وکیل

10 تا از بهترین وکیل در امامزاده حسن⚡【سال1403】⭐️

هیچ یک از ما تا قبل از رویارویی با انواع مشکلات حقوقی به اهمیت داشتن اطلاعات این حوزه پی نمی بریم. اما هنگامی که درگیر چنین مشکلاتی می شویم متوجه می شویم که بدون داشتن این اطلاعات نمی توانیم به تنهایی از عهده حل این اختلافات برآییم. آن زمان است که که ناچار خواهیم شد به یک وکیل متخصص در زمینه موضوع پرونده مراجعه کنیم و با پرداخت هزینه از دانش او استفاده کنیم. اما دغدعه دیگر، این است که بهترین وکیل در امامزاده حسن کجاست؟ و مهم ترین نقاط قوت یک وکیل خوب کدام است. این مقاله سعی کرده است که اطلاعات جامعی را برای پاسخ به این سوالات در اختیار شما قرار دهد.

بهترین وکیل در امامزاده حسن کجاست؟

وکیلی که بخواهد به عنوان بهترین در حرفه خود فعالیت نماید، باید سواد حقوقی بالایی داشته باشد. در واقع می توان گفت تنها دانش حاصل از تحصیل در رشته حقوق برای وکالت کافی نخواهد بود. وکیل موفق باید با مطالعه قوانین سایر کشورها اطلاعات خود را افزایش دهد. علاوه بر آن وی باید با آخرین تغییرات قوانین کشور آشنا باشد تا بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد.

بهترین وکیل در امامزاده حسن سعی دارد روابطه حسنه و مفیدی را با موکلین خود برقرار نماید. برای تامین این هدف، وی باید مهارت های ارتباطی قوی ای داشته باشد تا بتواند اعتماد موکلین را جلب نماید. وکیل با تجربه به این نتیجه رسیده است که اثبات به کار گیری تلاش وی برای حمایت از حقوق موکل منجر به جلب رضایت موکلین خواهد شد. پس در این مسیر از تمام توان و مهارت های خود استفاده می کند. برای آشنایی بیشتر با وکلای خوب استان تهران می توانید مقاله بهترین وکیل در تهرانسر را مطالعه نمایید. اطلاعات برخی از وکلای خوب و آدرس آن ها را در این متن برای شما تهیه کرده ایم.

بهترین وکیل در امامزاده حسن کیست؟

روش های شناسایی بهترین وکیل

این موضوع همواره برای موکلین مورد توجه قرار دارد که چگونه یک وکیل خوب را بشناسند. با بالا رفتن تعداد فارغ التحصیلان رشته حقوق و آمار بالای وکلا، انتخاب وکیل کار چندان ساده ای نخواهد بود. اما راه های مختلفی هم برای انتخاب درست وجود دارد. نکته مهم در انتخاب وکیل تناسب تخصص او با موضوع پرونده، تخصص و همچنین سابقه وی می باشد. بهترین وکیل در امامزاده حسن با تخصص و تجربه خود زبان زده مردم می شود و به راحتی شناسایی خواهد شد.

اما از طریق مراجعه به کانون وکلا و سایت های مختلف هم می توان به اطلاعاتی مانند تحصیلات و سابقه وکیل دسترسی پیدا کرد. مشورت گرفتن از دیگران و به خصوص موکلین سابق وکلا هم در شناسایی و انتخاب وکیل بی تاثیر نخواهد بود. می توان طی جلسه ای با خود وکیل نیز صحبت نموده و از تکنیک های وی و میزان سواد حقوقی او آگاه شد.

10 تا از بهترین وکیل در امامزاده حسن را بشناسید!

بهشاد بهپوری

بهشاد بهپوری

از دیگر وکلای دادگستری در استان تهران می توان از آقای بهشاد بهپوری نام برد. ایشان سال ها است در دادگاه های تهران به وکالت می پردازند. جناب آقای بهپوری فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند که پس از دریافت پروانه وکالت خود شروع به وکالت دعاوی گوناگون نموده اند. ایشان با تکیه بر سواد حقوقی و مهارت خود بسیاری از دعاوی حقوقی و کیفری مختلف را به سرانجام رسانده اند. خصوصیات اخلاقی ایشان مانند صداقت، هوش، ذکاوت و پشتکار سبب ثبت سابقه درخشانی شده است. مشاوره های این وکیل با تجربه در منجر به حل برخی اختلافات موکلین ایشان گردیده است.

تخصص و مهارت:

 • تنظیم اوراق قضایی و لوایح
 • ارائه مشاوره حقوقی تخصصی
 • نگارش قرارداد های مختلف و اوراق قضایی

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، نبش مهران، پلاک 91،  ساختمان مهر، طبقه 3، واحد 10

افشین مهرجو

افشین مهرجو

جناب آقای افشین مهرجو وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در استان تهران به فعالیت مشغول هستند. ایشان موفق به کسب پروانه وکالت پایه یک شده و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری نیز هستند. آقای مهرجو پس از اتمام تحصیلات خود وکالت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری را آغاز نمودند. مشاوره های حقوقی ارائه شده توسط ایشان منجر به جلب اعتماد و رضایت موکلین شده است. درصد بالایی از پرونده های تحت وکالت ایشان با موفقیت به نتیجه مطلوب رسیده اند و به همین دلیل هم لقب بهترین وکیل در امامزاده حسن به ایشان اختصاص داده شده است.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی
 • تنظیم کلیه قراردادها و امور بازرگانی
 • نگارش انواع دادخواست ها، دفاعیه ها و شکوائیه ها

آدرس: خیابان آیت الله سعیدی،بلوار معلم، رو به روی مسجد المهدی، خیابان کرمانی، کوچه یداللهی، پلاک 20، طبقه 4، واحد 11

حسین فرحزادی

حسین فرحزادی

آقای حسین فرحزادی جزو وکلای پایه یک دادگستری فعال در استان تهران هستند. ایشان دارای پروانه وکالت درجه یک هستند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان هستند. آقای فرحزادی با تکیه بر دانش، سواد حقوقی و آشنایی با روال دادگاه موفقیت های قابل توجهی را به دست آورده اند. همکاری با سازمان ها و ارگان های مختلف در پرونده کاری این وکیل با تجربه دیده می شود که نشانه توانایی های ایشان است. وکیل حسین فرحزادی با اخلاق خوب و انصاف در دریافت حق الوکاله موفق شده اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری تخصصی
 • مشاوره غیر حضوری، تلفنی و آنلاین
 • تنظیم قراردادها، اظهارنامه ها و اجاره نامه ها

آدرس: تهران، یافت آباد، بلوار معلم، میدان معلم، مجتمع اداری ترنج، طبقه 3 شرقی، واحد 4

ندا فلاح

ندا فلاح

سرکار خانم ندا فلاح تحصیل کرده رشته حقوق جزا و جرم شناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستند. ایشان دارنده پروانه وکالت درجه یک از کانون وکلا هستند. خانم فلاح همچنین عضو کانون وکلای دادگستری استان تهران هستند که سال ها است در محله امامزاده حسن در زمینه ارائه خدمات حقوقی فعالیت می کنند. ایشان موفق شده اند با سواد حقوقی بالا و توان به کار گیری آن ها موفقیت های چشم گیری کسب کنند. خانم فلاح با سابقه درخشان خود به عنوان بهترین وکیل در امامزاده حسن شناخته شده اند. اخلاق خوب، تعهد، انصاف و مسئولیت پذیری از ویژگی های این وکیل با تجربه می باشد.

تخصص و مهارت:

 • مشاوره حضوری و غیر حضوری
 • تنظیم اوراق قضایی از جمله دادخواست ها
 • پذیرش وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف

آدرس: تهران، منطقه 17، امامزاده حسن، دو راهی قپان

مریم مرادی

مریم مرادی

سرکار خانم مریم مرادی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی در تهران هستند که بیشتر از 20  سال است که به ارائه خدمات حقوقی به مردم این شهر مشغول می باشند. ایشان پرونده های بسیاری را در دادگاه های این شهر وکالت نموده و نتایج مورد نظر موکل را کسب کرده اند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی هستند که گواهینامه های تخصصی مختلفی را نیز اخذ نموده اند. خانم مریم مرادی در دوران وکالت خود تمام تلاش لازم را برای حمایت از موکل خود انجام داده اند و اعتماد موکلین را جلب نموده اند. ایشان در زمینه ارائه مشاوره های حقوقی هم متخصص هستند و موفقیت های چشم گیری هم در این زمینه کسب نموده اند.

تخصص و مهارت:

 • وکالت پرونده های خانواده و مهریه
 • پذیرش پرونده های ملکی و کیفری
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند شکوائیه و دفاعیه

آدرس: تهران، تهرانپارس، بین فلکه سوم و چهارم، نبش 212 شرقی، طبقه فوقانی بانک پاسارگاد، پلاک 433، طبقه 3، واحد 8

بررسی نقاط قوت بهترین وکیل در امامزاده حسن

برخی از نکات در انتخاب وکیل بسیار مهم هستند و وجود آن ها در یک وکیل بیشتر به چشم می آید. همین امر سبب شناخته شدن و به شهرت رسیدن وکلا خواهد شد. تجربه وکیل اولین نقطه قوت او خواهد بود که می تواند به نتایج مطلوب هم منجر شود. از طرف دیگر اخلاق خوب وکیل است که سبب می شود موکلین با او احساس راحتی داشته باشند و بتوانند با او ارتباط برقرار نمایند.

رازداری وکیل از دیگر نقاط قوت وی می باشد. در برخی پرونده ها، موکلین رازهایی دارند که بسیار حساس و حیاتی هستند و حفظ آن ها برای موکل اهمیت بسزایی دارد. در واقع می توان گفت، افشای این رازها می تواند سبب ایجاد مشکلات گوناگونی برای موکلین شود. طی این شرایط اهمیت رازداری وکیل بسیار زیاد و قابل توجه خواهد بود.

بررسی نقاط قوت بهترین وکیل در امامزاده حسن

نحوه دریافت پروانه وکالت

اولین شرط برای یک وکیل اخذ پروانه وکالت است که نیازمند طی کردن مراحل خاص خود می باشد. در مرحله اول، متقاضی وکالت  باید تحصیلات لازم برای کسب عنوان وکیل را داشته باشد. داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در یکی از رشته های حقوق، معارف و الهیات برای وکیل شدن الزامی است.

گام بعدی وکالت که برای علاقه مندان این رشته بسیار دشوار نیز هست، قبولی در آزمون وکالت است. در مرحله آخر فرد باید 18 ماه به عنوان کارآموز وکالت مشغول به فعالیت باشد. هدف از گذراندن این دوران کسب تجربیات لازم برای ایفای نقش وکیل است. پس از گذشتن از این مراحل پروانه وکالت برای متقاضی صادر شده و ممانعتی برای وکالت وی وجود ندارد.

کلام آخر

شما عزیزان می توانید در صورت نیاز با وکلای معرفی شده ارتباط برقرار نموده و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید. وکیل خوب در زمینه وکالت بسیار توانا است و می تواند حق موکل خود را با سواد حقوقی خود احیا نماید. از طرق مختلفی مانند مشاوره، سایت های مختلف و صحبت با وکیل می توان اطلاعاتی را در خصوص سواد و دانش وکیل به دست آورد. برای وکالت نیاز به دریافت پروانه وکالت می باشد که مراحل خاص خود را دارد. امیدواریم از اطلاعات ارائه شده در این مقاله بهره کافی برده باشید. از همراهی شما تا پایان این مقاله کمال تشکر را داریم و در سایت وکیل چی پذیرای نظرات ارزنده شما هستیم.  

5/5 - (2 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =

دکمه بازگشت به بالا