وکیل

10 تا از بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما ⭐【سال1403】⚖️

در کشور ما هم مانند هر کشور دیگری قوانینی برای کار وجود دارد که باید توسط کارگر و کارفرما رعایت شود. اما در برخی شرایط ممکن است یکی از طرفین، یعنی کارگر یا کارفرما به تعهدات خود عمل نکنند و اختلافاتی در این میان ایجاد شود. در چنین شرایطی، هر یک از طرفین قرارداد می تواند نسبت به فرد مقابل معترض بوده و طرح شکایت یا دعوا نماید. اما این پرونده ها پیچیدگی های خاص خود را دارند که بهتر است توسط وکیل پیگیری شود تا نتیجه مناسبی به دست آید. در این مقاله، قصد داریم 10 تا از بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما را به شما معرفی نماییم. اگر شما هم به دنبال یافتن وکیلی با چنین تخصصی هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. 

قانون کار چیست؟ 

برای ایجاد نظم و عدات، قوانینی برای کار تدوین و تصویب شده است. این قوانین به روابط بین کارگر و کارفرما اشاره دارد و هر کسی که در مقابل دریافت مزد، امور مشخصی را انجام می دهد، شامل این قانون می شود. در این قانون، وظایف مشخصی برای کارگر و کارفرما تعیین شده که هر یک موظف به رعایت آن ها هستند. عدم رعایت این قوانین برای هر یک از طرفین عواقب مخصوص خود را به دنبال دارد. 

مطابق قانون کار، کارگر باید حقوق متناسب با ساعات کاری خود را دریافت نماید. کار کردن بیشتر از حد مشخص غیر قانونی است و کارفرما نباید ساعات کاری طولانی را برای کارگر در نظر بگیرد. کارگر باید از حق بیمه و سایر حقوق قانونی خود بهره مند باشد. حتما باید قرارداد مشخصی میان کارگر و کارفرما منعقد شده و تمام بندها و تبصره های لازم در آن قید گردد. استخدام افراد بدون قرارداد کار، غیر قانونی است و کارفرما باید عواقب آن را بپذیرد. ترک کار از جانب کارگر هم قانونی نمی باشد و در صورت وقوع این امر، کارفرما می تواند از کارگر شکایت نماید.

قانون کار چیست؟

بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما کیست؟ 

وکیل حوزه کار باید به تمام قوانین بخش کار آگاه باشد. وی با پذیرش پرونده های این حوزه، تجارب بالایی را در وکالت این پرونده ها کسب کرده است. سابقه ایشان در پرونده هایی که وکالت کرده اند گویای موفقیت های یک وکیل خبره در بخش دعاوی کارگر و کارفرما است. بهترین وکیل کار اطلاعات حقوقی خود را در این حوزه به روز نگه می دارد و نسبت به تغییرات این قوانین آگاه است. 

بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما در صورت بروز مشکل میان کارگر و کارفرما، سعی در برقراری صلح میان آن ها دارد. به هنگام طرح دعوا و شکایت نیز سعی بر ایجاد توافقات دارد و در غیر این صورت از حقوق موکل خود دفاع می نماید. وکیل تمام تلاش خود را برای رسیدن به اهداف موکل انجام خواهد داد. بهترین وکیل کار در تهران، پشتکار فراوانی دارد و تا به نتیجه نرسیدن از تلاش دست بر نمی دارد. 

10 تا از بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما را بشناسید! 

حامد میلادی 

حامد میلادی

جناب آقای میلادی از وکلای معروف و توانمند استان تهران هستند که در حال حاضر در تهران به ارائه فعالیت های حقوقی می پردازند. ایشان دارنده پروانه وکالت به شماره 33692 و همچنین عضو کانون وکلای مرکز هستند. آقای حامد میلادی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه مفید و دانشجوی دکترای حقوق خصوصی می باشند. ایشان در طول سال های وکالت خود پرونده های زیادی را وکالت کرده اند که درصد بالایی از آن ها را با موفقیت به سرانجام رسانده اند. حسن خلق، اخلاق خوب، تعهد و مسئولیت پذیری از ویژگی های برجسته ایشان است که سبب جلب اعتماد مردم شده است. 

تخصص و مهارت: 

 • تنظیم قراردادهای داخلی و خارجی 
 • تخصص در پرونده های خانواده، ملکی و ثبتی،  
 • وکالت در اختلافات کارگر و کارفرما و دعاوی ملکی 

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه توانیر، نبش کوچه شفق، ساختمان 2361، طبقه 4، واحد 15 

فهیمه اکبری فتمه سری 

فهیمه اکبری فتمه سری

سرکار خانم اکبری از وکلای معروف و شناخته شده در استان تهران هستند. ایشان دارای پروانه وکالت پایه یک می باشند و همچنین عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند. خانم فهیمه اکبری حدود 2 سال است که وکالت دعاوی حقوقی، کیفری و ملکی مختلف را می پذیرند. ایشان در زمیته اختلاف میان کارگر و کارفرما هم تخصص دارند و عنوان بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما را به خود اختصاص داده اند. این وکیل با تجربه با علم و آگاهی خود توانسته اند درصد بالایی از این پرونده ها را به نتیجه مطلوب برسانند. همکاری ها مختلف حقوقی با ارگان ها و سازمان های مختلف در سابقه کاری ایشان دیده می شود.

تخصص و مهارت: 

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری و غیر حضوری 
 • تدوین و نگارش انواع قراردادها، دادخواست ها و اوراق قضایی 
 • پذیرش وکالت پرونده های ملکی، حقوقی، کیفری، ثبتی و خانواده 

آدرس: تهران، ابتدای خیابان شهید مدنی شمالی، رو به روی مترو جانبازان، کوچه رضایی 

سید مجید میر معاف

سید مجید میر معاف

جناب آقای میر معاف وکیل و مشاوره حقوقی تهران هستند که سال ها است در زمینه ارائه خدمات حقوقی به مردم تهران فعالیت می کنند. ایشان نتایج موفقیت آمیزی را در سال های اشتغال خود به دست آورده اند. آقای مجید میرمعاف پس از اتمام تحصیلات خود موفق به اخذ پروانه وکالت پایه یک شده اند و پس از آن وکالت خود را آغاز کردند. موکلین و مراجعین ایشان از مشاوره های حقوقی ایشان رضایت دارند و آن ها را مسبب حل مشکلات خود می دانند. ایشان وکالت دعاوی حقوقی و کیفری مختلف از جمله اختلافات کارگر و کارفرما را می پذیرند.  

تخصص و مهارت: 

 • وکالت پرونده های حقوقی از جمله اختلاف کارگر و کارفرما 
 • تخصص در دعاوی ملکی مانند اختلاف در مالکیت، شهرداری و تخلیه 
 • پذیرش پرونده های کلاهبراری، خیانت در امانت، جعل، تقلب و تزویر 

کریم محمودی 

کریم محمودی

آقای کریم محمودی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در استان تهران مشغول فعالیت می باشند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود در مقطع کارشناسی پروانه وکالت پایه یک به شماره 28127 را دریافت کردند. جناب آقای محمودی به دلیل کسب موفقیت های بسیار در عرصه وکالت به عنوان بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما در تهران شناخته شده اند. ایشان علاوه بر وکالت، به عنوان مشاور حقوقی هم عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته اند و توانسته اند اعتماد و رضایت مردم را جلب نمایند. تعداد بالای پرونده های همراه با پیروزی ایشان، گواه تخصص، تجربه و علم بالای این وکیل است. 

تخصص و مهارت: 

 • ارائه مشاوره تخصصی حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • وکالت دعاوی کارگر و کارفرما، حدود، خانواده، دیات و قصاص 

آدرس: تهران 

سعید میرزایی 

سعید میرزایی

جناب آقای سعید میرزایی از وکلای خوب تهران هستند که توانسته اند موفقیت های چشم گیری را کسب نمایند. ایشان عضو رسمی کانون وکلای دادگستری مرکز هستند و پروانه وکالت پایه یک را کسب نموده اند. این وکیل فارغ التحصیل رشته حقوق بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران مرکز می باشند. وکالت پرونده های کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل، طلاق توافقی، حضانت فرزندان، موجر و مستاجر، شهرداری، اختلاف کارگر و کارفرما، تملک آپارتمان ها و بسیاری از دعاوی دیگر توسط ایشان پذیرفته می شود. پرونده های موفقی که در کارنامه کاری جناب آقای میرزایی دیده می شود نشانه توانایی های بالای ایشان است. 

تخصص و مهارت 

 • مشاوره حقوقی تخصصی حضوری 
 • مشاوره غیر حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • تنظیم کلیه اوراق قضایی مانند لوایح و دادخواست ها 

آدرس: تهران، میدان حسن آباد، بعد از خیابان بهشت، کوچه چیت چیان، پلاک 36، واحد 502 

الناز طوسی 

الناز طوسی

یکی دیگر از وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی فعال در تهران خانم الناز طوسی هستند. ایشان دارای تحصیلات کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و پروانه وکالت پایه یک به شماره 20924 هستند. سرکار خانم طوسی به زبان انگلیسی کاملا مسلط هستند و با مشاوره های خود توانسته اند بسیاری از پرونده ها را بدون تشکیل دادگاه به صلح و سازش برسانند. ایشان موفق شده اند عنوان بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما را به خود اختصاص دهند. ویژگی های بسیاری از جمله صداقت، تعهد، مسئولیت پذیری و تلاش مستمر برای دفاع از موکل در ایشان دیده می شود. ایشان توانسته اند با کسب موفقیت های بسیار کارنامه کاری درخشانی را به ثبت برسانند. 

