وکیل

10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد✅【آپدیت1402】⚖️

هدف از این مقاله، معرفی 10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد است، لطفا تا انتها با ما همراه باشید. با افزایش جمعیت و پیشرفت تکنولوژی و سطح زندگی، با افزایش تعداد خودروها رو به رو هستیم. همین بالا رفتن آمار خودروها سبب افزایش احتمال تصادفات رانندگی خواهد شد. تصادف حادثه ای ناگوار است و اگر در این سانحه انسان هایی دچار آسیب های مختلف شوند، دردناک تر نیز خواهد بود. اما متاسفانه هر روزه شاهد فوت تعداد زیادی از افراد در سوانح رانندگی هستیم. در این شرایط، موضوع شناخت مقصر، بیمه و دیه مطرح می گردد که باید از طریق قانونی پیگیری شود. وکیل تصادفات می تواند در خصوص این پرونده ها به افراد درگیر کمک نموده و مشکلات آن ها را حل و فصل نماید. 

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد کیست؟ 

وکیل تصادفات رانندگی هم مانند سایر وکلا باید در رشته های مرتبط با حقوق تحصیل کرده باشد. این وکیل پس از دریافت پروانه وکالت پایه یک می تواند اقدام به دریافت پرونده و وکالت آن ها نماید. دقت داشته باشید که وکیلی که قرار است دعاوی تصادفات رانندگی را وکالت کند حتما باید پروانه درجه یک داشته باشد، وکلای پایه دو و کار آموزان اجازه پیگیری این دسته از پرونده ها را ندارند. 

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد، در این زمینه بیشترین فعالیت را داشته و به همین دلیل هم به قوانین حقوقی حوزه تصادفات اشراف بیشتری دارد. وی نحوه پیگیری این پرونده ها و مراحل دادرسی آن ها را به خوبی می داند. در چنین دعاوی، مواردی مانند بیمه نامه، گواهینامه، دیه، خسارت و تعهدات بیمه نیز مطرح می شود. بهترین وکیل مشهد با تجربه در بخش تصادفات رانندگی به تمامی این موارد مسلط است و می تواند امورات مربوط به همه مسائلی که در تصادفات رانندگی وجود دارد را پیگیری و حل و فصل نماید. 

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد کیست؟

اقدامات بهترین وکیل تصادفات رانندگی مشهد 

یک وکیل تصادفات رانندگی باید در ابتدا پرونده را مورد بررسی قرار داده و از چند و چون آن آگاه شود. سپس لازم است که با توجه به این که وکالت فرد آسیب دیده در تصادف را به عهده دارد و یا فرد مقصر، به انجام اقدامات لازم بپردازد. بهترین وکیل تصادفات در مشهد، دادخواست ها و یا دفاعیه های لازم در راستای حمایت از حقوق موکل خود انجام می دهد.  

پس از اعلام نظر پزشکی قانونی در خصوص میزان آسیب و دیه در صورتی که وکیل، وکالت فرد مقصر سانحه را به عهده داشته باشد، می تواند درخواست تجدید نظر بدهد. حتی قبل از آن هم می تواند به جمع آوری مدارک لازم برای اثبات بی گناهی موکل خود اقدام نماید. اگر که وی به عنوان وکیل مدافع فرد آسیب دیده انتخاب شده باشد، باید تلاش خود را برای دریافت دیه و خسارت برای موکل به کار بگیرد. بهترین وکیل پایه یک دادگستری در مشهد با کلیه این وظایف آشنا است و سعی می کند آن ها را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد را بشناسید! 

توحید جلایری نیا 

توحید جلایری نیا

آقای جلایری نیا از وکلای شناخته شده در مشهد هستند که دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی می باشند. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک به شماره 45602 از قوه قضاییه شده اند. جناب آقای توحید جلایری نیا حدود 8 سال است که به شغل وکالت فعالیت دارند و در این دوران در پرونده های بسیاری موفقیت کسب نموده اند. ایشان همچنین در زمینه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و موفقیت های چشم گیری را کسب کرده اند.  

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی مواد مخدر و قاچاق 
 • تخصص در دعاوی آسیب به جان و مال شامل تصادفات  
 • پذیرش پرونده های اعمال منافی عفت مانند شرب خمر، زنا و لواط 

آدرس: مشهد، بلوار شهیدصارمی، چراغچی 13، پلاک 15،واحد 3

پریسا عطاریان 

پریسا عطاریان

سرکار خانم عطاریان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق خصوصی هستند و به عنوان بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد فعالیت می کنند. پروانه وکالت شماره 1866 صادره از کانون وکلا متعلق به ایشان است که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. خانم عطاریان با بانک سپه و گروه کارخانجات چینی مقصود به عنوان وکیل حقوقی همکاری داشته اند. ایشان سال ها سابقه وکالت دارند و در این مدت پرونده های بسیاری را به نتیجه دلخواه موکل رسانده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی خانواده و هویت قانونی  
 • پذیرش دعاوی مالی، تجاری، قراردادها، تصادفات و جرح 
 • وکالت پرونده های ملکی از جمله خرید و فروش اموال غیر منقول 

آدرس: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار معلم، بین معلم 43 و 45

محمدرضا عبادی 

محمدرضا عبادی

یکی از وکلای نامی و مورد اعتماد مردم در شهر مشهد آقای محمد رضا عبادی است. ایشان در رشته حقوق جزا و جرم شناسی تا مقطع دکترا تحصیل نموده اند و در یک خانواده حقوقی رشد یافته اند. مدیریت موسسه حقوقی فرشتگان عدالت خواه عبادی و ارائه مشاوره های حقوقی راه گشا در این موسسه در کارنامه کاری ایشان به چشم می خورد. دکتر عبادی به دلیل اخلاق خوب، تجربه بالا در وکالت دعاوی مختلف و همچنین انصاف در دریافت حق الوکاله بسیار مورد اعتماد مردم قرار دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در پرونده های منافی عفت و اخلاق 
 • قبول وکالت دعاوی آسیب به جان و مال  مانند تصادفات و ضرب و جرح 
 • تخصص در پیگیری دعاوی جرایم علیه شخصیت و هویت از جمله افترا، توهین و هتک حرمت 

آدرس: خراسان رضوی، مشهد

علی افخمی 

علی افخمی

جناب آقای علی افخمی را می توان از وکلای توانمند مشهد معرفی نمود که جزو بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد قرار دارند. ایشان دانش آموخته رشته حقوق خصوصی در مقطع کارشناسی ارشد هستند که موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 53209 از قوه قضاییه شده اند.

ایشان در سال های فعالیت خود با سازمان قضایی نیروهای مسلح و شرکت نستله واترز ایرانیان همکاری داشته اند. وکالت پرونده های مواد مخدر و قاچاق، تصادفات، قتل، جرایم پزشکی، منابیع طبیعی، جهاد کشاورزی و تخلیه تخصص دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • نگارش و تنظیم قراردادها و دادخواست های قضایی 

آدرس: مشهد

عبدالرضا صفایی 

عبدالرضا صفایی

از دیگر وکلای معروف و شناخته شده مشهد آقای عبدالرضا صفایی هستند که وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند و در زمینه دعاوی تصادفات رانندگی هم تبحر دارند. مدرک تحصیلی آقای عبدالرضا کارشناسی حقوق قضایی است که پس از آن توانسته ان پروانه وکالت شماره 1952 را از کانون وکلا دریافت کنند. ایشان حدود دو دهه سابقه وکالت دارند که طی این مدت توانسته اند پرونده های مختلفی را در حوزه های گوناگون با موفقیت به سرانجام برسانند. 

تخصص و مهارت: 

 • دعاوی خانواده، ارث و میراث و ثبت احوال 
 • پرونده های تصادفات، قتل، تخریب، تلف کردن اموال و حیوانات 
 • جرایم علیه شخصیت و هویت شامل افترا، اظهارات خلاف واقع و نشر اکاذیب 

آدرس: مشهد، خیابان راهنمایی، نبش راهنمایی 21، پلاک 110، طبقه دوم، واحد 204

مریم دلیلی پور 

مریم دلیلی پور

سرکار خانم مریم دلیلی پور از وکلای شناخته شده و توانای مشهد هستند که دارای پروانه وکالت و عضویت کانون وکلا هستند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی هستند که سال ها است در مشهد به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی توسط ایشان پذیرفته می شود اما در زمینه دعاوی مهریه، طلاق، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، ربا، تصادفات، نزاع و جرایم پزشکی تخصص بیشتری دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند دادخواست ها 
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی، کیفری و حقوقی مختلف 

آدرس: قاسم آباد، بلوار شریعتی بین 16 و 18 مقابل بانک کشاورزی

سید امیر قوام زاده رضوی 

سید امیر قوام زاده رضوی

آقای قوام زاده وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در مشهد هستند. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند که پروانه وکالت خود را از قوه قضاییه دریافت نمودند. جناب قوام زاده در خصوص دعاوی کلاهبرداری، جعل، تقلب، سرقت، مناقصات، سفته، تصادفات، نزاع و تخریب تخصص دارند. ایشان با تکیه بر علم و سواد حقوقی خود توانسته اند پرونده های بسیاری را با نتیجه موفق به سرانجام برسانند و به همین دلیل به عنوان بهترین وکیل تصادفات راندگی در مشهد شناخته شده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 
 • تنظیم اوراق قضایی مانند دادخواست ها و قراردادها 

آدرس: مشهد، بلوار هنرستان 17 و 19، پلاک 135

هادی احتساب 

هادی احتساب

آقای احتساب را می توان به عنوان یکی از وکلای معروف و شناخته شده در مشهد معرفی کرد. ایشان دارای سلبقه دریافت پروانه وکالت از قوه قضاییه به شماره 65077 را دارند. جناب آقای هادی احتساب تحصیل کرده رشته حقوق جزا  جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. ایشان به دلیل حسن خلق، تلاش، تعهد و مسئولیت پذیری و همچنین ارائه مشاوره های حقوقی موثر توانسته اند اعتماد و رضایت موکلین خود را جلب نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی خانواده شامل طلاق توافقی و مهریه 
 • وکالت پرونده های اعمال منافی عفت و اخلاق مانند شرب خمر و زنا 
 • تخصص در وکالت دعاوی آسیب به جان و مال شامل تصادفات و قتل 

آدرس: مشهد، شفا 23، پلاک 2، طبقه همکف

محبوبه جلالی 

محبوبه جلالی

ایشان از وکلای به نام و سرشناس در مشهد هستند که تحصیلات خود را در رشته حقوق جزا و جرم شناسی تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. خانم جلالی عضو رسمی کانون وکلای دادگستری هستند و همچنین پروانه وکالت شماره 53213 متعلق به ایشان است.

وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف توسط خانم جلالی پذیرفته می شود اما ایشان به قوانین حوزه خانواده، مهریه، ارث و میراث، ثبت احوال، مواد مخدر، قاچاق و تصادفات تسلط بیشتری دارند. موفقیت های پی در پی ایشان سبب شده است به عنوان بهترین وکیل تصادفات در مشهد شناخته شوند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم لوایح، دادخواست ها، شکوائیه ها و قراردادها 
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی، کیفری، ثبتی و حقوقی مختلف 

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی ۲، پلاک 44، طبقه 4

محمد جواد زینلی 

محمد جواد زینلی

جناب آقای محمد جواد زینلی کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی دارنده پروانه وکالت پایه یک به شماره 2847 صادره از کاون وکلا هستند. آقای زینلی مشاوره های حقوقی مثمر ثمری را به مراجعین خود ارائه می دهند که سبب حل مشکلات و جلب رضایت آنان شده است. ایشان به دلیل سابقه درخشان و کسب موفقیت های چشم گیر توانسته اند در بین مردم به شهرت برسند و اعتماد موکلین خود را جلب نمایند. حسن خلق، تلاش، پشتکار و انصاف از سایر ویژگی های این وکیل با تجربه است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت دعاوی کلاهبرداری، خیانت در امانت و ربا 
 • تخصص در زمینه پرونده های مالی و تجاری مانند چک و سفته 
 • پذیرش پرونده های مربوط به تصادفات، ضرب و جرح، تخریب 

آدرس: مشهد، بین سجاد 19 و 21، پلاک 259

تصادف منجر به جرح و مجازات آن 

برخی تصادفات ممکن است تنها منجر به خسارت شوند و در این شرایط طرفین حادثه از پلیس راهنمایی و رانندگی کمک می گیرند و صحنه تصادف مورد بررسی قرار می گیرد. اما در برخی از تصادفات، جرح و آسیب افراد رخ می دهد که در این شرایط نیاز به حضور نیروی انتظامی و تهیه کروکی و همچنین ارسال مصدومان به بیمارستان می باشد.  

در این شرایط، دادخواست ارائه شده و پرونده تشکیل می شود. به دنبال آن، کلیه مدارک لازم از جمله بیمه نامه، نامه پزشکی قانونی و برگ بیمه فرد مقصر در پرونده ضبط می گردد. پس از بررسی های لازم دادگاه رای را صادر نموده و به اجرای احکام ارسال می نماید. اجرای احکام هم وظیفه دارد که حکم را به طرفین ابلاغ نموده و در صورت لزوم نامه پرداخت دیه را به بیمه ارسال کند.  

اما در صورتی که بی احتیاطی فرد راننده و عدم توجه به قوانین و مقررات توسط وی، سبب ایجاد آسیب های متفاوتی به فرد مصدوم شود، مجازات هایی برای راننده در نظر گرفته می شود. در این شرایط علاوه بر پرداخت دیه با توجه به میزان آسیب دیدگی، راننده به دو ماه تا 3 سال حبس نیز محکوم می شود.  

تصادف منجر به جرح و مجازات آن

پرداخت دیه توسط بیمه 

در هنگام بروز سوانح رانندگی، در صورتی که فرد مقصر دارای بیمه باشد، بیمه موظف به پرداخت دیه فرد آسیب دیده است. پس از مراجعه به پزشکی قانونی و تعیین دیه، نامه ای از طرف دادگاه و اجرای احکام به بیمه ارسال گردیده که مبلغ دیه در آن قید شده و بیمه مکلف به پرداخت آن می شود. 

در صورتی که راننده بدون گواهینامه اقدام به رانندگی کرده باشد و یا تاریخ گواهینامه وی منقضی شده باشد، باز هم بیمه موظف به پرداخت دیه می باشد، اما پس از پرداخت آن، می تواند دادخواستی بر علیه راننده تنظیم نموده و تمام یا بخشی از مبلغ دیه را از وی طلب نماید.  

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل تصادفات رانندگی در مشهد را به شما معرفی نمودیم. تصادفات رانندگی از جمله مسائلی است که هر روزه شاهد آن هستیم و حتی ممکن است با آن رو به رو شویم. در خصوص چنین مشکلاتی بهتر است که به یک وکیل متخصص در مورد تصادفات رانندگی مشورت نموده و از او کمک بخواهیم. پرونده تصادفات به دلیل داشتن پیچیدگی های بسیار با پیگیری خود فرد کمتر به نتیجه مطلوب می رسد.

در این مقاله وکلای شناخته شده در این زمینه را به شما معرفی نمودیم تا در صورت لزوم بتوانید از او کمک بگیرید. امیدواریم این مقاله توانسته باشد به افزایش اطلاعات شما در زمینه تصادفات رانندگی و دعاوی آن کمک کرده باشد. از همراهی شما صمیمانه سپاس گزاریم و در سایت وکیل چی پذیرای نظرات ارزنده شما هستیم.  

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا