وکیل

10 تا از بهترین وکیل در رامسر⚡【سال1403】⭐

هر فردی در هر کشور و در هر شهری که زندگی کند ممکن است دچار مشکلات متفاوتی شود که تنها به کمک قانون حل خواهد شد. اما مراجعه به محاکم قضایی و پیگیری مشکلات از این دریچه نیازمند اشراف بر قوانین حقوقی کشور در زمینه مسئله مطرح شده می باشد. عموم مردم ممکن است به عنوان اطلاعات عمومی نسبت به قوانین آگاهی داشته باشند اما متخصص نیستند. حل و فصل برخی پرونده ها در چنین مراجعی تخصص و تجربه بالایی می طلبد که افراد متخصص این رشته یعنی وکلا به این ویژگی آراسته اند. در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل در رامسر را به شما معرفی نماییم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل در رامسر کیست؟ 

پذیرفتن وکالت اشخاص برای پیگیری پرونده های آن ها در قوه قضاییه مستلزم داشتن مدارک مربوطه می باشد. پیش نیاز این شغل تحصیلات در رشته حقوق، الهیات و معارف و سپس شرکت در آزمون وکالت و کسب نمره قبولی در آن است. با گذراندن این مراحل متقاضی می تواند پروانه وکالت دریافت کرده و به عنوان وکیل در مراجع قضایی حضور یابد. 

بهترین وکیل در رامسر فردی است که نسبت به قوانین و مقررات مدنی و اصول وکالت آگاهی داشته باشد و بتواند حق را از ناحق تشخیص دهد. هر فردی که برای دفاع از حق خود نسبت به فردی دیگر طرح دعوا نماید و یا در مقابل شکایت شخص دیگری از خود دفاع نماید می تواند به وکیل مراجعه کند.  

بهترین وکیل در مازندران و حرفه ای با به کار گیری اطلاعات خود و تلاشی که برای حمایت از موکل خود انجام می دهد، سعی می کند بهترین نتیجه را از دادگاه کسب نماید. ناگفته نماند تخصص یک وکیل تنها در جلسه دادگاه مشخص نمی شود؛ یک وکیل خوب می تواند دعاوی مختلف را به صلح منجر نماید. حل مشکلات حقوقی و قانونی بدون مراجعه به دادگاه توانایی است که یک وکیل را از سایر همکاران خود متمایز می نماید.  

بهترین وکیل در رامسر

نکات مهم در خصوص انتخاب بهترین وکیل در رامسر 

هنگامی که تصمیم می گیریم به وکیل مراجعه کنیم و وکالت خود را به او بسپاریم باید به نکات بسیاری توجه کنیم. اولین موضوع در انتخاب وکیل توجه به تناسب میان تخصص وکیل و موضوع دعوای ما است. هر وکیل در یکی از بخش های حقوقی به صورت حرفه ای تر عمل می نماید، دعوای ما باید در این حوزه قرار داشته باشد تا بتوانیم نتیجه مطلوب را کسب نماییم. 

نکته بعدی که لازم مورد توجه قرار دهیم، سابقه وکیل میزان موفقیت او در پرونده های قبلی است. بهترین وکیل در قائمشهر با تجربه چندین پرونده مشابه پرونده ما را حل و فصل نموده، به همین دلیل می تواند راه حل های مناسب را برای پرونده ما بیابد.  

بهترین وکیل در رامسر باید وفادار باشد و از هر گونه خیانت به دور باشد. در برخی پرونده ها خصوصا پرونده های مالی که منافع زیادی درگیر دعوا می باشد، ممکن پیشنهادهایی از طرف مقابل دعوا به وکیل ارائه شود. وکیل حرفه ای هیچ گاه اعتبار و اعتماد مردم را با مسائل مالی جایگزین نمی نماید و به موکل خود وفادار است. داشتن حسن خلق هم از دیگر ویژگی هایی است که باید در وجود یک وکیل خوب وجود داشته باشد.  

10 تا از بهترین وکیل در رامسر را بشناسید! 

حسام کاکویی 

حسام کاکویی

آقای کاکویی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی فعال در استان مازندران می باشند. ایشان پس از پایان تحصیلات دانشگاهی و دریافت پروانه وکالت خود حدود یک دهه است که به کار وکالت می پردازند. آقای کاکویی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی حقوق می باشند و در حال حاضر هم دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق بین الملل می باشند. مشاوره های حقوقی حسام کاکویی همواره باعث کسب نتیجه مطلوب و رضایت موکلین ایشان شده است. ایشان امکان دریافت مشاوره غیر حضوری را هم برای موکلین خود فراهم نموده اند. سابقه درخشان ایشان با تعداد زیادی پرونده موفق سبب شناخته شدن ایشان به عنوان بهترین وکیل در رامسر گردیده است.  

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری 
 • تخصص در وکالت دعاوی خانواده شامل طلاق، نفقه، حضانت فرزندان و اعسار 
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، الزام به تنظیم سند، سرقفلی 

آدرس: رامسر، رمک، بلوار امام، ساختمان پردیس، طبقه اول، واحد 2 

نسترن احمد نژاد

نسترن احمد نژاد

خانم نسترن احمد نژاد دارای مدرک تحصیلی حقوق می باشند و همچنین عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان مازندران هستند. ایشان با پروانه وکالت درجه یک حدود 9 سال است که در استان مازندران به وکالت مشغول می باشند. خانم احمد نژاد با به کار گیری دانش و اطلاعات حقوقی خود پرونده های بسیاری را در زمینه های مختلف به نتیجه مورد نظر موکل رسانده اند. خانم احمد نژاد با ارائه مشاوره های حقوقی کارساز مشکلات بسیاری از مردم را حل کرده اند. ایشان به دلیل مسئولیت پذیری، تلاش مستمر، عدات خواهی و شجاعت در پیگیری پرونده ها مورد اعتماد مردم می باشند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها و لوایح 
 • ارئه مشاوره حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تخصص در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری  

آدرس: مازندران، رامسر، میدان امام، ساختمان احمد نژاد، طبقه 2 

میثم پوررستمی 

میثم پوررستمی

از وکلای شناخته شده و مورد اعتماد مردم در استان مازندران می توان از آقای میثم پوررستمی نام برد. ایشان وکیل پایه یک دادگستری و عضور رسمی کانون وکلا می باشند. پروانه وکالت شماره 1677 متعلق به آقای پوررستمی می باشد. تعهد، پشتکار و تلاش ایشان برای حمایت از حقوق موکلین سبب شهرت ایشان شده است. آقای پوررستمی یک دهه فعالیت در عرصه وکالت را در سابقه کاری خود به ثبت رسانده اند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره حقوقی هم فعال بوده و دارای سابقه خوبی می باشند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه اوراق قضایی اعم از شکوائیه و دادخواست
 • وکالت دعاوی مالی و تجاری، اختلافات مالی، برات و فاکتور عادی 
 • تخصص در وکالت پرونده های کیفری، شهرداری و تعزیرات و جرایم بازدارنده

آدرس: مازندران، رامسر، سادات شهر، خیابان باهنر 

حافظ خرمشاهی 

حافظ خرمشاهی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با پروانه وکالت به شماره 1106 می باشند. آقای خرمشاهی به عنوان یک وکیل منصف و با تجربه در مازندران به فعالیت مشغول می باشند. آقای خرمشاهی وکیل جوان و خوشنام رامسر هستند که درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده هایی که وکالت نموده اند گویای تخصص و تجربه بالای ایشان می باشد. ایشان به دلیل پشتکار، تلاش برای حمایت از حقوق موکل و مسئولیت پذیری در بین مردم شناخته شده هستند. وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی توسط ایشان پذیرفته می شود. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری  تلفنی 
 • تنظیم لوایح و قراردادها به صورت تخصصی 

آدرس: مازندران، رامسر، فاز اول کمربندی رمک، ساختمان پردیس 

مجید رسولی 

مجید رسولی

آقای رسولی وکیل پایه یک ومشاور حقوقی می باشند که به عنوان بهترین وکیل در رامسر مشغول به فعالیت می باشند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 1692 هستند. وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری مانند ارث و میراث، انحصار وراثت، شهرداری، تخلیه، سرقفلی و املاک توسط ایشان پذیرفته می شود. تعداد زیاد پرونده های موفق با کسب نتیجه مورد قبول موکل دلیل شهرت ایشان است. مراجعه کنندگان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری با ایشان ارتباط برقرار کرده و مشاوره دریافت نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • نوشتن قراردادها 
 • تنظیم مبایعه نامه 
 • مشاوره حقوقی تخصصی 
 • مشاوره تلفنی و آنلاین حقوقی 

آدرس: رامسر، میدان امام، بین دو پل، بالای بانک کشاورزی 

اسحق حبیبی 

اسحق حبیبی

آقای حبیبی از وکلای معروف استان مازندران هستند که به عنوان بهترین وکیل در رامسر شناخته شده اند. ایشان به دلیل مهارت و تخصص خود بسیار مورد اعتماد مردم قرار گرفته اند. سابقه درخشان آقای حبیبی به دلیل درصد بالای موفقیت ایشان در وکالت دعاوی مختلف می باشد. تحصیلات ایشان کارشناسی حقوق می باشد و پروانه وکالت شماره 1633 صادره از کانون وکلا هم متعلق به ایشان است. مراجعه کنندگان می توانند به صورت حضوری به دفتر وکالت ایشان مراجعه نموده و یا به صورت غیر حضوری و آنلاین با ایشان در ارتباط باشند. اسحق حبیبی در تنظیم قراردادها و ارائه مشاوره هم تخصص دارد. 

