وکیل

10 تا از بهترین وکیل در قرچک❤️【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در قرچک را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. امروزه با توجه به پیشرفت جوامع و شرایط اقتصادی و فرهنگی و افزایش جمعیت ممکن است هر فردی به طریق مختلف درگیر دعاوی قضایی گردد. بدیهی است که همه افراد در زمینه قوانین و مقررات حقوقی آشنایی ندارند. لذادر صورت مواجه با هر مشکلات قضایی توانایی دفاع از حقوق خود را نخواهند داشت و لازم است که حتما از بهترین وکیل که واجد شرایط بوده و از تجربه و آگاهی کافی در مورد مسائل حقوقی برخوردار می باشد کمک بگیرند.

بهترین وکیل در قرچک چه کسی است؟

وکیل به فردی اطلاق می شود که پروانه وکالت پایه یک دادگستری خود را اخذ نموده و ضمن فعالیت در حوزه های مختلف حقوقی در یک زمینه خاص مانند خانواده به عنوان یک وکیل متخصص شناخته شود. بهترین وکیل در قرچک از تجربه و مهارت بالایی برخوردار است و با تکیه بر توانایی های خود می تواند مناسب ترین راه حل را به موکلین خود پیشنهاد دهد. علاوه بر این با دقت و توجه ای که به جزئیات دارد مانع از بروز هر گونه مشکل در مسیر پرونده خواهد شد.

بهترین وکیل در تهران همواره از طریق مطالعه سعی در به روز کردن اطلاعات حقوقی خود داشته و به موکلین و مراجعه کنندگان خود با ارائه راهنمایی و مشاوره های مناسب کمک می کند تا رای پرونده را به نفع خود دریافت کرده و یا این که از نتیجه نهایی رضایت کامل را داشته باشند.

شرایطی که وکیل پایه یک دادگستری باید داشته باشد

 • بهترین وکیل در قرچک باید دارای حداقل مدرک تحصیلی لیسانس در رشته حقوق و یا دیگر رشته های زیر شاخه حقوق از قبیل فقه حقوق باشد.
 • وکیل باید در آزمون وکالت نمره قبولی را اخذ نماید.
 • گذراندن دوره کارآموزی وکالت
 • کسب نمره قبولی در کلیه آزمون های تشریحی و مصاحبه های علمی
 • دریافت تاییدیه صلاحیت علمی، اخلاقی و مذهبی

قابل ذکر است وکلایی که از تمامی شرایط فوق الذکر برخوردارند می توانند بدون هیچگونه محدودیتی در کلیه زمینه های حقوقی فعالیت داشته باشند.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

انواع تخصص های وکلای حقوقی

انواع تخصص های حقوقی شامل موارد ذیل می شود:

 • وکیل خانواده: پیگیری پرونده های خانواده مانند طلاق، مهریه، نفقه و غیره در حوزه حقوقی بوده و بهترین وکیل در قرچک در جهت دفاع از حقوق موکل خود به عنوان نماینده قانونی او پرونده مربوطه را در دادگاه خانواده رسیدگی می کند.
 • وکیل ملکی: این حوزه از پرونده های حقوقی به بررسی و رسیدگی موارد مربوط به انواع املاک، تنظیم قراردادهای ملکی، خلع ید و غیره اشاره دارد و وکلایی که در این حوزه فعالیت دارند لازم است که بر کلیه قوانین و مقررات دعاوی ملکی تسلط کاملی داشته باشند تا بتوانند از حقوق موکل خود دفاع کرده و از وارد آمدن هر گونه خسارت مالی جلوگیری به عمل آورند.
 • وکیل مهاجرت: یکی دیگر از حوزه های حقوقی که وکلای پایه یک به صورت تخصصی در آن فعالیت دارند امور مربوط به مهاجرت است. اخذ تابعیت از کشورهای دیگر باید براساس قوانین و مقررات آن کشور انجام گیرد و لازم است که در این مورد از اطلاعات حقوقی کافی نیز برخوردار باشید که انجام این امر برای افراد عادی که اطلاعی از قوانین مربوطه ندارند ممکن است دشوار بوده و با مشکلاتی مواجه شوند. لذا در این زمینه مراجعه و دریافت راهنمایی و مشاوره از وکیل مهاجرت لازم می باشد.
 • وکیل امور قراردادها: قراردادهایی که بین اشخاص حقیقی و حقوقی تنظیم می شود باید به منظور جلوگیری از هر گونه خسارت مالی و کلاهبرداری براساس قوانین و مقررات خاصی تنظیم گردد که برخی از وکلای پایه یک در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت داشته و به افراد و شرکت های تجاری در این زمینه مشاوره ارائه می دهند.
 • وکیل شرکت ها: وکلایی که در زمینه امور مربوط به شرکت ها فعالیت داشته و از اطلاعات حقوقی کاملی در این حوزه حقوقی برخوردارند به عنوان وکیل شرکت ها معرفی می شوند. به عنوان مثال وکلایی که به شرکت های تجاری مشاوره ارائه می دهند و یا وکالت آن ها در مراجع قضایی را بر عهده می گیرند باید آگاهی کاملی در مورد قوانین تجارت داشته باشند.

10 تا از بهترین وکیل در قرچک را بشناسید!

آقای مصطفی عرب النچری

آقای مصطفی عرب النچری

آقای مصطفی عرب النچری وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون وکلای دادگستری مرکز (تهران)، دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری، دارای 18 سال سابقه وکالت در محاکم قضایی کشور، دارای تحصیلات کارشناس حقوق قضایی و کارشناس ارشد حقوق خصوصی، وکیل مجرب در امور حقوقی، ثبتی، کیفری و خانواده، وکیل و مشاور حقوقی بیش از 100 شرکت خصوصی و نیمه خصوصی و مدیر موسسه حقوقی آوای فرشته عدالت وارنا هستند.

آدرس دفتر: قرچک، شهرک طلاییه، میدان دادگستری، به سمت میدان گل گندم، جنب دبیرستان علی ابن موسی الرضا، ساختمان بلوک ۱۰، طبقه اول، واحد ۲

جهت اعطای وکالت و بهره مندی از خدمات مشاوره و وکالت آقای مصطفی عرب النچری، با شماره زیر تماس بگیرید:

تلفن همراه: 09123503953

تلفن ثابت: 02136174335

میثم قمبری

میثم قمبری

میثم قمبری وکیل پایه یک و کارشناس حقوق قضایی در شهرستان قرچک می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و بیش از 12 سال سابقه وکالت در رسیدگی و پیگیری پرونده های مختلف حقوقی و کیفری را دارند و تاکنون کسب نتیجه موفق در 2100 پرونده را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده اند و به عنوان یکی از بهترین وکیل در قرچک شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس حقوق قضایی
 • ارائه مشاوره حقوقی

آدرس: قرچک، خیابان اصلی، نبش خیابان مخابرات، ساختمان پارسا

هوشنگ بیرامی

هوشنگ بیرامی

هوشنگ بیرامی یکی از وکلای پایه یک در قرچک می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و در رسیدگی و پیگیری پرونده های خانواده، کیفری، امور ثبتی، قراردادها، مالیاتی و بیمه ای فعالیت دارند. آقای بیرامی علاوه بر وکالت در زمینه ارائه مشاوره حقوقی به صورت حضوری و غیرحضوری نیز سابقه فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: قرچک، خیابان دانشگاه، میدان دادگاه، جنب پایگاه بسیج

نرگس مقدسی

نرگس مقدسی

نرگس مقدسی یکی از بهترین وکیل در قرچک می باشند. ایشان پروانه وکالت پایه خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و بعد از اتمام دوره کارآموزی در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، امور ثبتی، بیمه ای و مالیاتی شروع به فعالیت کردند و تاکنون پرونده های زیادی را در حوزه های مختلف به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. خانم مقدسی با تسلط بر قوانین و تکیه بر تجربه و دانش حقوقی که از آن برخوردارند همواره بهترین و مناسب راه حل قانونی را به موکلین و مراجعه کنندگان خود پیشنهاد می دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: قرچک، شهرک طلاییه، میدان دادگستری، ٣٠ متری مخابرات، روبروی مهدکودک فرشته ها

مجید کریمی

مجید کریمی

مجید کریمی یکی از وکیل پایه یک و مشاور حقوقی در قرچک می باشند. ایشان در سال 1392 پروانه وکالت خود را از مرکز وکلای قوه قضایی اخذ نمودند و در دعاوی مختلفی اعم از کیفری، خانواده، امور ثبتی، ملکی و غیره شروع به فعالیت کرده و پرونده های زیادی را به نتیجه موفق و مورد نظر موکلین خود رسانده اند. آقای کریمی علاوه بر وکالت در ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری نیز فعال بوده و با در نظر گرفتن مصلحت موکل خود در چهارچوب قوانین بهترین و مناسب ترین راه حل را به او پیشنهاد می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلای قوه قضایی
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: قرچک، خیابان ۱۶ متری صباغ، روبروی اداره ثبت، مجتمع زمرد، طبقه فوقانی فروشگاه رفاه، طبقه ۱، واحد۴

سید جمال الدین موسوی تقی آبادی

سید جمال الدین موسوی تقی آبادی

سید جمال الدین موسوی تقی آبادی یکی از وکلای پایه یک در قرچک هستند. ایشان بعد از قبولی در آزمون اختبار  و اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری فعالیت خود را در حوزه های حقوقی، خانواده، ملکی، کیفری و امور ثبتی شروع کردند و به عنوان یکی از وکلای حرفه ای و باتجربه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: قرچک، شهرک طلائیه، میدان دادگستری، جنب دبیرستان امام رضا (ع)

ملاک های انتخاب بهترین وکیل در قرچک

این روزها تعداد افرادی که موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک می شوند افزایش پیدا کرده و این امر موجب شده تا کسانی که با مشکلات قضایی مواجه شده اند در انتخاب بهترین وکیل در قرچک دچار سردرگمی شوند. برخی از مهمترین ملاک های انتخاب وکیل  به قرار ذیل است:

 • در اولین قدم در انتخاب وکیل توصیه می کنیم که با چند وکیل در مورد مشکل حقوقی خود مشورت نمایید و راهنمایی های آن ها را با هم مقایسه کنید.
 • به راه حل ها و مسیر حقوقی که وکیل برای رسیدگی پرونده انتخاب می کند توجه لازم را داشته باشید.
 • حتما در مورد دستمزد وکلای انتخابی خود در خصوص موضوع مورد وکالت سوال کنید.
 • بهترین وکیل در قرچک باید از خصوصیات اخلاقی بارزی نظیر راستگویی، رازداری، امانت داری و غیره برخوردار باشد.
 • از دیگر معیارهای مهم در انتخاب وکیل توجه به طرز برخورد و معاشرت او با دیگران است.
 • توجه داشته باشید که وکیل خوب همواره صلاح و مصلحت موکل خود را در چهارچوب قانون در اولویت قرار می دهد.
 • وکیلی را انتخاب کنید که از وقت و زمان کافی برای پیگیری پرونده شما برخوردار باشد.
ملاک های انتخاب بهترین وکیل در قرچک

حق الوکاله وکیل چقدر است؟

بعد از این که بهترین وکیل در قرچک وکالت پرونده شما را پذیرفتند لازم است که  حتما قبل از انعقاد و امضای قرارداد در مورد میزان حق الوکاله با هم به توافق برسید. نحوه تعیین دستمزد وکیل به عواملی از قبیل میزان پیچیدگی و مدت زمان پیگیری پرونده، تجربه وکیل، مالی و غیرمالی بودن موضوع پرونده بستگی دارد.

هر ساله تعرفه حق الوکاله و حق المشاوره از سوی سازمان قضایی کشور اعلام و به وکلا ابلاغ می شود ولی وکیل و موکل در اغلب موارد در این زمینه با هم توافق کرده که می تواند کمتر،  بیشتر و یا برابر تعرفه تعیین شده باشد.

حق الوکاله وکیل چقدر است؟

 کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم بهترین وکیل در قرچک را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که وکلای نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.

درصورتی‌که موکل عقد را بر هم بزند چه مسئولیتی خواهد داشت؟

مطابق ماده ۶۷۵ قانون مدنی، موکل باید تمام مخارجی را که وکیل برای انجام وکالت خود نموده است و همچنین اجرت وکیل را بدهد، مگر اینکه در عقد وکالت طور دیگری مقرر شده باشد.

درصورتی‌که وکیل استعفا دهد و موکل به‌ واسطه این استعفا متضرر شود، تکلیف چیست؟

اگر به سبب استعفای بی‌موقع وکیل، ضرری متوجه موکل شود، بر اساس ماده ۴۳ قانون آیین دادرسی مدنی، وکیل ملزم به جبران خسارت مادی و معنوی خواهد بود.

آیا می‌توان از خدمات وکیل کیفری به صورت رایگان استفاده کرد؟

بله. طبق قانون آیین دادرسی کیفری، تحت یک‌سری شرایط ویژه این امکان برای طرفین دعوی فراهم شده است.

5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوانویسی انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا