وکیل

10 تا از بهترین وکیل در قائمشهر❤️【سال1403】⭐️

هدف این مقاله معرفی 10 تا از بهترین وکیل در قائمشهر است، لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. اگر به دادگاه رفته باشید دیده اید که تعداد زیادی از مردم در هر شهر و استانی درگیر مسائل حقوقی شده اند. برخی از پرونده ها ساده و برخی پیچیده هستند، بعضی افراد دچار مشکلات خانوادگی شده و بعضی دیگر اسیر کلاهبرداران و افراد متقلب شده اند. اما در هر صورت ناچار به مراجعه به محاکم قضایی شده اند که شاید برخی از این افراد اطلاعات حقوقی زیادی هم نداشته باشند. در این شرایط بهترین راه حل مراجعه به یک وکیل و کمک گرفتن از او می باشد. 

بهترین وکیل در قائمشهر کیست؟ 

وکیل به معنی نماینده قانونی می باشد، یعنی کسی که از طرف فرد خاصی مامور به انجام امور مشخصی می گردد. حال ممکن است این وکیل برای انجام امور اداری، بانکی و یا معاملات وکالت داشته باشد و یا وظیفه پیگیری دعاوی حقوقی و دفاع از حقوق موکل خود را به عهده داشته باشد. اگر برای انجام امور اداری و بانکی وکیل تعیین شود، کافی است در دفترخانه وکالت نامه ای تنظیم گردد. 

اما در صورتی که انتخاب وکیل به منظور حضور در محاکم قضایی باشد، وی باید دارای تحصیلات حقوقی و تجربه کاری در زمینه وکالت باشد. این وکیل حتما باید پروانه وکالت پایه یک کسب کرده باشد تا بتواند پیگیر پرونده حقوقی موکل خود باشد. با توجه به این نکات، بهترین وکیل در قائمشهر باید به قوانین حقوقی کشور مسلط بوده و با به کارگیری صحیح آن ها بتواند از حق موکل خود حمایت نماید.

به این صورت می تواند در کمترین زمان و با کمترین هزینه، پرونده را با نتیجه مطلوب به سرانجام برساند. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با وکلای مازندران سایر مقالات ما در سایت وکیل چی را مطالعه بفرمایید.

بهترین وکیل در قائمشهر کیست؟

مهارت های لازم برای بهترین وکیل در قائمشهر 

هدف افراد از مراجعه به وکیل دادگستری، پیگیری امور حقوقی و رساندن آن ها به حقوق قانونی شان است. بهترین وکیل مازندران برای دست یابی به این هدف باید دارای مهارت های تخصصی و گفتاری مختلفی باشد. توانایی های لازم برای یک وکیل عبارتند از: 

 • تخصص: یک وکیل خوب باید در کنار احاطه به کلیه قوانین و مقررات در تمام حوزه های حقوقی، در یکی از این بخش ها تخصص بیشتری داشته باشد. وکلا هم مانند پزشکان برای موفقیت نیاز به تخصص در یک زمینه مشخص دارند. 
 • سخنوری: یک وکیل خوب پس از کسب تخصص باید سخنران خوبی باشد. زیرا وی باید در محضر دادگاه و قاضی بتواند از اطلاعات و تخصص خود استفاده نماید. در غیر این صورت داشتن تخصص بی فایده خواهد بود زیرا نمی توان آن را بیان کرد. 
 • اعتماد به نفس: وکیل باید دارای اعتماد به نفس بالا باشد تا بتواند به بهترین شکل از موکل خود دفاع نماید.   

10 تا از بهترین وکیل در قائمشهر را بشناسید! 

احمد احمدی 

احمد احمدی

یکی دیگر از وکلای شناخته شده و مورد اعتماد مردم در استان مازندران آقای احمد احمدی می باشند . ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک به شماره 632  و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری می باشند. وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری مانند اعسار، کلاهبرداری، سرقفلی، چک و سفته توسط ایشان پذیرفته می شود. آقای احمدی به دلیل تجربه و توان بالا توانسته اند تعداد زیادی از پرونده های خود را با موفقیت به پایان برسانند و به همین دلیل به عنوان بهترین وکیل در قائمشهر شناخته شده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنطیم انواع قراردادها 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • اخذ وکالت دعاوی ملکی، ثبتی، خانواده و غیره 

آدرس: مازندران، قائمشهر، خیابان دکتر شریعتی، خیابان خزر 35، کوچه ایثار، پلاک 12، طبقه 2 

شماره تماس: 09123409172 

وصیه آقاجانی 

وصیه آقاجانی

خانم وصیه آقاجانی وکیل پایه یک دادگستری فعال در شهر قائمشهر می باشند. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های حقوقی، ملکی و کیفری بسیاری را وکالت نموده اند. خانم آقاجانی به دلیل تخصص، عدالت خواهی و حسن خلق خود میان مردم شناخته شده و مورد اعتماد می باشند. ایشان برای مراجعه کنندگان خود امکان برقراری ارتباط آنلاین و تلفنی را هم فراهم نموده اند. وکیل وصیه آقاجانی با سال ها تجربه بهترین مشاوره های حقوقی را به مراجعه کنندگان خود ارائه کرده تا در کمترین زمان مشکل آن ها حل شود. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست 
 • تنظیم اظهارنامه 
 • تخصص در دعاوی خانواده و ملکی 

آدرس: قائمشهر، خیابان بابل، جنب ساختمان تامین اجتماعی 

شماره تماس: 09119265676 

حمید ابهری علی آباد 

حمید ابهری علی آباد

آقای ابهری دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان مازندران می باشند. ایشان به دلیل داشتن تعداد قابل توجهی پرونده موفق در کارنامه کاری خود جزو بهترین وکیل در قائمشهر شناخته شده اند. حمید ابهری علی آباد به صورت تخصصی وکالت دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی و کیفری مختلف را به عهده می گیرند. مشاوره های حقوقی ایشان بسیار راه گشا بوده و سبب حل مشکلات مردم شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی حضوری 
 • ارائه مشاوره غیر حضوری 
 • تنظیم انواع اوراق قضایی مختلف 

آدرس: قائمشهر، چهار راه فرهنگ، نبش خیابان یوسف رضا 

شماره تماس: 09111115465 

زین العابدین فرهادی 

زین العابدین فرهادی

آقای فرهادی دارای مدرک تحصیلی دکترا و همچنین پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشند. ایشان حدود 15 سال است که در دادگاه های مازندران و تهران پرونده های مختلف را وکالت می نمایند. دکتر فرهادی سال های زیادی به تدریس در دانشگاه و پرورش افراد متخصص مشغول بوده اند. ایشان با وکالت های موفق کارنامه کاری قابل قبولی را در حوزه وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی دارند. این سابقه درخشان سبب شناخته شدن ایشان در استان مازندران شده است. 

تخصص و مهارت:  

 • ارائه انواع مشاوره های حقوقی تخصصی  
 • نویسنده کتاب قراردادهای نمایندگی تجاری و توزیع بین الملل 
 • پذیرش وکالت دعاوی مختلف در شهرهای جویبار، سیمرغ و سوادکوه 

آدرس: مازندران، قائمشهر، خیابان تهران، رو به روی مخابرات، نبش البرز 12، ساختمان البرز، طبقه 5، واحد55 

شماره تماس: 09113141478    

تاثیرات مثبت مراجعه به بهترین وکیل در قائمشهر 

باید گفت که بدون شک داشتن یک وکیل حرفه ای و چیره بر قوانین تاثیرات مثبت زیادی در پرونده خواهد داشت. در وهله اول وکیل با تنظیم دادخواست و شکوائیه به طور اصولی می تواند تا حدودی پرونده را به سمت مورد نظر خود سوق دهد. در حالی که اگر فرد به تنهایی قصد پیگیری پرونده را داشته باشد ممکن است نداند که چگونه باید دادخواست خود را مطرح نماید که به ضرر خودش نباشد. 

زمانی که شما یک فرد آگاه به قوانین را در کنار خود داشته باشید، با خیال آسوده و آرامش بیشتری دادگاه را سپری می نمایید. اگر وکیل شما هم فردی خبره و شناخته شده باشد، از نظر روانی هم بر طرف مقابل شما اثر می گذارد. قاضی نیز نسبت به وکیل خوب و پرونده در دست وی نگاه مثبت تر ی دارد. در این شرایط شانس شما برای پیروزی و کسب نتیجه دلخواه بیشتر خواهد بود.   

تاثیرات مثبت مراجعه به بهترین وکیل در قائمشهر

به چه کسی مشاور حقوقی می گویند؟ 

مشاور حقوقی فردی است که همانند وکیل تحصیلات حقوقی دارد و بر کلیه قوانین و مقررات احاطه کامل دارد. اما مشاوران حقوقی بر خلاف وکلا در آزمون وکالت شرکت نمی کنند، به جای آن آزمون مشاوران حقوقی را پشت سر می گذارند. این افراد نیازی به دریافت پروانه وکالت ندارند. البته ممنوعیتی هم برای شرکت در آزمون وکالت و اخذ پروانه وکالت ندارند و می توانند این پروانه را دریافت کرده و به عنوان وکیل مشغول به فعالیت شوند. 

مشاور حقوقی با توجه به اطلاعاتی که در دوران تحصیل کسب کرده و همچنین تجربه مشاوره پرونده های مختلف می تواند بهترین راه حل ها را برای پرونده شما یافته و شما را در جهت حصول نتیجه مناسب یاری نماید. 

کلام آخر 

در این مقاله در مورد بهترین وکیل در قائمشهر صحبت نمودیم. یک وکیل خوب می تواند نتیجه دادگاه را به نفع موکل خود رقم بزند. اما برای کسب چنین نتیجه ای وکیل باید مسلط بر قوانین و جو دادگاه باشد تا بتواند با اعتماد به نفس ادله موجود را در غالب دفاعیه به دادگاه تقدیم نموده و قاضی را مجاب نماید که حق با موکل او می باشد. می توانید به مشاور حقوقی مراجعه نموده و از وی مشاوره بگیرید، این افراد دارای تخصص کافی بوده و تنها پروانه وکالت ندارند. امیدواریم مطالب ارائه شده به عزیزانی که در دو راهی انتخاب بهترین وکیل هستند کمک کرده باشد.

از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی در خصوص مقاله های ما دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا