وکیل

10 تا از بهترین وکیل چمستان ✅【سال1402】⭐

چمستان یکی از شهرهای مازندان است که شهر بزرگی نیست اما مردم این شهر هم همان سایر شهرها و استان ها درگیر مسائل و مشکلات حقوقی خواهند شد. طبیعی است که مردم عادی اطلاعات حقوقی زیادی ندارند که بخواهند به طور تخصصی پیگیری پرونده های خود را به عهده بگیرند. آن ها هم برای کسب نتیجه خوشایند در این دعاوی نیازمند به یک فرد متخصص در حوزه حقوقی و قانونی مانند وکیل هستند. انتخاب یک وکیل خوب سخت است اما باید به نکات لازم در این زمینه توجه نمود تا بهترین انتخاب را داشته باشیم. در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل چمستان را به شما معرفی کنیم تا در مواقع لزوم به آن ها مراجعه نمایید، پس لطفا تا انتها با ما باشید. 

بهترین وکیل چمستان کیست؟ 

برای وکیل شدن کافی است در رشته حقوق تحصیل نمود و پروانه وکالت دریافت کرد. حتی برای برخی وکالت های غیر قضایی نیازی به این مدارک نیز نمی باشد و فرد می تواند تنها با تنظیم یک وکالت نامه در دفترخانه اسناد رسمی وکیل موکل خود شود.  

اما برای وکالت در زمینه قضایی و بهترین شدن در این حرفه باید به نکات بسیاری توجه شود و مهارت های متفاوتی را کسب کرد. بهترین وکیل چمستان باید در خصوص تمام حوزه های حقوقی از جمله خانواده، مسائل ملکی و ثبتی، قوانین شهرداری و مالکیت و بسیاری از موضوعات دیگر، دارای اطلاعات دقیق و به روز باشد. زیرا بدون چنین معلوماتی ایفای نقش وکیل مدافع امکان پذیر نمی باشد.  

بهترین وکیل در مازندران باید پرونده هایی را وکالت کرده باشد تا به صورت عینی با نحوه استفاده از این قوانین نیز آشنا شود. وی باید قبل از پذیرش پرونده ها بررسی همه جانبه ای در خصوص آن ها انجام دهد و با چشم باز وکالت را بپذیرد. پس از آن باید بتواند با برخوردی منطقی و به دور از افراط و تفریط با موکل رفتار کند تا هم اطلاعات لازم را در خصوص پرونده از او دریافت نماید و هم رابطه وکیل و موکلی بین آن ها حفظ شود. 

بهترین وکیل در چمستان

میزان دست مزد بهترین وکیل چمستان 

موکل باید در هنگام اقدام به اعطای وکالت به موضوع دست مزد وکیل و هزینه ای که باید به او بپردازد توجه نماید. در واقع وی در جلسه معارفه باید در این خصوص سوال نموده و وکیلی را انتخاب کند که حق الوکاله مناسبی داشته باشد و همچنین مبلغ آن متناسب با بودجه او باشد. اما نمی توان مبلغ دقیق و مشخصی را به عنوان هزینه دست مزد وکیل تعیین کرد زیرا عوامل مختلفی بر آن اثر می گذارد. 

اولین و مهم ترین عامل تعیین حق الوکاله، توافق و رضایت وکیل و موکل است. اما عواملی باعث تغییر میزان مورد توافق می شود. سختی و پیچیدگی پرونده از جمله مواردی است که دست مزد وکیل را تغییر می دهد و مسلما هر چه پرونده دشوارتر باشد، هزینه بیشتری را می طلبد.  

موضوع پرونده و میزان تخصص وکیل در آن حوزه هم می تواند باعث بالا رفتن و یا پایین آمدن هزینه وکیل شود. موضوعات مختلف در حوزه های حقوقی دارای تعرفه های حدودی متفاوتی هستند، حال اگر وکیل در آن زمینه متخصص باشد و تجارب موفقیت آمیزی در کارنامه کاری او باشد، هزینه بالاتری به موکل تحمیل می شود. 

10 تا از بهترین وکیل چمستان را بشناسید! 

محمدرضا خادمی 

محمدرضا خادمی

جناب آقای خادمی وکیل پایه یک دادگستری استان مازندران هستند که در حال حاضر در چمستان فعالیت می کنند. پروانه وکالت پایه یک به شماره 49716 متعلق به ایشان است که پس از کسب آن وکالت را آغاز کردند. وکیل محمدرضا خادمی در طول سال های وکالت خود، پرونده های بسیاری را وکالت نموده اند که درصد قابل توجهی از آن ها با پیروزی ایشان همراه بوده است. این وکیل کار کشته در عرصه مشاوره حقوقی هم فعال هستند و موفق به کسب نتایج مثبتی شده اند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اوراق قضایی از جمله دادخواست 
 • تنظیم قراردادهای داخلی، خارجی و بین المللی 
 • نگارش و تنظیم اظهارنامه، مبایعه نامه و اجاره نامه 

آدرس: مازندران، چمستان، خیابان شیخ فضل الله نوری، نبش خیابان جهاد، پلاک 145 

ایرج مقصودیان 

ایرج مقصودیان

یکی دیگر از وکلای به نام و شناخته شده در استان مازندران آقای ایرج مقصودیان است. ایشان موفق به اخذ پروانه وکالت درجه یک به شماره 1643 شدند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان مازندران هستند. آقای مقصودیان به دلیل تسلط بر قوانین در حوزه های مختلف سلبقه درخشانی را به ثبت رسانده اند و به عنوان بهترین وکیل چمستان شناخته شده اند. ایشان دارای ویژگی های برجسته ای همچون تعهد، صداقت، پشتکار و مسئولیت پذیری هستند و به همین دلیل هم مورد اعتماد مردم هستند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف 

آدرس: مازندران، چمستان، جاده آمل

طیبه شیخی 

طیبه شیخی

سرکار خانم طیبه شیخی وکیل دادگستری فعال در چمستان مازندران هستند. ایشان دارای تجربیات ارزنده ای هستند که در نتیجه سال ها وکالت کسب شده است. پروانه وکالت پایه یک و عضویت کانون وکلای مازندران توسط ایشان کسب شده است. خانم شیخی سواد حقوقی و علم وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را دارند اما در پرونده های بخش خانواده و ملکی مسلط تر هستند. بسیاری از مردم چمستان از مشاوره ها و راهنمایی های ایشان رضایت دارند و آن ها را سبب حل مشکلات حقوقی خود می دانند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم  انواع قراردادها و دادخواست 
 • تخصص در دعاوی خانواده، طلاق، مهریه، ارث و میراث و سرپرستی 
 • پذیرش پرونده های املاک از جمله تملک آپارتمان ها، شهرداری و موجر و مستاجر 

آدرس: چمستان، خیابان امام، رو به روی کلانتری 13، طبقه فوقانی قلم چی 

سعید منصوری 

سعید منصوری

آقای سعید منصوری عنوان بهترین وکیل چمستان را به خود اختصاص داده اند. ایشان دارای تحصیلات حقوقی هستند که پس از اتمام آن پروانه وکالت شماره 3982 را دریافت کردند. جناب آقای منصوری بسیار تلاش گر و با سواد هستند و با تکیه بر همین ویژگی ها پرونده های حقوقی و کیفری بسیاری را به نتیجه مطلوب رسانده اند. ایشان بسیار با اخلاق بوده و در زمینه دریافت حق الوکاله هم منصف می باشند، به همین دلیل توانسته اند رضایت موکلین و مراجعین خود را به دست آورند. 

تخصص و مهارت: 

 • تهیه دادخواست، شکوائیه و لایحه 
 • متخصص در تنظیم انواع قراردادها 
 • پذیرش پرونده های حقوقی و کیفری گوناگون 

آدرس: چمستان، رو به روی کلانتری 13 

سعیده رحیمی نژاد 

سعیده رحمانی نژاد

خانم رحیمی نژاد را می توان در دسته وکلای با تجربه و ماهر استان مازندران قرارداد. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترا می باشند و پروانه وکالت پایه یک شماره 2434 را کسب کردند. ایشان حدود 17 سال است که به شغل وکالت مشغول هستند و دعاوی بسیاری را وکالت نمودند. پرونده های ارث و میراث، اعسار، امور حسبی، ثبت احوال، خانواده و تملک آپارتمان ها در تخصص ایشان است. تعداد بالای پرونده های موفقی که در کارنامه کاری خانم رحیمی نژاد دیده می شود نشانه تخصص و تجربه بالای ایشان است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم اظهارنامه و مبایعه نامه 
 • قبول وکالت دعاوی مختلف 
 • ارائه مشاوره حضوری و غیر حضوری تخصصی 

آدرس: خیابان امام رضا، رو به روی دادگستری، نبش قدیر 1، ساختمان ساتیا 

روجا اخلاقی

روجا اخلاقی

خانم اخلاقی وکیل پایه یک دادگستری در مازندران هستند که در حال حاضر در چمستان به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری هستند و وکالت دعاوی مختلف را به صورت تخصصی می پذیرند. سرکار خانم روجا اخلاقی دارنده پروانه وکالت شماره 51705 هستند و به امور مختلف پرونده های ثبتی، ملکی و حقوقی تسلط دارند. ایشان در مدت وکالت خود پرونده های مختلفی را در حوزه های مختلف وکالت کرده اند و در درصد بالایی از آن ها توانسته اند به پیروزی برسند. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • نگارش و تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند قراردادها 
 • پذیرش وکالت در پرونده های خانواده، طلاق، اختلاف در مالکیت و دعاوی مالی

آدرس: آمل، کوچه دادگستری، نبش قدیر 7

وظایف یک وکیل خوب

وکیل برای رساندن موکل به اهداف خود مجموعه وظایفی را باید به انجام برساند. از جمله این وظایف این است که باید پرونده را بارها و بارها مطالعه کند تا اطلاعات لازم را کسب کند. اگر برای اثبات ادله نیاز به تحقیق و پیگیری باشد، باید توسط وکیل انجام شود تا نتایج مورد نظر کسب گردد. به طور کلی با توجه به این که پرونده حقوقی باشد و یا کیفری، یا این که وکیل وکالت کدام یک از طرفین بر عهده داشته باشد، وظایف وکیل متفاوت خواهد بود. اولین اقدام وکیل پس از مطالعه پرونده، تنظیم دادخواست و یا دفاعیه می باشد. 

پس از آن وکیل باید در تاریخ مشخص شده توسط دادگاه در جلسات شرکت نموده و مدارک لازم را به دادگاه تقدیم نماید. ارائه هر گونه توضیح در مورد پرونده، مدارک و دفاع از موکل بر عهده وکیل است. در پرونده های کیفری که موکل و یا طرف مقابل تحت بازجویی قرار می گیرند، وظیفه وکیل است که در این جلسات شرکت کند تا بتواند سر نخ هایی را برای حمایت از موکل خود بیابد. 

در صورت صدور حکم و تعیین مجازات برای موکل، اقدام برای دادخواست تجدید نظر هم باید توسط وکیل انجام شود. وکیل می بایست درخواست تخفیف در مجازات برای موکل خود را نیز ارائه و پیگیری می نماید. 

وظایف بهترین وکیل در چمستان

برای چه موضوعاتی می توان به موسسات حقوقی مراجعه نمود؟ 

امروزه علاوه بر دفاتر وکالت وکلا، موسساتی نیز تاسیس شده اند که به ارائه خدمات حقوقی می پردازند. این موسسات از مجموعه ای از وکلا و مشاوران حقوقی و حتی کار آموزان وکالت تشکیل شده است. معمولا در این موسسات وکلای متخصص در تمام زمینه ها حضور دارند و برای کلیه دعاوی خانوادگی، ملکی، ثبتی، حقوقی و کیفری می توان به این موسسات مراجعه نمود.  

اما برخی از این موسسات نیز مانند وکلا در یک یا چند حوزه تخصصی فعالیت می کنند. در این صورت باید با توجه به موضوع پرونده خود موسسه ای که در آن حوزه تخصص دارد را  انتخاب نمود. اما محدودیتی برای موکلین در مراجعه به موسسات حقوقی وجود ندارد و در تمام زمینه هایی که مراجعین به مشاوره و یا سایر خدمات حقوقی نیاز داشته باشند، می توانند به این موسسات مراجعه کنند. 

کلام آخر 

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل چمستان را به شما معرفی کردیم. یک وکیل خوب باید در وهله اول دانش و علم حقوقی داشته باشد تا بتواند به شما کمک کند، پس باید وکیلی را انتخاب کنید که با سواد باشد. در کنار علم و آگاهی، سابقه موفق وکیل هم در انتخاب او موثر است. اما هر چه این وکیل با تجربه تر و مطلع تر باشد، هزینه بیشتری را نیز به دنبال دارد. وکیل وظایف مشخصی دارد که باید بتواند به بهترین شکل از عهده آن ها بر آید. امیدواریم این مقاله در جهت بالا بردن اطلاعات حقوقی شما گام موثری برداشته باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.    

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =

دکمه بازگشت به بالا