وکیل

10 تا از بهترین وکیل ورامین⭐【سال1403】⚖️

با افزایش آمار متخلفین هرکسی به طریقی دچار مشکلات حقوقی می شود. مشکلاتی چون سرقت اموال، جعل اسناد، چک برگشتی، درگیری های خانوادگی و سایر معضلات حقوقی که به موجب آن باید به مراجع قضایی مراجعه کرد. در این مواقع با اتخاذ یک وکیل با تجربه و عالم می توان درصد پیروزی خویش را در پرونده تا حدودی تضمین کرد. هر چه وکیل انتخابی شما بر شرایط حاکم بر منطقه، دادگاه ها، دادسراها و … تسلط داشته باشد آسان تر روال پیگیری پرونده را دنبال می کند. امروز می خواهیم بهترین وکیل ورامین را به شما بشناسانیم تا انتها با ما همراه باشید.

بهترین وکیل ورامین کیست؟

وکیل کسی است که با اذن موکل دارای اختیاراتی من باب رسیدگی به امور حقوقی او می شود. هر منطقه ای بهترین وکلا خودش را دارد که به نحوی صاحب شهرت شده اند. دلیل این شهرت احساس مسئولیت، عدالت طلبی، دانش حقوقی، تجربه و مهارت های لازم برای یک وکیل می باشد. بهترین وکیل ورامین با وجدان کاری و مسئولیت پذیری به دنبال حل مشکل موکلش خواهد بود به گونه ای که گویی در حال رسیدگی به امور خودش است.

بهترین وکیل دائما در حال به روز رسانی اطلاعات حقوقی خود بوده تا از روش های جدید در کار خودش استفاده کند. تقریبا عده کثیری از وکلا با هدف اجرای عدل و انصاف وارد حوزه حقوقی شده اند. بنابراین تمام تلاش خود را در جهت احقاق حق افراد به کار می گیرند. مهارت هایی که یک وکیل به آن نیاز دارد مهارت بیان و ارائه دفاعیات، تحلیل ادله موجود، تسلط بر قوانین و تحلیل آن، مسلط بودن بر جو دادگاه و آرامش داشتن است. با به کار گیری این موارد بر تجارب این شخص افزوده شده و با عناوین مثبت در جامعه خوانده می شود.

بهترین وکیل در ورامین کیست؟

تاثیر وجود بهترین وکیل بر نتایج پرونده

نا آگاهی موکل در مسائل حقوقی و روال آن اصلی ترین نیاز یک شخص به وکیل را توجیه می کند. یک وکیل خوب می تواند با استفاده از موارد و تبصره های قانونی تقاضای دادرسی را داشته باشد. هنگامی که امور حقوقی در انحصار وکلا قرار بگیرد، وکیل تمام تلاش خود را برای حفظ اعتبار، جان و مال موکلش می کند. زیرا پیروزی پرونده موکلش یک امتیاز مثبت مندرج در رزومه کاری اش خواهد بود.

از طرف دیگر اگر پیگیری پرونده بر عهده دادخواه باشد، علاوه بر افزایش هزینه، مدت زمان طولانی و دشواری های قضایی نتیجه مطلوب هم دریافت نمی شود. یکی دیگر از علل نیاز عموم به وکیل این است که با تکیه بر تجربه وکالتی که در پرونده های قبلی خود به دست آورده احکام قاضی و روال را پیش بینی کرده و بر اساس آن به دفاع می پردازد.

موارد مذکور موجب تسهیل پرونده، کاهش هزینه ها و آسودگی خاطر موکل می شود. مهم ترین مزیت دریافت مشاوره و وکیل حقوقی نتیجه آن است. هرچه مراحل پیگیری پرونده  به درستی و ترتیب دنبال شود دعوا یک قدم به موفقیت نزدیک تر می شود. بر خلاف تصورات عموم در اختیار داشتن وکیل تنها مختص بروز مشکلات نیست بلکه می توان در انجام امور تجاری – مالی­، ملکی و خانواده از خدمات وکلا بهره گرفت.

10 تا از بهترین وکیل ورامین را بشناسید!

جعفر چراغی

جعفر چراغی

ایشان از بهترین وکیل ورامین با 10 سال سابقه وکالت هستند. آقای چراغی در سال 1392 موفق به اخذ پروانه وکالت به شماره 21546 شد. جعفر چراغی وکیل پایه یک دادگستری با تمام قوا در جهت پیروزی پرونده موکلین خود تلاش می کند. ایشان با ویژگی هایی همچون حسن سابقه، جسارت و اعتماد به نفس مدافع جان، مال و آبرو موکلینش است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • وکالت پرونده های کیفری، حقوقی، خانواده و تجاری
 • متخصص در حوزه طلاق، مهریه، سرقت، جعل اسناد

آدرس: ورامین، قرچک، شهرک طلائیه، خیابان 16 متری صباغ، ساختمان قائم 2

زهرا سادات رضایی

زهرا سادات رضایی

خانم رضایی وکیل پایه یک دادگستری می باشد. سابقه وکالت 10 ساله ایشان در موفقیت های شغلی شان تاثیر بسزایی داشته است. تلفیق دانش و تجربه در پرونده های خانم زهرا سادات رضایی یکی از دلایل نتایج مطلوب و پیروزمندانه این وکیل خبره است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تلفنی، اینترنتی و حضوری
 • تنظیم انواع قرارداد های حقوقی و تجاری
 • مسلط بر تنظیم و تدوین نامه های قضایی نظیر تعهد نامه
 • ماهر در حل دعاوی ملکی، ثبتی، کیفری، خانواده و تجاری

آدرس: ورامین، میدان راه آهن، جنب دادگستری

محمدرضا زاده اشکذری

محمدرضا زاده اشکذری ۲۰ سال سابقه وکالت.کارشناس ارشد حقوق جزا وجرم شناسی.پروانه وکالت ۷۷۳۴.وکیل پایه یک ومشاور حقوقی.پذیرش کلیه دعاوی حقوقی وکیفری وخانواده

آدرس: ورامین ، خ شهدا ، پشت داروخانه بانی ، ساختمان اداری پارس ، طبقه چهارم ، واحد ۷ ، دفتر وکالت اشکذری

شماره تماس:

09121453898

شادی مهرگان

شادی مهرگان

ایشان وکیل پایه یک دادگستری دارای مجوز وکالت هستند. خانم شادی مهرگان جزو بهترین وکیل ورامین به شمار می روند. ایشان در رسیدگی به دعاوی گوناگون حقوقی درخشیده و صاحب تجربه شده اند. خانم شادی مهرگان عضو کانون وکلا دادگستری مرکز بوده و سال ها از صدور پروانه وکالت شان می گذرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره آنلاین و حضوری
 • متخصص پیگیری دعاوی خانواده از جمله طلاق
 • متبحر در امور وکالتی کیفری، ثبتی، ملکی و مالی

آدرس: ورامین، خیابان شهید باهنر، املاک دادگستری، نبش درب اصلی دادگاه پلاک 8

علیرضا باوند پور

علیرضا باوند پور

جناب آقای علیرضا باوند پور بهترین وکیل ورامین به شماره پروانه 19503 و عضو کانون وکلا دادگستری مرکز می باشند. ایشان ویژگی های اخلاقی نظیر اعتماد به نفس، پشتکار، سخت کوشی، استمرار و عدالت خواهی دارند. موکلین آقای باوند پور از روش های دفاع و اقناع در ارائه مدارک در دست رضایت داشته و امتیاز مثبت برایشان قائل شده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر حضوری
 • متخصص دعاوی کلاهبرداری، جعل اسناد، قتل و سرقت
 • وکالت دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده، ملکی، مالی و تجاری

آدرس: ورامین، بلوار باهنر، بالاتر از دادگستری، جنب داروخانه رنجبران، پلاک 83، واحد 9

حکم جلب چیست و توسط چه کسی صادر می گردد؟

حکم جلب ورقی قانونی است که حاوی دستورات دستگیری فرد گناهکار می باشد. هنگامی که فرد خاطی نسبت به احضاریه دادگاه توجهی نکند؛ و در موعد مقرر در جلسات دادگاه حضور به عمل نیاورد این حکم صادر می شود. در پرونده های مالی هنگامی که فرصت پرداخت محکوم به اتمام رسیده و اقدامی در جهت آن انجام نشده باشد این حکم صادر می گردد. از دیگر موارد صدور حکم جلب پرونده های کیفری که در مرحله مقدماتی یا اجرای احکام قرار گرفته و حضور محکوم الزامی است می توان اشاره کرد.

حکم جلب در دو نوع عادی و سیار تقسیم می شود. زمانی که محل استقرار شخص معلوم باشد حکم جلب عادی و زمانی که شخص متواری باشد حکم جلب سیار صدور می یابد. حکم جلب توسط قاضی دادگاه و یا بازپرس پرونده تنظیم می گردد. به وسیله این حکم شخص ملزم به حضور در جایگاه متهم و ارائه دفاعیات خود می باشد.

حکم جلب چیست و توسط چه کسی صادر می گردد

تفاوت دفتر وکالت خصوصی با موسسه حقوقی

وکلا پایه یک دادگستری که دارای پروانه وکالت می باشند، می توانند به صورت مستقل از هر ارگان و سازمانی دفتر وکالت خصوصی خود را تاسیس کنند. رسیدگی به امور حقوقی در دفتر وکالت تنها به عهده وکیل شاغل در دفتر است. در احداث دفتر وکالت باید کلیه موارد آئین نامه اجرا شده و حوزه فعالیت وکیل هم مشخص گردد. بر خلاف دفتر خصوصی، در موسسات حقوقی با رعایت اصول و قواعد، تعدادی از وکلای پایه یک با یک دیگر همکاری می کنند.

 موسسه های حقوقی توسط کانون وکلا دادگستری مجوز تاسیس دریافت می نمایند. ویژگی مهمی که در این نوع از فعالیت حقوقی وجود دارد این است که هر وکیل در زمینه ای از تخصص و مهارت برخوردار است. بنابراین در هنگام رسیدگی به امور حقوقی به صورت گروهی وارد عمل می شوند. هر کس در حوزه ای که تخصص دارد دیگری را راهنمایی می کند. در چنین موسساتی پرونده های بیشتری با پیروزی مختومه می شوند.

کلام آخر

برای اینکه از خدمات بهترین وکیل ورامین بهره بگیرید، می توانید از سایت ها و موسسات حقوقی معتبر اطلاعاتی را کسب کنید. با دریافت مشاوره از وکلای حرفه ای می توانید در جریان پرونده قرار گرفته و به صورت صحیح برای حل مسئله اقدام کنید. وکیل چی با هدف معرفی 10 تا از بهترین وکیل ورامین این مقاله را تهیه کرده است. امیدواریم محتوا این پست برای شما مفید واقع شده باشد. در صورتی که انتقادات یا پیشنهاداتی دارید می توانید با ما در میان بگذارید. از این که ما را تا پایان این مطلب دنبال نمودید از شما سپاسگزاریم.

3.7/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + یک =

دکمه بازگشت به بالا