وکیل

10 تا از بهترین وکیل در جیرفت⭐【سال1403】⚖️

همه ی اقشار جامعه باید بتوانند از حقوق خود دفاع کرده و مطالبه گر باشند. در بسیاری از موارد به دلیل پیچیدگی پرونده امکان رسیدگی، برای افراد عادی که اطلاعات حقوقی ندارند فراهم نیست. در حال حاضر مشکلات حقوقی در زمینه های خانواده، اداری، ثبتی، ملکی، کیفری، تجاری و حقوقی در دادگاه ها بررسی می شوند. وکیل به عنوان عضوی از خانواده قضایی  در ایجاد عدالت نقش بسزایی دارد. مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در شکل گیری اختلافات و نزاعات موثر هستند. بهترین وکیل در جیرفت موضوع بحث این مقاله است تا پایان با ما باشید.

بهترین وکیل در جیرفت چه کسی است؟

وکالت از شغل هایی است که در اسلام توجه ویژه ای به آن شده است. زیرا این جایگاه اهمیت فراوانی در تحقق حق و حساب هر فرد دارد. به همین سبب بهترین وکیل در جیرفت باید شخص صادق و عادلی باشد. یک وکیل خوب باید حقوقدان باشد تا بتواند امور حقوقی موکلینش را به درستی به انجام برساند. درستکاری، مسئولیت پذیری، جسارت، ذکاوت و انتقاد پذیری از ویژگی های مهم هر وکیل می باشد.

رفتار و برخورد وکیل باید به نحوی باشد که موکل احساس امنیت کند و از گفتن حقیقت هیچ ترسی نداشته باشد. بهترین وکیل در کرمان امین مراجعین خود بوده و اسرار آن ها را در جای دیگر بازگو نمی کند. در همه جلسات دادگاه شرکت می کند و هر حرف و گفته اش از روی دانش و خرد است. پیش از هر ثصحبتی در دادگاه ابتدا تفکر کرده و عواقب سخنانش را می سنجد.

وکیل بهتر کسی است که تجارب خود را به خاطر بسپارد و از آن ها برای موفقیت در پرونده های آتی استفاده کند. بهترین وکیل در جیرفت به هر فعالیت خود توجه کرده تا با سهل انگاری اش موکل خود را در دردسر نیندازد. با اعتماد بر سخنان موکلش برای به دست آوردن اسناد رفع اتهام یا اثبات تلاش می کند.

بهترین وکیل در جیرفت چه کسی است؟

بررسی دعاوی شورای حل اختلاف

این شورا از یک علی البدل و دو عضو اصلی تشکیل شده که با شرایط خاص و سختگیرانه ای انتخاب می شوند. بنا به ماده ۹ قانون، شورای اختلاف محل دادرسی پرونده های مالی و اموال منقول تا سقف دویست میلیون ریال است. دعاوی که با موضوع تخلیه عین مرتبط هستند به جز دعاوی سرقفلی و حق کسب و پیشه که توسط دادگاه های حقوقی به آن پرداخته می شود. این شورا مجازات حبس و شلاق را صادر نکرده و تنها با هدف ایجاد صلح و سازش شکل گرفته است.

افرادی که قصد طی کردن مراحل انحصار وراثت در شورای حل اختلاف را دارند باید گواهی حصر وراثت، مهر و موم ترکه و تحریر ترکه از این مرجع دریافت کنند. دعاوی خانوادگی مانند جهیزیه، نفقه و مهریه تا سقف بیست میلیون ریال که شامل ماده ۲۹ قوانین مصوب شده در خصوص حمایت از خانواده نشوند. برخی از دعاوی با تامین دلیل به شورای حل اختلاف واگذار می شوند. از دیگر پرونده هایی که پیگیری آن بر عهده شورای حل اختلاف می باشد می توان به جرائم تعزیری اشاره کرد.

10 تا از بهترین وکیل در جیرفت را بشناسید!

علی ایزدی

علی ایزدی

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با سال ها سابقه وکالت هستند. جناب آقای علی ایزدی با تبحر و تخصص خود در دعاوی خانواده، اداری، ثبتی و حقوقی بیشترین آمار پیروزی را دارا هستند. از ویژگی های بارز ایشان می توان به ایمان، درستکاری، دقت و امانت داری اشاره کرد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی تلفنی، اینترنتی و حضوری
 • وکالت دعاوی خانواده نظیر طلاق، نفقه فرزند و سرپرستی
 • وکالت دعاوی تصادفات، ضرب و جرح، جعل اسناد و سرقت

آدرس: جیرفت، خیابان تختی شمالی، رو به روی بانک مسکن

شماره تماس: ۰۹۱۱۱۰۰۸۲۷۱

مهدی مکتبی

مهدی مکتبی

جناب آقای مکتبی از بهترین وکیل در جیرفت کرمان بوده و بیش از ۱۵سال است که به صورت حرفه ای مشغول به وکالت شده اند. این وکیل پایه یک دادگستری با جزئیات پرونده ها را بررسی کرده و به صورت جدی اسناد لازم برای اثبات گفته های خود در دادگاه گرد آوری می کند.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی
 • نگارش قراردادها، لوایح و دادخواست ها
 • تخصص در حوزه دعاوی مالی از جمله چک، مناقصات و سفته
 • تخصص در پیگیری  انواع پرونده های جرائم علیه اشخاص و اموال

آدرس: جیرفت، بلوار امام، طبقه فوقانی شیرینی سرای وحید

شماره تماس: ۰۹۱۲۶۲۳۸۷۶۴

هما پور مشایخی

هما پور مشایخی

سرکار خانم پور مشایخی از وکلای پایه یک دادگستری در شهر جیرفت بوده که پروانه وکالت خود را از کانون وکلا اخذ کرده است. ایشان وکیل توانا، امین، قابل و عدالت خواه هستند. سوابق کاری خانم هما پور مشایخی قبول وکالت انواع دعاوی حقوقی، کارشناس و مشاور شرکت های خصوصی و دولتی می باشد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره حقوقی آنلاین و حضوری
 • ثبت اسناد رسمی و ابطال آن ها به صورت قانونی
 • وکالت دعاوی حقوقی، خانواده، مالی، تجاری، کیفری و مالیاتی

آدرس: جیرفت، بلوار امام خمینی، خیابان دولت، طبقه فوقانی بانک توسعه و تعاون، واحد ۲

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۸۱۴۷۶۴

عبدالحمید مظفری

عبدالحمید مظفری

بهترین وکیل در جیرفت بوده و فعال در حوزه های خانواده، حقوقی و کیفری است. آقای مظفری وکیل پایه یک دادگستری بوده و با ارائه مشاوره های کارآمد خود تعداد کثیری از پرونده ها را ختم به خیر کرده اند. ایشان بیشتر از ۲۰سال است که وکالت کرده و رزومه پربار و درخشانی را برای خود ثبت کرده اند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تخصص در طلاق، قیومیت، استرداد جهیزیه و مطالبه نفقه
 • تخصص در دعاوی قتل، کلاهبرداری، زورگیری، قاچاق کالا و سرقت
 • وکالت حرفه ای دعاوی ثبتی مانند تنظیم اسناد و قراردادها، ثبت اسناد و ابطال آن

آدرس: جیرفت، بلوار پاسداران، رو به روی دادگستری

شماره تماس: ۰۹۱۲۹۷۳۷۹۰۷

محسن محمدی ساردو

محسن محمدی ساردو

ایشان وکیل پایه یک دادگستری با بیش از ۱۳سال وکالت می باشند. آقای محمدی با شکیبایی پرونده های خود را پیگیری کرده و در نزد قاضی از موکل شان دفاع همه جانبه به عمل می آورند. محسن محمدی ساردو از بهترین وکیل در جیرفت بوده که در میان مراجعین بسیار محبوب هستند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حقوقی
 • تنظیم قراردادهای شرکتی و مالی
 • تبحر در دعاوی حقوقی مانند تصرف عدوانی، جعل اسناد و ثبت شرکت
 • وکالت پرونده های طلاق، درگیری های خیابانی، کلاهبرداری و خیانت در امانت

آدرس: جیرفت، خیابان کشاورزی جنوبی، کوچه ۵ سمت راست، آخرین ساختمان داخل کوچه

شماره تماس: ۰۹۱۳۳۴۹۵۰۶۲

نحوه تنظیم قرارداد وکالت

موکل و وکیل با تنظیم وکالت نامه و ذکر حق الوکاله و وظایف طرفین نسبت به یک دیگر متعهد می شوند. در متن قرارداد باید شرایط فسخ، مدت زمان وکالت، ضمانت انجام تکالیف و امور واگذار شده به طور واضح و صریح مشخص شود. این وکالت نامه می تواند به طور دست نوشته یا الکترونیک ثبت شده و توسط طرفین قرارداد امضا و تایید گردد.

شایان به ذکر است که باید همه بندها و تبصره های قرارداد بدون ابهام بوده و توسط وکیل و موکل به طور دقیق بررسی شود. برای تنظیم قرارداد وکالتی به دفاتر رسمی اسناد رفته و با دریافت شناسه پیگیری وکالت نامه خود را دارای اعتبار کنید. شماره پروانه وکالت وکیل باید در قرارداد مکتوب شود. مشخصات فردی و هویتی دو جانب باید نام برده شود.

با توجه به نوع وکالت باید صلاحیت ها و مدت اعتبار قرارداد وکالتی تعیین شود. یک نسخه از وکالت دست نویس را دریافت کرده و پس از پرداخت مقدار مشخص یا کل حق الزحمه رسید دریافت شود. حتی المقدور دو یا چند نفر شاهد عقد قرارداد وکالت بوده و مفاد وکالت نامه را قرائت کنند. توضیحات کوتاهی را در مورد موضوع دعوی و اقدامات وکیل درج کنید.

نحوه تنظیم قرارداد وکالت

نکات مهم در انتخاب بهترین وکیل در جیرفت

قبل از ملاقات با وکیل، توسط موکلین سابق ایشان اطلاعاتی کسب کرده و تحقیق کنید. سپس با دیدار و مشاوره ای در خصوص پرونده تان او را با ملاک های یک وکیل خوب بسنجید. پروانه وکالت وکیل مورد نظرتان را مطالعه کرده و با استفاده از شماره پروانه از فعالیت های حقوقی او استعلام بگیرید. هر چه وکیل انتخابی شما در سطح عالیه تحصیل کرده باشد مهارت وی بیشتر خواهد بود.

رزومه وکیل را بررسی کرده و به درصد موفقیت پرونده های واگذار شده به ایشان توجه کنید. اگر پرونده شما حساس و دشوار است به سراغ وکیل پایه یک دادگستری بروید زیرا وکلا پایه دو دادگستری و کارآموزان دارای اختیارات و صلاحیت های محدودی می باشند. بهترین وکیل در منطقه خود را اولویت قرار دهید.

وکلا با شرکت در آزمون وکالت علم حقوقی خود را محک می زنند از این رو کسانی که دارای رتبه های برتر در کشور می باشند گزینه مناسبی هستند. وکلایی برای پیگیری دعاوی جنجالی و مشکل نیاز اند که پروانه وکالت شان را از کانون وکلا دادگستری استان خود دریافت کرده باشند به دلیل این که شرایط قبولی در آزمون وکالت برگزار شده از سمت کانون وکلا سخت است.

کلام آخر

مشکلات قضایی این قدر فرآیند طولانی و پیچیده ای دارند که رسیدگی به دعاوی را برای خود شخص دشوار می کنند. اگر به دنبال بهترین وکیل در جیرفت  هستید، با خواندن این مطلب در مورد نحوه تنظیم وکالت نامه، دعاوی شورای حل اختلاف، نکات مهم یافتن وکیل و شناخت وکلا اطلاع یابید. وکیل چی از همراهی صمیمانه شما قدردانی کرده و خواستار آرزوی موفقیت در پرونده های حقوقی شما عزیزان است. برای ارسال نکات سازنده و نظرات خود از طریق بخش دیدگاه ها اقدام کنید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 2 =

دکمه بازگشت به بالا