وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران ⭐【آپدیت1402】⚖️

دعاوی ملکی مربوط به پرونده هایی است که موضوع آن ها ملک و املاک، مشکلات موجر و مستاجر و مسائلی از این دست می باشد. پرونده های ملکی حجم زیادی از دعاوی مطروحه در دادگاه ها و مراجع قضایی را تشکیل می دهند. از آن جا که دعاوی ملکی هم گسترده و شامل بسیاری از موضوعات می شود دارای پیچیدگی های خاص خود می باشند. وکیلی که در زمینه حل و فصل چنین دعاوی تخصص داشته باشد وکیل ملکی است. در ادامه این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران را به شما معرفی می نماییم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ملکی در شرق تهران چه کسی است؟

اولین و مهم ترین ویژگی وکیل ملکی داشتن پروانه وکالت و یک دفتر کار در شأن یک وکیل خبره و با تجربه است. از خصوصیات یک وکیل ملکی خوب دارا بودن اطلاعات حقوقی در خصوص قوانین ملکی است. یک وکیل ملکی خوب، باید به قوانین شهرداری و ماده 100 هم تسلط داشته باشد.

لازم است که وکیل ملکی قبلا چندین پرونده ملکی را وکالت کرده باشد و در حوزه دعاوی ملکی تجربه داشته باشد. نکته حائز اهمیت در خصوص وکیل ملکی، این است که وی باید نسبت به شرایط ملک در منطقه مورد نظر آگاهی لازم را داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی در شرق تهران، برای دفاع بی نظیر از موکل خود، پرونده های مشابه را در مناطق مشابه مورد بررسی قرار می دهد. از طریق این تحقیق، او می تواند سریع تر به راه حل مناسب برای پیگیری پرونده دست یابد. یک وکیل ملکی حتی در شرایطی که موکل او در دادگاه حضور دارد، خود را به جلسات دادگاه می رساند. وی تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا با یافتن مدارک مربوطه حق موکل خود را بگیرد.

بهترین وکیل ملکی در شرق تهران چه کسی است؟

مزایای استفاده از بهترین وکیل ملکی

دعاوی ملکی در دادگاه، جزو دعاوی چالش برانگیز هستند. این دعاوی به دلیل پیچیدگی زیاد برای دادگاه هم بسیار زمانبر هستند. خصوصا که موضوع مورد دعوا ملک است که امروزه ارزش ریالی زیادی دارد. پس کسب موفقیت در این پرونده ها بسیار مهم است، اما موفقیت در پرونده ملکی بدون کمک یک وکیل مجرب بسیار دشوار و یا حتی نشدنی است.

از مزایای مراجعه به بهترین وکیل ملکی در غرب تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد.

– احتمال کسب موفقیت در پرونده افزایش می یابد، زیرا یک فرد مطلع و متخصص پیگیری روند دادرسی را به عهده دارد.

– از تشدید شدن بحث و اختلاف در دادگاه جلوگیری می شود.

– به دلیل استفاده از روش های مطمئن و عدم آزمون و خطا، مدت زمان رسیدگی به پرونده و رسیدن به نتیجه کاهش می یابد.

– هنگام مراجعه به بهترین وکیل ملکی در شرق تهران، از دخالت افراد غیر متخصص جلوگیری می شود.

– طرح دعوا به شکل درست و در حوزه حقوقی و یا کیفری مربوط به خود عنوان و پیگیری می شود. دلایل و شواهدی که برای دادگاه معتبر است ارائه شده و از جمع آوری اطلاعات بیهوده جلوگیری می شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران را بشناسید!

سید علی شاه صاحبی

سید علی شاه صاحبی

ایشان از وکلای خوب پایه یک دادگستری استان تهران هستند. آقای شاه صاحبی حدود 21 سال است که به شغل وکالت مشغول هستند. در طول این سال ها تلاش ایشان فقط جهت احقاق حق موکل خود بوده است. تخصص ایشان در حوزه دعاوی حقوقی، کیفری و خانوادگی مانند طلاق، مهریه، حضانت و فسخ نکاح هستند. متقاضیان می توانند هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین با ایشان در ارتباط باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قرارداها

آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، ابتدای خیابان فرجام، شماره 43، ساختمان هیراد، طبقه سوم، واحد 9

شماره تماس: 09123461722

مهدیه ضمیری

مهدیه ضمیری

خانم ضمیری وکیل پایه یک دادگشتری و عضو کانون وکلای مرکز می باشند. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و خانوادگی را می پذیرند. اخلاق نیکو و اطلاعات حقوقی بالای ایشان سبب جلب اعتماد مردم شده است. خانم مهدیه ضمیری به دلیل تلاش صادقانه برای احقاق حق توانسته اند رضایت موکلین خود را به دست آورند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم شکوائیه
 • تنظیم دادخواست
 • تنظیم اظهار نامه

آدرس: تهران، ونک، خیابان ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله اعظم، پلاک 230، واحد1

شماره تماس: 09122907882

رضا کارگر

رضا کارگر

آقای رضا کارگر از دیگر وکلای پایه یک شناخته شده در شرق تهران هستند. ایشان حدود 20 سال سابقه در حوزه وکالت پرونده های مختلف دارند. تخصص آقای کارگر در دعاوی ملکی و شهرداری است، اما وکالت کلیه پرونده های حقوقی را می پذیرند. ایشان همچنین دارای مدرک تحصیلی از دانشگاه خوارزمی و مدرک قرارداد نویسی هستند. وکالت شرکت های تجاری مختلف از جمله شرکت پتروشیمی خلیج فارس و شرکت عام الیاف در پرونده کاری ایشان موجود است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع لوایح و قراردها

آدرس: تهران، نارمک، خیابان آیت، نبش جویبار غربی، پلاک 2، طبقه 5، واحد 16

شماره تماس: 09362543044

عباس اسدی

عباس اسدی

از وکلای پایه یک برجسته در تهران که در زمینه دعاوی ملکی تخصص دارند می توان آقای عباس اسدی را نام برد. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد هستند. تلاش آقای اسدی در طول 20 سال وکالت خود برای احقاق حق و دفاع از موکل بوده است. متقاضیان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار کرده و از مشاوره های ایشان استفاده نمایند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لایحه اعاده دادرسی

آدرس: تهران، فکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، پلاک77، طبقه 8

شماره تماس: 02177740376

محمدرضا مه

محمدرضا مه

آقای مه از وکلای فعال در دعاوی ملکی در شرق تهران هستند. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و خانوادگی را نیز می پذیرند. دانش و تخصص ایشان در کنار اخلاق حرفه ای سبب رضایت موکلین ایشان شده است. وکیل محمدرضا مه، پرونده های مختلف بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. می توانید برای اعطای وکالت به این وکیل با تجربه به صورت حضوری به دفتر ایشان مراجعه کرده و یا به صورت آنلاین با ایشان ارتباط برقرار نمایید.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • قبول داوری در دعاوی
 • قبول وکالت دعاوی دیوان عدالت اداری

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیر طائمه، پلاک 103، طبقه 5، واحد 10

شماره تماس: 09121597687

دستمزد بهترین وکیل ملکی در شرق تهران

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد برای مراجعه به وکیل مبحث حق الزحمه وکیل است. باید بگوییم که مبلغی که وکیل به عنوان دستمزد دریافت می کند به میزان دانش و تخصص وکیل، نوع پرونده و توافق بین وکیل و موکل وابسته است.

در خصوص دعاوی ملکی، میزان حق الوکاله به ارزش ملک بستگی دارد و به صورت درصد مشخصی از مبلغ آن است. به همین دلیل نوع ملک، منطقه آن و حتی شهری که ملک مورد نظر در آن قرار دارد بستگی دارد. در شهرهای بزرگ به دلیل بالا بودن قیمت زمین و املاک، میزان دستمزد وکیل هم بیشتر است. طبیعتا هر چه ملک با ارزش تر باشد زحمات بیش تری برای احقاق آن به وکیل تحمیل می گردد.

البته میزان حق الزحمه به مرحله رسیدگی پرونده هم بستگی دارد. اگر طرح دعوا صورت گرفته باشد و در مرحله دادرسی باشد میزان دستمزد وکیل با پرونده ای که از ابتدا و در مرحله مشاوره تحت نظر وکیل بوده؛ متفاوت است. باید در جلسه اول و هنگام عقد قرارداد، طرفین نسبت به مبلغ دستمزد توافق کرده و آن را در قرارداد قید کنند.

دستمزد بهترین وکیل ملکی در شرق تهران

دعوای خلع ید چیست؟

دعاوی ملکی شامل 3 دسته دعاوی ملکی حقوقی، کیفری و ثبتی است. دعوای خلع ید جزو دعاوی ملکی حقوقی است که در مورد اموال غیر منقول مانند خانه، زمین و باغ صورت می گیرد. این دعوا زمانی مطرح می شود که شخصی به طور غیر قانونی اموال غیر منقول شخص دیگری را تصرف کرده باشد. شخص متضرر برای احقاق حق خود و پس گرفتن مال غیر منقول باید دعوای خلع ید را طرح نماید. خلع ید به معنی تصرف غاصبانه است.

برای طرح دعوای خلع ید، باید صاحب ملک، وکیل یا نماینده قانونی او شکایت را طرح نماید. پس از این که مراحل دادرسی به پایان می رسد باید دادگاه رأی قطعی صادر نماید تا اجرای آن حکم انجام شود. هزینه رسیدگی به دعاوی خلع ید، با توجه به اموال غیر منقول و میزان ارزش ریالی آن ملک در منطقه ای که قرار دارد تعیین می شود.

در هنگام طرح دعوای خلع ید، ممکن است موارد دیگری هم به وجود بیاید که در حالت عادی رسیدگی به آن ها باید در شورای حل اختلاف صورت بگیرد اما به دلیل این که همراه با خلع ید، مطرح شده اند، در دادگاه مورد بررسی قرار می گیرند.

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران را معرفی کردیم. مراجعه به وکیل ملکی سبب تسریع روند دادرسی، کوتاه شدن زمان پیگیری و کاهش مشکلات در دادگاه می شود. میزان ارزش ملک و تخصص وکیل در تعیین میزان دستمزد وکلای ملکی تاثیر گذار است. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما عزیزان مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا