وکیل ملکی

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران⭐【سال1403】❤️

دعاوی ملکی مربوط به پرونده هایی است که موضوع آن ها ملک و املاک، مشکلات موجر و مستاجر و مسائلی از این دست می باشد. پرونده های ملکی حجم زیادی از دعاوی مطروحه در دادگاه ها و مراجع قضایی را تشکیل می دهند. از آن جا که دعاوی ملکی هم گسترده و شامل بسیاری از موضوعات می شود دارای پیچیدگی های خاص خود می باشند. وکیلی که در زمینه حل و فصل چنین دعاوی تخصص داشته باشد وکیل ملکی است. در ادامه این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران را به شما معرفی می نماییم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

نقش وکیل در دعاوی ملکی

بهترین وکیل ملکی در شرق تهران می تواند با استفاده از اطلاعات حقوقی و تجربه خود میان طرفین صلح و سازش برقرار نماید تا راهی انتخاب شود که به سود هر دو نفر باشد و از رفت و آمدها و هزینه های دادرسی پرونده هم جلوگیری شود. در صورت عدم سازش، وکیل پرونده را تا زمان رسیدن به نتیجه پیگیری می نماید. این وکیل قادر است دعاوی ملکی را از هر نوعی که باشد با کمک تخصص و تجربه خود حل و فصل نماید.

وکیل با بررسی پرونده موکل می تواند نتیجه گیری نماید که چقدر احتمال پیروزی او در پرونده وجود دارد. پس از آن وی با جمع آوری اطلاعات و مدارک لازم دادخواست و یا دفاعیه را برای موکل خود تنظیم می نماید. وی در جلسه دادگاه حضور یافته و با رائه ادله از موکل خود دفاع می نماید. در صورتی که رای دادگاه مخالف با منافع موکل باشد، وکیل می تواند دادخواست تجدید نظر را تنظیم و به دادگاه ارائه نماید تا پرونده شما دوباره مورد بررسی قرار بگیرد.

نقش وکیل در دعاوی ملکی

بهترین وکیل ملکی چه کسی است؟

اولین و مهم ترین ویژگی وکیل ملکی داشتن پروانه وکالت و یک دفتر کار در شأن یک وکیل خبره و با تجربه است. از خصوصیات یک وکیل ملکی خوب دارا بودن اطلاعات حقوقی در خصوص قوانین ملکی است. یک وکیل ملکی خوب، باید به قوانین شهرداری و ماده 100 هم تسلط داشته باشد.

لازم است که وکیل ملکی قبلا چندین پرونده ملکی را وکالت کرده باشد و در حوزه دعاوی ملکی تجربه داشته باشد. نکته حائز اهمیت در خصوص وکیل ملکی، این است که وی باید نسبت به شرایط ملک در منطقه مورد نظر آگاهی لازم را داشته باشد.

بهترین وکیل ملکی در شرق تهران، برای دفاع بی نظیر از موکل خود، پرونده های مشابه را در مناطق مشابه مورد بررسی قرار می دهد. از طریق این تحقیق، او می تواند سریع تر به راه حل مناسب برای پیگیری پرونده دست یابد. یک وکیل ملکی حتی در شرایطی که موکل او در دادگاه حضور دارد، خود را به جلسات دادگاه می رساند. وی تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا با یافتن مدارک مربوطه حق موکل خود را بگیرد.

بهترین وکیل ملکی چه کسی است؟

مزایای استفاده از بهترین وکیل ملکی

دعاوی ملکی در دادگاه، جزو دعاوی چالش برانگیز هستند. این دعاوی به دلیل پیچیدگی زیاد برای دادگاه هم بسیار زمانبر هستند. خصوصا که موضوع مورد دعوا ملک است که امروزه ارزش ریالی زیادی دارد. پس کسب موفقیت در این پرونده ها بسیار مهم است، اما موفقیت در پرونده ملکی بدون کمک یک وکیل مجرب بسیار دشوار و یا حتی نشدنی است.

از مزایای مراجعه به بهترین وکیل ملکی در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • از تشدید شدن بحث و اختلاف در دادگاه جلوگیری می شود.
 • هنگام مراجعه به بهترین وکیل ملکی در شرق تهران، از دخالت افراد غیر متخصص جلوگیری می شود.
 • احتمال کسب موفقیت در پرونده افزایش می یابد، زیرا یک فرد مطلع و متخصص پیگیری روند دادرسی را به عهده دارد.
 • به دلیل استفاده از روش های مطمئن و عدم آزمون و خطا، مدت زمان رسیدگی به پرونده و رسیدن به نتیجه کاهش می یابد.
 • طرح دعوا به شکل درست و در حوزه حقوقی و یا کیفری مربوط به خود عنوان و پیگیری می شود. دلایل و شواهدی که برای دادگاه معتبر است ارائه شده و از جمع آوری اطلاعات بیهوده جلوگیری می شود.

برخی از مهم ترین ویژگی های یک وکیل خوب در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، حقوقی، ثبتی، خانواده
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
⭐میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

10 تا از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران را بشناسید!

موسسه حقیقت گستر

موسسه حقیقت گستر

موسسه حقیقت گستر متشکل از تیم وکلای متبحر و باتجربه در زمینه‌های حقوقی، خانواده، ملکی، ارث و کیفری تشکیل شده است. اعضای این تیم وکلای پایه یک دادگستری، دکترین حقوق و مشاورین و کارشناسان حرفه ای حقوق می‌باشند. در این موسسه، ضمن انجام پرونده توسط وکلای متخصص، پیگیری گام به گام امور پرونده توسط تیم حرفه ای واحد ارتباط با مراجعین (CRM) صورت می گیرد و گزارش منظم و مستمر به موکلین ارائه می شود.
تمام اعضای مجموعه در تلاش هستند تا با رعایت مصلحت و غبطه موکل، روند پرونده با پیگیری منظم و مستمر و در چارچوب قانون به بهترین شکل انجام گردد. (با حقیقت گستر هوشمندانه پیروز شوید).

آدرس: فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام شرقی، پلاک ۵۳ (ساختمان آمی‌تیس) – طبقه پنجم، واحد ۱۸

شماره تماس:

09193756168

09193756169

021-91300023

اینستاگرام: ir_adl_

وب سایت: iradl.com

مریم خداوردیان

 مریم خداوردیان

خانم مریم خداوردیان یکی از ممتازترین وکلای پایه یک دادگستری، در تهران فعالیت می کنند. وی عضو مرکز مشاوران قوه قضاییه از ویژگی های برجسته ایشان می توان به جدیت در کار، پیگیری مداوم و مستمر و صداقت کاری اشاره کرد. دفتر ایشان با همکاری مجموعه و تیم حقوقی قوی از وکلای متخصص از هر حوزه اعم ازحقوقی،کیفری ،ثبتی ،به ارائه خدمات حقوقی بصورت تخصصی به هموطنان می پردازد.

تخصص و مهارت:
وکالت تخصصی در دعاوی تصرف عدوانی، معاملات فضولی، اختلافات قراردادی، املاک و اراضی، سرقفلی، خلع ید، حق کسب و پیشه و تجارت، اثبات مالکیت، الزام به تنظیم سند، افراز و تفکیک، دستور فروش ملک مشاع، انحصار وراثت، تقسیم ترکه، بی اعتباری و بطلان معاملات و… تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت، خرید و فروش و …
وکالت تخصصی جرایم کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل و استفاده از اوراق مجعول انتقال مال غیر، اختلاس، ارتشا، تصادفات رانندگی، روابط نامشروع، جنایات، غصب عنوان، تخریب، سرقت و …
وکالت در دادگاه های عمومی و کیفری دو و دادگاههای کیفری یک و تجدید نظر و دیوان عالی کشور و دادگاه های انقلاب میباشد.

ادرس: تهران، منطقه ۱۴، جنب مجتمع قضایی محلاتی و مجتمع دادگاه‌ های خانواده یک، خیابان نبرد جنوبی خیابان ده حقی، نبش ۳۵ متری شاهد ، ساختمان حامی پلاک ۹۱ طبقه دوم واحد ۳

شماره تماس:

۳۳۴۳۰۴۸۷

۰۹۱۲۵۵۸۷۴۰۴

اینستاگرام:

vekalat_khodaverdian

رضا کارگر

رضا کارگر

آقای رضا کارگر یکی از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران هستند. ایشان حدود 20 سال سابقه در حوزه وکالت پرونده های مختلف دارند. تخصص آقای کارگر در دعاوی ملکی و شهرداری است، اما وکالت کلیه پرونده های حقوقی را می پذیرند. ایشان همچنین دارای مدرک تحصیلی از دانشگاه خوارزمی و مدرک قرارداد نویسی هستند. وکالت شرکت های تجاری مختلف از جمله شرکت پتروشیمی خلیج فارس و شرکت عام الیاف در پرونده کاری ایشان موجود است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری
 • ارائه مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم انواع لوایح و قراردها

آدرس: تهران، نارمک، خیابان آیت، نبش جویبار غربی، پلاک 2، طبقه 5، واحد 16

عباس اسدی

عباس اسدی

از جمله بهترین وکیل ملکی در شرق تهران که در زمینه دعاوی ملکی تخصص دارند می توان آقای عباس اسدی را نام برد. ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد هستند. تلاش آقای اسدی در طول 20 سال وکالت خود برای احقاق حق و دفاع از موکل بوده است. متقاضیان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار کرده و از مشاوره های ایشان استفاده نمایند. ایشان با تکیه بر دانش حقوقی و تجربه سال ها وکالت خود موفقیت های بسایاری را کسب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • تنظیم لایحه اعاده دادرسی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری

آدرس: تهران، فکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، پلاک77، طبقه 8

محمدرضا مه

محمدرضا مه

آقای مه از وکلای فعال در دعاوی ملکی در شرق تهران هستند. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و خانوادگی را نیز می پذیرند. دانش و تخصص ایشان در کنار اخلاق حرفه ای سبب رضایت موکلین ایشان شده است. وکیل محمدرضا مه، پرونده های مختلف بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. همچنین ایشان جزو بهترین وکیل ملکی در شرق تهران می باشند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • قبول داوری در دعاوی
 • قبول وکالت دعاوی دیوان عدالت اداری

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان امیر طائمه، پلاک 103، طبقه 5، واحد 10

دعاوی ملکی کیفری چیست؟

پرونده های ملکی با توجه به نوع آن ها در دسته های مختلف حقوقی، ثبتی و کیفری تقسیم بندی می شوند. دعاوی کیفری ملکی مربوط به آن دسته از پرونده های حقوقی می شود که تنها مربوط به اشتباهات ناخواسته و یا موضوعات پیش پا افتاده نیست. در این دعاوی افراد در خصوص معاملات ملکی مرتکب جرم شده اند. در واقع معاملات این دسته بدون این که جرمی اتفاق بیفتد قابل انجام نیستند.

چنین پرونده هایی دارای شاکی خصوصی هستند که افراد دیگر با هدف سودجویی نسبت به آن ها جرم انجام داده اند. فروش مال فرد دیگر به یک یا چند نفر، جعل اسناد و مدارک، کلاهبرداری در زمینه املاک، انتقال منافع ملک به خود و یا دیگران، تغییر کاربردی در اراضی و تخریب و ورود بدون اجازه به ملک دیگران جزو دعاوی این دسته محسوب می گردند. چنین دعاوی معمولا پیچیده شده و درگیر پرونده های مختلف دیگر نیز خواهد شد. در این پرونده ها علاوه بر تعیین حق و حقوق افراد و فرد محق باید در خصوص مجازات مجرم هم تصمیم گیری شود.

دعاوی ملکی کیفری چیست؟

دعوای خلع ید به چه معنا است؟

دعاوی ملکی شامل 3 دسته دعاوی ملکی حقوقی، کیفری و ثبتی است. دعوای خلع ید جزو دعاوی ملکی حقوقی است که در مورد اموال غیر منقول مانند خانه، زمین و باغ صورت می گیرد. این دعوا زمانی مطرح می شود که شخصی به طور غیر قانونی اموال غیر منقول شخص دیگری را تصرف کرده باشد. شخص متضرر برای احقاق حق خود و پس گرفتن مال غیر منقول باید دعوای خلع ید را طرح نماید. خلع ید به معنی تصرف غاصبانه است.

برای طرح دعوای خلع ید، باید صاحب ملک، بهترین وکیل ملکی در شرق تهران یا نماینده قانونی او شکایت را طرح نماید. پس از این که مراحل دادرسی به پایان می رسد باید دادگاه رأی قطعی صادر نماید تا اجرای آن حکم انجام شود. هزینه رسیدگی به دعاوی خلع ید، با توجه به اموال غیر منقول و میزان ارزش ریالی آن ملک در منطقه ای که قرار دارد تعیین می شود.

در هنگام طرح دعوای خلع ید، ممکن است موارد دیگری هم به وجود بیاید که در حالت عادی رسیدگی به آن ها باید در شورای حل اختلاف صورت بگیرد اما به دلیل این که همراه با خلع ید، مطرح شده اند، در دادگاه مورد بررسی قرار می گیرند.

دستمزد بهترین وکیل ملکی در شرق تهران

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد برای مراجعه به بهترین وکیل ملکی در شرق تهران مبحث حق الزحمه وکیل است. باید بگوییم که مبلغی که وکیل به عنوان دستمزد دریافت می کند به میزان دانش و تخصص وکیل، نوع پرونده و توافق بین وکیل و موکل وابسته است.

در خصوص دعاوی ملکی، میزان حق الوکاله به ارزش ملک بستگی دارد و به صورت درصد مشخصی از مبلغ آن است. به همین دلیل نوع ملک، منطقه آن و حتی شهری که ملک مورد نظر در آن قرار دارد بستگی دارد. در شهرهای بزرگ به دلیل بالا بودن قیمت زمین و املاک، میزان دستمزد وکیل هم بیشتر است. طبیعتا هر چه ملک با ارزش تر باشد زحمات بیش تری برای احقاق آن به وکیل تحمیل می گردد.

البته میزان حق الزحمه به مرحله رسیدگی پرونده هم بستگی دارد. اگر طرح دعوا صورت گرفته باشد و در مرحله دادرسی باشد میزان دستمزد وکیل با پرونده ای که از ابتدا و در مرحله مشاوره تحت نظر وکیل بوده؛ متفاوت است. باید در جلسه اول و هنگام عقد قرارداد، طرفین نسبت به مبلغ دستمزد توافق کرده و آن را در قرارداد قید کنند.

نقش وکیل در دعاوی ملکی

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل ملکی در شرق تهران را معرفی کردیم. مراجعه به وکیل ملکی سبب تسریع روند دادرسی، کوتاه شدن زمان پیگیری و کاهش مشکلات در دادگاه می شود. میزان ارزش ملک و تخصص وکیل در تعیین میزان دستمزد وکلای ملکی تاثیر گذار است. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما عزیزان مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری هستم؛ علاقه مند به محتوانویسی و نویسندگی درباره وکالت و مسائل حقوقی، بنده تمام سعیمو می کنم تا به روزترین اطلاعات حقوقی را در اختیار شما قرار دهم. در صورت داشتن انتقاد، پیشنهاد و یا سوال؛ از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

دکمه بازگشت به بالا