وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کیش⚡【سال1403】⚖️

ما در این مقاله قصد داریم، بهترین وکیل خانواده در کیش را به شما معرفی کنیم. معمولا هنگام ازدواج زوجین به شروط ضمن عقد توجه نمی‌کنند و هنگامی جدایی در مسائلی نظیر: پرداخت مهریه، نفقه زوجه و حضانت فرزندان دچار مشکلات عدیده می‌شوند؛ در حالی که مشاوره‌های حقوقی با وکیل خانواده قبل از جاری شدن عقد رسمی، موجب خواهد شد که زوجین به حقوق خود واقف شوند و امضای هر یک از شروط ضمن عقد را با تامل و تفکر انجام دهند تا مجبور به صرف هزینه‌های گزاف و وقت زیاد برای احقاق حقوق خود در دادگاه‌ها نشوند.

وکیل خانواده متعهد کیست؟

بهترین وکیل خانواده در کیش، متخصص در دعاوی مربوط به روابط خانوادگی است و این دعاوی شامل: طلاق، نفقه، حضانت فرزندان و… می‌باشد. او نسبت به موکل خود وظایفی به عهده دارد و در وهله اول با مشاوره حقوقی برای صلح و سازش میان زوجین اقدام می‌کند؛ هم‌چنین با تاکید بر تعهدات و تکالیف زوجین نسبت به هم، مانع تشدید اختلافات بین آن‌ها می‌شود و در صورت نیاز به حضور در دادگاه، از موکلش دفاع کرده و روند دادرسی و رای دادگاه را به اطلاع او می‌رساند. او اسرار موکل خود را محفوظ نگه می‌دارد و از تبانی با طرف مقابل خودداری می‌کند.

مهم‌ترین دعاوی که وکیل خانواده پیگیری می‌کند شامل: طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوجه، مهریه، حضانت فرزندان و… می‌باشد، از آن جایی که در طلاق توافقی زوجین باید در میزان مهریه، نفقه، حضانت فرزندان و نحوه ملاقات آن‌ها و… با هم به توافق برسند و دادگاه برای آن‌ها گواهی عدم امکان سازش را صادر کند؛ بنابراین حضور وکیل خانواده بسیار اهمیت دارد و از ایجاد سوء تفاهم‌ها بعد از طلاق و مشکلات ملاقات فرزندان، مقدار نفقه و… جلوگیری می‌کند. یکی دیگر از دعاوی، درخواست طلاق از طرف زوجه است که معمولا با مخالفت همسر مواجه می‌شود.

وکیل خانواده با اثبات عسر و حرج زن شامل: اعتیاد خانمان برانداز شوهر، نپرداختن نفقه به مدت 6 ماه، ترک زندگی توسط زوج، عقیم بودن او و… در درخواست طلاق به موکلش یاری می‌رساند. مطالبه مهریه نیز بدون مشاوره با وکیل خانواده امری دشوار خواهد بود و مراحل خاص خود را دارد که شامل: مراجعه به دفتر ازدواجی است که عقد در آن جاری شده، در خواست صدور اجرائیه، مراجعه به اداره ثبت اسناد و تقاضای ممنوع الخروجی زوج و توقیف اموال او به میزان مهریه می‌باشد تا زوج ادعای اعسار نکند و از پرداخت مهریه امتناع نورزد.

وکیل خانواده متعهد کیست؟

برخی از وظایف بهترین وکیل خانواده در کیش

اطلاع رسانی از شروط ضمن عقد: بهترین وکیل خانواده در کیش در جلسه مشاوره‌ زوجه را از شروطی نظیر: حق طلاق، حق اشتغال، حق مسافرت به خارج از کشور و… آگاه می‌سازد تا با برخورداری از این حقوق، آزادی عمل بیشتری در زندگی مشترک داشته باشد؛ بنابراین زوجه می‌تواند به صورت رسمی با رضایت و امضای همسرش شروط ضمن عقد را به ثبت برساند.

رسیدگی به دعاوی طلاق: معمولا گرفتن طلاق به قدری مشکل است که بدون وکالت بهترین وکیل در کیش امکان پذیر نمی‌باشد. او زوجه را از حقوق و قوانینی که در رابطه با طلاق وجود دارد، آگاه می‌سازد؛ هم‌چنین به زوجه پیشنهاد می‌کند که حق طلاق را به عنوان یکی از شروط ضمن عقد دریافت کند؛ از طرفی در صورت درخواست طلاق، وکیل خانواده به نمایندگی از زوج یا زوجه در دادگاه خانواده حضور می‌یابد و از موکلش دفاع می‌کند.

حضانت فرزند: طبق ماده 1168 قانون مدنی، حضانت فرزندان، حق و تکلیف والدین می‌باشد و در صورت فوت یکی از والدین، حضانت فرزند به طرف دیگر واگذار می‌شود؛ هم‌چنین در صورت طلاق، حضانت فرزند تا 7 سالگی با مادر است و سپس حضانت فرزند دختر از 7 تا 9 سالگی و پسر از 7 تا 15 سالگی با پدر می‌باشد؛ از طرفی در صورتی که یکی از والدین صلاحیت نگهداری فرزندان را نداشته باشند، وکیل خانواده می تواند این موضوع را در دادگاه اثبات کند.

اجرت المثل ایام زوجیت: یکی دیگر از دعاوی که در دادگاه مطرح می‌شود، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت است؛ به این مفهوم که زن اجرت کارهایی را که شرعا برعهده او نبوده اما در طول زندگی مشترک در خانه شوهر انجام داده است مانند: نظافت منزل، آشپزی، نگهداری و مواظبت از اعضای خانواده شوهر و… را دریافت کند؛ البته اعمالی که موجب دریافت اجرت المثل می‌شود توسط دادگاه محاسبه خواهد شد.

10 تا از بهترین وکیل خانواده در کیش را بشناسید!

امیرحسین صادقی

امیرحسین صادقی

امیرحسین صادقی، یکی از بهترین وکیل خانواده در کیش هستند. ایشان در دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق، حضانت فرزندان و سایر دعاوی تخصص دارند. جناب صادقی در تدوین اسناد تجاری و رسمی تبحر دارند؛ علاوه بر این به مشاوره‌های حضوری اهمیت خاصی می‌دهند و در صورت تمایل موکلین، مشاوره‌های غیر حضوری را نیز انجام می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی ملکی نظیر: اعسار، تملک آپارتمان‌ها
 • مهارت در تدوین و تنظیم اسناد رسمی
 • امکان مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • اخذ وکالت دعاوی خانواده مانند: طلاق، حضانت فرزندان و…

آدرس: کیش، خیابان ساحل، برج آنا، پلاک 24

نسرین برفی

نسرین برفی

نسرین برفی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری هستند و تخصص ویژه‌ای در تنظیم قراردادها، تهیه لوایح و اوراق قضایی دارند. ایشان سابقه و مهارت منحصر به فردی در وکالت پرونده‌های طلاق، نفقه و مهریه دارند و بهترین راهکار را در حل و فصل مسائل حقوقی به کار می‌برند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • تدوین و تنظیم انواع قراردادها
 • دارای سابقه درخشان در دعاوی خانواده
 • قبول وکالت پرونده‌های حقوقی، کیفری و ملکی

آدرس: کیش، میدان خلیج فارس، مجتمع گلدیس، واحد 47EX

محمد مهاجرین

محمد مهاجرین

محمد مهاجرین، یکی از بهترین وکیل خانواده در کیش هستند. ایشان در زمینه پرونده‌های خانواده فعالیت می‌کنند؛ علاوه بر این توانایی رسیدگی به دعاوی مختلف از جمله: اختلافات کارگر و کارفرما، مسائل ملکی را دارند. جناب مهاجرین به موکلین خود در تنظیم و تدوین قراردادها و دادخواست‌ها کمک می‌کنند و بهترین مشاوره‌های حضوری را به موکلین خود ارائه می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در پرونده‌های خانواده و کیفری
 • پذیرش وکالت در دعاوی نظیر اختلافات کارگر و کارفرما
 • دارای چندین سال سابقه در دعاوی مالی و تجاری
 • متخصص در تنظیم و تدوین قراردادها

آدرس: کیش، روبروی دادسرای کیش، جنب دانشگاه علمی کاربردی، ساختمان میزان، طبقه 2، واحد 4

بهرام قربانی

بهرام قربانی

بهرام قربانی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری می‌باشند. ایشان کلیه پرونده‌های حقوقی، ملکی را می‌پذیرند و در زمینه دعاوی خانوادگی از جمله: نفقه، طلاق و حضانت فرزندان فعالیت می‌کنند. جناب قربانی مشاوره‌های غیر حضوری خود را در زمینه دعاوی خانوادگی برای همه افراد در نقاط مختلف کشور انجم می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری
 • دارای سابقه درخشان در دعاوی طلاق توافقی، حضانت فرزندان
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی، ملکی، ثبتی

آدرس: کیش، نوبنیاد، نیلوفر شمالی، نیلوفر 4، پلاک 355، طبقه 2

فاطمه علی قاضی

فاطمه علی قاضی

فاطمه علی قاضی، یکی از بهترین وکیل خانواده در کیش هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری می‌باشند و در تنظیم شکوائیه‌ها و لوایح تبحر ویژه‌ای دارند. خانم علی قاضی تجربه زیادی در وکالت دعاوی مرتبط با مهریه دارند و یکی از بهترین وکلا در این زمینه هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی در امور دعاوی خانواده
 • مسلط به  تنظیم قراردادها، اسناد حقوقی
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در رسیدگی به دعاوی مطالبه مهریه

آدرس: کیش، برج صدف، طبقه 8، واحد 4

مهری برجی

مهری برجی

مهری برجی، یکی از بهترین وکیل خانواده در کیش هستند. ایشان با تجربه  طولانی در زمینه دعاوی حقوقی و خانواده نظیر: مطالبه مهریه، طلاق، نفقه و… همواره پیگیری مستمری برای پرونده موکلین خود دارند و با دلایل متقن از آن‌ها دفاع می‌کنند. خانم برجی در زمینه دعاوی ملکی و کیفری نیز به مراجعین مشاوره‌های حقوقی را ارائه  می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • قبول وکالت دعاوی حقوقی، کیفری، ملکی و…
 • توانایی رسیدگی به دعاوی خانواده نظیر: طلاق، حضانت فرزندان و…
 • ارائه مشاوره حقوقی با تعیین وقت قبلی

آدرس: کیش، ساختمان بیست، طبقه اول، واحد 123

محمد کاظم خانجانی

محمد کاظم خانجانی

محمد کاظم خانجانی، وکیل پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری می‌باشند. ایشان پرونده‌های موفقی در زمینه دعاوی خانوادگی دارند؛ از طرفی وکالت پرونده‌های ملکی را نیز در مواردی نظیر: تصرف عدوانی، خلع ید و فروش مال غیر می‌پذیرند. جناب خانجانی در تنظیم و تدوین اوراق قضایی تخصص دارند و مشاوره‌های حقوقی خود را به صورت غیر حضوری ارائه می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • دارای سابقه درخشان در پرونده‌های ملکی نظیر: خلع ید، فروش مال غیر و…
 • توانایی رسیدگی و پیگیری دعاوی خانواده
 • متبحر در نوشتن دادخواست، شکوائیه و دفاعیه
 •  مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کیش، برج صدف، طبقه 8، واحد 4

 جمشید کریمی

 جمشید کریمی

جمشید کریمی، یکی از بهترین وکیل خانواده در کیش هستند. ایشان عضو کانون وکلای دادگستری می‌باشند و در حوزه دعاوی خانوادگی بخصوص طلاق، سابقه طولانی و پرونده‌های موفق زیادی دارند؛ از طرفی ایشان در زمینه تدوین و تنظیم شکوائیه برای دعاوی ملکی تبحر دارند؛ هم‌چنین در مسائل مربوط به حقوق تجاری و مدنی مشاوره‌های لازم را به موکلین خود ارائه می‌دهند.

تخصص و مهارت:

 • اخد وکالت پرونده‌های طلاق و مهریه، نفقه و…
 • عضو رسمی کانون وکلای دادگستری
 • متخصص در حوزه قراردادها، چک، سفته، رسید عادی و…
 • دارای سابقه در زمینه دعاوی خانواده به خصوص طلاق

آدرس: کیش، میدان سنایی، مجتمع اداری 20، طبقه اول، واحد 109

ابوالفضل نمازی

ابوالفضل نمازی

ابوالفضل نمازی، وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در حوزه دعاوی خانواده از جمله: حضانت فرزندان، دریافت اجرت المثل ایام زوجیت، طلاق توافقی و… می‌باشند. ایشان در زمینه دعاوی ملکی مشاوره‌های لازم را به مراجعین ارائه می‌دهند و در تهیه دادخواست برای پرونده‌های ملکی تبحر ویژه‌ای دارند؛ هم‌چنین مشاوره‌های حقوقی ایشان به صورت آنلاین و غیر حضوری می‌باشد.

تخصص و مهارت:

 • توانایی در حل پرونده‌های خانواده نظیر: ملاقات فرزندان، طلاق توافقی و…
 • متخصص در تدوین و نگارش قراردادها و امور ثبتی
 • پذیرش وکالت دعاوی ملکی نظیر خرید و فروش اموال غیر منقول، اوقاف و…
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی به صورت آنلاین و تلفنی

آدرس: کیش، فاز یک صدف، مجتمع مسکونی 200 واحدی، خیابان ارس شرقی، بلوک H

سید علیرضا مولوی

سید علیرضا مولوی

سید علیرضا مولوی، یکی از بهترین وکیل خانواده در کیش هستند. ایشان با تجربه در حوزه‌های مختلف حقوقی، آماده پذیرش پرونده‌های کیفری، خانواده و ملکی می‌باشند و همواره تلاش مستمری برای احقاق حقوق موکلین خود دارند. جناب مولوی در زمینه حل پرونده‌های مطالبه طلاق و حضانت فرزندان تجربه و تخصص ویژه‌ای دارند.

تخصص و مهارت:

 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • قبول وکالت دعاوی کیفری، خانواده، ملکی و…
 • تدوین و نگارش لوایح، دادخواست طلاق، شکواییه و…
 • دارای سابقه درخشان در پرونده‌های مربوط به طلاق

آدرس: کیش، بلوار سنایی، خیابان امیر، روبروی دادسرا، جنب دانشگاه علمی کاربردی، ساختمان میزان، طبقه 2، واحد 6

روش‌های انحلال عقد نکاح توسط بهترین وکیل خانواده در کیش

طلاق: گاهی اوقات ادامه زندگی مشترک برای زوجین امکان پذیر نیست و چاره‌ای جز جدایی ندارند؛ بنابراین تصمیم به طلاق می‌گیرند که این طلاق می‌تواند به درخواست زن یا مرد یا به صورت توافقی انجام شود؛ از طرفی انجام فرآیند طلاق، بدون آگاهی از قوانین حقوقی برای زوجین بسیار سخت خواهد بود اما بهترین وکیل خانواده در کیش با مشاوره و قبول وکالت زوج یا زوجه مراحل قانونی طلاق را با کمترین آسیب و زیان به آن‌ها انجام می‌دهد.

فسخ نکاح: وجود بعضی عیوب در زن یا مرد می‌تواند موجب فسخ نکاح شود نظیر: ناتوانی جسمی مرد، جنون، جذام و… اگر هر یک از زوجین از این عیوب قبل از عقد مطلع نباشد و بعد از عقد متوجه آن‌ شود، می‌تواند فسخ نکاح را به اختیار خود سریعا انجام دهد.

بذل مدت: یکی دیگر از شرایط انحلال نکاح، بذل مدت است که در عقد موقت کاربرد دارد؛ به این ترتیب که مرد در صورت تمایل می‌تواند باقی مانده زمان عقد را به زن ببخشد و پس از بذل مدت، زن و مرد نسبت به هم نامحرم می‌شوند.

فوت همسر: گاهی اوقات عقد نکاح به طور طبیعی و بدون هیچ اقدامی منحل می‌شود مانند: فوت یکی از زوجین یا مفقودالاثر شدن زوج که دادگاه بعد از مدت زمان معینی به صورت قانونی حکم موت فرضی را برای همسر مفقودالاثر صادر می‌کند و عقد را منحل می‌کند؛ بنابریان زن می‌تواند با سپری شدن مدت عده با فرد دیگری ازدواج کند.

روش‌های انحلال عقد نکاح توسط بهترین وکیل خانواده در کیش

تدلیس در ازدواج چیست؟

مطابق ماده 438 قانون مدنی، تدلیس، عملیاتی است که موجب فریب یکی از دو طرف قرارداد شود و فریب در ازدواج عبارتند از: مخفی کردن نقص یا عیبی در یکی از زوجین با فریب دادن او و انجام عملیات متقلبانه است؛ به طور مثال زن دارای بیماری باشد و آن را مخفی نگه دارد یا مرد ادعا کند که داری مدارک عالی تحصیلی است در حالی که فاقد آن است و با پنهان کاری موجب جلب رضایت طرف مقابل برای ازدواج با خود شود.

هرگاه عقد با تدلیس طرف مقابل انجام شود، طرفی که فریب خورده می‌تواند عقد نکاح را فسخ کند و طلب خسارت کند؛ هم‌چنین تدلیس در ازدواج جرم می‌باشد و عقدی که بر مبنای فریب منعقد شود، شامل حبس تعزیری از 3 ماه تا یک سال می‌باشد؛ بنابراین برای اجرای این مجازات وکالت بهترین وکیل خانواده در کیش لازم و ضروری است تا با استفاده از شهادت شهود یا اقرار از طرف مقابل، تدلیس در نکاح را در دادگاه اثبات کند.

کلام آخر

بهترین وکیل خانواده در کیش با مشاوره های حضوری و آنلاین به زوجین در دعاوی خانواده از جمله: طلاق، حضانت فرزندان، مهریه و… یاری می‌رساند تا مناسب‌ترین راهکار برای حل و فصل دعاوی را به زوجین پیشنهاد کند.

از شما کمال تشکر را داریم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید، امیدواریم توانسته باشیم 10 تا از بهترین وکیل خانواده در کیش را به شما معرفی کنیم، در صورت داشتن هرگونه نظر، پیشنهاد یا انتقادی آن را با سایت وکیل چی در میان بگذارید.

4.9/5 - (9 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 16 =

دکمه بازگشت به بالا