وکیل

10 تا از بهترین وکیل مسجد سلیمان⚡【سال1403】❤️

بدیهی است در شرایطی که حق فردی ضایع می شود و در واقع عدالت خدشه دار می شود، افراد به مراجع عدالت خواه از جمله دادگاه ها مراجعه می کنند. اما نحوه امداد خواهی در این مراجع دارای مراحل و شرایط خاص خود می باشد. به این صورت که باید در ابتدا موضوع مد نظر خود را با توجه به نوع آن از طریق دادخواست و یا شکوائیه مطرح کرده و به دادگاه ارسال نمود.

پس از آن سایر مراحل رسیدگی به موضوع از طریق مراجع قضایی اطلاع رسانی می شود و قاضی پرونده با توجه به مدارک موجود و بررسی های لازم حکم را صادر می نماید. اما انجام این امور، نیاز به داشتن اطلاعات حقوقی و آگاهی از قوانین دارد که مستلزم مراجعه به وکیل متخصص می باشد. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل مسجد سلیمان را به شما معرفی می کنیم، با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل مسجد سلیمان کیست؟ 

بهترین وکیل مسجد سلیمان وکیلی است که بتواند به موکل خود کمک کند و از حقوق او حمایت نماید. وی باید بتواند با استفاده از ماده و تبصره های قانون، قاضی را متقاعد سازد که حق با موکل اوست. البته این موضوع در شرایطی است که واقعا حق با موکل او باشد زیرا وکیل موظف است تنها از حق دفاع کند. وکلا در هنگام شروع وکالت سوگند یاد می کنند که همواره در جهت احقاق حق عمل کرده و حقی را ضایع نکنند. یک وکیل خوب تحت هر شرایطی به این سوگند خود پایبند است و هیچ گاه از مسیر احقاق حق خارج نمی شود.  

بهترین وکیل خوزستان تجربه و سابقه کافی برای وکالت پرونده های مختلف را دارد. وی روش ها و استراتژی های مختص به خود را برای حل مشکلات پرونده های گوناگون دارد. یک وکیل حرفه ای هیچ گاه از تلاش برای آموختن دست بر نمی دارد و همیشه اطلاعات خود را به روز نگه می دارد. زیرا ممکن است برخی قوانین به اقتضای زمانه دچار تحولاتی شوند که اطلاع از این تغییر و تحولات برای یک وکیل واجب و ضروری می باشد. در سایت وکیل چی مقالات متنوعی در زمینه های حقوقی وجود دارد که می توانید آن ها را مطالعه نموده و اطلاعات خود را افزایش دهید.

بهترین وکیل در مسجد سلیمان کیست؟

خدمات قابل ارائه توسط بهترین وکیل مسجد سلیمان 

برخی مردم تصور می کنند وکیل تنها وکالت پرونده ها را به عهده می گیرد. اما وکلا قادر به ارائه مجموعه ای از خدمات حقوقی به موکلین و مراجعین خود می باشند. به عنوان مثال یکی از خدماتی که می توان از یک وکیل دریافت نمود، مشاوره های حقوقی است. حتی برخی وکلا این مشاوره ها را به صورت رایگان در اختیار مراجعین خود قرار می دهند. 

تعداد قابل توجهی از پرونده های حقوقی از طریق همین مشاوره ها حل و فصل می گردد. برخی از دعاوی به دلیل نا آگاهی افراد از حقوق خود و دیگران است. با دریافت مشاوره و آشنا شدن با جنبه های مختلف طرح دعوا، عواقب و نتایج آن، به خودی خود پرونده خاتمه می بابد و یا به صلح و سازش می رسد. 

سایر خدماتی که بهترین وکیل مسجد سلیمان انجام می دهد تنظیم قراردادها، اظهارنامه ها و مبایعه نامه ها است. با تنظیم اصولی این نوع از اسناد، احتمال ایجاد مشکلات حقوقی به صورت چشم گیری کاهش می یابد. این کار در واقع یک نوع پیشگیری از بروز مشکلات آتی می باشد. وکلا می توانند اوراق قضایی از جمله دادخواست ها، شکوائیه، دفاعیه و سایر اوراق قضایی را برای موکلین خود تنظیم نمایند. برای این کار نیازی به انعقاد قرارداد وکالت و اعطای وکالت نمی باشد. هزینه این امور نیز بسیار کمتر از گرفتن وکیل است. 

10 تا از بهترین وکیل مسجد سلیمان را بشناسید! 

شهلا بهمنی 

شهلا بهمنی

سرکار خانم شهلا بهمنی از وکلای معروف و شناخته شده در استان خوزستان هستند. ایشان در حال حاضر در مسجد سلیمان فعال هستند و به مردم این شهر خدمات حقوقی ارائه می نمایند. خانم بهمنی دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان خوزستان هستند. ایشان چندین سال است که وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی مختلف را می پذیرند و با علم و آگاهی خود توانسته اند درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب برسانند. این وکیل به همین دلایل مورد اعتماد مردم و موکلین خود قرار گرفته اند.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری 
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و اوراق قضایی 
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده 

آدرس: مسجد سلیمان، پنج بنگله، جنب مدرسه فنی و حرفه ای 

مصطفی بویری 

مصطفی بویری

آقای مصطفی بویری وکیل پایه یک دادگستری فعال در مسجد سلیمان هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود پروانه وکالت پایه یک به شماره 1915 را دریافت کردند. جناب آقای بویری به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت به عنوان بهترین وکیل مسجد سلیمان شناخته شده اند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و توانسته اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و علم بالای این وکیل است. وکالت دعاوی مختلف مانند خانواده، اعسار، عقود و معاملات، تملک آپارتمان ها، الزام به تنظیم سند و تخلیه در تخصص ایشان است.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • نوشتن دادخواست، لایحه، شکوائیه و دفاعیه 

آدرس: مسجد سلیمان، خیابان آزادی، کوچه پزشکان، طبقه فوقانی آزمایشگاه پارس، واحد 6 

سهیلا خسروانی 

سهیلا خسروانی

خانم خسروانی یکی دیگر از وکلای معروف و توانمند استان خوزستان هستند که در مسجد سلیمان فعال هستند. پروانه وکالت شماره 1730 متعلق به ایشان است که پس از اخذ آن فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. ایشان سال ها است که در دادگاه های این شهر به عنوان وکیل فعالیت می کنند و با تکیه بر دانش و تجربه خود نتایج مورد نظر موکلین را در بیشتر پرونده ها کسب کرده اند. حسن خلق، پشتکار، هوش، تعهد و تلاش همه جانبه برای دفاع از موکل از ویژگی های خانم خسروانی است که منجر به جلب رضایت مردم شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • توانمندی در تنظیم انواع قراردادها 
 • تخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه و حضانت فرزندان 
 • پذیرش پرونده های املاک مانند موجر و مستاجر، شهرداری و منابع طبیعی 

آدرس: مسجد سلیمان، خیابان آزادی، طبقه فوقانی پوشاک صادق  

علی عسکر پروین 

علی عسکر پروین

جناب آقای علی عسکر پروین وکیل پایه یک دادگستری هستند که عنوان بهترین وکیل مسجد سلیمان را به خود اختصاص داده اند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه هستند و همچنین در کانون وکلای دادگستری استان خوزستان عضویت دارند. آقای پروین از علم و آگاهی کافی برای وکالت دعاوی مختلف برخوردار هستند اما در برخی زمینه ها بر قوانین مسلط تر بوده و نتلیج بهتری را کسب نموده اند. مشکلات تعداد قابل توجهی از موکلین با مشاوره ها و راهنمایی های ایشان حل  فصل شده و به همین دلیل مردم به این وکیل با تجربه اعتماد دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تدوین قراردادهای داخلی و خارجی 
 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری و ملکی گوناگون 

آدرس: مسجد سلیمان، پنج بنگله، جنب فنی و حرفه ای خواهران، ساختمان بهرامی، طبقه 1

سولماز درخشانی 

سولماز درخشانی

سرکار خانم درخشانی را می توان جزو وکلای خوب و شناخته شده در مسجد سلیمان قرارداد. ایشان در عرصه وکالت بسیار با تجربه هستند و تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل به کار می گیرند. درصد بالای موفقیت خانم درخشانی در پرونده های تحت وکالت ایشان گواه علم، تخصص و دانش بالا است. مراجعین وکیل سولماز درخشانی از ایشان رضایت دارند و مشاوره های ایشان را مسبب حل مشکلات حقوقی خود می دانند. از ویژگی های ایشان می توان به مسئولیت پذیری، اخلاق خوب، تعهد و انصاف در دریافت حق الوکاله اشاره کرد. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی 
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: مسجد سلیمان، هشت بنگله، رو به روی دادگستری قدیم 

نرگس فرخی راد

نرگس فرخی راد

خانم نرگس فرخی راد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی دانشگاه شیراز و کارشناسی ارشد از دانشگاه علامه طباطبایی می باشند. ایشان با پروانه وکالت درجه یک حدود 9 سال است که در استان خوزستان به وکالت مشغول می باشند. سرکار خانم فرخی راد با به کار گیری دانش و اطلاعات حقوقی خود پرونده های بسیاری را در زمینه های مختلف به نتیجه مورد نظر موکل رسانده اند. ایشان به دلیل مسئولیت پذیری، تلاش مستمر، عدات خواهی و شهامت در پیگیری پرونده ها و همچنین مشاوره های کارساز خود مورد اعتماد مردم می باشند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و لوایح 
 • ارئه مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تخصص در حقوق قراردادها، املاک، مالکیت فکری و خانواده 

آدرس: مسجد سلیمان، خیابان آزادی، رو به روی شیرینی فروشی نوشین

ویژگی های وکیل حرفه ای

یک وکیل خوب دارای خصوصیات و ویژگی های مختلفی است که در این قسمت به آن ها اشاره می کنیم. 

 • اطلاعات بالا: یک وکیل خوب هم در زمینه اطلاعات حقوقی و هم در زمینه روانشناسی اطلاعات بالایی دارد و سعی می کند همواره این اطلاعات را افزایش داده و به روز نماید. 
 • اعتماد به نفس: یکی از ویژگی های بهترین وکیل مسجد سلیمان اعتماد به نفس است. یک وکیل باید به خود اعتماد داشته باشد تا بتواند به صورت تاثیر گذار صحبت کند. فردی که به خود، توانایی ها و مدارک خود اعتماد داشته باشد بهتر می تواند فرد مقابل را قانع کند. 
 • انگیزه: هر فرد برای انجام هر کاری باید انگیزه داشته باشد تا بتواند آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. یک وکیل هم باید انگیزه کمک به فرد مظلوم، پیشرفت خود و کسب شهرت و محبوبیت را داشته باشد تا تمام تلاش خود را به کار بگیرد. 
 • جسارت: وکیل می بایست برای ارائه نظریات خود جسارت و شجاعت داشته باشد. وی نباید از بیان واقعیت ها واهمه داشته باشد، حتی اگر در این مسیر با مشکلاتی نیز رو به رو شود. 
خصوصیات بهترین وکیل در مسجد سلیمان

کارآموز وکالت 

برای وکیل شدن نیاز به پشت سر گذاشتن مراحل مختلفی می باشد. اولین مرحله که تحصیل در رشته های مرتبط با وکالت می باشد و پس از آن نیز باید با غول آزمون وکالت جنگید. اما پس از قبولی در این آزمون هم باید دوران کار آموزی وکالت را پشت سر گذاشت.  

فردی که در رشته حقوق تحصیل کرده است، تنها با قوانین حقوقی آشنا شده است اما نمی داند چگونه باید از آن ها استفاده نماید. وی نحوه دادرسی پرونده ها و مراجع ذی صلاح را به خوبی نمی شناسد و بسیاری از نکات اساسی وکالت را نمی داند. کسب این اطلاعات نیاز به تجربه دارد. به همین دلیل این فرد باید به مدت 18 ماه به عنوان کارآموز در دفتر وکالت یک وکیل فعالیت نماید. به این ترتیب با اصول و قواعد کار وکالت آشنا شده و کم کم تجربیات لازم را برای اخذ پرونده کسب می نماید. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل مسجد سلیمان را به شما معرفی نمودیم. این وکیل بایستی توانایی های لازم برای دفاع از موکل خود را داشته باشد. در واقع یک موکل با استناد به توانایی های وکیل است که به او وکالت می دهد و امورات خود را به او می سپارد. تجربه یکی از موارد مهم در شغل وکالت است که یک وکیل در مرحله کارآموزی تا حدودی به آن دست می یابد. در صورت لزوم می توانید با شماره های وکلای معرفی شده در مقاله تماس حاصل فرمایید. امیدواریم این اطلاعات به افرادی که به دنبال یک وکیل خوب هستند کمک کرده باشد. از همراهی شما تا پایان مقاله بسیار سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان هستیم.   

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا