کسب و کار

10 تا از بهترین وکیل در ایرانشهر ⭐【آپدیت1402】

در این مقاله قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل در ایرانشهر را به شما معرفی نماییم، پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. اگر شما هم جزو افرادی هستید که درگیر مسائل و مشکلات قانونی شده اید و گذرتان به دادگاه و محاکم قضایی افتاده است، به شما پیشنهاد می دهیم به یک وکیل خوب مراجعه نمایید. چنین وکیلی با به کار گیری تخصص خود می تواند در حل مشکل به شما کمک کرده و از حقوق شما دفاع نماید. در صورت پیگیری توسط خود فرد ممکن است نتیجه دلخواه حاصل نشده و وقت و هزینه صرف شده هدر برود.

بهترین وکیل در ایرانشهر کیست؟ 

دادگاه و مراجع قضایی جایی نیست که شما بخواهید با امتحان کردن راه های مختلف، راه حل مناسب را پیدا کنید. درست است که امکان اعتراض به رای دادگاه وجود دارد، اما ممکن است یک اشتباه کوچک سبب ایجاد خسارت های مالی و حتی جانی برای افراد درگیر پرونده شود. پس بهتر است از همان ابتدا به سراغ یک وکیل با تجربه رفته و وکالت خود را به او بسپارید تا خیال آسوده ای داشته باشید که یک فرد آگاه و حقوق دان پیگیر پرونده شما است. 

البته توجه داشته باشید که وکیل دارای تجربه کافی در زمینه دعاوی شما باشد، در غیر این صورت ممکن است نتیجه عکس حاصل شود. اما بهترین وکیل در ایرانشهر می داند که چگونه باید مشکل شما را حل نماید، زیرا تعداد زیادی پرونده های مشابه را حل کرده است.  

بهترین وکیل در زاهدان به کلیه اصول و قواعد دادرسی پرونده آشنا است. وی با تهیه و ارائه یک دفاعیه کامل و بی نقص از موکل خود دفاع می کند. صبر و بردباری او در پیگیری پرونده منجر به حصول نتیجه دلخواه موکل می گردد. 

بهترین وکیل در ایرانشهر کیست؟

نتایج حاصل از مراجعه به بهترین وکیل در ایرانشهر 

برخی افراد برای صرفه جویی در هزینه های خود از مراجعه به وکیل خودداری می کنند. اما اگر بدانند که مزیت های مراجعه به وکیل به گونه ای است که از سایر هزینه های اضافی جلوگیری نموده و در نهایت سبب صرفه اقتصادی می شود، قطعا به وکیل مراجعه نموده و پرونده خود را به او می سپارند. در این قسمت به بیان مزیت های مراجعه به وکیل می پردازیم. 

 • در صورتی که حق با موکل باشد، مراجعه به وکیل مسلما سبب می شود تا رای دادگاه همان نتیجه مورد نظر موکل باشد. 
 • کمک گرفتن از وکیل سبب کوتاه شدن روند پیگیری پرونده می شود. زیرا تمام امور لازم در زمان مناسب خود انجام شده و اتلاف وقت صورت نمی گیرد. 
 • افرادی که مشغله کاری دارند، زمان کافی برای رفت و آمد به دادگاه و پیگیری پرونده را ندارند. مراجعه به وکیل به این افراد کمک می کند تا همزمان با پیگیری اصولی پرونده به امور خود هم رسیدگی نمایند. 

10 تا از بهترین وکیل در ایرانشهر را بشناسید! 

مسعود احمدی مقدم 

مسعود احمدی مقدم

آقای مسعود احمدی مقدم جزو وکلای خوب و شناخته شده استان سیستان و بلوچستان هستند. ایشان در حال حاضر در شهر ایرانشهر به فعالیت مشغول می باشند. آقای احمدی مقدم حدود 16 سال به وکالت دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، ملکی و ثبتی پرداخته اند. در طول سال های خدمت، آقای احمدی پرونده های بسیاری را با موفقیت به سرانجام رسانده اند که نشانه دانش و اطلاعات حقوقی این وکیل با تجربه است. تلاش مستمر، پشتکار، صبر و عدالت خواهی این وکیل سبب محبوبیت ایشان در بین مردم شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • ارائه مشاوره حضوری و آنلاین 
 • پذیرش وکالت دعاوی حوزه های مختلف 

آدرس: ایرانشهر، خیابان طالقانی، تقاطع آزادی، مقابل زندان مرکزی و تالار قصر 

شماره تماس: 09151471480 

علی اکبر ادخ 

علی اکبر ادخ

آقای علی اکبر داخ با 6 سال سابقه کار وکالت به عنوان بهترین وکیل در ایرانشهر شناخته شده اند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک و همچنین عضو رسمی کانون وکلا می باشند. آقای داخ در وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف تخصص داشته و با تکیه بر همین دانش به دفاع از حقوق موکل خود می پردازند. مراجعه کنندگان ایشان می توانند به صورت حضوری به دفتر وکالت ایشان مراجعه نموده و یا به صورت تلفنی و آنلاین با این وکیل با تجربه در ارتباط باشند. آقای داخ در تمام دوران خدمت خود همواره برای احقاق حق و پایبندی به سوگند خود تلاش کرده اند.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم انواع اظهارنامه 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی 
 • تخصص در وکالت دعاوی خانواده مانند مهریه، حضانت فرزندان و نفقه 
 • پذیرش وکالت در دعاوی تنظیم سند، ابطال سند، اختلافات مالی، چک و سفته 

آدرس: سیستان و بلوچستان، ایرانشهر، خیابان طالقانی، جنب دفتر اسناد رسمی شماره 59 

شماره تماس: 09156406014 

مهیم سپاهی 

مهیم سپاهی

یکی دیگر از وکلای فعال در ایرانشهر آقای سپاهی با شماره پروانه وکالت 26966 هستند. ایشان با داشتن روحیه عدالت خواهی و همچنین اطلاعات حقوقی بالا تونسته اند در زمینه وکالت دعاوی مختلف با موفقیت عمل نموده و به این ترتیب از حقوق موکلین خود دفاع کنند. پذیرش وکالت دعاوی مربوط به طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، فاکتور عادی، کلاهبرداری و جرایم رایانه ای در تخصص ایشان است. درصد بالای موفقیت ایشان گواهی بر علم و دانش این وکیل خبره است. امکان دریافت مشاوره غیر حضوری و آنلاین هم در دفتر وکالت ایشان برای مراجعه کنندگان فراهم شده است.

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادها 
 • مشاوره حقوقی تخصصی  
 • نوشتن اظهارنامه ها و مبایعه نامه ها 

آدرس: ایرانشهر، بلوار بلوچ، رو به روی دفتر هواپیمایی بلوچ، طبقه دوم 

شماره تماس: 09126213657 

علیرضا بشیربنایم 

علیرضا بشیربنایم

آقای بشیربنایم از وکلای با سابقه استان سیستان و بلوچستان هستند که با بیش از 5 سال سابقه فعالیت به عنوان بهترین وکیل در ایرانشهر شناخته شده اند. ایشان دارای پروانه وکالت به شماره 26715 بوده  و همچنین عضو کانون وکلای مرکز نیز می باشند. همکاری با شرکت ها و موسسات مختلف در پرونده کاری ایشان دیده می شود. درصد بالای موفقیت ایشان در پرونده های تحت وکالت نشانه تخصص و تبحر ایشان است.

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره حضوری  
 • مشاوره حقوقی غیر حضوری 
 • تنظیم انواع قراردادها و دادخواست ها 

آدرس: ایرانشهر، بلوار بلوچ، رو به روی دفتر خدمات هوایی بلوچ،^ طبقه 2 

شماره تماس: 09128084727 

سعید رزاقی حسن کلایی 

سعید رزاقی حسن کلایی

از وکلای مورد اعتماد مردم که دارای پروانه وکالت پایه یک هستند آقای رزاقی هستند. ایشان به دلیل توانایی های بالا در وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری به عنوان بهترین وکیل در ایرانشهر معرفی می شوند. تلاش بسیار آقای رزاقی سبب کسب موفقیت ایشان و همچنین کسب نتیجه دلخواه موکل می گردد. آمارها نشان از درصد بالای موفقیت ایشان دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم لوایح 
 • تنظیم شکوائیه و دفاعیه 
 • اخذ وکالت دعاوی مختلف 

آدرس: ایرانشهر، خیابان طالقانی، جنب دفتر اسناد رسمی 59 

شماره تماس: 09114592300  

دلایل سپردن پرونده به بهترین وکیل در ایرانشهر

مراجعه به وکیل برای حل پرونده های حقوقی و کیفری هیچ گونه محدودیت و یا ممنوعیتی ندارد. هر فرد بنا به هر دلیلی می تواند وکالت نامه ای را تنظیم نموده و مسئولیت پیگیری پرونده را به وکیل خود واگذار نماید. 

یک دسته از افراد ممکن است به دلیل نداشتن وقت کافی برای مراجعه به دادگاه به وکیل وکالت بدهند. اما دسته دیگری از افراد به دلیل نداشتن آگاهی و اطلاعات نسبت به قوانین حقوقی ترجیح می دهند به وکیل مراجعه کنند. زیرا می دانند در صورتی که یک فرد ناآگاه پرونده را دنبال نماید به احتمال زیاد نتیجه دلخواه به دست نمی آید.

برخی دیگر به دلیل این که تمایل ندارند با فرد مقابل رو به رو شوند به وکیل مراجعه می نمایند. چنین شرایطی در پرونده های مربوط به خانواده بیشتر دیده می شود. زن و شوهر به دلیل این که نمی خواهند با یکدیگر برخورد داشته باشند اقدام به اخذ وکیل می کنند. زیرا ممکن است در برخورد با یکدیگر مشکلات جدیدی ایجاد شود و یا با دیدن یکدیگر سبب ناراحتی و کدورت همدیگر شوند.  

دلایل سپردن پرونده به بهترین وکیل در ایرانشهر

بررسی دعاوی ثبتی 

دعاوی ثبتی یکی از انواع دعاوی هستند که در دادگاه های مختلف مورد بررسی قرار می گیرند. همان طور که از نام این دعاوی مشخص است، مربوط به پرونده های ثبتی هستند. دعاوی ثبتی ممکن است به ثبت اختراع و یا ثبت شرکت مربوط باشد و یا به ثبت اسناد و املاک گره خورده باشد. حتی در برخی موارد مربوط به ثبت مدارک افراد خواهد بود.  

دعاوی ثبتی که در بخش املاک صورت می گیرد تشابهاتی با دعاوی ملکی دارند اما یکسان نیستند. برای حل پرونده های ثبتی می توان از وکیل متخصص در دعاوی ثبتی کمک گرفت. 

کلام آخر 

در این مقاله بهترین وکیل در ایرانشهر را به شما معرفی نمودیم. می دانیم که برای پیگیری درست پرونده قضایی تنها مراجعه به وکیل کافی نیست، بلکه باید بهترین وکیل در حوزه مورد نظر را شناخت و به وی مراجعه کرد. افراد به هر دلیلی می توانند در جلسات دادرسی پرونده شرکت نکرده و وکیل خود را برای این کار مامور نمایند. وکیل می تواند به شما کمک کند تا بهترین نتیجه را با صرف کمترین زمان و هزینه به دست آورید.

امیدواریم مطالب ارائه شده برای افرادی که به دنبال شناختبهترین وکیل در ایرانشهر هستند مفید بوده باشد. از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید. 

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 8 =

دکمه بازگشت به بالا