وکیل حقوقی

10 تا از بهترین وکیل اداره کار در تهران⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم ده تا از بهترین وکیل اداره کار در تهران را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. یکی از مسائل مهمی که در قانون کار به آن توجه زیادی شده روابط میان کارگر و کارفرما است، از نظر قانون کارگر و کارفرما به منظور جلوگیری از بروز هر گونه مشکل و اختلافی بایستی وظایفی که در قبال هم دارند را به درستی و بدون هیچگونه کم و کاستی انجام دهند. اما متاسفانه گاهی میان آن ها اختلافاتی به وجود می آید که طرفین برای احقاق حق خود از طریق مراجع قانونی اقدام به شکایت می کنند در چنین موردی کارگر و کارفرما به منظور پیگیری و رسیدگی به پرونده خود بهتر است از بهترین وکیل اداره کار کمک بگیرند.

بهترین وکیل اداره کار در تهران کیست؟

بهترین وکیل اداره کار در کرج و تهران به وکیلی گفته می شود که فعالیت او به صورت تخصصی در جریان پرونده ها و دعاوی مربوط به کارفرما و کارگر باشد و به بررسی جریان دادرسی این پرونده ها پرداخته و برای دفاع از حق موکل خود در مراجع قضایی حاضر می شود. وکیل اداره کار تسلط و آشنایی کاملی بر قوانین و اطلاعات مربوط به قانون کار داشته و در پیگیری پرونده های شکایت میان کارگر و کارفرما همواره تلاش می کند تا بر اساس قانون شرایط مساعدی را میان آن ها برقرار کند. بهترین وکیل شکایت از کارفرما در تهران پرونده های زیادی را در حیطه شکایات اداره کار مورد بررسی قرار داده و در این زمینه به تخصص و مهارت بالایی دست یافته است.

وکیل اداره کار کیست؟

خصوصیات بهترین وکیل اداره کار در تهران

اکثریت افرادی که در آزمون وکالت قبول می شوند و فعالیت خود را به صورت حرفه ای در حوزه وکالت آغاز می کنند معمولا به دلیل آن که در دوران تحصیل در مورد مسائل مربوط به خانواده، کیفری، ملکی و غیره مطالعه داشته است اغلب به عنوان بهترین وکیل خانواده در تهران و یا بهترین وکیل کیفری در تهران  و غیره شروع به فعالیت می کنند، اما وکلایی که در حوزه اداره کار و پیگیری مشکلات و شکایات کارگر و کارفرما فعالیت دارند بعد از قبولی در آزمون وکالت تنها با کمک تجربه می توانند در این حوزه تخصص و مهارت لازم را کسب نمایند. وکلای فعال در این حوزه بعد از بررسی پرونده های مختلف شکایات اداره کار و همچنین قبولی وکالت آن ها از جانب کارگر و یا کارفرما دانش حقوقی خود را در این زمینه افزایش می دهند و بدین ترتیب عنوان بهترین وکیل اداره کار در تهران را برای خود دریافت می کنند. پس می توان گفت که مهم ترین خصوصیات وکیل اداره کار تجربه بالا، مهارت، آشنایی کامل با قوانین مربوط به کارگر و کارفرما می باشد.

10 تا از بهترین وکیل اداره کار در تهران رابشناسید!

سیدجلال میرکاظمی

سید جلال میر کاظمی

سیدجلال میرکاظمی وکیل پایه یک دادگستری و مشاوره حقوقی در تهران می باشند که در حوزه دعاوی مختلف کیفری، خانواده، ملکی و پرونده های مربوط به اداره کار و شکایات کارگر و کارفرما نیز فعالیت می کنند و با توجه به تجربه ای که در این حوزه دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل اداره کار در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، خیابان کریم خان

سرور ثانی نژاد

سرور ثانی نژاد

سرور ثانی نژاد وکیل پایه یک دادگستری با 7 سال سابقه وکالت به عنوان یکی از بهترین وکیل اداره کار در تهران معرفی می شوند. ایشان در حوزه های مختلف دیگر  نظیر اعسار، تملک آپارتمان ها، خانواده، شهرداری و غیره نیز فعالیت می کنند.

تخصص و مهارت:

 • 7 سال سابقه وکالت
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، سعادت آباد، علامه طباطبایی

مهرداد نادعلی

مهرداد نادعلی

مهرداد نادعلی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که در حوزه دعاوی مختلف حقوقی، کیفری، دیوان عدالت اداری و شهرداری ها فعالیت دارند ایشان همچنین با قوانین مربوط به اداره کار نیز آشنا بوده و در این حوزه نیز تاکنون چندین پرونده را که به ایشان سپرده شده را نتیجه مثبت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 2

نسرین طافی

نسرین طافی

نسرین طافی وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند که در حوزه پرونده های مربوط به اداره کار نیز فعالیت دارند و با توجه به مهارت و تجربه ای که در این زمینه دارند به عنوان یکی از بهترین وکیل اداره کار در تهران شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • استاد دانشگاه
 • عضو مرکز وکلای قوه قضاییه
 • دکترای حقوق خصوصی

آدرس: تهران، اشرفی اصفهانی شمال، بالاتر از نیایش، بین فلاح و دربندی، پلاک 491، طبقه 2

منصوره روستایی

منصوره روستایی

منصوره روستایی وکیل پایه یک دادگستری در تهران هستند. ایشان در زمینه دعاوی مربوط به اداره کار فعالیت دارند و به عنوان یکی از باتجربه ترین وکلا در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 8 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، نبردجنوبی، خیابان ده حقی، بعد از بلوار شاهد، ساختمان 388، طبقه سوم، واحد 11

منصور زمانی

منصور زمانی

منصور زمانی وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل اداره کار در تهران هستند. ایشان پروانه وکالت پایه یک خود را از کانون وکلای دادگستری اخذ نمودند و پس از آن به صورت تخصصی در پیگیری دعاوی اداره کار فعالیت خود را آغاز کردند و تاکنون پرونده های زیادی را در این زمینه به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، چهار راه تیرانداز، ضلع جنوب شرقی چهارراه، جنب سونوگرافی مرکزی تهرانپارس، پلاک 116، طبقه 4، واحد 18

امید فتحی

امید فتحی

امید فتحی یکی از وکلای پایه یک در تهران هستند. ایشان 4 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی را دارند و در زمینه دعاوی اداره کار نیز فعال می باشند و تاکنون درصد بالایی از این دعاوی را به نفع موکل خود به نتیجه رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • مشاور حقوقی بیمه کوثر
 • مدرس دانشگاه علمی و کاربردی
 • کارشناس ارشد مجموعه حقوق

آدرس: تهران، یوسف آباد، خیابان اسد آبادی، نبش خیابان 14، پلاک 2، واحد 4

سعیده عسکری

سعیده عسکری

سعیده عسکری وکیل پایه یک دادگستری در تهران می باشند. ایشان پروانه وکالت خود را از مرکز وکلا قوه قضایی اخذ نمودند و سپس در زمینه های مختلف حقوقی نظیر دعاوی کیفری، خانواده، ملکی، امور ثبتی و اداره کار فعالیت خود را شروع کردند و اکنون به عنوان یکی از بهترین وکیل اداره کار در تهران شناخته می شوند.

 تخصص و مهارت:

 • 4 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: تهران، ری، خیابان 24 متری، خیابان پیلغوش، پلاک 11، طبقه چهارم

مسعود صالحی فر

مسعود صالحی فر

مسعود صالحی فر وکیل پایه یک و یکی از بهترین وکیل اداره کار در تهران هستند. ایشان 12 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی کیفری، خانواده، ملکی و امور ثبتی را دارند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • عضو مرکز وکلا قوه قضایی
 • کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

آدرس: تهران، رودهن، خیابان وصال، جنب دادگاه عمومی بخش رودهن

دلایل شکایت کارگر از کارفرما

در قانون کار حقوق در نظرگرفته شده برای کارگر بیش از کارفرما است از این رو کارگر می تواند برای هرگونه کوتاهی از جانب کارفرما از او شکایت کرده و حق وحقوق خود را براساس قانون و با پیگیری بهترین وکیل اداره در تهران دریافت کند برخی از معمول ترین شکایات کارگر از کارفرما به قرار ذیل است:

 • مشکلاتی در خصوص عدم پرداخت حقوق: برخی از کارفرمایان حقوق کارگران را به موقع پرداخت نکرده و یا این که میزان حقوق پرداختی برای آن ها مطابق با آنچه در قرارداد ذکر شده نمی باشد و یا حتی در مواردی نیز مشاهده شده که کارفرما از پرداخت حقوق ماه های اخیر کارگر اخراج شده سرباز می رند در چنین موردی کارگر می تواند با کمک بهترین وکیل اداره کار برای احقاق حق خود براساس قانون اقدام کند.
 • واریز نشدن حق بیمه کارگر: براساس آنچه که در قانون کار ذکر شده کارفرما موظف است که بیمه کارگر را پرداخت کرده و آن را از حقوق او کسر نماید، قانون به حدی بر این موضوع تاکید دارد که در ماده قانونی آن ذکر شده که حتی اگر کارگر رضایت داشته باشد که کارفرما او را بیمه نکند اما قانون این حق را به کارفرما نداده و قابل پیگیری می باشد. لذا چنانچه کارفرما کارگر را در زمان خدمت بیمه نکرده باشد کارگر می تواند این موضوع را با کمک بهترین وکیل اداره کار در تهران پیگیری نماید.
 • عیدی و سنوات: سالانه هیئت دولت مبلغی را به عنوان عیدی و سنوات برای کارفرما تعیین می کند در صورتی که کارفرما از پرداخت هر کدام از این مزایا براساس آنچه در قانون کار ذکر شده امتناع کند کارگر می تواند از او شکایت کند.
 • حوادث پیش آمده در محل کار: در صورتی که در محل کار حادثه ای برای کارگر رخ دهد و به او خسارت وارد شود، کارگر این این حق را خواهد داشت تا برای اعاده خسارت مالی و جانی وارد شده از کارفرما شکایت کند.
دلایل شکایت کارگر از کارفرما

مزایای بهره مندی از بهترین وکیل اداره کار

بهترین وکیل اداره در تهران با توجه به تجربه ای که در سال های فعالیت خود در این حوزه کسب نموده است می تواند پرونده شکایت شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه برساند و از سوی دیگر وکیل اداره کار با قوانین مربوط آشنا بوده و مانع از ضایع شدن حق شما خواهد شد و به علاوه نیاز به حضور شاکی در مراحل دادرسی نخواهد بود و وکیل به عنوان نماینده قانونی از جانب موکل خود در جلسات حضور پیدا می کند.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با وکیل اداره کار در اختیار شما قرار دهیم و 10 تا از بهترین وکیل اداره کار در تهران را نیز به شما معرفی کردیم تا به راحتی وکیل مورد نظر خود را بیابید. در صورتی که به هرگونه مشاوره در خصوص مشکلات میان کارگر و کارفرما نیاز دارید می توانید آن را با هر کدام از وکیل های ذکر شده در سایت وکیل چی در میان بگذارید. برای مشاهده مقاله بهترین وکیل سازمانی در تهران کلیک کنید.

هزینه وکیل اداره کار در تهران چقدر است؟

حق‌الزحمه‌ی یک وکیل اداره کار در تهران متناسب با میزان تجربه و دانش او است. به علاوه، مدت زمانی که برای پیگیری پرونده لازم است نیز بر هزینه وکیل تاثیر می‌گذارد.

در اختیار داشتن وکیل اداره کار در تهران چه فایده‌ای دارد؟

وکیل اداره کار با تمام جزییات حقوقی پرونده‌های این حوزه آشناست. از این رو، از یک سو مانع از اتلاف وقت و نرسیدن به نتیجه مطلوب می‌شود و از سوی دیگر، از بروز اختلافات بیشتر میان کارگر و کارفرما جلوگیری خواهد کرد.

آیا با وکیل اداره کار می شود بیمه را گرفت؟

بله. هر کارفرمایی باید کارگر خود را بیمه کند و این جزو قوانین اداره کار است و اگر نشود شما می توانید شکایت کنید.

4/5 - (3 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا