وکیل

10 تا از بهترین وکیل هرمزگان⭐【سال1403】❤️

هر روزه شاهد هستیم که تعداد زیادی پرونده حقوقی در دادگاه های سراسر کشور باز می شود که باید به آن ها رسیدگی شود. در هنگام ایجاد مشکلات قانونی و حقوقی به دلیل عدم اطلاعات کافی افراد پرونده ممکن است به درستی پیگیری نشود. همین موضوع سبب طولانی شدن روند دادرسی و همچنین اتلاف هزینه های مادی و معنوی دیگر می شود. برای حل این دسته از مشکلات اولین اقدام مراجعه به یک وکیل خوب و با تجربه است. در این مقاله تصمیم داریم 10 تا از بهترین وکیل هرمزگان را به شما معرفی کنیم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بهترین وکیل هرمزگان کیست؟

داشتن یک وکیل با تجربه می تواند روند پرونده شما را تغییر دهد. حتی در شرایطی که پرونده به ضرر شما باشد، یک وکیل خوب می تواند شرایط را برعکس نموده و روند دادرسی را به نفع موکل خود تغییر دهد. به همین دلیل مراجعه به بهترین وکیل هرمزگان اهمیت فوق العاده ای دارد.

یک وکیل خوب تجربه و سابقه کاری مفید بالایی در خصوص دعاوی تحت وکالت خود دارد. این تجربه سبب می شود که وکیل برای یافتن راه حل پرونده سرگردان نباشد. وی با توجه به پرونده های قبلی خود چندین راه قانونی برای دفاع از موکل خود دارد. بهترین وکیل بندرعباس حق الوکاله منصفانه ای دارد، وی درک می کند که موکل به دلیل گرفتار شدن در مشکلات قانونی هزینه های بسیاری را متحمل شده است. پس سعی می کند دست مزدی که می گیرد متناسب با تلاشی باشد که برای او انجام می دهد.

وکیل خوب توانایی بسیاری در استدلال مدارک و مستندات موجود دارد. با دقت در جزئیات پرونده ممکن است نکاتی که کلید حل پرونده هستند پیدا شود. البته نحوه بیان و ارائه مدارک به دادگاه هم اهمیت زیادی دارد. وکیل با تجربه به گونه ای شواهد خود را بیان می کند که ذهنیت قاضی و دادگاه به سمت و سویی پیش برود که به نفع موکل وی باشد.

بهترین وکیل در هرمزگان کیست؟

وظایف بهترین وکیل هرمزگان

یک وکیل خوب با امضا قرارداد وکالت نسبت به موکل خود متعهد می شود که وظایف خود را به درستی انجام دهد. وکیل باید تمام تلاش خود را به کار بگیرد تا بتواند از موکل خود دفاع نماید. یکی از وظایف وکیل نسبت به موکل این است که به تحقیق در مورد پرونده بپردازد و مدارک لازم برای دفاع از موکل را جمع آوری نماید.

وکیل برای این که وظیفه خود را به درستی انجام دهد، باید در تمام جلسات دادگاه و همچنین جلسات بازجویی ها حضور داشته باشد. به این شکل در جریان تمام امور پرونده و ریز جزئیات قرار می گیرد. وی باید تلاش کند با توجه به مدارک خود و شواهد طرف مقابل دفاعیه های بی نقصی از موکل خود ارائه دهد.

از دیگر وظایف بهترین وکیل هرمزگان می توان به انجام درست و به موقع دادخواست های مختلف اشاره کرد. مثلا بعد از این که رای دادگاه صادر می شود، در صورتی که مخالف منافع موکل باشد، باید درخواست تجدید نظر بدهد. اگر موکل، مجرم شناخته شده و مجازاتی برای او صادر گردد، وکیل می تواند درخواست تخفیف مجازات بدهد. به طور کلی وظیفه تنظیم و ارائه این چنین دادخواست هایی به طور مستقیم با وکیل پرونده است.

برخی از ویژگی های وکیل خوب عبارتند از:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:خانواده، ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری
📝 خدمات:مشاوره رایگان+پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:90% موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

تاثیر سوابق بهترین وکیل هرمزگان در نتیجه پرونده

در هنگام انتخاب وکیل باید به سوابق و تجربیات وی دقت ویژه شود. اصلی ترین وظیفه وکیل دفاع از حقوق موکل با استفاده از قوانین و مقررات موجود و همچنین استفاده از آن ها برای اثبات حق است. این هدف مستلزم داشتن تجربه و وکالت پرونده های مشابه می باشد. هر چه این سابقه بیشتر باشد، به این معنی است که وکیل بیشتر در شرایط مشابه قرار گرفته و راه حل نجات از آن شرایط را یافته است.

وکیل با تجربه و باسابقه در پیگیری پرونده نتایج مثبت و موثری را به دنبال خواهد داشت. وی می تواند بهترین و نتیجه بخش ترین راه حل را برای پرونده شناسایی نماید. در چنین شرایطی، سرعت پیگیری و دادرسی پرونده هم افزایش می یابد و امکان کسب نتیجه در کمترین زمان ممکن میسر خواهد شد. وکیلی که در کارنامه کاری خود سابقه درخشانی دارد، شانس موفقیت پرونده را هم بالا می برد.

10 تا از بهترین وکیل هرمزگان را بشناسید!

علی بهترک

علی بهترک

آقای بهترک از جمله بهترین وکیل هرمزگان هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک هستند و در حال حاضر به وکالت مشغول می باشند. آقای بهترک در طول سال های کار خود پرونده های بسیاری را با موفقیت وکالت کرده اند. ایشان هموراه تلاش کرده اند در جهت احقاق حق موکل خود بکوشند. امکان مراجعه حضوری و غیر حضوری در دفتر ایشان مهیا است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: هرمزگان، حاجی آباد، خیابان ولیعصر شمالی

قدیر پاشاپور حاجی عطالو

قدیر پاشاپور حجای عطالو

آقای پاشاپور از دیگر وکلای خبره استان هرمزگان هستند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 19818 می باشند. آقای پاشاپور همچنین عضو کانون وکلای مرکز نیز هستند. ایشان وکالت کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی را می پذیرند. وکیل قدیر پاشاپور با تکیه بر دانش و سواد حقوقی خود پرونده های زیادی را در دادگاه های هرمزگان وکالت کرده اند. ایشان همچنین به صورت حضوری و غیر حضوری به موکلین خود مشاوره می دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی

آدرس: هرمزگان، بندر لنگه، خیابان امام، چهار راه شهربانی، چهارصد دستگاه، پلاک 20

اردلان خنجری

اردلان خنجری

ایشان جزو بهترین وکیل در هرمزگان هستند که دارای پروانه وکالت درجه یک به شماره 26307 هستند.  وکالت انواع دعاوی حقوقی، کیفری، ثبتی و خانوادگی در سابقه این وکیل دیده می شود. تعداد پرونده های بالا و موفقیت ایشان در آن ها نشانه تسلط ایشان بر قوانین و دفاع از موکل است.

تخصص و مهارت:

 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری
 • تنظیم لوایح، دادخواست ها و شکوائیه ها

آدرس: هرمزگان، بندر جاسک، خیابان شهید فرهمند، خیابان بصیرت 2، پلاک 2

سامان احمدی

سامان احمدی

آقای احمدی فارغ التحصیل رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد هستند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک و همچنین عضو کانون وکلای مرکز هستند. آقای احمدی وکالت دعاوی مختلف از جمله چک و سفته، الزام به تنظیم سند رسمی، اثبات بیع، قتل، آدم ربایی، کلاهبرداری و سرقت را می پذیرند. ایشان با دقت و تمرکز بالا توانسته اند پرونده های بسیاری را با پیروزی در دادگاه های هرمزگان حل و فصل نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: بندرعباس، صد متر قبل از چهار راه داماهی، جنب املاک حامد، طبقه اول

مرضیه اورک پور

مرضیه اورک پور

خانم اورک پور دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند. ایشان پس از گذراندن دوره تحصیلات در آزمون وکالت پذیرفته شده و موفق به دریافت پروانه وکالت پایه یک شده اند. ایشان در سابقه کاری خود همکاری با شرکت های مختلف از جمله شرکت نفت ستاره خلیج فارس را دارند. تلاش خانم اورک پور در طول سال های وکالت پایبندی به سوگند خود برای احقاق حق بوده است. ایشان در دعاوی ملکی مانند مشارکت در ساخت، انواع قراردادها، ابطال و فسخ قرارداد و همچنین در دعاوی کیفری و تجاری تخصص دارند.

تخصص و مهارت:

 • قبول وکالت پرونده های مختلف
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی و قراردادها

آدرس: بندرعباس، گلشهر، چهار راه دانشگاه

زهرا آریش

زهرا آریش

از جمله بهترین وکیل هرمزگان می توان خانم زهرا آریش را نام برد. ایشان دارای تحصیلات رشته حقوق بوده و موفق به دریافت پروانه وکالت درجه یک شده اند. خانم آریش وکالت کلیه دعاوی حقوقی و کیفری را می پذیرند اما تخصص ایشان در مورد پرونده های خانواده، مهریه، طلاق، تنظیم اسناد و کلاهبرداری است. وکیل زهرا آریش به صورت آنلاین و تلفنی هم به موکلین خود مشاوره می دهند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • اخذ پرونده های حقوقی و کیفری

آدرس: هرمزگان، بندر لنگه، خیابان انقلاب، پاساژ مدنی

تکتم ترابی

تکتم ترابی

خانم ترابی وکیل پایه یک دادگستری دارای پروانه وکالت هستند که در حال حاضر در بندر لنگه فعالیت دارند. کارنامه کاری ایشان بسیار پر بار بوده و پروندهای موفق بسیاری را وکالت کرده اند. دفاع از موکلین در پرونده های مختلف حقوقی، کیفری، ثبتی و ملکی در سابقه ایشان دیده می شود. تخصص خانم تکتم ترابی دعاوی خانواده و ارث است. ایشان با صبوری و دانش خود توانسته اند رضایت موکلین خود را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری
 • مشاوره غیر حضوری
 • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: هرمزگان، بندر لنگه، محله رودباری، شهرک شهید بهشتی، اداره بنادر و دریانوردی

عبداله اسلامی فر

عبداله اسلامی فر

آقای اسلامی فر از بهترین وکیل هرمزگان هستند که با پروانه وکالت پایه یک در حال فعالیت هستند. حوزه فعالیت ایشان دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی است. ایشان با تسلط بر قوانین حقوقی و همچنین روحیه عدالت خواهی توانسته اند بسیاری از پرونده های تحت وکالت خود را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. آقای اسلامی فر، به صورت حضوری و آنلاین هم به مراجعه کنندگان خود مشاوره ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تخصصی
 • قبول وکالت پرونده های مختلف

آدرس: هرمزگان، جاسک، میدان آزادی، خیابان ائمه

یاسمن کوپشی

یاسمن کوپشی

یکی از بهترین وکیل هرمزگان خانم یاسمن کوپشی است. ایشان دارای پروانه وکالت و عضو کانون وکلای مرکز هستند. خانم کوپشی در حال حاضر در شهرستان جاسک فعالیت دارند. ایشان وکالت دعاوی مختلف مانند دعاوی حقوقی و کیفری را به عهده می گیرند. خانم یاسمن کوپشی سابقه درخشانی در وکالت دارند و پرونده های بسیاری را در دادگاه های هرمزگان به پایان رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره تخصصی
 • تنظیم انواع قراردادها

آدرس: هرمزگان، بندر جاسک، خیابان مصطفی خمینی، روبروی هواپیمایی جاسک گشت

عباس فرد

عباس فرد

آقای عباس فرد دارای پروانه وکالت درجه یک هستند. ایشان همچنین عضو کانون وکلای مرکز هستند. ایشان در خصوص دعاوی تعزیرات حکومتی، شهرداری، عقود و معاملات، مطالبه خسارت، خانواده، اسناد رسمی و تجارت تخصص و مهارت ویژه دارند. همچنین در امور مواد مخدر و پرونده های کیفری و ملکی هم فعالیت دارند.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم قراردادها
 • مشاوره حضوری
 • نوشتن اوراق قضایی

آدرس: هرمزگان، جاسک  

انواع قرارداد وکالت

برای سپردن وکالت به شخصی دیگر باید قرارداد وکالت تنظیم گردد. این قرارداد به 2 صورت قرارداد حقوقی یا مدنی و قرارداد دادگستری است.

قرارداد حقوقی، قراردادی است که طی آن فردی وکالت امور خود را به شخص دیگری واگذار می کند. در قرارداد مدنی، نوع کاری که برای انجام آن به وکیل وکالت داده شده است، مشخص می شود. مثلا ممکن است شخصی برای انجام کارهای بانکی و یا فروش ملک به شخص دیگری وکالت دهد. یا ممکن است موکل تمامی امور خود را به وکیل خود سپرده باشد. این نوع وکالت نیازی به تحصیلات حقوقی ندارد و به هر شخصی قابل اعطا است.

وکیل در چنین قراردادی نمی تواند از جانب موکل خود اقدام به طرح دعوا و یا دفاع از موکل خود نماید. اعتبار قرارداد حقوقی به شرط وکالت نامه رسمی و دفترخانه ای است. قرارداد وکالت قضایی یا دادگستری، برای مراجعه به مراکز قضایی است.

در واقع وکیل برای طرح دعوا و یا دفاع به وکالت گمارده شده است. چنین وکیلی باید دارای تحصیلات حقوقی و همچنین پروانه وکالت باشد. قراردادی که در این نوع وکالت منعقد می شود به دو صورت است. یکی قرارداد الکترونیکی است که در سامانه قوه قضاییه باید تکمیل گردد. قراردادی هم به صورت دستی بین وکیل و موکل تنظیم می شود که هر یک از طرفین باید آن را امضا کنند. لازم است که وکیل و موکل هر کدام یک نسخه از این قرارداد را داشته باشند.

تعهدات وکیل در مقابل موکل

پس از عقد قرارداد وکالت، وکیل و موکل نسبت به یکدیگر تعهداتی دارند که باید نسبت به عمل به آن ها تلاش نمایند. وکیل باید سعی خود را به کار ببرد تا بتواند میان طرفین دعوا، سازش برقرار نماید و با پیشنهادات خود شرایطی را برای حفظ منافع هر دو طرف ایجاد نماید. در چنین شرایطی، پرونده در کمترین زمان و بدون نیاز به پیگیری در دادگاه، پرونده را مختومه نماید.

وکیل متعهد است که تمام تلاش خود را برای حمایت از حقوق موکل انجام دهد. وی باید اقدامات لازم را برای جمع آوری مدارک و ارائه دادخواست های درست، اصولی و به موقع انجام دهد. از تعهدات وکیل، حضور در جلسات دادگاه و همچنین جلسات بازجویی است. در این شرایط وکیل موظف است که موکل را در جریان جزئیات پرونده قرار دهد و در برخی امور با موکل مشورت نماید.

انواع قرارداد وکالت

شرایط عمومی مشترک در انواع قرارداد وکالت

در تنظیم قراردادهای وکالت، یک دسته شرایط اختصاصی وجود دارد که برای قراردادهای مختلف متفاوت است. اما دسته دیگری از شرایط عمومی بوده و در کلیه قراردادها باید وجود داشته باشد. شرایط عمومی قراردادها به شرح زیر است:

 • هر دو طرف قرارداد یعنی وکیل و موکل باید به بلوغ عقلی رسیده باشند
 • قرارداد وکالت باید در صحت کامل عقل و با اختیار کامل هر دو طرف منعقد گردد
 • هدف از قرارداد، عقد وکالت باشد
 • موضوعی که برای آن وکالت داده شده است به طور دقیق و واضح مشخص باشد
 • موضوع مورد وکالت باید کاملا شرعی و قانونی بوده و منافاتی با آن نداشته باشد

کلام آخر

در این مقاله 10 تا از بهترین وکیل هرمزگان به شما عزیزان معرفی شد. از آن جا که در پرونده های حقوقی، اولین و مهم ترین اقدام انتخاب بهترین وکیل است، سعی کردیم ویژگی های بهترین وکیل را بیان کنیم. برای این که وکالت خود را چه به صورت حقوقی و چه به صورت قضایی به شخصی بدهید باید قرارداد وکالت تنظیم نمایید.

در این قرارداد باید مشخصات طرفین، موضوع مورد قرارداد و حیطه اختیارات وکیل را مشخص نمود. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاس گزاریم. در صورتی که هر گونه انتقاد و پیشنهادی در خصوص مطالب گفته شده دارید می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در میان بگذارید. 

5/5 - (3 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 15 =

دکمه بازگشت به بالا