وکیل

10 تا از بهترین وکیل ملایر✅【سال1403】❤️

وکالت یکی از محبوب ترین رشته ها در میان مردم ایران می باشد. هر سال دانشجویان زیادی در این رشته ورود کرده و تعداد زیادی از آن ها موفق به کسب پروانه وکالت می شوند. ورود به حوزه وکالت مانند هر حرفه ی دیگری با دارایی پیش نیازهایی امکان پذیر می شود. وکلا از جهت شغلی که دارند با طیف وسیعی از اقشار و عموم در ارتباط هستند. بهترین وکیل ملایر  شخص حقیقی بوده که به واسطه اختیاراتی که دارد در اجرای عدالت و امنیت نقش آفرینی می کند. الزامی به محدود کردن حیطه وکالت برای وکلا در دادگاه ها نیست و شرایط پیشرفت برای همه فعالان این حوزه فراهم است.

بهترین وکیل ملایر چه کسی است؟

در طول زمان قوانین و مقرارت برای رسیدگی به موضوعات مختلف اصلاح و تکمیل می شود. یک وکیل آگاه و مطلع باید اطلاعات علمی و حقوقی خود را به روز رسانی کند و از تغییرات باخبر شود. بهترین وکیل کیفری در همدان باید امین و محرم اسرار موکل خود بوده و اطلاعات شخصی و محرمانه مراجعین را جایی افشا نکند. راهکارهای قانونی ارائه کرده و از اغراق در توانایی های خود بپرهیزد.

اولویت کاری خود را راه حل های کم هزینه و کوتاه مدت قرار بدهد. گزینه های زیادی برای رسیدگی به پرونده پیش روی موکل بگذارد و او را در این مسیر پشتیبانی کند. در روند پرونده از تجربه های دیگران کمک گرفته و به یافتن حقیقت و برقراری عدالت بپردازد. در دفاعیات خود به شاکی و متشاکی توهین نکرده و بر پایه منطق، عقل و قانون سخن بگویید.

بهترین وکیل ملایر تخصص گرا است، یعنی در همه حوزه ها به مقدار کافی اطلاعات دارد. این مهارت وکیل برای مشاوره های صحیح به مراجعین ضروری است. اولین سلاح هر وکیل در برابر اتهامات وارده به موکلش فن بیان و قدرت سخنوری اوست. تقویت این مهارت برای بهترین وکیل در همدان به نفوذ کلام و تاثیر پذیری وی می افزاید.

بهترین وکیل ملایر چه کسی است؟

نحوه اخذ پروانه وکالت از قوه قضائیه

قوه قضائیه در هر سال یک آزمون وکالت برگزار کرده و شرایط لازم برای ثبت نام را اعلام می کند. داوطلبان شرکت در این آزمون باید تابع ایران بوده و مدرک تحصیلی خود را در داخل یا خارج کشور دریافت کرده باشند. این افراد باید فارغ التحصیل کارشناسی و یا مقاطع بالاتر در رشته حقوق باشند. کسانی که دارای مدرک کارشناسی نبوده اجازه شرکت در این آزمون را ندارند. تنها مدارک حوزوی قابل قبول هستند که از سمت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مورد تایید قرار بگیرند.

متقاضیان شغل وکالت باید دارای گواهی عدم سوء پیشینه، عدم سابقه اعتیاد و عدم سابقه کیفری بوده و در هیچ ارگان یا سازمان دولتی مشغول به کار نباشد. داوطلبین پسر باید گواهی پایان خدمت یا معافیت از سربازی داشته باشند. شرط سنی دریافت پروانه وکالت از طرف قوه قضائیه حداقل 24 سال و حداکثر 65 سال می باشد. یکی دیگر از شروط اصلی، تعهد به اصل نظام و قانون اساسی است.

واجدین شرایط پیش از ثبت نام در آزمون باید مفاد دفترچه را مطالعه کرده و با آگاهی از ظرفیت آزمون و زمان آن اقدام به ثبت اطلاعات خود کنند. قبول شدگان در آزمون باید دو سال کارآموزی را گذرانده و پس از آن با ارائه مدارک به مرکز قوه قضائیه برای صدور پروانه وکالت خود اقدام کنند. لازم به ذکر است که مجوز وکالتی که از قوه قضائیه صادر می شود با مجوز کانون وکلا دارای تفاوت هایی است.

10 تا از بهترین وکیل ملایر را بشناسید!

سهیلا معماری

سهیلا معماری

ایشان وکیل پایه یک دادگستری در شهر ملایر هستند. خانم معماری تجارب گسترده ای در امور ثبتی و مالی دارند. خانم سهیلا معماری توانسته اند پرونده های فراوانی را به موفقیت برسانند. از ویژگی های خانم معماری می توان به صبر و خونسردی در پیگیری پرونده ها اشاره داشت.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تخصص در حوزه طلاق، مهریه، قیومیت و تقسیم ترکه
 • تخصص در دعاوی تصادفات، کلاهبرداری، جبران خسارت و سرقت

آدرس: ملایر، بلوار نبوت، رو به روی بیمارستان دکتر غرضی، جنب دفتر اسناد رسمی

محمد ایرانشاهی

محمد ایرانشاهی

جناب آقای ایرانشاهی وکیل پایه یک دادگستری بیش از 13 سال است که وارد عرصه وکالت شده اند. ایشان با تمرکزی که بر کار خود دارند پرونده های جنجالی و پیچیده ای را وکالت کرده و با پیروزی مختومه کرده اند. به همین دلیل از بهترین وکیل ملایر محسوب می شوند. شماره پروانه محمد ایرانشاهی 8170 بوده و قابل استعلام است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های مختلف
 • وکالت دعاوی تجاوز به حریم شخصی، خیانت در امانت و تصرف عدوانی
 • وکالت طلاق، تقسیم اموال، مطالبه نفقه همسر و فرزند، سرپرستی کودک

آدرس: ملایر، خیابان خیام، جنب سینما بهمن، طبقه فوقانی کفش فروشی زرگرها

الهام یوسفی

الهام یوسفی

خانم یوسفی 5 سال است که فعالیت های حقوقی خود را از سر گرفته اند. ایشان بهترین وکیل پایه یک دادگستری در ملایر می باشند. الهام یوسفی پروانه وکالت خود را از کانون وکلا دادگستری به شماره 47502 ثبت نموده است. موکلین خانم یوسفی از خدمات ارائه شده توسط ایشان ابراز رضایت کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی به صورت آنلاین و حضوری
 • ماهر در زمینه خانواده به ویژه استرداد جهیزیه
 • ماهر در موضوعات حقوقی، کیفری، اداری، ثبتی، مالی و ملکی

آدرس: ملایر، خیابان شهدا، مجتمع تجاری الغدیر، طبقه 2

محسن احمدی

محسن احمدی

ایشان بهترین وکیل ملایر با سطح پایه یک دادگستری می باشند. آقای محسن احمدی دانش آموخته حقوق خصوصی بوده و پروانه وکالت خود را از سال 1396 به شماره 46058 اخذ کرده اند. خصوصیت بارز این وکیل زبده مدیریت اوضاع بحرانی و کنترل آن می باشد. آقای احمدی مشاور حقوقی در زمینه های گوناگون نیز هستند.

تخصص و مهارت:

 • نگارش و ثبت انواع قراردادها
 • تنظیم نامه های اداری و قضایی
 • متخصص دعاوی خانواده علی الخصوص طلاق
 • وکالت انواع دعاوی کیفری، حقوقی، ملکی، ثبتی و تجاری

آدرس: ملایر، خیابان پارک، بلوار ارم، کوچه علامه طباطبایی، پلاک 4538، واحد 1

مینا نوروز طجری

مینا نوروز طجری

خانم مینا نوروز طجری بهترین وکیل ملایر در حوزه تنظیم قراردادهاست. از صدور پروانه وکالت ایشان 11سال می گذرد و در این مدت تجارب و پیروزی های ارزشمندی را به دست آورده اند. خانم نوروزی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بوده و تسلط کاملی بر زبان انگلیسی دارند. طولانی ترین سابقه کاری ایشان مربوط به قبول وکالت بانک صادرات به مدت 4 سال است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، اینترنتی و تلفنی
 • متخصص رسیدگی به دعاوی موجر و مستاجر، تخلیه ملک و تملک آپارتمان ها
 • متخصص رسیدگی به خیانت در امانت، جرائم علیه اخلاق و عفت عمومی، حق حضانت

آدرس: ملایر، رو به روی پارک چمران

اختیارات وکیل پایه دو دادگستری

وکلای پایه دو دادگستری، اذن ورود به بعضی دعاوی را ندارند اما با تنظیم وکالت نامه و حضور یک وکیل پایه یک دادگستری در کنار وی اختیارات لازم به او داده می شود. بر اساس قانون، وکیل پایه دو دادگستری تنها می تواند مسئولیت دعاوی کیفری را بر عهده بگیرد که به جرائم تعزیری مربوط است. این جرائم معمولا مستحق حبس کمتر از 10 سال، جزای نقدی و شلاق می شوند.

از دیگر اختیارات وکیل پایه دو می توان به پیگیری پرونده هایی که بازخواسته آن به کمتر از 50 میلیون تومان رسیده یا خواسته آن غیر مالی بوده باشد، جز دعاوی طلاق، اصل نکاح، نفی نسب، اثبات نسب و … اشاره کرد. بنابراین وکلای پایه دو دادگستری در اختیارات شان محدودیت قرار داده شده و این محدودیت دلیل بر ناتوانی وکیل در حل دعاوی نمی باشد.

اختیارات وکیل پایه دو دادگستری

راهنمای انتخاب بهترین وکیل ملایر

هر شهری وکلا خبره خود را داشته که برای تصمیم گیری در امور حقوقی خود می توان به آن ها مراجعه کرد. اصولی ترین روشی که باعث اطمینان خاطر شما از انتخاب وکیل تان می شود، شامل ملاقات او و ارزیابی توانمندی های وی با مقیاس های استاندارد یک وکیل می باشد. سعی کنید وکیلی که انتخاب می کنید حداقل دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه های معتبر باشد. از وکلای مسن و کارکشته در حوزه حقوق در مورد بهترین وکیل ملایر تحقیق و جستجو کنید.

دارای پروانه وکالت بوده و دارای تجارب ارزنده در زمینه های مختلف حقوقی شده باشد. سطح بهترین وکیل ملایر پایه یک دادگستری بوده و شماره پروانه اش قابل استعلام می باشد. با مشورت گرفتن از موکلین وکیل مورد نظر از تبحر و قابلیت هایش اطلاع یابید. توقعات خود را با وکیل در میان گذاشته و در مورد تخصص و اختیاراتش در زمینه مذبور از او سوال کنید. در هنگام صحبت و توافق بر سر عقد قرارداد وکالتی همه موارد را ذکر کرده و در وکالت نامه درج کنید.

کلام آخر

در طول زندگی ممکن است که مشکلات قانونی و حقوقی به وجود بیاید و افراد را مشغول کند. اگر کسی که در جریان پرونده قرار می گیرد اطلاعات حقوقی کافی نداشته باشد، به سادگی حق خود را باخته است. وکیل چی از همراهی بی دریغ شما صمیمانه قدردانی می کند. امید است مطالب مقاله بهترین وکیل ملایر تا حدودی در زمینه انتخاب وکیل به شما کمک کرده باشد. اگر نظر یا انتقاد سازنده ای دارید از طریق بخش ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 4 =

دکمه بازگشت به بالا