وکیل

10 تا از بهترین وکیل میانه❤️【سال1403】✅

بسیاری از مردم اطلاعات حقوقی محدودی دارند و نسبت به جزئیات قوانین حقوقی آگاه نیستند. حتی برخی افراد نسبت به حقوق فردی و اجتماعی خود و حقوق بین افراد هم ناآگاه هستند. اگر یکی از این شهروندان دچار مشکل حقوقی و قضایی شود، ممکن است نتواند به سادگی از عهده حل آن برآید. زیرا این کار نیاز به اطلاعات تخصصی دارد و این شخص هم آگاهی کافی از موضوعات حقوقی و مراحل لازم را ندارد. بهترین راه حل، مراجعه به یک وکیل و دریافت مشاور یا سپردن وکالت به او می باشد. در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل میانه را به شما معرفی می کنیم، پس لطفا تا انتها با ما همراه باشید.  

بهترین وکیل میانه کیست؟ 

وکیل فردی است که با داشتن کلیه شرایط قانونی، وکالت موکل خود را به عهده می گیرد. وی می تواند به جای موکل خود در کلیه محاکم قضایی حضور یافته و پاسخگو باشد. البته این موضوع نیازمند ارائه وکالت نامه می باشد. بهترین وکیل میانه تمام تلاش خود را برای منافع موکل خود به کار می گیرد و سعی در جلب اعتماد او دارد. 

یک وکیل خوب همواره به دنبال یافتن راه حل های جدید برای دعاوی تحت وکالت خود می باشد. وی در زمینه برخی دعاوی مورد علاقه خود، مطالعات بیشتری انجام می دهد تا اطلاعات به روز و دقیقی داشته باشد. سپس پرونده های مربوط به آن ها را وکالت می کند تا تجربیات بیشتر و جدیدتری را کسب نماید. در این شرایط، وکیل مهارت و تجربه قابل قبولی را کسب کرده و می تواند در چنین پرونده های به صورت تخصصی فعالیت نماید.  

بهترین وکیل در آذربایجان شرقی به این موضوع واقف است که با کسب هر چه بیشتر نتایج مطلوب و جلب اعتماد موکلین، می تواند در این حرفه موفق شود. وی همواره رفتار، برخورد و پوشش مناسب شان وکالت را رعایت می کند. 

بهترین وکیل میانه کیست؟

موارد مهم  در تعیین حق الوکاله بهترین وکیل 

وکیل و موکل در تعیین حق الوکاله، به موارد مختلفی توجه می کنند. موضوع پرونده و تخصص وکیل از جمله این موارد است. هر چه موضوع پرونده دشوارتر باشد هزینه پرداختی به وکیل هم افزایش می یابد. علاوه بر دشواری حوزه مربوط به پرونده نیز در میزان حق الوکاله موثر است. مبلغ دست مزد وکیل در دعاوی مالی، غیر مالی، کیفری، حقوقی متفاوت است . هر پرونده ای که حاوی موضوعات مالی باشد، درصد مشخصی از ارزش مالی آن به وکیل به عنوان دست مزد تعلق می گیرد. 

در دعاوی حقوقی، دست مزد وکیل با توجه به پیچیدگی پرونده و مطابق با تعرفه تعیین شده برای موضوع مد نظر است. اما در دعاوی کیفری، این هزینه بستگی به نوع جرم و مجازات آن دارد. هر جرایم رخ داده شده سنگین تر بوده و مجازات های بیشتری را به دنبال داشته باشد، هزینه وکیل نیز بیشتر خواهد شد. 

رضایت و توافق طرفین قرارداد هم در حق الزحمه وکیل موثر است. گاهی ممکن است موکل با رضایت خود مبلغ بیشتری را به وکیل پرداخت نماید. ممکن است وکیل هم بنا به دلایل مختلف هزینه کمتری را از برخی موکلین دریافت نماید. در نهایت این توافق است که مبلغ دقیق حق الوکاله را مشخص می نماید. 

10 تا از بهترین وکیل میانه را بشناسید! 