تخصص و مهارت: 

 • قبول وکالت کلیه پرونده های حقوقی و کیفری 
 • تنظیم انواع قراردادها، اظهارنامه ها و مبایعه نامه ها 
 • نگارش کلیه اوراق قضایی از جمله دادخواست ها، شکوائیه ها و لوایح 

آدرس: تهران، خیابان فرجام شرقی، رو به روی خیابان 43، پلاک 643، طبقه 5، واحد 17 

مهدی هادی 

مهدی هادی

جناب آقای مهدی هادی وکیل پایه یک دادگستری هستند که در حال حاضر در تهران به وکالت مشغول می باشند. ایشان دارنده پروانه وکالت پایه هستند و همچنین در کانون وکلای دادگستری استان تهران عضویت دارند. آقای هادی از علم و آگاهی کافی برای وکالت دعاوی مختلف برخوردار هستند اما در برخی زمینه ها بر قوانین مسلط تر بوده و نتایج بهتری را کسب نموده اند. اخلاق خوب، تلاش، صداقت و انصاف از ویژگی های برجسته ایشان است. مشکلات تعداد قابل توجهی از موکلین با مشاوره ها و راهنمایی های ایشان حل  فصل شده و به همین دلیل مردم به این وکیل با تجربه اعتماد دارند. 

تخصص و مهارت: 

 • تدوین قراردادهای داخلی و خارجی 
 • ارائه مشاوره حضوری، آنلاین و تلفنی 
 • وکالت پرونده های مربوط به اختلاف کارگر و کارفرما 
 • پذیرش وکالت پرونده های حقوقی، کیفری و ملکی گوناگون 

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، رو به روی خیابان پلیس، کوچه زیتون، پلاک 9، طبقه 5، واحد 9   

وظایف بهترین وکیل کار کدام است؟ 

وکیلی که در بخش کار و کارگر فعالیت می کند و به وکالت می پردازد، وظایف مخصوص به خود را دارد. در این قسمت به برخی از این وظایف اشاره می نماییم. 

 • تنظیم قرارداد کاری: از مهم ترین وظایف وکیل کار، تنظیم قرارداد کاری بین کارگر و کارفرما است. از این رو این وکیل باید به قوانین و حقوق هر یک از طرفین در قانون کار مسلط باشد. کلیه بندهای لازم باید در این قرارداد گنجانده شود تا هر یک از طرفین به تعهدات خود عمل نمایند. تضمین لازم برای انجام این تعهدات هم باید در قرارداد در نظر گرفته شود تا در صورت لزوم، فرد متضرر بتواند از حقوق خود دفاع نماید. 
 • طرح شکایت: در صورت بروز اختلافات غیر قابل سازش میان کارگر و کارفرما، بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما باید از طریق درست طرح شکایت نموده و مراحل لازم را برای رسیدن به نتیجه پیگیری نماید. تنظیم دادخواست متناسب با شرایط به پیشروی پرونده در مسیر درست کمک می کند، این مورد از دیگر وظایف وکیل کار است. 
 • پیگیری پرونده: وکیل کار باید پرونده را تا زمان رسیدن به نتیجه و مختومه شدن پیگیری نماید. در صورت صدور رای نامطلوب، وی می تواند نسبت به رای اداره کار اعتراض نموده و مسیر تازه ای را برای دادرسی پرونده در پیش بگیرد. 
وظایف بهترین وکیل کار کدام است؟

هزینه وکیل کار چقدر است؟ 

هزینه ای که یک وکیل کار برای انجام اقدامات خود دریافت می نماید به موارد مختلفی بستگی دارد. گاهی اوقات افراد تنها برای دریافت مشاوره به وکیل مراجعه می کنند. هزینه مشاوره کمتر از هزینه وکالت است و تعرفه مخصوص به خود را دارد. در صورتی که کارگر و یا کارفرما وکیل داشته باشند با توجه به موضوع پرونده و پیچیدگی آن حق الوکاله مشخصی را دریافت می کند. 

از دیگر موارد مهم در تعیین دست مزد وکیل کار، توافق میان کارگر یا کارفرما با وکیل است. ممکن است موکل هزینه ای بیشتر از تعرفه های قانونی را پرداخت نماید و یا وکیل هزینه ای کمتر را طلب نماید. 

کلام آخر 

در این مقاله، 10 تا از بهترین وکیل کار، کارگر و کارفرما را به شما عزیزان معرفی نمودیم. در صورتی که در خصوص روابط میان کارگر و کارفرما دچار مشکل شده اند و به دنبال یک وکیل متخصص هستید می توانید به این وکلا مراجعه نمایید. وکیل کار نسبت به قوانین حاکم بر روابط میان کارگر و کارفرما کاملا مسلط است. این وکیل وظیفه دارد از طرق مختلف به احقاق حق موکل خود کمک کند. حق الوکاله ای که این وکیل دریافت می کند به توانایی وکیل، شرایط پرونده و پیچیدگی آن وابسته است. امیدواریم اطلاعات گردآوری شده در این مقاله برای شما عزیزان مفید و کاربردی بوده باشد. از این که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید از شما عزیزان کمال تشکر را داریم. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت وکیل چی با ما در ارتباط باشید.     

5/5 - (1 امتیاز)

سحر نیری

سحر نیری هستم. کارشناسی ارشد شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه. تاکنون با چندین سایت محتوانویسی همکاری داشتم و به دلیل علاقه ای که به مسائل حقوقی دارم؛ چند ماهی است که با مجله وکیل چی همکاری می کنم و از نویسندگی لذت می برم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا