وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در نیاوران⚡【سال1403】❤️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل ملکی در نیاوران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. امروزه سرمایه گذاری های بالایی در بخش املاک و ساخت و سازهای مشارکتی انجام می گیرد و این امر موجب افزایش هر چه بیشتر حجم معاملات ملکی نیز شده است که البته در این مورد احتمال بروز اختلافاتی نیز وجود دارد که تحت عنوان دعاوی ملکی در مراجع قضایی پیگیری و رسیدگی می شود. پرونده های مربوط به املاک با موضوعات مختلفی از قبیل جعل سند، خلع ید، فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند و غیره در دادگاه و مراجع مربوطه مورد بررسی قرار می گیرند که با توجه به قوانین و تبصره های فراوانی که برای این دعاوی تعیین گردیده توصیه می کنیم به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل حقوقی و طولانی تر شدن روند پیگیری از بهترین وکیل ملکی کمک بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در نیاوران چه کسی است؟

وکیل ملکی فردی است که پروانه وکالت پایه یک خود را از یکی از مراجع ذیصلاح اخذ نموده و در حوزه دعاوی ملکی از تخصص و تبحر بالایی برخوردار است. بهترین وکیل ملکی در نیاوران تمرکز خود را بر حل و فصل و پیگیری دعاوی ملکی قرار داده و بر کلیه قوانین و مقررات این پرونده تسلط کاملی دارد.

بهترین وکیل ملکی در تهران توانایی دفاع و اقامه دعوا در حوزه پرونده های املاک و اراضی از قبیل تنظیم سند رسمی، تقسیم و افراز املاک مشاع، فروش مال غیر، تصرف عدوانی و کلیه موضوعاتی که در حوزه دعاوی ملکی مطرح می شود را داشته و در جهت احقاق حقوق موکل خود به او کمک می کند.

بهترین وکیل ملکی در نیاوران چه کسی است؟

انواع دعاوی ملکی در قانون کدامند؟

در حالت کلی دعاوی ملکی که توسط بهترین وکیل ملکی در نیاوران رسیدگی و بررسی می شوند شامل سه دسته ذیل می باشند:

 • دعاوی ملکی حقوقی: در این نوع از دعاوی ملکی لزوم ارتکاب جرم مطرح نبوده و به صورت سهوی و یا سهل انگاری از سوی یکی از طرفین انجام می گیرد. مواردی نظیر دعوی مزاحمت ملکی، مطالبه سرقفلی، لزوم تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ پایان کار و مفاصا حساب مالیاتی، دعاوی حق کسب و پیشه نمونه هایی از دعاوی ملکی حقوقی محسوب می شوند.
 • دعاوی ملکی کیفری: در این نوع از دعوا یکی از طرفین با سوء نیت نسبت ملک دیگری مرتکب جرم می شود و براساس قوانین ملکی مربوط این دعاوی برای مجرم مجازات تعیین می شود. برخی از دعاوی ملکی کیفری عبارتند از: اجاره مال غیر، فروش مال غیر، خیانت درامانت ملکی، جعل سند ملکی، فک رهن.
 • دعاوی ملکی ثبتی: با توجه به بیان بهترین وکیل ملکی در نیاوران این دعاوی در زمان انتقال سند و انجام برخی امور مربوط به ثبت املاک و اراضی رخ می دهد که ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت، ابطال سند رسمی، ابطال عملیات اجرایی ثبت نمونه هایی از دعاوی ملکی ثبتی به شمار می آیند.

هر سه دسته از این دعاوی ملکی برای پیگیری و رسیدگی در دادگستری نیازمند وکیل ملکی با تخصص و مهارت بالا  می باشد. وکلایی که در این حوزه فعالیت دارند با دانش حقوقی که از آن برخوردارند از بروز هرگونه هزینه بالای اقتصادی و ضرر وزیان موکل خود جلوگیری به عمل می آورند.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در نیاوران را بشناسید!

دکتر مجتبی محمدی

دکتر مجتبی محمدی

رزومه دکتر مجتبی محمدی:
1- دکترای حقوق بین الملل 2-وکیل کانون وکلای دادگستری مرکز(تهران) 3- عضو کمیسیون داوری کانون وکلای مرکز 4- مدرک وکالت کانون وکلای بین المللی (IBA) 5- مدرک داوری بین المللی اتاق بازرگانی ایران 6- مدرک فن بیان در مذاکرات بین المللی

مهارت ها:
1- تسلط کامل به امور حقوقی شرکتهای داخلی و بین المللی
2- تسلط کامل بر امور قراردادهای داخلی و بین المللی
3- مهارت در مذاکرات بین المللی و آشنایی با قوانین سایر کشورها

مقالات:
1-چالش ها و راهکارهای ارتقاء دادرسی عادلانه در رویه داوری بین المللی سرمایه گذاری خارجی(پایان نامه دکترا)

۲- شرط داوری در قراردادهای سرمایه گذاری بین المللی(پایان نامه ارشد)
۳- مقاله پژوهشی بررسی جایگاه حفاظت از محیط زیست در رویه داوری بین‌المللی ایکسید(مجله محیط زیست و توسعه)
۴-مقاله پژوهشی اصول شکلی دادرسی عادلانه در داوری
سرمایه‌گذاری خارجی با تأکید بر ایکیسد(مجله مطالعات حقوقی)
5- و ارائه چندین مقاله در زمینه های مختلف منجمله قراردادهای مدرن

سوابق شغلی:
1- مشاور حقوقی سازمان لیگ فوتبال ایران
2- مشاور حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
3- مشاور حقوقی سازمان بنادر و دریانوردی
4- مشاور حقوقی کمیسیون حقوق بشر
5- وکیل چندین شرکت پیمانکاری و بازرگانی برتر داخلی و بین المللی با گرید یک
6- مدیر حقوقی شرکت پترو امید آسیا ( بانک سپه)
7- مشاور حقوقی شرکت توسعه و تجارت کیش ( بانک سپه)
8- مدیر حقوقی شرکت سیمان هرمزگان ( بانک سپه)
9-وکیل شرکت سیمان شمال(بانک ملی)
۱۰-وکیل شرکت بین المللی Consilium Middle East
۱۱-وکیل چندین شرکت پیمانکاری نفتی از جمله  شرکت انرژی کاوش پرشیا و شرکت انرژی گستر هانا
۱۲-مدیر عامل شرکت حقوقی بین المللی ایران وکیل

شماره تماس: 09121212133

آدرس شعبه اول: سعادت اباد-بالاتر از ميدان كاج-خيابان ١٢(على اكبر)-پلاك ٤١ واحد ۴

شماره تماس:
02122093600
02122093700
آدرس شعبه دوم: اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق نرسیده به چهار راه سلیمی جهرمی ‌ ساختمان دفتر خدمات قضایی‌ ‌پ ۱۹۲ طبقه ۵ و ۱۲

وب سایت: iranvakeel.com

مصطفی شکری

مصطفی شکری

مصطفی شکری وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در نیاوران می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری در حوزه پرونده های ملکی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و با تسلطی که بر قوانین و مقررات مربوط به این دعاوی دارند بهترین و مناسب ترین راهکارهای قانونی را در کمک به موکلین خود به آنان ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره قوقی

آدرس: نیاوران،نبش خیابان مژده (شهید مقدسی)، پلاک 354، طبقه 6، واحد 19

کامران میرزایی

کامران میرزایی

کامران میرزایی وکیل پایه یک و متخصص در حوزه پرونده های ملکی می باشند. ایشان در پیگیری پرونده های که وکالت آن را قبول کرده اند با توجه به جزئیات و شرایط موکل، بهترین و مناسب ترین راهکار قانونی را برای دستیابی به نتیجه موفق به او پیشنهاد می دهند. آقای میرزایی در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری نیز سابقه وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم شکوائیه و تنظیم لایحه

آدرس: نیاوران،خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

زهره محمد آبادی

زهره محمد آبادی

زهره محمد آبادی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در نیاوران می باشند. ایشان در زمینه دعاوی ملکی، امور ثبتی، قراردادها، ارث و میراث و غیره سابقه وکالت دارند و با تکیه بر تجربه و مهارتی که در حوزه دعاوی ملکی دارند درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: نیاوران، خیابان شهید باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

محمد مهدی آتش پیکر

محمد مهدی آتش پیکر

محمد مهدی آتش پیکر وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های مربوط به امور شهرداری ها، ملکی، ثبتی و خانواده سوابق درخشانی را درکارنامه کاری خود به ثبت رسانده و در حوزه دعاوی ملکی به عنوان یکی از وکلای مجرب و با تجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: نیاوران،خیابان عمار، پلاک 24، واحد 305

الهام قاسمی

الهام قاسمی

الهام قاسمی وکیل پایه یک و متخصص در رسیدگی به دعاوی ملکی در نیاوران می باشند. ایشان 16 سال سابقه وکالت درخشان در رسیدگی به پرونده های ملکی و امور ثبتی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل ملکی در نیاروان معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

احمد زهره وند

احمد زهره وند

احمد زهره وند وکیل پایه یک و متخصص در پیگیری دعاوی ملکی در تهران می باشند. ایشان بر قوانین و مقررات مربوط به پرونده های ملکی تسلط و اشراف کاملی دارند و در این زمینه موفقیت های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. آقای زهره وند در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری نیز سوابق درخشانی دارند و وکالت پرونده های متعددی را در شرکت های دولتی و خصوصی بر عهده گرفته و به نتیجه مطلوب و مثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره های حقوقی تخصصی
 • تالیف ندین جلد کتب حقوقی

آدرس: نیاوران، سه راه یاسر، ابتدای خیابان عمار، بن بست راز، پلاک 35 واحد 20

الهام افراسیابی

الهام افراسیابی

الهام افراسیابی یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، امور ثبتی ، دعاوی تجاری و غیره سابقه وکالت دارند و در حوزه پرونده های ملکی به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق تجاری و اقتصادی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو قیطریه، بین کوی پروین و واعظی، پلاک 1897

کیوان یاسان

کیوان یاسان

کیوان یاسان وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در نیاوران می باشند. ایشان در زمینه پرونده های ملکی فعالیت دارند و تاکنون دعاوی متعددی را در این حوزه با موضوعاتی از قبیل خلع ید، فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند و غیره به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل ملکی در نیاوران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: میدان نیاوران، جنب پیتزا چمن، ساختمان شماره 8، طبقه سوم شمالی، واحد 402

دلارام بصیرت

دلارام بصیرت

دلارام بصیرت پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امو ثبتی و قراردادها سابقه وکالت دارند. ایشان در رسیدگی به پرونده های ملکی به صورت تخصصی فعالیت می کنند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: تهران، خیابان یازدهم امیر آباد شمالی، پلاک 54، واحد 7

مزایای حضور وکیل ملکی در تنظیم قراردادهای ملکی

از مهم ترین مزایای بهره مندی از حضور بهترین وکیل ملکی در نیاوران در قراردادهای ملکی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • اگر در تنظیم قراردادهای مرتبط با املاک و سرمایه گذاری در این حیطه، از وکیل ملکی کمک بگیرید، قرارداد مربوطه با دقت و کیفیت بالاتری انجام خواهد گرفت. توجه داشته باشید که حتی وکلای متخصص دادگستری هم نمی توانند از طریق یک قرارداد ناقص از حقوق شما دفاع کنند.
 • تنظیم قرارداد توسط وکیل ملکی هزینه چندانی را برای شما نخواهد داشت اما اگر قرارداد مربوطه بدون کمک و مشاوره وکیل انجام گیرد ممکن است در دراز مدت متحمل خسارات مالی زیادی شوید.
 • در قراردادهایی که تحت نظارت وکیل ملکی تنظیم می شود هیچگونه ابهامی وجود ندارد و وکیل در این حیطه از هرگونه تعبیر و تفسیرهای متفاوت جلوگیری به عمل می آورد.
 • تنظیم قرارداد توسط بهترین وکیل ملکی در نیاوران مانع از اتلاف وقت و زمان شما در مراجع قضایی می شود.
مزایای حضور وکیل ملکی در تنظیم قراردادهای ملکی

هزینه وکیل ملکی چقدر است؟

دعاوی ملکی دارای پیچیدگی های زیادی است و قانونگذار نیز برای هرکدام از مسائل و مشکلات حقوقی مربوط به این دعاوی قوانین زیادی را تعیین و صادر نموده است.

از این رو پیگیری و رسیدگی به این دعاوی نیاز به تحقیق و بررسی گسترده ای داشته و از سوی دیگر روند آن در دادگاه نیز ممکن است تا حدودی زمان بر باشد و این موارد بر هزینه بهترین وکیل ملکی در نیاوران تاثیرگذار خواهد بود.

 به این نکته توجه داشته باشیدکه بهره مندی از حضور وکیل متخصص در امور ملکی می تواند از خسارات و زیان های مالی زیادی جلوگیری به عمل آورد لذا پرداخت هزینه بهترین وکیل ملکی برای پیگیری این دعاوی می تواند دارای جنبه های مثبت فراوانی باشد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل ملکی در نیاوران را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =

دکمه بازگشت به بالا