تخصص و مهارت: 

 • نوشتن دادخواست ها، لوایح و دفاعیه ها 
 • قبول وکالت دعاوی خانواده مانند اعسار، استرداد جهیزیه و نفقه 
 • اخذ وکالت پرونده های حقوقی و کیفری مانند شهرداری، اختلاف در مالکیت 

آدرس: رامسر، ابریشم محله، طبقه فوقانی پوشاک دانزا 

آذر خان رمکی 

آذر خان رمکی

خانم خان رمکی را می توان جزو وکلای خوب استان مازندران دانست. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و پروانه وکالت پایه یک می باشند. خانم آذر خان رمکی با اشراف کامل به قوانین حقوقی موفق به ثبت پرونده های موفق بسیاری شده اند. مشاوره حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به حل و فصل اختلافات بسیاری از موکلین گردیده است. ایشان وکالت تمام دعاوی در زمینه ثبتی، کیفری، حقوقی و خانواده را قبول می نمایند. خانم خان رمکی امکان دریافت مشاوره غیر حضوری و آنلاین را هم برای مراجعین خود فراهم نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی 
 • وکالت دعاوی مربوط به استرداد جهیزیه، حضانت فرزندان و نفقه 
 • پذیرش وکالت پرونده های کلاهبرداری، جرایم رایانه ای، سرقت و چک 

آدرس: استان مازندران، رامسر، سادات شهر، ساختمان پیش قدم، طبقه اول 

زمان مناسب برای مراجعه به بهترین وکیل در رامسر  

برای کسب نتیجه دلخواه از پرونده مورد نظر باید مراجعه به وکیل در زمان مناسب صورت بگیرد. موکل می تواند در هر زمان و هر مرحله ای به وکیل مراجعه نماید اما اگر برای این کار دیر اقدام شود دیگر تضمینی برای کسب نتیجه مطلوب وجود ندارد. 

زمان مناسب برای مراجعه به وکیل در ابتدای امر و حتی قبل از طرح دادخواست و برگزاری جلسه دادگاه است. در چنین شرایطی، قبل از هر گونه اقدامی پرونده توسط وکیل مورد بررسی قرار می گیرد. اگر که شانس پیروزی موکل کم باشد، این موضوع توسط وکیل یادآوری می شود و ممکن است از ایجاد شکایت و هزینه های جانبی که منجر به حصول نتیجه دلخواه نشود هم جلوگیری می شود. 

در صورتی که حق با موکل بوده و درصد موفقیت زیاد باشد، وکیل وکالت پرونده را می پذیرد. در این حالت وی اقدامات لازم را برای طرح شکایت انجام می دهد. سپس تمام ادله و مستندات برای اثبات حق موکل توسط وکیل جمع آوری شده و در غالب دفاعیه به حضور دادگاه تقدیم می گردد. با انجام اصولی و به موقع اقدامات لازم می توان در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را به دست آورد. 

زمان مناسب برای مراجعه به بهترین وکیل در رامسر

وکالت نامه چیست؟ 

در شرایطی که فردی برای انجام هر کاری بخواهد به فردی دیگر وکالت دهد سندی به نام وکالت نامه باید تنظیم گردد. طی این نامه، مشخص می شود که چه فردی با کدام مشخصات، وکالت انجام چه اموری را به کدام شخص خواهد داد.

وکیل برای به عهده گرفتن وکالت قضایی موکل خود و حضور در دادگاه به عنوان وکیل، باید این وکالت نامه را به دادگاه ارائه دهد. در صورتی که وکالت نامه برای انجام امور دیگر از جمله امور بانکی و اداری هم باشد، لازم است وکالت نامه به اداره مربوطه ارائه نماید. 

کلام آخر 

در این مقاله در خصوص بهترین وکیل در رامسر صحبت نمودیم. وکیل باید دارای تخصص و دانش کافی برای حضور در دادگاه و حمایت از موکل خود باشد. موکل هم باید دقت کند که وکیل دارای پروانه وکالت بوده و همچنین در زمینه دعوای مورد نظر ما تخصص داشته باشد. اما لازم است که مراجعه به وکیل در زمان مناسب اتفاق بیفتد تا بتواند در کسب نتیجه موثر باشد. بهترین زمان اقدام برای مراجعه به وکیل در هنگام آغاز کار می باشد. امیدواریم مطالب ارائه شده برای شما عزیزان که به دنبال یافتن بهترین وکیل در رامسر هستید مفید باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می تونید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. می توانید سوالات حقوقی خود را با وکلای معرفی شده در میان بگذارید.    

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا