وکیل

10 تا از بهترین وکیل بابلسر❤️【سال1403】✅

هدف از تهیه این مطلب، معرفی 10 تا از بهترین وکیل بابلسر است. اگر شما هم از افرادی هستید که در بابلسر زندگی می کنید، مسلما در زمینه های مختلف شخصی، اجتماعی، کاری، معاملات و قراردادها با مشکلات حقوقی برخورد نموده اید. در چنین موقعیتی افراد برای حل مشکل به مرجع صالح که قوه قضاییه و دادگاه ها هستند مراجعه می کنند. اما حرکت در این مسیر نیاز به داشتن اطلاعات تخصصی است که ممکن است افراد معمولی به این تخصص تجهیز نباشد. پس بهتر است به فرد متخصص در این زمینه که همان وکیل است مراجعه کرد و از او کمک گرفت. البته بهره بردن از اطلاعات یک وکیل تنها مربوط به زمان گرفتار شدن در مشکلات نیست، می توان قبل از بروز مشکل و استفاده از مشاوره های حقوقی از ایجاد چنین مسائلی پیشگیری نمود. لطفا تا انتهای این متن با ما همراه باشید. 

بهترین وکیل بابلسر چه کسی است؟ 

برای عهده دار شدن وکالت افراد در محاکم قضایی لازم است که فرد دارای سواد حقوقی و اطلاعات کافی در این زمینه باشد و در واقع مدرک این اطلاعات که همان مدرک تحصیلی است را دارا باشد. فرد در این مرحله وکیل نامیده می شود اما برای حضور در محاکم قضایی به عنوان وکیل مدافع نیاز به مدرک دیگری به نام پروانه وکالت دارد. برای اخذ این پروانه، متقاضی وکالت باید بتواند در آزمون وکالت موفقیت کسب نماید. مرحله بعدی هم گذراندن دوران کار آموزی برای به دست آوردن تجربه برای وکالت است. حال این وکیل از نظر قانونی می تواند نقش وکیل را ایفا نماید. 

بهترین وکیل بابلسر، پس از شروع وکالت خود با مطالعه کتب حقوقی، بررسی پرونده های مختلف و کسب تجارب بیشتر از طریق وکالت پرونده های مختلف، روز به روز آگاه تر می شود. در این موقعیت وی باید با توجه به حوزه مورد علاقه خود، یک یا چند زمینه حقوقی را برای فعالیت تخصصی انتخاب نموده و در این بخش پرونده های بیشتری را بپذیرد. به مرور زمان این وکیل اطلاعات و تجربه بالایی را در حوزه تخصصی خود به دست می آورد و به عنوان بهترین وکیل در آن زمینه شناخته می شود. بهترین وکیل در مازندران وکیلی است که به دلیل برخورداری از اطلاعات حقوقی و تجربه کافی می توانید با خیال آسوده پرونده خود را به او بسپارید.

بهترین وکیل در بابلسر چه کسی است؟

انواع تخصص های وکالت 

مشکلات حقوقی که در جامعه و بین مردم ایجاد می شود دارای طیف بسیار گسترده ای است. به همین دلیل یک وکیل نمی تواند در تمام این حوزه ها متخصص و با تجربه باشد و تنها می تواند در برخی از این موضوعات به مهارت برسد. در این قسمت تخصص های موجود در شغل وکالت را مورد بررسی قرار می دهیم. می توانید با مطالعه مقاله بهترین وکیل در قائمشهر با وکلای این شهر نیز آشنا شوید.

 • وکیل کیفری: پرونده هایی که در آن ها جرم رخ می دهد و در واقع عملی که در قانون جرم انگاری شده است انجام می شود در دسته دعاوی کیفری قرار دارند. وکیلی که در این پرونده ها متخصص است را وکیل کیفری می گویند. 
 • وکیل حقوقی: پرونده هایی که در آن ها حقوق افراد تضییع می شود توسط وکیل حقوقی پیگیری می شود.  
 • خانواده: مشکلات و اختلافاتی که در حوزه خانواده وجود دارد دعاوی است که در دسته خانواده قرار دارد و وکیل متخصص خانواده در این زمینه فعالیت دارد. 
 • وکیل مهاجرت: این وکلا در زمینه پرونده های مهاجرت برای افرادی که قصد مهاجرت را دارند فعالیت نموده و در این زمینه متخصص هستند. 
 • وکیل ملکی: اختلافات ایجاد شده در زمینه املاک را دعاوی ملکی می گویند و وکیلی هم که در زمینه وکالت این پرونده ها متخصص است، وکیل ملکی نام دارد. 
 • دعاوی مالی و تجاری: بعضی مشکلات حقوقی مربوط به مشکلات مالی مانند چک و سفته می باشد. این پرونده ها هم وکیل متخصص خود را دارند. 

10 تا از بهترین وکیل بابلسر را بشناسید! 

وکیل سجاد موسوی

سجاد موسوی

وکیل سجاد موسوی وکیل مجرب و توانمند با بیش از چندین سال سابقه کار حقوقی و قضایی در عرصه وکالت و دانش پژوه دوره دکتری حقوق از دانشگاه تهران می باشد.
ایشان مقالات متعدد علمی و پژوهشی و ارائه مقاله در همایش های ملی و بین المللی را در رزومه خویش دارند.
کارنامه علمی درخشان، حسن شهرت و تجربه عملی ایشان در پرونده های مطروحه در محاکم قضایی، منجر به کسب رضایتمندی موکلین گردیده است. دفتر وکالت آقای موسوی متعهد به ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات حقوقی، جهت جلب رضایت کامل موکلین خود می باشد.

از جمله خدمات وکیل آقای موسوی عبارتند از:

۱.وكالت در کلیه دعاوی حقوقی اعم از ملکی، سرقفلی، مصادره اموال، تخلیه ملک تجاری و مسکونی، وصیت، ارث، خانوادگی، طلاق، اختلافات پیمانکاری، الزام به تنظیم سند، فسخ قرارداد، ابطال قرارداد، خلع ید
۲. وکالت در کلیه دعاوی کیفری اعم از کلاهبرداری، اختلاس، ارتشاء، قاچاق کالا وارز، جرم مواد مخدر، جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی، مطالبه دیه، قتل، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی
۳. وکالت در دیوان عالی کشور
۴. داوری در کلیه قراردادهای داخلی بین اشخاص و شرکت ها
۵. وکالت در کمیسیون های ماده صد شهرداری و کمیسیون های مالیاتی
۶. تنظیم قراردادهای مشارکت در ساخت و قراردادهای تجاری و بازرگانی و کلیه قراردادهای داخلی و بین المللی

برای اعطای وکالت به آقای سجاد موسوی، میتوانید با شماره زیر با ایشان در ارتباط باشید:

تلفن همراه: ۰۹۱۱۹۱۰۴۹۶۶

شماره تماس دفتر وکالت: ۰۱۱۴۴۴۲۰۷۶۲

وب سایت: www.sajjadmousavi.com

آدرس ایمیل: [email protected]

آقای محسن قربانی افروزی

آقای محسن قربانی افروزی

جناب آقای محسن قربانی افروزی یکی از بهترین وکلای استان مازندران می‌باشند. نامبرده فارق التحصیل دانشکده حقوق و قبولی کانون وکلا دادگستری ایران است. عمده تمرکز کاری ایشان در شهر های ساحلی مازندران است که قبول وکالت در دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی ، خانواده و …. می‌نمایند.

آنچه برای وکیل وظیفه است پيگيري های مستمر پرونده های ارجاعی و کنکاش جهت رسیدن به نتیجه است که این توانمدی ها در جناب وکیل محسن قربانی می‌درخشد.

اقداماتی که توسط ایشان انجام می‌گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده‌های ملکی
 • وکالت در پرونده‌های خانواده
 • وکالت در پرونده حقوقی
 • وکالت در پرونده‌های الزام به تنظیم سند رسمی
 • وکالت در پرونده‌های فسخ مبایعه نامه و ابطال سند
 • وکالت در شکواییه  های کیفری
 • وکالت در شکواییه انتقال مال غیر 
 • وکیل در امور سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت
 • وکالت در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری
 • مشاوره حقوقی و کیفری

شماره تماس: 09119060021

محمد گلشیک

محمد گلشیک وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی ، دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد حقوق اقتصادی از دانشگاه علامه طباطبایی تهران ، رتبه ۱۲ کانون وکلای دادگستری مازندران ، با بیش از ده سال سابقه فعالیت حقوقی ، افتخار ارائه خدمات کیفری ، ملکی ، حقوقی، جزائی، تجاری ، خانواده ، ارث و…. به کلیه اشخاص اعم ازحقیقی و حقوقی دارد.

 • از جمله خدمات ایشان :
  متخصص در دعاوی حقوقی در زمینه ملکی،تنظیم سند، ابطال قرارداد، فسخ قرارداد‌، دعاوی مربوط به قولنامه و مبایعه نامه ، تخلیه ملک تجاری مسکونی اداری، اختلافات پیمانکاری، خلع ید، رفع تصرف، مطالبه خسارت، مطالبه وجه، هبه، اجاره و…
 • متخصص در دعاوی کیفری اعم از انتقال مال غیر، کلاهبرداری، اختلاص، ارتشا، خیانت در امانت، توهین ،ضرب و جرح، دیه، قتل، سرقت، رابطه نامشروع، پولشویی، مطالبه دیه، جرائم رایانه ای، جرائم پزشکی ….
 • متخصص در دعاوی خانواده اعم از طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، مطالبه نفقه زوجه، مطالبه نفقه فرزند، حضانت ملاقات، ارث،‌ وصیت و….
 • متخصص در تنظیم قراردادها اعم از قرارداد بیع، اجاره، ارائه خدمات، شرکت، سرمایه گذاری، نمایندگی، پیمانکاری، توزیع، تولید و…..
 • متخصص در دعاوی تجاری اعم از دعاوی مرتبط با شرکت ها، قراردادهای پیمانی، ورشکستگی، مطالبه چک و سفته و….

آدرس: بابلسر، خیابان بهشتی، جنب بازار روز، مجتمع تجاری بابلسر(پورحسین)، طبقه دوم، واحد ۶۰

شماره تماس:

01135363881

09114407093

سید سعید ضیابخش 

سید سعید ضیابخش

از دیگر وکلای توانمند و شناخته شده در بابلسر می توان از آقای ضیابخش نام برد. ایشان فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق هستند که موفق به دریافت پروانه وکالت به شماره 9836 از قوه قضاییه شده اند. جناب آقای سعید ضیابخش با تکیه بر دانش و مهارت خود بسیاری از پرونده های مختلف را به نتیجه مطلوب رسانده اند. مشاوره های حقوقی ایشان هم بسیار کارساز بوده و سبب حل و فصل مشکلات برخی از موکلین شده است. ایشان به سبب اخلاق خوب و حرفه ای و پشتکار توانسته اند به عنوان بهترین وکیل بابلسر شناخته شده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • پذیرش پرونده های حقوقی، خانواده و ثبتی 
 • تنظیم و نگارش دادخواست ها و شکوائیه ها 
 • تخصص در وکالت پرونده های خرید و فروش اموال غیر منقول، املاک و شهرداری 

آدرس: مازندران، بابلسر، خیابان بهشتی، مقابل بازار روز، مجتمع محمدی، طبقه 2، واحد 202 

شماره تماس: 09112120760 

فهامه پاکیزه 

فهامه پاکیزه

وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی فعال در بابلسر هستند که دارای حدود 9 سال سابقه فعالیت هستند. ایشان در شغل خود بسیار فعال و موفق هستند که توانسته اند پروانه وکالت درجه یک را داخذ نموده و عضویت کانون وکلای دادگستری را داشته باشند. وکالت دعاوی خانواده، هویت قانونی، مهریه، طلاق، چک و سفته، کلاهبرداری، خرید و فروش اموال غیر منقول و املاک و شهرداری توسط ایشان پذیرفته می شود. خانم پاکیزه به دلیل رعایت انصاف در دریافت حق الوکاله و تلاش برای حمایت از موکل توانسته اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم شکوائیه و دفاعیه 
 • نگارش انواع دادخواست ها و قراردادها 
 • وکالت دعاوی کیفری و حقوقی گوناگون 

آدرس: بابلسر، شهرک ساحلی، بن بست 11 

شماره تماس: 09112104868  

ابراهیم روان 

ابراهیم روان

آقای ابراهیم روان یک وکیل خوب و با اخلاق هستند که وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی را می پذیرند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و عضو رسمی کانون وکلای دادگستری استان مازندران هستند. جناب آقای روان نزدیک به دو دهه سابقه وکالت را در کارنامه کاری خود دارند که طی این سال ها تعداد چشم گیری از پرونده ها را با موفقیت و پیروزی به پایان رسانده اند. آقای روان مشاوره حقوقی خبره ای هستن که پرونده های بسیاری را به سازش ختم نموده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم دادخواست و شکوائیه 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • نگارش انواع قراردادهای داخلی و خارجی 
 • تخصص در دعاوی خانواده، مهریه، املاک، شهرداری و کلاهبرداری

آدرس: بابلسر، بلوار شریفی، نبش شریفی 2، ساختمان سیمیا، طبقه 4، واحد 114 

شماره تماس: 09111163070   

احمد علی آقا بزرگی

احمد علی آقابزرگی

جناب آقای آقابزرگی وکیل پایه یک دادگستری در استان مازندران هستند که پس ازپایان تصیلات دانشگاهی خود موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شدند. ایشان عضو کانون وکلای مرکز می باشند که در حال حاضر در بابلسر به ارائه خدمات حقوقی به مردم می پردازند. آقای احمد علی آقابزرگی بیش از 300 پرونده حقوقی و کیفری را در 7 سال وکالت خود پیگیری نموده اند که در درصد بالایی از آن ها به موفقیت دست یافته اند. ایشان در زمینه مشاوره های حقوقی هم فعالیت نموده و عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • پذیرش پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی 

آدرس: بابلسر، خیابان امام خمینی، پاساژ فداییان، طبقه فوقانی

شماره تماس: 09113110439

رحمان اصغر پور

رحمان اصغرپور

جناب آقای رحمان اصغرپور از دیگر وکلای شناخته شده در استان مازندران هستند که توانسته اند عنوان بهترین وکیل در بابلسر را به خود اختصاص دهند. ایشان پس از اتمام تحصیلات حقوقی خود پروانه وکالت پایه یک به شماره 477 را از کانون وکلا دریافت نمودند. آقای اصغرپور با تکیه بر مهارت و آگاهی خود در وکالت پرونده های مختلف به موفقیت های چشم گیری دست یافته است. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان بسیار راه گشا بوده و به همین دلیل هم مورد اعتما مردم قرار دارند. همکاری با موسسات و شرکت های مختلف در کارنامه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم کلیه قراردادها و لوایح
 • نگارش اظهارنامه و مبایعه نامه 
 • تخصص در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: بابلسر، بلوار شهیدان محبوبی، شهیدمحبوبی 11، پلاک 50

شماره تماس: 09113123891

معصومه آقا باباپور

معصومه آقا باباپور

سرکار خانم آقا باباپور، وکیل پایه یک دادگستری هستند که در بابلسر مشغول وکالت هستند. ایشان پس از به پایان رساندن تحصیلات خود و دریافت پروانه وکالت پایه یک فعالیت حقوقی خود را آغاز نمودند. خانم معصومه آقا باباپور با کسب موفقیت در تعداد زیادی از پرونده های تحت وکالت خود توانسته اند سابقه درخشانی را به ثبت برسانند. ایشان در عرصه مشاوره حقوقی نیز موفقیت های بسیاری را کسب نموده اند. اخلاق خوب، تعهد، مسئولیت پذیری، انصاف و تلاش مستمر از ویژگی های خوب این وکیل با تجربه است که سبب جلب اعتماد و رضایت موکلین شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تخصص در دعاوی خانواده مانند طلاق، مهریه و حضانت فرزندان 
 • پذیرش دعاوی مختلف ملکی مانند شهرداری، تخلیه و موجر و مستاجر 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها، شکوائیه ها و لوایح

آدرس: مازندران، بابلسر، پاساژ دهقان، طبقه 3، واحد 5

شماره تماس: 09119025701

وکیل مدنی کیست؟ 

یکی از انواع وکلایی که در قانون تعریف شده است، وکیل مدنی است. برخلاف وکیل دادگستری، وکیل مدنی پروانه وکالت ندارد و نیازی هم به داشتن آن ندارد. وکیل بدون پروانه برای حضور در دادگاه ها محدودت داشته و در واقع از نظر دادگاه رسمیتی ندارد.  

یک وکیل مدنی در موضوعات غیر قضایی به وکالت می پردازد. به عنوان مثال برای انجام انواع خرید و فروش، وکالت برای انجام امور اداری و چنین مواردی می توان از وکیل مدنی کمک گرفت. حق الزحمه ای که این وکیل دریافت می کند مبلغ مشخصی نخواهد بود و به توافق طرفین بستگی دارد. 

برای اعطای وکالت به وکیل مدنی نیاز به انعقاد قرارداد می باشد اما ضرورتی ندارد که این قرارداد در دفترخانه و به صورت رسمی منعقد گردد. طرفین می توانند به صورت غیر رسمی هم قرارداد خود را منعقد نمایند. 

ویژگی های یک وکیل موفق 

تجربه ثابت کرده است که وکلایی که به موفقیت و شهرت دست یافته اند، ویژگی های مشخصی را داشته اند. با دانستن این ویژگی ها وکلا می توانند موفق تر شوند و موکلین هم می توانند راحت تر وکیل خود را انتخاب نمایند. در این قسمت برخی از این ویژگی ها را بیان می کنیم. 

 • تجربه: داشتن تجربه بالا که در نتیجه وکالت پرونده های مختلف به دست می آید از مهم ترین ویژگی های یک وکیل موفق است. این وکیل در بیشتر پرونده های خود به موفقیت می رسد و به دنبال آن به شهرت هم خواهد رسید و موکل با خیال راحت پرونده خود را به چنین وکیلی می سپارد. 
 • دقت و تیزبینی: وکیلی که دقت بالایی داشته باشد به راحتی می تواند با بررسی دقیق پرونده، راه حل آن را بیابد و مسلما چنین فردی در کار خود موفق خواهد بود. 
 • جسارت: وکیل باید جسارت لازم برای ارائه نقطه نظرات خود و مدارک موجود را داشته باشد. در غیر این صورت نمی تواند از موکلین خود به خوبی دفاع کرده و به موفقیت برسد. 
 • شکیبایی: بهترین وکیل بابلسر بسیار صبور و شکیبا است. برخی پرونده ها به چندین سال زمان نیاز دارند تا به نتیجه برسند. حتی در برخی شرایط ممکن است یک پرونده چندین بار در دادگاه های مختلف مورد بررسی قرار بگیرد. 
ویژگی های یک وکیل موفق 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل بابلسر را به شما خوانندگان محترم معرفی نمودیم. وکلا برای موفقیت و کسب تجربه باید یک حوزه تخصصی را برا فعالیت خود انتخاب کنند. حوزه های مختلفی مانند خانواده، املاک، مهاجرت، مالی و بسیاری از زمینه های دیگر برای فعالیت وکلا وجود دارد. وکیل باید همواره دارای جسارت، تجربه، دقت و صبوری باشد تا بتواند به موفقیت دست یابد.

می توانید با شماره های وکلای معرفی تماس حاصل نموده و پاسخ سوالات حقوقی خود را دریافت نمایید. امیدواریم از اطلاعات گردآوری شده در این مقاله بهره کافی را برده باشید. از همراهی شما سپاسگزاریم و در سایت وکیل چی پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا