وکیل

10 تا از بهترین وکیل در سهروردی⭐【سال1403】⚖️

وکلا از مهم ترین اقشار هر جامعه ای محسوب می شوند؛ زیرا با حق و حقوق افراد در ارتباط هستند. بیشتر جوامع امروزی به دلایل مختلف با مراجع قضایی و حقوقی در ارتباط هستند. اما از روند و جریانات حقوقی برای به نتیجه رسیدن پرونده آگاهی ندارند. بهترین وکیل در سهروردی به شما کمک می کند تا با دریافت مشاوره، مشکلات حقوقی خود را صلح آمیز حل کنید. در دعاوی حقوقی، کیفری و اداری داشتن وکیل برای موکل پشتوانه ای بوده که او را از شیوه درست پیگیری مطمئن می کند. در بیشتر مواقع شاهد تضییع حقوق افراد به دلیل عدم آگاهی و اطلاعات لازم می باشیم.

بهترین وکیل در سهروردی کیست؟

همه ی شهرها و استان های ایران وکلای حاذق و متبحری دارند که با لقب های حسنه شناخته می شوند. زمانی می توانیم وکیلی را بهترین وکیل در سهروردی بخوانیم که نظیری برای مهارت و ویژگی های او در منطقه وجود نداشته باشد. یک وکیل ماهر تنها دارای مدرک تحصیلی حقوق و مجوز وکالت نیست، بلکه خصوصیات منحصر به فردی را دارد که سبب موفقیت او در اکثر پرونده هایش می شود.

بسیاری از دعاوی با تجارب و سابقه کاری یک وکیل است که به نتیجه می رسند؛ بنابراین می توان گفت که وجود علم و تجربه در کنار هم موفقیت را می سازد. بهترین وکیل در جنوب تهران شخصی دقیق و نکته بین بوده که دعاوی را از همه نظر و جهات مورد بررسی قرار می دهد. با صداقت همه تخلفاتی را که در جریان پرونده رخ داده در نزد دادگاه بیان می کند حتی اگر به ضرر موکل خودش تمام شود.

مدارک و اسناد را آن گونه که است به صورت قانونی به دادگاه ارائه می دهد و جرائم را به شیوه ای چیدمان نمی کند که حق طرف مقابل ضایع شده و موکلش به ناحق پیروز شود. در واقع تنها به اجرای عدالت فکر می کند. بهترین وکیل در سهروردی می داند که چه زمان باید چه مسائلی را، با چه مدارکی و چه لحن گفتاری بیان کرده تا نتیجه دادگاه را به سمت پیروزی خود سوق دهد.

بهترین وکیل در سهروردی کیست؟

وظایف بهترین وکیل در سهروردی

یک وکیل خبره وظیفه شناس است یعنی بدون این که نیاز به یادآوری داشته باشد تکالیفی را که باید به جا آورد، انجام می دهد. مشاوره از اقدامات اولیه یک وکیل در خصوص رسیدگی به یک دعوا است. وکیل باید از هر روش و طریقی که با آن آشنایی دارد برای رسیدن موکلش به حق قانونی اش تلاش نماید. وظیفه وکیل این است که با ایجاد اعتماد در موکلش از همه امور و اتفاقات رخ داده در پرونده مطلع شده و با سنجیدن درست موضوع مدارک لازم را تهیه نماید.

بهترین وکیل در شمال تهران مکلف است همه مراحل ثبت شکایت یا دادخواست را انجام داده و به همراه موکلش در جلسات دادگاه حضور یابد. در پیشگاه دادگاه به عنوان نماینده بیانات موکلش را آن طور که شایسته است با مدارک ارائه کرده و اتهامات وارده به موکل خود را رفع کند. موقعیت پرونده را درک کرده و از طریق ارتباط یابی موثر، موجب کاهش مجازات موکل خود شود. اگر رأی داده شده بر خلاف حقوق شرعی و قانونی موکلش باشد اعتراض کرده و درخواست فرجام خواهی بدهد.

10 تا از بهترین وکیل در سهروردی را بشناسید!

گروه وکلای ترنم عدالت

گروه وکلای ترنم عدالت واقع در محدوده سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، یکی از دفاتر وکالت همراه با وکلای با تجربه و متخصص در زمره دعاوی خانوادگی، ملکی، کیفری، دیوان عدالت، امور حسبی، دعاوی شهرداری و … است. این مجموعه از سال های دور فعالیت خود را به صورت تخصصی در امر وکالت و مشاوره حقوقی آغاز کرد و در حال حاضر با داشتن 5 وکیل متخصص در هر حوزه حقوقی، پرونده شما را به صورت تخصصی بررسی می نماید.

 • خدمات مجموعه ترنم شامل چه مواردی است؟
 • قبول وکالت در کلیه در دعاوی ملکی و ارث و ماترک، دعاوی خانواده اعم از مهریه، نفقه زوجه و فرزند، طلاق، حضانت و … دعاوی مربوط به اسناد تجاری (چک، سفته و برات) و امور ملکی از قبیل تخلیه، خلع ید، تصرف عدوانی، مزاحمت و ممانعت از حق و دعاوی کیفری اعم از سرقت، آدم ربایی، لواط، تجاوز به عنف و …
 • قبول مشاوره در کلیه دعاوی
 • تنظیم هر نوع اوراق حقوقی اعم از لایحه، شکواییه، دادخواست و اظهارنامه و ثبت آن بدون نیاز به حضور در دفاتر خدمات الکترونیک
 • تنظیم هر نوع قرارداد (اعم از مضاربه، مشارکت در ساخت، حواله خودرو و فروش اقساطی و …)
 • انجام کلیه خدمات داوری.

آدرس: سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر، پلاک 121، طبقه پنجم شرقی، واحد 10

تلفن تماس:

02186121719

02186045077

02186045940

و موبایل برای پاسخدهی درایام تعطیل و رزرو وقت مشاوره:

09011358248

اینستاگرام: taranom_edalat

وب سایت: taranom-edalat

آیدی تلگرام: tarannom_edalat

عبدالله اسماعیلی

عبدالله اسماعیلی

ایشان از وکلای پایه یک دادگستری با سال ها سابقه وکالت هستند. آقای اسماعیلی دعاوی خانوادگی، ملکی، مالی، اداری، کیفری و حقوقی را وکالت کرده و توانسته اند بیشتر موکلین خود را راضی نگه دارند. این وکیل حاذق در سهروردی توانایی وکالت و کارشناسی امور حقوقی سازمان ها، شرکت ها و بخش های دولتی را دارند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع اوراق قضایی
 • متبحر در پرونده های ملکی
 • وکالت پرونده های طلاق، تنظیم اسناد، فروش مال غیر و خیانت در امانت

آدرس: تهران، چهار راه سهروردی، بن بست حکمی، پلاک 1، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 09123582179

نیوشا آذرآئین

نیوشا آذرآئین

سرکار خانم آذرآئین از بهترین وکیل در سهروردی هستند. این وکیل ماهر نماد یک خانم توانمند در عرصه وکالت بوده و سابقه کاری درخشانی را در رزومه خود ثبت کرده اند. از ویژگی های خانم نیوشا آذرآئین می توان به شکیبایی، ظرافت، خوش خلقی، راهبر و راهنما بودن اشاره کرد. خانم آذرآئین بیش از 90 درصد پرونده های خود را با پیروزی ختم کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تلفنی، اینترنتی و حضوری
 • نگارش قراردادهای تجاری شرکت های دولتی و خصوصی
 • وکالت دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، مالیاتی، شهرداری و اداری

آدرس: تهران، سهروردی جنوبی، بعد از کوچه زاهدان، پلاک 196، طبقه 1، واحد 2

شماره تماس: 09126582608

مهدی جعفرزاده مزاری

مهدی جعفرزاده مزاری

وکیل پایه یک دادگستری جناب آقای مهدی جعفرزاده مزاری بیش از 15 سال است که در حوزه حقوق به هموطنان خود خدمات متفاوتی را ارائه کرده اند. ایشان سابقه وکالت شرکت های خصوصی را داشته و در کنار قبول وکالت پرونده های حقوقی، داوری دعاوی را هم انجام داده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تخصص در زمینه جرائم علیه عفت و اخلاق عمومی
 • تخصص در پرونده های کلاهبرداری و سرقت مسلحانه

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، خیابان ابن یمین، نبش سروش، پلاک 61، واحد 12

شماره تماس: 09123099018

محمد مهدی رستمی

محمد مهدی رستمی

ایشان فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل در مقطع فوق لیسانس و از بهترین وکیل در سهروردی هستند. آقای محمد مهدی رستمی عضو کانون وکلا بوده و به دنبال برقراری عدالت و انصاف در میان افراد یک جامعه می باشند. آقای رستمی دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکز هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم شکوائیه دعاوی کیفری نظیر کلاهبرداری
 • وکالت پرونده های طلاق، سرقت، جرائم علیه اموال

آدرس: تهران، سهروردی جنوبی، نرسیده به خیابان بهار شیراز، پلاک 10، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09121160869

مزایا داشتن بهترین وکیل در سهروردی

زمانی که فرد از آیین و مقرارت دادگاه برای رسیدگی به دعاوی، هیچ اطلاعی نداشته باشد با شکست در پرونده خود مواجه می شود. بنابراین اصلی ترین مزیت وکیل اختیار کردن اطمینان از رأی نهایی دادگاه است به جز مواردی که حق با موکل نباشد. دعاوی خانواده، ثبتی، حقوقی، مالی، ملکی، کیفری و اداری هر یک ضوابط خاصی داشته که یک عضو جامعه با آن ها آشنایی ندارد.

هر مقدار که فرآیند رسیدگی به دعاوی به طول انجامد، هزینه زیادی صرف می شود. علاوه بر هزینه و انرژی صرف شده، زمان بسیاری از دست رفته و ممکن است که این اتلاف وقت رأی دادگاه را دستخوش تغییر کند. هنگامی که بهترین وکیل در سهروردی در جریان پرونده قرار داشته باشد از استرس و اضطراب موکل کاسته شده و بستر برای برنده شدن در دعوا فراهم می شود.

عدم تسلط موکل به دلیل قرارگیری در جایگاه شاکی یا متشاکی یکی از مواردی است که می تواند نتیجه پایانی را تحت تاثیر قرار بدهد به همین خاطر مزیت داشتن وکیل این مشکلات را برطرف می کند. وکلا با مهارت کلامی که دارند مراجع ذی صلاح را قانع کرده و با تسلیم مدارک جمع آوری کرده، گفته های خود را اثبات می کنند.

مزایا داشتن بهترین وکیل در سهروردی

حق الوکاله بهترین وکیل در سهروردی

هیچ ارگان یا سازمانی وجود ندارد که تعرفه ای را برای زحمات و خدمات بهترین وکیل در سهروردی تعیین کند؛ زیرا حق الوکاله وکلا مقدار غیر ثابتی است که به عوامل زیادی بستگی دارد. اگر وکیل شما دارای تحصیلات آکادمیک در دانشگاه های خارج از کشور بوده و تخصص و مهارت فوق العاده ای در حل دعاوی داشته باشد بر مقدار حق الوکاله افزوده می شود.

سابقه کاری و افتخاراتی که وکیل در رزومه خود ثبت کرده باعث افزایش دستمزد او می شود. از موارد دیگری که در تعیین حق الوکاله وکلا اثر دارد وسعت و سختی پرونده است. زمانی که دعوا جنجالی بوده و زمان و انرژی زیادی را از وکیل بگیرد حق الزحمه هم بر اساس رفت و آمدها و مدت زمانی که برای بررسی پرونده اختصاص یافته مشخص و پرداخت می شود.

کلام آخر

همیشه پرونده هایی که به وکلا واگذار می شود با برد و پیروزی همراه نیست، گاهی ممکن است وکیل منتخب از دانش و سابقه بی نظیری برخوردار باشد اما نتیجه دریافت شده باب میل موکل نباشد. در این چنین پرونده هایی باید درخواست پیگیری مجدد دعوا را داشته و از دادگاه خواستار برقراری عدالت بود. مراجعین بهترین وکیل در سهروردی معمولا از همین منطقه برای دریافت مشاوره یا گرفتن وکیل اقدام می کنند. وکیل چی از همراهی شما تا پایان مقاله صمیمانه سپاس گزار است. لطفا با نوشتن دیدگاه های ارزشمندتان ما را در جهت بهبود سایت یاری کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

دکمه بازگشت به بالا