وکیل خانواده

10 تا از بهترین وکیل زن در پیروزی⭐【سال1403】⚖️

در این مقاله سعی داریم 10 تا از بهترین وکیل زن در پیروزی را به شما معرفی کنیم. پیروزی یکی از مناطق پرجمعیت و مهم در تهران می باشد که به دلیل قدیمی بودن آن، افراد بسیاری در آنجا سکونت دارند. مردم این منطقه همچون مناطق دیگر تهران نیز با دعاوی مختلف حقوقی در طول زندگی روبرو می شوند که ممکن است خودشان توان حل آن را نداشته باشد و در مراجع قضایی اقامه دعوا کنند‌ زمانی که دعاوی حقوقی به مراجع قضایی کشیده می شود، کسی که می تواند از راه قانونی و به سرعت مسئله را فیصله دهد، یک وکیل کاربلد است. اگر شما نیز به دنبال یک وکیل زبده در منطقه پیروزی هستید، در ادامه همراه ما باشید.

بهترین وکیل زن در پیروزی کیست؟

زمانی که دعوایی به یک مرجع قضایی ارائه می شود، بنابر شدت دعوا و حقوقی و کیفری بودن آن و نوع موضوع، قوانین و مقررات مربوط به آن نیز پیچیده‌ تر می‌شود. در بسیاری از موارد افراد به دلیل مشغله روزمره و عدم اطلاعات کافی در خصوص قوانین مدنی و کیفری کشور، ترجیح شان بر این است که از متخصص این امر یعنی وکیلی همچون بهترین وکیل تهران کمک بگیرند. حال موضوعی که در اینجا مطرح هست بهره مندی از یک وکیل مرد و یا زن است. در بسیاری از موارد افراد ترجیح می‌دهند که از وکلای مرد برای پرونده خود کمک بخواهند. اما مواردی نیز وجود دارد که ترجیح افراد همکاری با یک وکیل زن می باشد که در این مورد اگر ساکن شرق تهران باشند، به دنبال بهترین وکیل زن در پیروزی می گردند.

علت این انتخاب ویژگی های زنان در امر وکالت است. خانم ها بسیار صبور تر از آقایان می باشند و با دقت بیش تری به صحبت های مراجعه کننده گوش می دهند. توجه آن ها به جزئیات بیش تر است و به خوبی می توانند با تجزیه و تحلیل مطالب راه حل پیروزی در پرونده را پیدا کنند. در بسیاری از موارد هوش و تمرکز بالای خانم ها باعث تسلط بیش تر به قوانین و مقررات می شود. نکته دیگر این که دلسوزی خانم ها و صبوری شان بسیار زیاد است و ارتباط بهتری با موکل می گیرند و احساس آرامش بیش تری را به فرد انتقال می دهند و این باعث کاهش استرس افراد می گردد.

انواع وکالت تنظیم شده بین وکیل و موکل

به قرارداد تنظیم شده بین بهترین وکیل زن در پیروزی و موکل وکالتنامه می‌گویند که در تمامی بندهای آن تعهداتی که وکیل و موکل در برابر یکدیگر دارند ذکر می گردد. وکالتنامه انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

وکالت تعیینی: به قراردادی گفته می شود که بین وکیل و موکل به صورت اختیاری تنظیم می گردد. یعنی فرد با انتخاب خود وکیلی را برای پرونده انتخاب می کند. مثلا موضوع پرونده اگر دعاوی ملکی باشد و نیاز به یک وکیل داشته باشند به سراغ بهترین وکیل ملکی در تهران می روند.

وکالت اتفاقی: این نوع وکالت به حالتی اطلاق می گردد که وکیل مورد نظر پروانه وکالت ندارد اما با توجه به تجربه و سواد حقوقی خود، وکالت خویشاوندان خود را تا درجه دوم بر عهده می‌گیرند. این افراد می توانند سه بار در سال از قوه قضاییه اجازه وکالت بگیرند.

وکالت معاضدتی: افرادی وجود دارند که خودشان وکیلی را نمی توانند تعیین کنند و به همین دلیل از کانون وکلای معاضدتی وکیلی به فرد معرفی می گردد که حق الوکاله دریافتی کم تری نیز خواهد داشت.

وکیل تسخیری: در برخی دعاوی کیفری به فرد اجازه اختیار وکیل تعیینی داده نمی‌شود و از وکلای تسخیری وکیلی تعیین می گردد. در جرایمی که فرد به قصاص و یا حبس ابد محکوم باشد، با توجه به اجباری بودن معرفی وکیل در صورت امتناع فرد، دادگاه وکیل تسخیری به اختیار خود برای فرد در نظر می گیرد.

مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل:

⭐ سطح وکیل:وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص:ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات:مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت:%90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل:بر اساس سختی پرونده

 10 تا از بهترین وکیل زن در پیروزی را بشناسید!

رویا کرامتی

رویا کرامتی

خانم رویا کرامتی از جمله وکلای فعال در شرق تهران است که بسیار خوش نام و محبوب بوده و جزو یکی از بهترین وکیل زن در پیروزی محسوب می شود. ایشان دارای شماره پروانه وکالت 22012 است که کانون وکلای دادگستری به ایشان اعطا نموده است. مدرک تحصیلی خانم کرامتی کارشناسی رشته حقوق از یکی از دانشگاه های مطرح کشور به نام شهید بهشتی می باشد‌ همچنین خانم کرامتی سابقه 2 سال فعالیت به عنوان مدیر حقوقی در صنعت باستان و وکالت بانک شهر در تمامی امور به مدت 3 سال را در رزومه خود دارد.

تخصص و مهارت:

 • دارای 11 سال سابقه وکالت
 • کسب رتبه 8 آزمون وکالت
 • فعالیت به عنوان وکیل پایه یک دادگستری

آدرس: پیروزی، روبروی مترو نبرد، طبقه فوقانی بانک توسعه تعاون

مریم خداوردیان

مریم خداوردیان

دیگر وکیلی که به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در پیروزی به ارائه خدمات می‌پردازد، خانم مریم خداوردیان می باشد. ایشان با ویژگی هایی همچون سواد حقوقی بالا، به روز به نمودن اطلاعات و دانش حقوقی، صبوری و ایجاد روابط قوی با موکل و القای حس آرامش به آن ها، رضایت مراجعین و موکلین را به خوبی جلب می نماید. خانم خداوردیان تجربه بسیاری در انواع دعاوی به خصوص موضاعات خانواده دارد.

تخصص و مهارت:

 • ارائه مشاوره به صورت حضوری و تلفنی
 • متخصص دعاوی کیفری، خانواده، حقوقی و ثبتی
 • تنظیم اوراق قضایی

آدرس: پیروزی، بلوار ابوذر، نبرد جنوبی، خیابان ده حقی، جنب 35 متری شاهد، پلاک 91، طبقه 2، واحد 3

نفیسه سپهری پور

نفیسه سپهری پور

خانم نفیسه سپهری پور نیز یکی از بهترین وکیل زن در پیروزی می باشد. شماره پروانه وکالت ایشان 17285 است. مرجع صادر کننده پروانه وکالت به خانم سپهری پور کانون وکلای دادگستری مرکز است. همچنین سابقه ایشان نیز بیش از 11 سال است و در این مدت به صورت مستمر و فعال پرونده های بسیاری را قبول وکالت کرده و با موفقیت به پایان رسانده است.

تخصص و مهارت:

 • متخصص در دعاوی خانواده، طلاق و مهریه
 • 11 سال سابقه وکالت به عنوان وکیل پایه یک
 • تنظیم لایحه ها و انواع دادخواست ها و قراردادها

آدرس: پیروزی، خیابان 17 شهریور، خیابان گوته، پلاک 8

فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی

خانم فاطمه گودرزی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی است. ایشان از وکلای برجسته در شرق تهران است که به عنوان یکی از بهترین وکیل زن در پیروزی محسوب می شود. خانم گودرزی در دعاوی مختلف ملکی، خانواده و دیگر دعاوی حقوقی دارای تخصص است و پرونده های بسیاری را در دعاوی کیفری نیز تاکنون قبول وکالت کرده است و با تلاش و پیگیری و بهترین دفاعیات موکلینش را یا تبرئه نموده و یا تخفیف خوبی در مجازات آن ها لحاظ کرده است.

تخصص و مهارت:

 • ارائه دهنده راه حل های موثر برای پیشبرد پرونده در زمان کوتاه
 • وکالت پرونده هایی با موضوعات گوناگون حقوقی و کیفری
 • ارائه دهنده مشاوره حقوقی ‌

آدرس: پیروزی، میدان نبوت، کوچه 8 متری اول، پلاک 5، طبقه دوم

شهناز نصیری

شهناز نصیری

خانم شهناز نصیری نیز از جمله وکلای پایه یک دادگستری است که علاوه بر وکالت، به ارائه مشاوره حقوقی با تعیین وقت قبلی به صورت حضوری و غیر حضوری می‌پردازد. شماره پروانه وکالت ایشان 7201 است. خانم نصیری بیش از 14 سال است که مشغول به کار وکالت بوده و این امر را به صورت حرفه ای انجام می دهد.

تخصص و مهارت:

 • 14 سال سابقه وکالت و مشاوره حقوقی
 • تنظیم شکایت نامه، دادخواست، قرارداد و لایحه های دفاعی
 • متخصص در دعاوی حقوقی، کیفری و ثبتی

آدرس: پیروزی، روبروی پمپ بنزین سلیمانیه، پلاک 760، طبقه سوم، واحد هفتم

حق الوکاله بهترین وکیل زن در پیروزی

پس از جلسه مشاوره ای که بین مراجعه کننده و وکیل برگزار می شود، اگر طرفین بر سر قبول وکالت توسط بهترین وکیل زن در پیروزی به توافق برسند ، صحبت بسیار مهمی که باقی می کاند، حق الوکاله های درخواستی وکیل مورد نظر است. مبلغ مورد نظر طبق تعرفه ای است که کانون وکلا به آن ها ابلاغ می کند. اما این تعرفه حدودی است و وکیل مورد نظر با بررسی چندین پارامتر مبلغ اصلی را پیشنهاد می دهد.

از جمله عوامل تاثیر گذار بر تعیین دستمزد وکیل، موضوع پرونده، زمانی که برای آن باید صرف شود، پیچیدگی و سختی موضوع و میزان شواهد و مدارک موجود است. برخی از وکلا همه مبلغ را در آغاز کار از موکل دریافت می کنند. اما بسیاری نیز انصاف را رعایت کرده و حق الوکاله را متناسب با پیشرفت پرونده دریافت می نمایند.

حق الوکاله بهترین وکیل زن در پیروزی

وکیل زن چه وظایفی بر عهده دارد؟

آنچه که به عنوان وظیفه برای یک وکیل زن در منطقه پیروزی نظر گرفته می شود، همون وظایف بهترین وکیل زن در سعادت آباد است و هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. این وظایف به شرح زیر می باشد:

 • بررسی تمام پرونده از ابتدا تا انتها و توجه به تمامی جزئیات برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن
 • حضور در جلسات دادگاه و همراهی موکل برای دفاع از او
 • برخورداری از فن بیان قوی و قدرت سخنوری خوب جهت تفهیم مطالب و ارائه مستندات و شواهد
 • احترام به موکل و تخصیص وقت کافی به او
 • حفظ رازها و اسرار او و برگرداندن همه مدارک و امانات بعد از پایان پرونده

کلام آخر

ما در این مقاله در مورد ویژگی های وکیل زن و تفاوتی که با یک وکیل مرد دارد، صحبت کردیم. همچنین برای ساکنین منطقه شرق تهران، 5 تا از بهترین وکیل زن در پیروزی را معرفی نمودیم. از همراهی شما نهایت تشکر را داریم و منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات تان در سایت وکیل چی هستیم.

سهم الارث چیست و شامل چه مواردی می شود ؟

بعد از اینکه دیون و بدهی های متوفی پرداخت و وصایای وی انجام شد ورثه می توانند بر اساس قانون سهم الارث خود را دریافت نمایند که این سهم الارث شامل تمامی دارایی ها و حقوق متوفی است.

حکم مجازات جرم دعوا با قمه چقدر است ؟

در صورتی که جرم دعوا با قمه کشی مصداق جرم محاربه نباشد مرتکب به مجازات حبس از شش ماه تا دو سال و تا 74 ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

موکلین نسبت به وکلای حقوقی زن چه تعهداتی دارند؟

طبق ماده ۶۷۴ تا ۶۷۷ قانونی مدنی موکل موظف است که حق‌الوکاله و تمام هزینه‌های مربوط به پرونده را که توسط وکیل پرداخت شده است، بپردازد. در این بین، اگر وکیل کاری انجام داده باشد که در محدوده وظایف او تعریف نشده است، موکل هیچ وظیفه‌ای در قبال آن ندارد.

5/5 - (1 امتیاز)

صدف طاهری

سلام صدف طاهری هستم. دارای چندین سال سابقه تولید محتوا در زمینه مسائل حقوقی و وکالت می باشم، در حال حاضر در سایت وکیل چی به عنوان نویسنده تحت وب مشغول به فعالیت هستم. هدف من تولید محتوای مفید برای کاربران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 13 =

دکمه بازگشت به بالا