کمال کاووسی 

کمال کاووسی

جناب آقای کمال کاووسی از وکلای خوب استان آذربایجان شرقی هستند که در میانه به ارائه خدمات حقوقی مشغول می باشند. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق می باشند و حدود 7 سال است که در عرصه وکالت فعالیت می کنند. آقای کاووسی طی این دوران تعداد زیادی پرونده حقوقی و کیفری را وکالت نموده اند که در بیشتر از 90 درصد آن ها به موفقیت دست یافته اند. ایشان به دلیل اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری در بین مردم به محبوبیت رسیده اند. وکیل کاووسی در عرصه ارائه مشاوره های حقوقی هم عملکرد مناسبی داشته و موفقیت های چشم گیری کسب نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده، طلاق، مهریه و حضانت 
 • پذیرش دعاوی کیفری از جمله لاهبرداری، قتل و سرقت 
 • تخصص در پرونده های ملکی مانند الزام به تنظیم سند و دعاوی موجر و مستاجر 

آدرس: میانه، شهرک اندیشه، فلکه دادگستری میانه، ساختمان عدالت، طبقه سوم، واحد 307 

مهدی محمدی 

مهدی محمدی

یکی دیگر از وکلای توانمند میانه جناب آقای مهدی محمدی هستند. ایشان وکیل پایه یک دادگستری با پروانه وکالت شماره 22542 می باشند. آقای محمدی دانش آموخته رشته حقوق هستند که تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دادند. ایشان حدود یک دهه فعالیت حقوقی دارند که در این مدت سابقه درخشانی را به ثبت رسانده اند. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت، سبب شناخته شدن این وکیل با تجربه به عنوان بهترین وکیل میانه شده است. وکالت دعاوی خانواده، مهریه، کلاهبرداری، جعل، شهرداری و خرید و فروش اموال غیر منقول در تخصص آقای محمدی است.  

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع قراردادهای داخلی و خارجی 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری 
 • مشاوره های غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 

آدرس: میانه، میدان معلم، خیابان معلم شمالی، ساختمان الماس، طبقه 5 

امین زالی قاضی 

امین رالی قاضی

آقای زالی قاضی وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان شرقی هستند. پروانه وکالت درجه یک شماره 22570 متعلق به ایشان است. مدرک تحصیلی آقای زالی قاضی، کارشناسی ارشد حقوق است. آقای امین زالی قاضی، باتجربه، با سواد، صادق و وفادار هستند و تمام تلاش خود را برای حمایت از موکل به کار می گیرند. ایشان با موسسات و شرکت های مختلفی به عنوان وکیل و مشاور همکاری داشته اند و همچنین امکان دریافت مشاوره های حقوقی به صورت آنلاین و تلفنی را برای مراجعین خود فراهم نموده اند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست ها و لوایح 
 • مشاوره حقوقی حضوری و غیر خضوری 
 • قبول وکالت پرونده های خانواده، کیفری و ملکی 

آدرس: میانه، خیابان معلم شمالی، ساختمان الماس، طبقه 5 

المیرا اسلام زاده 

المیرا اسلام زاده

سرکار خانم المیرا اسلام زاده کارشناس ارشد حقوق هستند که پس از اتمام تحصیلات خود موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک به شماره 12905 شدند. ایشان 7 سال است که به ارائه خدمات حقوقی در میانه مشغول هستند و پیروزی های ارزشمندی را در دعاوی مختلف حقوقی و کیفری کسب کرده اند. خانم اسلام زاده به دلیل صداقت، پشتکار و اخلاق خوب مورد اعتماد موکلین قرار دارند و توانسته اند عنوان بهترین وکیل میانه را به خود اختصاص دهند. درصد بالای موفقیت های ایشان گواه سواد حقوقی بالا و تجارب ارزشمند ایشان است. 

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده مانند مهریه و اجرت المثل 
 • تخصص در پرونده های کلاهبرداری، اختلافات مالی و سرقت 
 • قبول دعاوی ملکی، موجر و مستاجر، شهرداری، تخلیه و سرقفلی 

آدرس: میانه، میدان آزادی، بین بانک صادرات و بانک انصار 

هادی عسگری 

هادی عسگری

آقای هادی عسگری از دیگر وکلای استان آذربایجان شرقی هستند که در حال حاضر در میانه فعالیت می کنند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند. آقای عسگری با تکیه بر دانش، سواد حقوقی و آشنایی با روال دادگاه موفقیت های قابل توجهی را به دست آورده اند. همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف در پرونده کاری این وکیل با تجربه دیده می شود که نشانه توانایی های ایشان است. وکیل هادی عسگری با اخلاق خوب و انصاف در دریافت حق الوکاله موفق شده اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حضوری تخصصی 
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین 
 • تنظیم قراردادها، اظهارنامه ها و اجاره نامه ها 
 • وکالت دعاوی خانواده، کلاهبرداری، سرقت و موجر و مستاجر

آدرس: میانه، هماهنگی 

پیمان مرادی 

پیمان مرادی

از دیگر وکلای دادگستری در استان آذربایجان شرقی می توان از آقای پیمان مرادی نام برد. ایشان لقب بهترین وکیل میانه را به خود اختصاص داده اند. آقای مرادی دارنده پروانه وکالت شماره 22714 هستند که پس از کسب آن وکالت خود را آغاز نمودند. این وکیل با تجربه سواد حقوقی لازم برای وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارا می باشند اما در برخی دعاوی خانواده، کیفری و ملکی تخصص بیشتری دارند. خصوصیات اخلاقی ایشان در کنار دانش و مهارت سبب ثبت سابقه درخشانی شده است. مشاوره های ارائه شده توسط ایشان سبب حل مشکلات بسیاری از موکلین شده است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی و لوایح 
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 
 • نگارش قرارداد های مختلف 

آدرس: میانه، هماهنگی 

سمیرا صفرلو 

سمیرا صفرلو

خانم صفرلو وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در میانه هستند که حدود 5 سال است به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر مشغول می باشند. ایشان پرونده های بسیاری را در دادگاه های این شهر وکالت نموده و نتایج مورد نظر موکل را کسب کرده اند. این موفقیت ها به دلیل مهارت، تجربه و اطلاعات حقوقی این وکیل کارکشته و خبره است.

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های خانواده و مهریه 
 • پذیرش پرونده های ملکی و کیفری 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند شکوائیه و دفاعیه 

آدرس: میانه، شهرک اندیشه، نرسیده به دادگستری، فلکه دادگستری، جنب سوپرمارکت 

وظایف بهترین وکیل میانه 

کار وکیل پس از امضای قرارداد وکالت آغاز می شود. البته قبل از آن هم وکیل موظف است که پرونده را به طور کامل مورد بررسی قرار دهد و تمام جوانب آن را بسنجد. سوالات و نکات مبهم پرونده را از موکل بپرسد و نکات لازم را به موکل توضیح دهد و در خصوص حق الوکاله مورد نظر خود صحبت نماید. اما مسئولیت های وکالت پس از این توافقات آغاز می شود. برخی از وظایف بهترین وکیل میانه به شرح زیر می باشد. 

جمع آوری مدارک و مستندات لازم برای اثبات حقوق و یا اثبات بی گناهی موکل از مهم ترین وظایفی است که یک وکیل دارد. 

 • تنظیم و ارائه دادخواست تجدید نظر و یا تخفیف در مجازات در صورت لزوم  
 • تدوین و نگارش تمام اوراق قضایی مورد نیاز مانند دادخواست ها 
 • حضور در جلسات دادگاه و ارائه بهترین دفاعیه ها از موکل 
 • مقابله با روش ها و موارد مورد توجه وکیل طرف مقابل 
وظایف بهترین وکیل میانه

کارآموز وکالت 

همه وکلا، دوران کارآموزی را پشت سر گذاشته اند. یک متقاضی وکالت، پس از اتمام تحصیلات خود نمی داند که چگونه باید از این اطلاعات حقوقی برای دفاع از موکل خود استفاده کند. وی نمی تواند بدون تجربه و به یک باره وارد دادگاه شود و به وکالت پرونده ای بپردازد. چنین فردی هنوز با روال کار دادگاه و نحوه وکالت آشنا نیست. به فردی که در حال گذراندن این دوران است کارآموز می گویند. 

کارآموزان وکالت در دفتر کار یک وکیل شروع به آموزش می نمایند. کم کم تجارب آن ها بالا رفته و می توانند در برخی از دادگاه ها حضور یابند و وکالت کنند. پس از پایان 18 ماه دوران کارآموزی این فرد می تواند پروانه وکالت دریافت نموده و به طور مستقل به وکالت پرونده ها ی مختلف اقدام نمایند. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل میانه را به شما معرفی نمودیم تا در مواقع لزوم بتوانید به آن ها مراجعه نموده و مشکلات خود را با آن ها در میان بگذارید. وکیل خوب متعهد، مسئولیت پذیر، صادق و وفادار است. وی اطلاعات به روز حقوقی دارد و به بهترین شکل از موکل خود و منافع او دفاع می کند. وکیل وظایف مشخصی دارد که باید در انجام آن ها کوشا باشد.

از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.  

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا