مهاجرت

10 تا از بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله قصد داریم بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. هرساله افراد زیادی به دلایل مختلف از جمله سرمایه گذاری، تحصیل، اشتغال و غیره تصمیم به مهاجرت می گیرند که لازمه این امر کسب اطلاعات لازم در قوانین و مقررات کشور مقصد در مورد مهاجرت اتباع خارجی بوده و از سوی دیگر بایستی با مراحل قانونی امور مهاجرتی نیز آشنا باشند. با توجه به این که افراد عادی هیچگونه شناختی در مورد قوانین مربوط به امور مهاجرتی ندارند لذا لازم است که به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان مالی و زمانی حتما در این زمینه به بهترین وکیل امور مهاجرتی مراجعه کنند.

بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج چه کسی است؟

وکیل امور مهاجرتی به فردی گفته می شود که دارای تخصص و دانش لازم در مورد پرونده های اقامت و مهاجرت بوده و از جدیدترین قوانین و مقررات کشورهای مختلف در زمینه مهاجرت مطلع می باشد. بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج در رشته حقوق بین الملل تحصیل کرده و در امور مربوط به مهاجرت از قبیل چگونگی اخذ ویزا، تولد فرزند در خارج از کشور، ازدواج با اتباع خارجی و غیره تخصص کسب نموده و به امور سفارتخانه ها و قوانین کشورهای مختلف مسلط می باشد.

بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج مناسب ترین و در عین حال کوتاه ترین مسیر را برای اخذ ویزا و اقامت در کشور مربوطه براساس شرایط موکل خود برای او انتخاب می کند و با توجه به تجربه خود در این حوزه و آشنایی با مراحل و روند دریافت ویزا او راهنمایی می کند.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در کرج که در پرونده های امور مهاجرتی فعالیت دارد و کلیه اقدامات و پروسه های مربوط به مهاجرت را براساس آنچه که در متن قرارداد وکالت میان او و موکل قید شده انجام می دهد به گونه ای که نیاز به انجام هیچگونه اقدامی از سوی موکل نباشد. البته ذکر این نکته نیز لازم است که برخی  افرد کلیه امورات مهاجرتی را شخصا انجام می دهند و در این مسیر تنها از مشاوره و راهنمایی های وکیل امور مهاجرتی استفاده می کنند.

بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج چه کسی است؟

ویژگی های بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج

بهترین وکیل امور مهاجرتی می تواند با توجه به شرایط موکلش برای مهاجرت او را راهنمایی کرده و مناسب ترین روش و راهکار را برای این امر به او پیشنهاد می دهد. از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل در کرج فعال در حوزه امور مهاجرتی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • داشتن دانش و تخصص کافی: افرادی که قصد مهاجرت دارند به دلیل عدم آگاهی از قوانین و مقررات مهاجرتی کشور مقصد به بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج مراجعه می کنند زیرا این وکلا به واسطه بهره مندی از پروانه وکالت و دارای مدرک تحصیلی در حوزه حقوق بین الملل از اطلاعات و دانش کافی در این زمینه برخوردار می باشند.
 • داشتن ارتباط با وکلای کشور مقصد: قوانین بین المللی مهاجرت براساس سیاست کشورهای مختلف و به منظور جلوگیری از مهاجرت های غیر قانونی به صورت مداوم در حال تغییر می باشد از این رو بهترین وکیل امور بین الملل در کرج با وکلای این کشورها با منظور کسب اطلاعات به روز در مورد قوانین و شرایط حاکم برای مهاجرت در ارتباط بوده و بدین ترتیب موکل خود را در این حوزه راهنمایی و بهترین و مناسب ترین راهکار را به او پیشنهاد می دهد.
 • تعهد و مسئولیت پذیری: وکیل امور مهاجرتی علاوه بر دانش حقوقی در حوزه مربوطه به وظایف خود در برابر موکلش تعهد داشته و تمام تلاش خود را برای موفقیت او به کار می گیرد و در تمام مدت مراحل و روند مهاجرت به موکل خود مشاوره و خدمات حقوقی ارائه می دهد.
 • داشتن دفتر حقوقی: یکی دیگر از ویژگی های وکیل امور مهاجرتی این است که امکان مراجعه و ارائه مشاوره حضوری را برای مراجعه کنندگان و موکلین خود داشته باشد لذا این دسته از وکلا بایستی حتما دارای دفتر حقوقی مختص به خود باشند.

10 تا از بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج را بشناسید!

محمدرضا افشار

محمدرضا افشار

محمد رضا افشار یکی از بهترین وکیل امورمهاجرتی در کرج می باشند. ایشان 5 سال سابقه وکالت در حوزه های مختلف حقوقی و پیگیری و رسیدگی به دعاوی امور مهاجرتی را دارند و به عنوان یکی از وکلای باتجربه در این حوزه شناخته می شوند.

تخصص و مهارت:

 • 5 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • کارشناس ارشد حقوق اقتصادی
 • مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، بلوار امام خمینی، کوچه شقایق 4، ساختمان بلوط 3، طبقه 3، واحد 12

رضا محققی

رضا محققی

رضا محققی وکیل پایه یک و عضو کانون وکلای دادگستری در کرج هستند. ایشان 17 سال سابقه وکالت و پیگیری و رسیدگی به دعاوی امور مهاجرتی را دارند. آقای محققی در دیگر حوزه های مختلف حقوقی، خانواده، شهرداری و قراردادها نیز فعال می باشند.

تخصص و مهارت:

 • 17 سال سابقه وکالت
 • عضو کانون وکلای دادگستری
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، گوهردشت، 5 غربی، مجتمع سبزواری، طبقه 2، واحد 4

فرشته شهبازی

فرشته شهبازی

فرشته شهبازی وکیل پایه یک دادگستری در کرج هستند. ایشان 10 سال سابقه وکالت در حوزه دعاوی خانواده، ملکی، کیفری و امور مهاجرتی را دارند و علاوه بر وکالت به موکلین خود در زمینه پیگیری امور مربوط به مهاجرت مشاوره نیز ارائه می دهند.

تخصص و مهارت:

 • 10 سال سابقه وکالت
 • کارشناس ارشد حقوق خصوصی
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، عظیمیه، میدان مهران، برج ماندگار، طبقه 7، واحد 703

افشین مرادی

افشین مرادی

افشین مرادی یکی از بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج هستند. ایشان 15 سال سابقه وکالت در زمینه های مختلف حقوقی را داشته و بر کلیه قوانین و مقرارت امور مهاجرتی تسلط و اشراف کاملی دارند و اکثریت پرونده هایی که در این حوزه به ایشان سپرده شده را به نتیجه مطلوب رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 15 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، میدان نبوت، ساختمان صدرا، طبقه اول، واحد 1

محیا رضایی

محیا رضایی

محیا رضایی یکی از وکلای پایه یک دادگستری در کرج هستند. ایشان بعد از اخذ پروانه وکالت در پیگیری پرونده های امور مهاجرتی شروع به فعالیت کردند و با تسلطی که بر قوانین مربوط به این دعاوی دارند پرونده های زیادی را در این حوزه به موفقیت رسانده اند.

تخصص و مهارت:

 • 12 سال سابقه وکالت
 • ارائه مشاوره حقوقی حضوری و غیرحضوری

آدرس: کرج، میدان 7 تیر، خیابان طالقانی جنوبی، ساختمان تارا، طبقه دوم، واحد 4

مزایای کمک گرفتن از وکیل امور مهاجرتی

بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج در پیگیری و رسیدگی به پرونده مهاجرتی شما بسیار نقش اساسی وتاثیر گذاری خواهد داشت وبرخی از مهم ترین مزایای بهره مندی از این وکیل به قرار ذیل می باشد:

 • تمام مراحل و روند مهاجرت از شروع آن در کشور مبدا تا پایان آن که در کشور مقصد ساکن می شوید توسط وکیل و به صورت کاملا قانونی انجام می گیرد.
 • بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج کلیه اطلاعاتی که در این زمینه به آن نیاز دارید را در جلسات مشاوره در اختیارتان قرار می دهد.
 • بهره مندی از وکیل امور مهاجرتی موجب می شود تا شما دیگر دغدغه و استرس انجام امور مربوطه را نداشته باشید و با خیالی آسوده مراحل آن را به وکیل می سپارید.
 • با توجه به این که تمام روند امور مهاجرت به صورت کاملا قانونی انجام می گیرد در نتیجه تا حد زیای در هزینه های شما صرفه جویی می شود.
 • وکیل امور مهاجرتی در کرج براساس تجربه و دانش حقوقی که در این حوزه دارد مناسب ترین روش ها را به شما پیشنهاد می دهد.
 • وکیل امور مهاجرتی در صورت مواجه شدن باهر گونه مشکلی در داخل و یا خارج از کشور در حل و فصل آن به شما کمک می کند.
 • وکیل امور مهاجرتی اطلاعات لازم در مورد فرهنگ، روابط اجتماعی و اقتصادی، رفاهی و هر گونه شرایطی که در کشور مقصد وجود دارد را در اختیارتان می گذارد.
 • با داشتن بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج در کلیه مراحل پیگیری امور مهاجرتی هیچگونه اتلاف وقت نخواهید داشت و وکیل اطلاعات لازم در مورد ساعت های کاری سفارت کشور مقصد و قوانین حاکم بر آن ها را در اختیار شما قرار می دهد.
مزایای کمک گرفتن از وکیل امور مهاجرتی

وظایف بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج

مهترین وظایف وکلای امور مهاجرتی به قرار ذیل است:

 • بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج بعد از مشاوره با موکل در صورت توافق در امور مربوطه یک قرارداد شفاف را منعقد خواهد کرد که در آن شرح تمام وظایفی که وکیل موظف به انجام آن است را به صورت دقیق قید خواهد کرد.
 • بعد از آماده شدن قرارداد مهاجرتی، وکیل قبل از امضا آن را در اختیار موکل قرار می دهد تا به صورت دقیق قرارداد را مطالعه کرده و در صورتی که اقدامات درج شده در قرارداد مورد قبول متقاضی باشد ذیل آن توسط طرفین امضا شده و یک نسخه از قرارداد نیز به موکل تقدیم می شود.
 • بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج موظف است که کلیه اقدامات حقوقی، اداری وتشریفاتی مربوطه را به صورت دقیق و کامل انجام دهد به گونه ای که دیگر نیاز به پیگیری و یا انجام اقدامات دیگری توسط موکل نباشد.
 • وکیل مهاجرتی براساس مفاد قرارداد و وظایفی که به او محول شده اقدام می کند و هزینه هایی که برای انجام هر کدام از مراحل امور مهاجرتی نیاز است را از موکل دریافت می کند و از مطالبه هزینه بیشتر خودداری خواهد کرد.
 • وکیل امور مهاجرتی موکل خود را از کلیه مراحل و اقداماتی که انجام می دهد مطلع می سازد و در تمامی مراحل و روند پیگیری امور مهاجرتی براساس مصلحت موکل خود عمل می کند.
 • اگرچه بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج پذیرش مهاجرت موکل خود را به صورت صدرصد تضمین نمی کند ولیکن در انجام این امور تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا موکل را به هدفش برساند.
 • وکیل امور مهاجرتی در جلسات مشاوره که با موکل خود برگزار می کند اطلاعات صحیح و قانونی را در مورد نحوه مهاجرت براساس شرایط متقاضی به او ارائه خواهد داد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم  مطالب مفیدی در رابطه با بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که به هرگونه مشاوره در این زمینه نیاز دارید می توانید از طریق مراجعه به سایت وکیل چی، وکیل مورد نظر خود در این زمینه را به راحتی پیدا کنید. برای مشاهد مقاله بهترین وکیل امور مهاجرتی در کرج کلیک کنید.

وظیفه یک وکیل مهاجرتی چیست؟

وکلای مهاجرتی در امور مربوط به مهاجرت، ویزا، اقامت، تنظیم وضعیت و مدارکو سایر مهاجرتها، در امور مهاجرت در دادگاههای مهاجرت و دادگاههای فدرال به موکل خود جهت مهاجرت آسان و سریع کمک می کنند.

چرا باید وکیل مهاجرتی داشته باشیم؟

یک وکیل مهاجرتی از قوانین مهاجرت آگاهی دارد و از بهترین استراتژی و گزینه های ممکن برای گرفتن سریع اقامت کشور مورد نظر استفاده می کند. بدون شک، وکلا می توانند از هرگونه تاخیر بی دلیل به دلیل نداشتن دانش تخصصی در زمینه مهاجرتی جلوگیری کنند.

چه وکیلی بهترین وکیل مهاجرتی است؟

یک وکیل مهاجرتی خوب از تجربه، تجزیه و تحلیل و منطق بسیار خوبی برای یافتن استراتژی های منحصر به فرد، برای آنکه موکلش به اهداف خود برسد برخوردار است. وکیل خوب باید استقامت داشته و همیشه یک راه حل خوب در زمان مواجهه با موانع پیدا کند.

3.5/5 - (2 امتیاز)

رقیه فتاحی

رقیه فتاحی هستم، لیسانس کامپیوتر دارم و بخاطر علاقه ای که به مسائل حقوقی و نویسندگی دارم، از سال 1398 کار محتوا نویسی تحت وب انجام می دهم و سعی می کنم اطلاعات حقوقی خودم را به روز کنم تا در سایت وکیل چی اطلاعات مفید و جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا