وکیل

10 تا از بهترین وکیل ملکی در نیاوران ⭐【آپدیت 1402】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل ملکی در نیاوران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. امروزه سرمایه گذاری های بالایی در بخش املاک و ساخت و سازهای مشارکتی انجام می گیرد و این امر موجب افزایش هر چه بیشتر حجم معاملات ملکی نیز شده است که البته در این مورد احتمال بروز اختلافاتی نیز وجود دارد که تحت عنوان دعاوی ملکی در مراجع قضایی پیگیری و رسیدگی می شود. پرونده های مربوط به املاک با موضوعات مختلفی از قبیل جعل سند، خلع ید، فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند و غیره در دادگاه و مراجع مربوطه مورد بررسی قرار می گیرند که با توجه به قوانین و تبصره های فراوانی که برای این دعاوی تعیین گردیده توصیه می کنیم به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل حقوقی و طولانی تر شدن روند پیگیری از بهترین وکیل ملکی کمک بگیرید.

بهترین وکیل ملکی در نیاوران چه کسی است؟

وکیل ملکی فردی است که پروانه وکالت پایه یک خود را از یکی از مراجع ذیصلاح اخذ نموده و در حوزه دعاوی ملکی از تخصص و تبحر بالایی برخوردار است. بهترین وکیل ملکی در نیاوران تمرکز خود را بر حل و فصل و پیگیری دعاوی ملکی قرار داده و بر کلیه قوانین و مقررات این پرونده تسلط کاملی دارد.

بهترین وکیل ملکی در تهران توانایی دفاع و اقامه دعوا در حوزه پرونده های املاک و اراضی از قبیل تنظیم سند رسمی، تقسیم و افراز املاک مشاع، فروش مال غیر، تصرف عدوانی و کلیه موضوعاتی که در حوزه دعاوی ملکی مطرح می شود را داشته و در جهت احقاق حقوق موکل خود به او کمک می کند.

بهترین وکیل ملکی در نیاوران چه کسی است؟

انواع دعاوی ملکی در قانون کدامند؟

در حالت کلی دعاوی ملکی که توسط بهترین وکیل ملکی در نیاوران رسیدگی و بررسی می شوند شامل سه دسته ذیل می باشند:

 • دعاوی ملکی حقوقی: در این نوع از دعاوی ملکی لزوم ارتکاب جرم مطرح نبوده و به صورت سهوی و یا سهل انگاری از سوی یکی از طرفین انجام می گیرد. مواردی نظیر دعوی مزاحمت ملکی، مطالبه سرقفلی، لزوم تنظیم سند رسمی، الزام به اخذ پایان کار و مفاصا حساب مالیاتی، دعاوی حق کسب و پیشه نمونه هایی از دعاوی ملکی حقوقی محسوب می شوند.
 • دعاوی ملکی کیفری: در این نوع از دعوا یکی از طرفین با سوء نیت نسبت ملک دیگری مرتکب جرم می شود و براساس قوانین ملکی مربوط این دعاوی برای مجرم مجازات تعیین می شود. برخی از دعاوی ملکی کیفری عبارتند از: اجاره مال غیر، فروش مال غیر، خیانت درامانت ملکی، جعل سند ملکی، فک رهن.
 • دعاوی ملکی ثبتی: با توجه به بیان بهترین وکیل ملکی در نیاوران این دعاوی در زمان انتقال سند و انجام برخی امور مربوط به ثبت املاک و اراضی رخ می دهد که ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت، ابطال سند رسمی، ابطال عملیات اجرایی ثبت نمونه هایی از دعاوی ملکی ثبتی به شمار می آیند.

هر سه دسته از این دعاوی ملکی برای پیگیری و رسیدگی در دادگستری نیازمند وکیل ملکی با تخصص و مهارت بالا  می باشد. وکلایی که در این حوزه فعالیت دارند با دانش حقوقی که از آن برخوردارند از بروز هرگونه هزینه بالای اقتصادی و ضرر وزیان موکل خود جلوگیری به عمل می آورند.

10 تا از بهترین وکیل ملکی در نیاوران را بشناسید!

داوود چشمی

داوود چشمی

داوود چشمی یکی از بهترین وکیل ملکی در نیاوران می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و بیش از 20 سال سابقه وکالت در رسیدگی به پرونده های ملکی و ثبتی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 20 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کسب مدرک وکیل حرفه ای از نهاد ریاست جمهوری
 • نویسنده های کتب های حقوقی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: نیاوران، بعد از چهارراه یاسر، بعد از پمپ بنزین، نبش کوچه رفیعی، ساختمان رویال، پلاک 30 ، طبقه دوم، واحد 3

شماره تماس: 09123439500

مصطفی شکری

مصطفی شکری

مصطفی شکری وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در نیاوران می باشند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت خود از کانون وکلای دادگستری در حوزه پرونده های ملکی به صورت تخصصی شروع به فعالیت کردند و با تسلطی که بر قوانین و مقررات مربوط به این دعاوی دارند بهترین و مناسب ترین راهکارهای قانونی را در کمک به موکلین خود به آنان ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره قوقی

آدرس: نیاوران،نبش خیابان مژده (شهید مقدسی)، پلاک 354، طبقه 6، واحد 19

شماره تماس: 09121055521

کامران میرزایی

کامران میرزایی

کامران میرزایی وکیل پایه یک و متخصص در حوزه پرونده های ملکی می باشند. ایشان در پیگیری پرونده های که وکالت آن را قبول کرده اند با توجه به جزئیات و شرایط موکل، بهترین و مناسب ترین راهکار قانونی را برای دستیابی به نتیجه موفق به او پیشنهاد می دهند. آقای میرزایی در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری نیز سابقه وکالت دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم شکوائیه و تنظیم لایحه

آدرس: نیاوران،خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

شماره تماس: 09122171024

زهره محمد آبادی

زهره محمد آبادی

زهره محمد آبادی وکیل پایه یک و کارشناس ارشد حقوق خصوصی در نیاوران می باشند. ایشان در زمینه دعاوی ملکی، امور ثبتی، قراردادها، ارث و میراث و غیره سابقه وکالت دارند و با تکیه بر تجربه و مهارتی که در حوزه دعاوی ملکی دارند درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی

آدرس: نیاوران، خیابان شهید باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

شماره تماس: 09125435981

محمد مهدی آتش پیکر

محمد مهدی آتش پیکر

محمد مهدی آتش پیکر وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در زمینه رسیدگی به پرونده های مربوط به امور شهرداری ها، ملکی، ثبتی و خانواده سوابق درخشانی را درکارنامه کاری خود به ثبت رسانده و در حوزه دعاوی ملکی به عنوان یکی از وکلای مجرب و با تجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: نیاوران،خیابان عمار، پلاک 24، واحد 305

شماره تماس: 09122714725

الهام قاسمی

الهام قاسمی

الهام قاسمی وکیل پایه یک و متخصص در رسیدگی به دعاوی ملکی در نیاوران می باشند. ایشان 16 سال سابقه وکالت درخشان در رسیدگی به پرونده های ملکی و امور ثبتی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل ملکی در نیاروان معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 16 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: نیاوران، خیابان باهنر، بعد از مرکز خرید نارون، پلاک 62، واحد 9

شماره تماس: 02126135865

احمد زهره وند

احمد زهره وند

احمد زهره وند وکیل پایه یک و متخصص در پیگیری دعاوی ملکی در تهران می باشند. ایشان بر قوانین و مقررات مربوط به پرونده های ملکی تسلط و اشراف کاملی دارند و در این زمینه موفقیت های زیادی را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند. آقای زهره وند در دیگر حوزه های حقوقی و کیفری نیز سوابق درخشانی دارند و وکالت پرونده های متعددی را در شرکت های دولتی و خصوصی بر عهده گرفته و به نتیجه مطلوب و مثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره های حقوقی تخصصی
 • تالیف ندین جلد کتب حقوقی

آدرس: نیاوران، سه راه یاسر، ابتدای خیابان عمار، بن بست راز، پلاک 35 واحد 20

شماره تماس: 0912130919

الهام افراسیابی

الهام افراسیابی

الهام افراسیابی یکی از وکلای پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در تهران می باشند. ایشان در حوزه دعاوی خانواده، کیفری، ملکی، امور ثبتی ، دعاوی تجاری و غیره سابقه وکالت دارند و در حوزه پرونده های ملکی به صورت تخصصی فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق تجاری و اقتصادی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از مترو قیطریه، بین کوی پروین و واعظی، پلاک 1897

شماره تماس: 09128180678

کیوان یاسان

کیوان یاسان

کیوان یاسان وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در نیاوران می باشند. ایشان در زمینه پرونده های ملکی فعالیت دارند و تاکنون دعاوی متعددی را در این حوزه با موضوعاتی از قبیل خلع ید، فروش مال غیر، الزام به تنظیم سند و غیره به نتیجه مطلوب و مورد نظر موکلین خود رسانده اند و جزو یکی از بهترین وکیل ملکی در نیاوران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: میدان نیاوران، جنب پیتزا چمن، ساختمان شماره 8، طبقه سوم شمالی، واحد 402

شماره تماس: 09121549937

دلارام بصیرت

دلارام بصیرت

دلارام بصیرت پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری، امو ثبتی و قراردادها سابقه وکالت دارند. ایشان در رسیدگی به پرونده های ملکی به صورت تخصصی فعالیت می کنند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه در این حوزه معرفی می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: تهران، خیابان یازدهم امیر آباد شمالی، پلاک 54، واحد 7

شماره تماس: 09122490322

مزایای حضور وکیل ملکی در تنظیم قراردادهای ملکی

از مهم ترین مزایای بهره مندی از حضور بهترین وکیل ملکی در نیاوران در قراردادهای ملکی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • اگر در تنظیم قراردادهای مرتبط با املاک و سرمایه گذاری در این حیطه، از وکیل ملکی کمک بگیرید، قرارداد مربوطه با دقت و کیفیت بالاتری انجام خواهد گرفت. توجه داشته باشید که حتی وکلای متخصص دادگستری هم نمی توانند از طریق یک قرارداد ناقص از حقوق شما دفاع کنند.
 • تنظیم قرارداد توسط وکیل ملکی هزینه چندانی را برای شما نخواهد داشت اما اگر قرارداد مربوطه بدون کمک و مشاوره وکیل انجام گیرد ممکن است در دراز مدت متحمل خسارات مالی زیادی شوید.
 • در قراردادهایی که تحت نظارت وکیل ملکی تنظیم می شود هیچگونه ابهامی وجود ندارد و وکیل در این حیطه از هرگونه تعبیر و تفسیرهای متفاوت جلوگیری به عمل می آورد.
 • تنظیم قرارداد توسط بهترین وکیل ملکی در نیاوران مانع از اتلاف وقت و زمان شما در مراجع قضایی می شود.
مزایای حضور وکیل ملکی در تنظیم قراردادهای ملکی

هزینه وکیل ملکی چقدر است؟

دعاوی ملکی دارای پیچیدگی های زیادی است و قانونگذار نیز برای هرکدام از مسائل و مشکلات حقوقی مربوط به این دعاوی قوانین زیادی را تعیین و صادر نموده است.

از این رو پیگیری و رسیدگی به این دعاوی نیاز به تحقیق و بررسی گسترده ای داشته و از سوی دیگر روند آن در دادگاه نیز ممکن است تا حدودی زمان بر باشد و این موارد بر هزینه بهترین وکیل ملکی در نیاوران تاثیرگذار خواهد بود.

 به این نکته توجه داشته باشیدکه بهره مندی از حضور وکیل متخصص در امور ملکی می تواند از خسارات و زیان های مالی زیادی جلوگیری به عمل آورد لذا پرداخت هزینه بهترین وکیل ملکی برای پیگیری این دعاوی می تواند دارای جنبه های مثبت فراوانی باشد.

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل ملکی در نیاوران را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا