی محمدی، دکترای رشته حقوق بین الملل و دارای انواع مدارک و گواهی های بین المللی، از وکلای برجسته و مطرح و خوش نام در تهران می باشد که سابقه درخشانی در رسیدگی به انواع موضوعات حقوقی و کیفری دارد. آقای محمدی در پرونده های پیچیده خانوادگی به موکلین خود اطمینان می دهد که از هیچ تلاشی برای جلب رضایت موکلین خود کوتاهی نکند.

تخصص و مهارت:

  • مدیر حقوقی پترو امید آسیا، سیمان شمال و سیمان هرمزگان
  • تسلط به تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی
  • متخصص در انواع دعاوی خانواده، ارث و اموال مشاع، تغییر جنسیت و غیره

آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، خیابان 12، پلاک 41، واحد 4

حضانت فرزند بعد از طلاق

فرزندان از جمله آسیب پذیرترین اعضای دعاوی خانوادگی می باشند که بعد از جدایی پدر و مادر ممکن است سرنوشت آن ها تغییر نماید. بعد از این که والدین تصمیم به جدایی از یکدیگر می گیرند، باید بر سر حضانت فرزندان شان توافق کنند و یا اگر جدایی آن ها به صورت غیر توافقی باشد، تابع قوانین مربوط به خانواده که برای ملاقات و حضانت فرزندان بعد از طلاق پدر و مادر وجود دارد، باشند.

قوانین مورد نظر به این صورت است که اگر فرزند مشترک زوجین دختر و یا پسر باشد و سن او زیر 7 سال باشد، باید تا هفت سالگی با مادر خود زندگی کند، چراکه در این دوره فرزندان نیاز به محبت مادر دارند. بعد از آن مطابق با قانون، دختران تا 9 سال و پسران تا 15 سال می توانند با مادر خود زندگی کنند و بعد از این دوره نیز برای حضانت آن ها دادگاه نظر خود فرزندان را برای ادامه زندگی لحاظ می کند. در تمام مدتی که فرزندان چه با پدر و چه با مادرشان زندگی کنند، هزینه های آن ها بر عهده پدر می باشد. در صورتی که هر یک از والدین صلاحیت نگهداری از فرزندان را نداشته باشد، دادگاه سرپرستی را به والد دیگر انتقال می دهد.

حضانت فرزند بعد از طلاق

حق الوکاله بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد

با توجه به این که موضوعات مربوط به دعاوی خانواده بسیار متفاوت و گسترده است، قانون و تعرفه خاصی برای تعیین حق الزحمه دریافتی وکلا وجود ندارد. اما مواردی که بتواند تعیین کننده این مبلغ باشد وجود دارد. اولین مورد این است که با توجه به این که سعادت آباد یکی از مناطق شمالی شهر تهران است و جزو بخش های گران قیمت محسوب می شود، وکلای فعال در این محدوده نسبت به مناطق جنوبی حق الوکاله دریافتی بیش تری را طلب می کنند. از جمله موارد دیگر، سختی و پیچیدگی پرونده و نوع موضوع می باشد. اما در هر حالت بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد باید رعایت انصاف را برای تعیین قیمت سر لوحه کار خود قرار دهد و از دریافت مبلغ اضافی خودداری کند.

کلام آخر

در این مقاله ما در مورد چندین موضوع رایج در دعاوی خانواده صحبت کردیم و سعی کردیم مطالب مورد توجهی را در این حوزه عنوان کنیم. همچنین برای کسانی که نیاز به کمک و راهنمایی یک وکیل متخصص در این زمینه را دارند 5 تا از بهترین وکیل خانواده در سعادت آباد را معرفی نمودیم. امیدواریم مطالب عنوان شده برای شما مفید بوده باشد. از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم. برای دریافت مطالب بیش تر به سایت وکیل چی مراجعه نمایید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل مهریه در سعادت آباد کلیک کنید.

در صورت عدم تمکین زن، مهریه یا نفقه از او ساقط می شود؟

در صورت عدم تمکین زن، دادخواست از طرف زوج در دادگاه مطرح می گردد بنابراین در صورت ثابت شدن، نفقه به زوجه تعلق نمی گیرد ولی مهریه به وی اعلق می گیرد. سوالات خانواده

آیا امکان تغییر شروط ضمن عقد وجود دارد؟

بله. زوجین می توانند با مراجعه به دفترخانه، شروط مورد توافق خود را به ثبت برسانند.

منظور از شرط تنصیف دارایی چیست؟

نصف کردن دارایی مرد بعد از طلاق زن.

4.5/5 - (4 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا